Opinie o Alfatec Sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Alfatec Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Alfatec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfatec Sp. z o.o. w Suchy Las

Poznań

nie,nie i jeszcze raz nie. Ludzie sami uciekają jak orientują się jaka panuje atmosfera i jak traktuje się Pracownika.

Nowa54

Witam, Firma poszukuje pracowników do księgowości, czy ktoś może powiedzieć na temat działu księgowego ?

Herkules
@Nowa54

Omijajcie szeroko, ludzie wytrzymują tam co najwyżej miesiąc,(usunięte przez administratora)

Ty

omijaj szeroko

Mada

jest ogłoszenie pracę w tej firmie na Pracownika ds. Obsługa klienta, czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć o tej firmie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Alfatec Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

@mlody raczej tak, bo wymagają prawa jazdy kategorii B, ale nic nie napisali o konieczności posiadania własnego samochodu. Wydaje mi się więc, że to logiczna sprawa. Zresztą najczęściej PH mają do dyspozycji samochody.

misiek

Hej. Widzę, że poszukiwany jest handlowiec w Poznaniu. Jak zarobki?

mlody
@misiek

handlowcy mają w tej firmie auta służbowe ?

archa

Skoro atmosfera dopisuje to bardzo dobrze, ale wydaje mi się, że nie szukali specjalistów ds. handlowych @figi.

figi

@wiola moze byc wiele czynników przez które tak jest. Ważne że firma nadal funkcjonuje i zatrudnia ludzi. Już od 2 miesięcy szukają jeszcze handlowca do opakowań,

to nie dziwne, że właściciele od lat się nie zmieniają ;) a rotacja pracowników nie zawsze musi wynikać z powodu złych warunków. Alfatec szuka handlowców i oferta źle się nie prezentuje.

tomek

Kret, chyba jednak mozna być zadowolonym, skoro firma nadal działa i ludzie nie odchodzą. Teraz szukaja tylko handlowców zresztą. Oferuja zresztą stabilność zatrudnienia(usunięte przez administratora)transparentny system wynagrodzeń, także musi byc podstawa w wynagrodzeniu, a to duży plus.

Kret

Kto tam pracował nikt ci nie poleci tej firmy ... Ale sam sie przekonasz niedługo jak cię zatrudnią

Azsz

A tam, w pracy trzeba pracować @pozytywna i nie ma sie co zbytnio przejmować innymi rzeczami, taka jest prawda i tyle, ale jak mówi @wałek jest dobrze

Pozytywna

Pozytywna atmosfera?? Raczej tego tam nie znajdziesz chyba ,że sztuczną to tak ;)

Sample

Szukaja bo tam nikt nie zostaje na dlugo. Za to wypowiedz calkiem jak reklama wyglada...

Fanue

Jakieś tam historie nie są istotne. Ważne jest natomiast to, że obecnie prowadzą rekrutację na handlowca. Przeglądając ofertę zauważyłem, że oferują bardzo dobre warunki. Ciekawi mnie tylko jak wygląda atmosfera pracy. Pozdrawiam.

ttt

@bolu wiez co tak na prawde to teraz na kazdym stanowisku jesli sie chce oczywsicie to mozna podniesc swoje kwalifikacje zawodowe wiec to nic nowego..

bolu

@kiter podobno mają teraz ogłoszenie na handlowca. Wymagają jedynie średniego wykształcenia, a dobrze, że jest zapewniona możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

kiter

A nie bierzesz pod uwagę regulaminu i tego, że może być on łamany? Być może osoby które nie są zadowolone z pracy w tej firmie powinny trochę przytemperować swoje emocje i używać słów i zwrotów, które są powszechnie uważane za akceptowalne. To na pewno pomogłoby otrzymywać prawdziwy obraż firmy z forum.

anna

W jakim celu stworzona jest ta strona skoro negatywne wpisy są usuwane?

Firma jest dobra, zero nadgodzin, wychodzisz wcześniej, jak się wyrobisz, najważniejsze być punktualnie i sumiennie wykonywać swoją pracę. Zaangażowanie jest odpowiednio wynagradzane, realna możliwość rozwoju. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfatec Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Alfatec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfatec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfatec Sp. z o.o.?

Alfatec Sp. z o.o.