RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Zaba

Chce tam jechac w lipcu jak tam jest

Kat

Witam, wybieram się do pracy na produkcję przekąsek serowych. Ktoś był? Możecie coś więcej powiedzieć o pracy, godzinach, nadgodzinach wypłacalności? Pozdrawiam ;-)

@Kat

Witam jade tam dopiero jutro tylko ze mam jechac na ogorki do pakowania ogorkow

@Beata

Okazalo sie ze jednak rzucili mnie na sery;-)

Ktoś

Jedzie ktoś 19/20 czerwca do ruigroka?

@Ktoś

a gdzie jedziesz? my chyba 21 mamy wyjazd.

@Ktoś

Ja jade tam jutro

@Beata

A gdzie wy juz jestescie

Oski1114

Witam wszystkich. Mam wyjechać w lipcu do blejswik na jakieś kwiaty. Czy opłaca się jechać normalnie wypłacają i czy nie ma żadnych wałków tam ? Mieszkanie itp jest normalnie tak jak piszą ?

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

zielona

A gdzie jedziesz ? I do jakiej pracy ?

Lena

Czy ktoś był w tym roku tam i się wypowie tak dokładnie?

Poszukiwaczka

Emilia, przyjechałaś w ten weekend tam? Napisz mi, czy się opłaca tam jechać. Bo zamierzam jechać w następny weekend.

@Poszukiwaczka

A czy Ty już tam jestęs, możesz powiedzieć coś więcej?

Qwe

Czy ktos na dniach sie wybiera?

Mar

Czy możesz mi powiedzieć coś więcej na temat tej pracy, jaką firmą, przez jaką agencję, jak można się tam dostać i jakie zarobki? Proszę o informacje na email. marzenia. (usunięte przez administratora)

Poszukiwaczka

A pojechałaś w ten weekend tam? Jak będziesz, to proszę napisz jak tam jest, bo zamierzam się tam wybrać w następny weekend i nie wiem jak tam do końca jest.

Dobra praca

Emilia, pojechałaś w ten weekend? Daj mi znać jak tam jest, może przyjadę na następny weekend gdyby była oferta pracy

Poszukiwaczka

Tak się zastanawiam, czy ktoś się wybiera na stroiki kwiatowe do Bleiswijk, Lisse? Jest to oferta bez stawki wiekowej i chciałabym poznać Wasze opinię o tej agencji i pracy.

Emilia
@Poszukiwaczka

Nie było mnie ale jadę właśnie tam :) zobaczymy jak to będzie ;)

Klaudia

Jedzie ktoś może teraz 5 sierpnia na cebulki? Zastanawiam się czy jechać mam tam dzwonić we wtorek jeszcze.

JakNieJaToKto
@Klaudia

Hej, cebulki jako cebulki nie jest zła praca, stojąca mogą boleć Cie przez kilka dni nogi i plecy, praca monotonna wybierasz dobre cebulki a zle, jakieś miekkie czy stare twarde odrzucasz, zależy do jakiej konkretnie firmy się dostałaś bo ruigrok ma Kilka firm z którą współpracuje, nie polecam Slot, szefostwo dwóch Holendrów mówiących po Polsku bez szacunku dla ludzi, kto byl ten wie i napewno przyzna mi rację... Powodzenia

Nati 123
@Klaudia

Hej i jedziesz na te cebulki w koncu?. Jaka stawka?. Tez chcialabym jechac z narzeczonym .

zahartowana
@JakNieJaToKto

Zgadza się w 100%. Ten "kudłaty"- mylne postrzeganie świata. Ludzie to nie przedmioty, cebule NIE= istota żywa.

BM

Ja pracuje w firmie już dobrych parę lat mam swoją ulubioną czyli Plant Trend i ciągle wracam ale pracowałam również gdzie indziej i uważam że są jedną z bardziej uczciwych firm A Pan Gererd pełny profesjonalizm.

Akcyjny

Witam wszystkich. Praca w Ruigrok jest nawet dobra ale nie polecam firmy BLOOM w szczególności pracę przy bukietach. Pozal się Boże kierowniczka Wiola widzi tylko czubek własnego nosa. Mało tego okłamuje ludzi. Mieliśmy mieć zapewnione 12h pracy dziennie. Przypominam że przyjechałam na tydzień akcji. W rzeczywistości pracowaliśmy średnio po 8h. Nikt tu ku.... nie przyjeżdża na tydzień żeby zarobić marne 400 euro. Mało tego to co ona odwala z menagerem P. to przechodzi ludzkie pojęcie. Wystarczył mi tydzień żebym zauważyła że między nimi coś jest a wiem że niedawno wyszła za mąż. Ciekawe co na to jej mąż. Wstyd i tyle. Nie polecam pracy na bukietach. Wielka żenada....

Blablabla
@Akcyjny

Nie zgodziłabym się co do opini wioli bo jest to najlepsza według mnie osoba która ZAWSZE pomoże :) tydzień najwidoczniej ci nie wystarczył aby lepiej poznać :)

xd
@Akcyjny

Pani na tydzień przyjechała a już wie kto jest mężatką a kto z kim śpi? Wiola jest lesbijką, więc gdzi ten maż?

Agnieszka J.

Nie polecam nikomu tej firmy ! Nie placa za soboty i niedziele za nadgodziny co jest niezgodne z prawem. Prace ? Same kołchozy jakich mało! Pracuje już w Holandii wiele lat ! Nigdzie nie spotkałam się z czymś takim ! Polak Polakowi wilkiem dużo by pisać..

Ruigrok
@Agnieszka J.

A gdzie pracowała na jakiej firmie

Zosia
@Agnieszka J.

Pracujesz w Holandii tyle lat i nie wiesz ze za soboty i niedziele dostajesz większą kasę tylko wtedy jak jesteś na kontrakcie przez daną firmę a nie przez biuro???

Była pracownica
@Ruigrok

To dlaczego nie wypłacacie pensji za przepracowany tydzień , kiedy wszystko ma sie uregulowane ? Tylko wstrzymujecie bez podstawy jesli ktos zjechal wcześniej bo musiał. W umowie tego nie ma

Kinga
@Ruigrok

Ja na van dijk flora!! Tam to się dopiero dzieje. Wszystko musisz robić bardzo szybko. Szef chodzi i się wdziera wyzywa ludzi. Liniowe również są niemile. Za soboty, niedziele i święta płacą 100 procent. Schodząc na pauze musisz sobie posprzątać i przygotować stanowisko, więc nie masz tej pauzy. Kończysz np o 17 linia się zatrzymuje, a ty jeszcze musisz posprzątać, więc wychodzisz 17:15, a masz wpisane do 17. Dlatego nikomu nie życzę aby trafił na tą zlodziejska firmę. Szef chodzi i się wydziera mama mija wy się do niczego nie nadajecie. (usunięte przez administratora) Więc tak wygląda praca na van dijk flora. Nie polecam

Eliza
@Zosia

Chyba ty nie wiesz. Pracowałam w innnych agencjach niż ruigrok i normalnie mialam płacone za niedzielę i za święta 200 procent. Przestań z ludzi glupkow robić hahahhaha. Pozdrawiam

Kozi

Mylisz się Zosiu.

Agnieszka J

Na firmie bloom

Doris
@Była pracownica

Ja mam taką samą sytuację nie polecam

Piter
@Kinga

(usunięte przez administratora)jeżeli nie chcesz tam pracować mogę pomóc w znalezieniu pracy. Jeżeli interesuje Cię praca bezpośrednio przez pracodawcę bądź kogoś proszę zostawić kontakt milowy na tulipanach to proszę o kontakt

Paula
@Piter

Prosze o kontakt para szuka pracy (usunięte przez administratora)

Ewelina
@Piter

Hej. My dziś jedziemy na (usunięte przez administratora) ,praca u Ciebie jest z zakwaterowaniem? Można prosić o kontskt

n
@Zosia

ja nie jestem na kontrakcie, a dostaję wszyxtkie dodatki zmianowe . W innej agencji.Moi znajomi tez.

Kacper
@Piter

@Piter Para szuka pracy proszę o kontakt

Mc
@n

Przez jaka agencje pracujesz ?

Gosia
@Piter

Witam a na te tulipany jest możliwość pracy dla pary? m-bochniarz@wp.pl

Bro
@Piter

A czy jest możliwość dla pary przy tulipanach, pozdrawiam :)?

n
@Zosia

skąd masz takie błedne informacje?

Kuba
@Zosia

Zależy od biura :) czy płaci za soboty i niedziele Edyta

Rysiek
@Kinga

17.15 piszesz do 17.00 bo te twoje 15min które ci się należy jest dla szefa tak kiedyś słyszałem i w to nie wierzyłem do tej pory porazka to niech szef idzie i sprząta za wszystkich ciekawe czy zajmie mu to 15min.Nie dajcie się tak robić w konia ludzie

Tala
@Zosia

Skąd ty masz takie bzdury !!?

NIK

Pracuje przez ruigrok i mam płatna sobotę 130% i niedzielę 200%

Oliwia
@NIK

W takim razie na jakiej firmie robisz? Bo pracując tam dwa lata, nigdy nie otrzymałam 150/200% za sobotę czy niedziele. Ba, na święta jedyny bonus jaki dają to ze nie placisz za domek jeden tydzien. Wiec hmm, co to za firma?

Orderpicker

Czy w czasie rejestracji można zastrzec, że nie chce się mieszkać z osobami palącymi tytoń, narkomanami, alkoholikami i osobami karanymi?

Orderpicker
@Orderpicker

Zapomniałem dodać, że mogą być obcokrajowcy, ale nie ze strony wschodniej od Polski.

Gabi

Czytam , Czytam tę opinię i stwierdzam że agencja pracy taka sama jak wszystkie jedni chwalą jedni narzekają i krytykują. Co mogę powiedzieć byłam 8 tygodni na kwiatach i osiągnęłam cel jaki sobie założyłam... Jeśli ktoś chce i potrafi można zarobić Mieszkanie ok ludzie jak zawsze jedni pomocni jedni nie mili ... Szczerze mogę polecić

Grzeg

Witam, jak wygląda obecnie sytuacja w agencji? W przyszłym tyg mam wyjazd na kwiaty na miesiąc i zastanawiamy się czy warto.

K2
@Grzeg

Warto

Bobi de

To ja bobi de wladca pod ziemia kazdy kto pracuje w ruigrok ma ze mnom do czynienia kto wie o kim mowa niech sie schowa

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK