RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Ha Thu ruigrok

Najgorsza agencja w holandi 1. Nie zoatały mi wyplacone pieniądze za nadgodziny i przerobiony tydzien 2. Zadzwonilem do gerarda o zmiane pracy powiedzial ze da rade mam czekac na telefon dostalem tepefon po 3 dniach ze zostalem wyrzucony mam opuscic domek hahhua agencja w ktorej dosłownie robią kur.. i frajery NIE POLECAM NIKOMU TEJ AGENCJ

@Ha Thu ruigrok

Pewnie wyrzucili Cię za to że za dobrze pracowałeś i chodziłeś rzetelnie do pracy. Jak tu długo pracuje to nie pamiętam żeby kogoś wyrzucali bez powodu.

xxx

Byłam z partnerem 3 mce. Wypłaty na czas, lokalizacja w miarę ok. Na minus: - podniesienie z dnia na dzień opłaty za pokój (o 30 euro od osoby za mc) - brak dodatków za nadgodziny, pracę w soboty etc. Za 45 godzin otrzymywałam ok. 290 euro (juz po opłaceniu pokoju i ubezpieczenia). W tej kwocie był wliczony dodatek 8,5 % (urlopowy czy jakoś tak) -akord,akord,akord -no i pracownik biura okradł nas pod naszą nieobecność. Biuro nie wyciągnęło żadnych konsekwencji. Sprawa trafiła na policję. Pytali czy wrócimy do pracy po urlopie. Ale po sytuacji z kradzieżą ta agencja jest dla nas skreślona

Gwksbsksaab

Czy trzeba być pełnoletnią osobą aby podjąć pracę ?

@Gwksbsksaab

Tak, trzeba mieć ukończone 18 lat

pracownik były

Praca przy zbieraniu zamówień ???? Czy ktoś obecnie pracujący przy zbieraniu zamówień(firma dirk) może się wypowiedzieć jak to obecnie wygląda i czy w ogóle opłaca się jechać po tych podwyżkach za mieszkanie jesli ktoś obecnie pracujący na miejscu mógłby się wypowiedzieć byłbym wdzięczny bo zastanawiam sie nad powrotem jednak z tego co czytam nie wygląda to dobrze ogólnie . dzieki za odp chłopy

Hudasda
@pracownik były

Praca jest spoko ale nie polecam zakwaterowania jeżeli trafisz na lisse hotel de nachtegaal są pluskwy i straszny (usunięte przez administratora) w pokoju nie ma nawt gdzie rozpakować ubrań, ja musiałem trzymać w walizce po łóżkiem

prcownik były
@Hudasda

A jak z godzinami tygodniowo to wychodzi aktualnie???, bo jak ja byłem to było różnie dzięki za odpowiedż

stary pracownik
@prcownik były

Godzinowo nie tak jak obiecują ,nie odpłatne nadgodziny czysty wyzysk. Pokoje to dramat robactwa pełno a pod łóżkiem pleśń

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Mój pierwszy tydzień w Ruigork- 32h pracy. Potwierdzona informacja, iż za hotel połowę odciągają, a połowę do łapy. Za miejsce w pokoju ponoć płaci się majątek. Kuchnia w hotelu wspólna (!) co do pralek - Połowa popsuta i trzeba biegać 10x dziennie z praniem, a i tak się nie zrobi bo ludzi jest masa, a pralek tyle co nic. Praca blisko; rowerem z 10-15 min. Od 6 dni pada na głowę do i z pracy. W robocie : Tempo, tempo, tempo. Rób więcej, szybciej. Jeżdżę do Holandii od paru lat. Jak na tą chwilę nie jestem zadowolona. Ale poczekam jeszcze na solaris i smsa wzywającego do zapłaty. Jeśli rzeczywiście wyjdzie +|- €200 to rozdziwię tylko buzię, że tylu ludzi tu siedzi. Naprawdę. Na obecną chwilę - nie polecam.

Przerażona

Witam czy ktoś jedzie 5.10.19 bo przyznam że po przeczytaniu tych opinii mam obawy . Powiedzcie czy trzeba mieć ze sobą śpiwór , poduszkę , garnek itd.. bo doczytałam sié tak na jednej z ich stron asa i jeszcze czy buty z metalowymi noskami są wymagane ? Proszę dopiszcie gosiunia38b@gmail.com

@Przerażona

Buty z blachą trzeba mieć napewno Jak jedziesz pierwszy raz to śpiwór sobie weź Coś do jedzenia też na początek Garki ? może jeden uniwersalny oraz sztućce Resztę sobie dokupisz w Action za centy Najlepiej weż sobie też kasę na dwa tyg No i najlepiej to mieć założone konto walutowe w Polsce

By
@Przerażona

Najlepiej zabrać wszystko to co napisałaś, buty niby daja swoje ale są średnie więc lepiej zabrać swoje śpiwór wiadomo

Hudasda
@Przerażona

Nie polecam w pokoju są pluskwy i sztaszny (usunięte przez administratora)

Gelo

Witam po jakim czasie od zakończenia pracy jest wypłacane wakacyjne i urlopowe

By
@Gelo

Po tygodniu od ostatniej wyplaty powinieneś mieć czyli w drugim tygodniu od zakończenia pracy

Orzeł

Kto zna dobra Agencje Pracy do Holandii

Pracowałam
@Orzeł

Może napisz coś od siebie? Praca na dłużej czy na kilka miesięcy? Język znasz? Angielski, Niderlandzki?

Pracująca

Polecam z czystym sercem. Panie w Opolu uwzględniły moją prośbę o pracę oddzielnie z narzeczonym i mieszkanie w centrum miasta. Pracę obydwoje sobie chwalimy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie ????

adrian

Nie polecam, odradzam, ostrzegam. Pośrednictwo obiecuje złote góry i pomija niektóre informacje, na miejscu jest inna rzeczywistość- brak szacunku, traktowanie pracownika jak robota, brak godzin pracy, polska patologia, ćpanie, jaranie i picie. Wyjazd tam to los na loterii albo trafisz na w porządku lokatorów i stałą firmę lub trafisz na ćpunów i złodziei, w pracy będą Cię traktować jak śmiecia i przerzucać z jednej firmy do drugiej- nawet w ciągu tygodnia możesz pracować w kilku różnych zakładach pracy. Co tydzień przyjeżdża po 200 osob, dla których nie ma godzin, byleby zarobili na zakwaterowanie, a większość czasu siedzisz na domku, po odjęciu opłat za zakwaterowanie, przejazd, ubezpieczenie, buty, zostaje tyle co nic. Zakwaterowanie w hotelach, domkach, pokojach 2-6 osobowych, jeżeli obiecano wam zakwaterowanie razem, możecie się rozczarować. Szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego na tą pracę, bo nawet nie idzie zarobić.

It's me
@adrian

Zgadzam się w stu procentach. Ruigrok to temat na "ukrytą prawdę"

@It's me

Hej to jaka firmę polecasz?

dorota
@adrian

Rzeczywiscie nie ma godzin do wyrobienia.Ja pracuje 30tygodniowo a w tym tygodniu mam 15 godzin.

Natalia

Moja mama pracowała w Ruigroku w Holandii. Jedno wielkie kłamstwo, nie ma umowy, płacą byle jak. Ochłapy. Nie poleca. Bus miał jeździć 2 razy w tygodniu do sklepu, a kierowca jeździł wtedy kiedy jego baba miała zachciankę... Przykładowo miała 52h pracy a zarobiła 368€ z czego 90€ musiała zapłacić za pokój. Cały *uj. Przerwy niepłatne.

@Natalia

Chyba Twoja mama pracowała w innej firmie. Umowę dostałam już pierwszego dnia w Holandii, pieniądze też przyzwoite. Za pokój płaciłam 60 euro. Na pewno jeszcze z nimi wyjadę.

OLa
@Natalia

Z tego co wiem w NL przerwy zawsze są niepłatne

@OLa

Nie zawsze. To zależy od firmy.

Dna23
@Natalia

Niestety takie realia, pracujesz i musisz opłacić mieszkanie i ubezpieczenie. Powiem szczerze, że jak żyjesz dość oszczędnie to da rade trochę kasy przywieźć do kraju jak jedziesz na 3-4 miesiące. Byłam w Holandii i to prawda opisują pracę jako super, fajną, miłą. W realu jest zapierdol. Albo zaciskasz zęby i przywieziesz coś do kraju albo zmieniasz pracę. Ja trafiłam nawet dobrze. Zakwaterowanie dobre, ludzię też nie byli źli. Minus pracy u nich to, że nie zawsze masz 40 godzin a opłacić rachunki trzeba. Traktują czasami ludzi jak tanią siłę roboczą.

Ewela

W tym roku miałam okazję pierwszy raz pracować za granicą, własnie przez agencję Ruigrok . Razem ze znajomymi trafiłyśmy na świetną firmę (Breeland- cebulki). Warunki wspaniałe, szef to noormalny, pomocny i mega życzliwy człowiek. Podobnie, jak reszta ekipy. Jeżeli chodzi o samą prace, to również złego słowa nie mogę napisać. Każdy, kto pracował na cebulkach chwali je sobie, niezależnie od firmy, w której się znajduje. Zarobki (9 ileś euro brutto), jak na wiekówkę, to całkiem nieźle ;) Trzeba natomiast pamiętać, że praca na cebulkach zazwyczaj kończy się po 4-5 tygodniach. Potem agencja szuka dla Was czegoś innego. Razem z dziewczynami mieszkałyśmy w miejscowości Hillegom- 9osobowe mieszkanie. Lepiej nie mogłyśmy trafić. Każdy ma swój dyżur sprzątania, także zawsze jest czysto. Ludzie pomocni, jest z kim wymienić "kilka mądrych zdań". Do pracy miałyśmy ok. 15minut rowerem, więc idealnie. Koleżanki miały okazje rozmawiać z Panem Krzysztofem odnośnie kwestii zmiany pracy. Zawsze starał się pomóc. Jedyne rozczarowanie, jakie nas spotkało to "mężczyźni" z rowerowni, którzy niestety niejednokrotnie wykazali się totalnym brakiem szacunku do drugiego człowieka i po prostu- chamstwem:( Taaak, nasi rodacy. Miałam możliwość zobaczyć, jakie warunki panują w hotelu w Lisse i tutaj- faktycznie- mocno nie polecam. Możecie jednak od razu zaznaczyć, że ta opcja odpada i Was tam nie dadzą;)

Szymon
@Ewela

Dlaczego myślisz, że agencja RUIGROK nie skierowałaby nowego pracownika do miejsca, gdzie miałaś okazję pracować? Czyżby tej oferty pracy już po prostu nie było? Sprecyzuj, proszę ostatnie zdanie swojej wypowiedzi.

@Szymon

Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałam, ale jesli chodzi o to, dlaczego agencja nie skieruje Cię do firmy, w której pracowałam to najpewniej praca tam się skończyła. Z tego co pamiętam, to będą szukać ludzi najszybciej na styczeń;) Ostatnie moje zdanie odnośnie hotelu; otóż dzwoniąc z Polski do biura zaznaczyłyśmy bardzo wyraźnie, że nie chcemy mieszkać w hotelu w Lisse i jak widać nasze zdanie zostało uszanowane. Wiem, że inne koleżanki mieszkające na tym hotelu też nie miały problemu ze zmianą mieszkania. Pozdrawiam ;)

Pracowałem

Witam serdecznie. Praca może być w zależności jak trafisz, lecz chce opisać sytuacje do jakich dochodzi w tym biurze. Pracownicy z biura wchodzą do twojego pokoju bez twojej obecności i cię okradają, zgłaszając ten fakt osoba które powinny się tym zająć jesteś wyśmiewany przy czym zaznaczę ze osoba która nas okradła przyznała się do tego. Obecnie założyliśmy sprawę do sądu osoba które tego dokonały. Hotel w lisse to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie życzę nikomu nawet tego widzieć. Pokoje są 4 osobowe i ciasne.

Marcin444
@Pracowałem

Potwierdzam to co zostało napisane. Szefostwo chamskie, aroganckie i zakłamane, bardzo dużo słyszałem o kradzieżach na hotelu i domkach - w dodatku zbieranina patologi polskiej. Polecam pracy poszukać gdzieś indziej.

klaudia09

Ktoś się wybiera pod koniec września ??

ewka77
@klaudia09

Tak,wybieram się

Jula 12

Halo jest tu ktoś kto jedzie we wrześniu , bo widzę tu różne opinie mam się bać ? ????

Man
@Jula 12

Ja jadę.

Ruda
@Jula 12

Ja jade, sama sie zastanawiam wlasnie czytajac opinie tej firmy

Majkie
@Ruda

Kochana ilu ludzi, tyle opinii .. zależy jak trafisz za pewne

Kacper

Dzień dobry czy jest wymagana niekaralności z ta agencja? Mi chodzi głównie albo fabryka jedzenia przyjmowanie zgłoszeń albo cebulką holandia

@Kacper

Tak, wymagają zaświadczenia. Też musiałem takie przedstawić

justyna
@Kacper

Do Kacper chyba nie koniecznie bo syn był i nie przedstawiał żadnego zaświadczenia o niekaralności chyba że się coś teraz zmieniło ale wtedy też wymagali a nie wszyscy przedstawiali nie wiem od czego to zależy

Dj SMART

Witam serdecznie, drogie Panie i drodzy Panowie. Czytam Wasze opinie na temat pracy w tej ze agencji i zastanawiam się, jaki prcent ludzi, którzy się tu wypowiadaja w różny sposób, uczciwie ocenia pracę w tej agencji. Jaki procent z Was wyjechało z nastawieniem na ciężką pracę i zarobek bowiem ja z takim własnie nastawieniem wyjezdzam. Intersuje mnie tylko praca i nadgodziny, własnie otrzymałem oferte pracy. Stawkę 11.97 euro na godzinę, mieszkanie ma kosztować koło 100 euro tygodniowo, w zawiazku z zadowoleniem pracodawcy, po przesłaniu swojej dokumentacji, otrzymałem nawet propozycję otrzymania samochodu słuzbowego, którym miałbym rówznież dowozic do pracy ludzi. Akurat na tym mi najmniej zależy. Jadę do miesjcowości Hillegom. Nazwy pracodawcy nie pamietam niestety. Czy ktos z Was przebywa w tej miejscowości?? Może powiedziec cos więcej o warunkach jakie tam panują? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Tweety
@Dj SMART

11,97 Ale brutto... wiem, bo pracowałem

...

Witam pracowałem rok temu przez tą agencję jako order-picker na firmie Dirk dosc krótko, choc w sumie byłem zadowolony. Bede wdzięczny jesli ktis odpowie czy sporo sie zmieniło w ostatnim roku, zwłaszcza koszt mieszkania, stawka itp ????

Pracę można znaleźć fajną i dobrze płatna ale biura nie polecam, nie da się z nimi nic załatwić, trzeba dzwonić po kilka razy dziennie a to i tak nic nie skutkuje a do tego pobierają opłaty za co tylko mogą. Warunki mieszkalne fatalne, można trafić na bardzo mały pokój 6-osobowy, którego stan techniczny pozostawia wiele do życzenia a cena za tydzien pobytu jak na takie warunki jest bardzo duża a biuro może jeszcze nakładać kary jak się "nie pościeli łóżka rano". Pozdrawiam

Kaja

Z Kielc

@Kaja

To się odezwij podaj swój numer

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 105 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK