RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Julka

Podejmując prace przez agencje ruigrok jesli będziecie chciali wyjechac do polski wcześniej i mimo informowania o tym jesteście wpisani na czarną liste i nie będziecie mogli juz podjąć w tej firmie żadnej pracy nawet wystarczy dwa dni przed wyjechac czy 1 dzien to już wpisuja na czarną liste. Ja musialam z chlopakiem wyjechac 3 dni przed kończącej sie umowy i wpisali nas na czarną liste Byliśmy w pracy sezonowej na kwiatkach praca byla tylko na miesiąc przepracowalismy 3 tyg poniewaz 5 dni wszyscy siedzielismy na domku bo nie bylo pracy ok 15 osob z 140osob dostało prace na 5 dni w innym miejscu a później jak powróciła praca na kwiatki to wrócili a byly 3/4osoby co i tak czekaly na prace na domku bo kazali im czekac. Nie szanują ludzi. Ludzie przyjeżdżają do pracy pracowac a nie siedzieć na domku i czekac kiedy dacie im prace. Banda oszustów i złodzieji z koordynatorem zero kontaktu. Nie stale godziny mowili praca od 6 a pozniej wstawało sie rano i szlo do pracy i stalo sie przed drzwiami kiedy nabije godzina 6 i wejście na hale czasem czekalo sie 15 min a czasem do 2h gdzie czlowiek moj spac dłużej to i tak musial wstac i isc zobaczyc czy od 6 czy od 8. Nie polecam a tym bardziej wchodzic w dyskusję z kierowniczkami z kierownikami i bandowymi jesli nie chcesz pracowac osobno z dziewczyna czy chlopakiem na hali bo w kazdej w chwili moga przenieść do druga hale i nie mozesz dyskutować

Stefan

Widze ze maja od 07 12 do 23 12 Jakis nabor na produkcje serow Czy juz ktos tam byl Mniej wicej 2 tygodnie Ale czy warto jechac do holandi Odlcziczajac koszta na wszystko Dajcie znac dzieki

Haloo
@Stefan

Witam czy jest Pan już na miejscu i warunki pracy i domu ?

Pati

Czy ktoś jedzie na cebulki w połowie listopada? I wie jak wyglądają warunki jak i w pracy jak i na kwaterze?

obiektywny
@Pati

cebulki lilii praca na zimnej hali w halligom.praca stojaca po 7godz dziennie soboty 5godz niedziele wolne,zakwaterowanie zalezy jak trafisz o godz nadliczbowych zapomnij

Czapla1

Witam chciałem się dowiedzieć coś na temat kary za zerwanie umowy?

Ola
@Czapla1

Z tego co wiem nie ma kar za zerwanie umowy. Firma po prostu nie podejmuje dalszej współpracy z pracownikiem.

ania
@Czapla1

nie ma kary przynajmniej tak było piszesz na żółtej kartce kiedy zjeżdżasz wrzucasz do skrzynki i tyle tylko że musisz tą kartkę żółtą wrzucić tak było i chyba się nic nie zmieniło

ania
@Czapla1

nie ma kary przynajmniej tak było tylko wypisujesz żółtą kartkę że zjeżdżasz wrzucasz do skrzynki i tyle tak ja zrobiłam

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Mala

Ja mam co do warunków mieszkaniowych nie są zle,ludzie wporzadky przewóz spisał się.na medal ja jak.narazie nie.mam zastrzeżeń .Jak w pracy nie wiem sle.mam nadzieje że bedzie wporzadku.Ja do tej girmy nic nie mam do zlego..Jak dla mnie girma jest ok

Marika

Czy w ruigrok można można jechac swoim samochodem a jezdzic służbowym samochoden do pracy

koza98
@Marika

tak

Nikomu nie polecam tej firmy, a zwłaszcza kontaktu z Panem Gerardem, którego nikt nie zna nazwiska, a uważa się za Boga i jest niby Dyrektorem.(usunięte przez administratora)

Bengi
@Tomek

Dopisz gdzie robiłeś dokładniej

Niktt

Była informacja na stronie, pisało że "wycenili wygody z jakich każdy korzysta"

@Niktt

To niezle re wygody. 90 euro na 2 łóżka szafę i lodówkę w pokoju. 3 toalety i 3 prysznice na 20 pokoi

????
@Anonim

Na 20 może nie ,ale w skrócie no za tą kwotę co zdzieraja pod stołem to nie warte ceny ,ale ludzie siedzą i (usunięte przez administratora) jak dawny bo przyzwyczaili się tam być. A firmy co mówić na Lm harem otwarty sułtan Grześ trzyma porządek. Pozdrawiam

Urszula

Decydując się na wyjazd zarobkowy trzeba liczyć się z możliwym wzrostem opłat - zwłaszcza, że @Niktt pisał, że informacja na ten temat znalazła się na stronie firmy RUIGROK. Czy firma pobiera jeszcze jakieś opłaty od swoich pracowników?

Mela@
@????

O co chodzi z tą kasą "pod stolem", trzeba coś extra płacić?, komu ?

Zosia
@Mela@

Nie extra.Kiedyś pobierał za kwaterę całą opłatę a teraz cześć, a resztę trzeba samemu zaplacic

Wujek

Witam mam wyjazd w sobotę 09-11-2019 mam pracować jako operator wózka widłowego gdzieś na chłodni praca ponoć -18stopni czy ktoś tam pracował proszę o opinie z góry dziękuję

Nikita

Pracowałam w innych agencjach tymczasowej pracy i WSZĘDZIE dawali kartę ubezpieczenia.

Czesław
@Nikita

To ważna informacja, że jesteś podczas pracy ubezpieczony i w razie choroby możesz korzystać z porady lekarskiej. Jeśli chodzi o koordynatora, to czy masz z nim dobry kontakt i na miejscu pomoc w załatwianiu istotnych spraw?

Gó....

Ja pracowałam w tej firmie i złego słowa nie powiem .Praca jak każda inna trzeba robić .Najlepiej pracowało się na oskamie

Nikita

A tego że nie wydaje firma karty ani polisy ubezpieczeniowej to ok waszym zdaniem?

Zosia
@Nikita

Jesteś ubezpieczony grupowo i tacy pracownicy nie mają wydawanych kart,ponieważ jestes pracownikiem sezonowym Jest osobą w biurze która w miarę potrzeby zawodzi do lekarza.Co innego gdybyś był ubezpieczony prywatnie czyli sam opłacalne sobie ubezpieczenie. Ja tak mam i wtedy karta jest przesyłana na adres zameldowania czyli drugi punkt musisz mieszkać prywatnie a nie przez biuro

Ola
@Zosia

Niestety nie zgadzam sie z tym co napisalas poniewaz pracowalam w roznych agencjach i zawsze dostawalam dyskietke z ubezpieczenia pomimo ze ubezpieczala mnie agencja

Gerald to pajac

Nie polecam, jedzie się w ciemno bez żadnej umowy i dokumentów. Obiecują stawki 11/12 euro, a w Holandii podpisuje się umowę na stawkę minimalna 9,33euro. Brak internetu w domkach oraz problemy z dostaniem kluczy” w moim mieszkaniu były 2 klucze na 8 osób” obiecują, ze dorobią i dowiozą na drugi dziennie ale to trwa w nieskaczonosc, przez co czasami trzeba czekać pod drzwiami pare godzin aż ktoś z kluczami wróci z pracy. Nie normowane godziny pracy tzn. Zaczynasz prace o 6 rano i nie wiadomo kiedy skończysz, możesz wyjść po 3 godzinach, a możesz wyjść tez po 16 za które oczywiście nikt ci nie zapłaci bo w umówię masz zawarte max 48h tygodniowo i za tyle wypłaca ci maksymalnie mimik tego, ze czasami pracuje się po 70h tygodniowo. Nie kompletacja ludzi w biurze jest po prostu rażąca, (usunięte przez administratora) już od samego wejścia”nie podoba ci się to możesz (usunięte przez administratora) takie sformowania dosyć często podają od kadry kierowniczej(koordynatorów). Koszty łóżka w pokoju często 4/5 osobowy miały się wahać od 50 do 70 euro, w praktyce ściagają 85 z konta każdemu. Na sam koniec rodzynka całego biznesu czy transport do Holandii, musisz jechać ich przewoźnikiem GTV który kosztuje 75 euro, a przed wyjazdem będą cię zapewnia ze jest darmowy.

mm
@Gerald to pajac

To akcja czy praca na dłuższy okres czasu niż tydzień?

Viola
@Gerald to pajac

Co Ty w ogóle pierd... Za ściemy ?. Pracuje w ruigroku 3 lata i nigdy nie było tak żeby firma nie wypłaciła mi moich przepracowanych godzin . Zawsze co do jednego cena mi wypłacali godziny ! . Po 2 w ruigroku nie ma kordynatorow hahahaha śmiech na sali . Kazfa osoba z biura łącznie z Gerardem na czele jest w wporzadku wobec Ciebie wtedy gdy Ty też jesteś wporzadku !! Hahah pewnie jesteś jednym z tych patopijakow któremu do pracy nie chciało się chodzić i go Ruigrok (usunięte przez administratora) i teraz swoje (usunięte przez administratora) żale wylewasz w internecie hahahahhahahha . Wiadomo praca jest ciężka bo w większości firm jest akord ale jak ktoś chce pracować to nie ma problemu

@Gerald to pajac

To nie jest prawda owszem robi się nie kiedy po 70h ale za wszystko Ci wypłaca . Bo To są nadgodziny do biura idzie 60ha resztę przepisuje aż na następny tydzień . Pracuje w tym biurze 1,5roku i polecam jak najbardziej

Oswiecony
@Viola

Pochwal się ile Ci płacą za te komentarze lepiej? Nie ma kordynatorow a kim jest Gerard Krzysiek Paweł i chłopcy z rowerowni którzy dorabiają na handelku wiadome czym.

@Monia
@Oswiecony

Whahahat?????

Bella
@Viola

Hahha kobieto nie osmieszaj się, Gerard jak jego reszta bandy z biura i z rowerowni maja was wszystkich za kolejną parę rąk, co najlepiej żeby robiła to co mają robić i nie odzywali się ani nie chorowali, uwierz mi ze swoje tam widziałam i przeżyłam.. Tak w wiekszosci jest na akord praca?? Haha to dlaczego podane są stawki godzinowe brutto? Nadal nie wiesz czemu? Bo robią z Ciebie białego murzyna i zapierdal a sz jak trzeba a dostajesz stawkę godzinowa ????więc widzę że wysokie masz wymagania za swoją ciężka "akordowa" pracę... A jeżeli nadal mieszkasz na hotelach.. Lisse albo hillegom to już wogole lepiej nie wyzywaj i nie obrażaj kogoś od patusow, bo tam ludzie którzy godza mieszkać się w takich warunkach właśnie tacy są!

Niki
@Viola

Jest płacone za godzinę a nie za akord hahahaha jak tobie się podoba to zapieprzaj jak baran.

Karina

Czesc czy ktos wie czy pracuje kierowniczka aska na sadzonkach agencja ruigrok

Ehh

To teraz moze cos co ma sens. Ogolnie jest to biuro ktore zalatwi napewno dobrze platna prace, jezeli niefartem trafi sie na jakas slaba gdzie nie ma godzin lub sa male pieniadze , spokojnir mozna wybrac sie do ich biura i powiedziec ze chce sie zmienic prace.Biuro ja znajdzie i raczej pomoze. Pracowalem tam miesiac na wakacjach i wszytsko co dobre juz napisalem. Teraz moze z drugiej strony. Napewno warunki mieszkalne: to jest TRAGEDIA , naprawde jezeli jedzie sie samemu jest znikoma szansa ze trafi sie dobry dom, jedynie dla par znajdzie sie fajna kwatera. Ja mieszkalem z dwoma kolegami wiek20 lat . I patrzac z tej strony. Wiekszasc ludzi ( oczywiscie nie wszyscy ) to jedna wielka patologia , ciezko mi to wytlumaczyc ale podam pare przykladow ktore mnie spotkaly . Na naszym MOTELU, koles wszedl z pistoletem i mierzyl kobiecie w glowe , a w hotelu na przeciwko , dorosly chlop ktory chorowal przecpal sie , i gdy rano wracalem z pracy bylo tylko biale przescieradlo i multum policji. Jezeli ktos mi nie wierzy w jedno czy drugie jestem w stanie przeslac zdjecia . Ciezko mi powiedziec wiecej co mialo by wplyw na opinie. Moze cos skierowanego do ludzi mojego wieku czyli osob pracujacych na tzw Wiekowce . Moge powiedziec tyle ze nie znajdziecie lepszego biura pod wzgledem płacowym . W wiekszosci firm holederskich moja wyplata wachala by sie w granicach 200-250e/tyg. W tej firmie (deka) dostawalem tygodniowo 400-450e po oplatach za mieszkanie i ubezpieczenie co jest naprawde niezlym wynikiem . Osobiscie nigdy tam nie wroce , ale dla osob ktore szukaja pracy na dwa miesiace mysle ze to nie najgorsze wyjscie . Osoby ktore maja ambicje pracowac tam dluzej maja iq poniezej 20 i zero kultury osobistej. Wyjaz to zderzenie z tzw smietanka z polski . Mysle ze moja opinia troche naswietlila dobre i zle strony tego biura . Dziekuje i prosze o wszelkie pytania

Xyz

Dziadostwo i nic wiecej!!! traktuja ludzi jak smieci o wszystko trzeba sie prosic.. nawet nie mozesz miec swojego zdania bo zaraz cie wyrzuca z dnia na dzien.. a szanowny pan Gerard to (usunięte przez administratora) jakich malo zero rozmowy z tym czlowiekiem.. potrafi ci wmowic ze to z toba jest cos nie tak zamiast zobaczyc co sie dzieje w pracy i zarzadzie! Widac ze licza sie tylko i wylacznie pieniazki dla tego czowieka a pracownik nie ma nic do powiedzenia..

anna
@Xyz

Jestem w szoku. Nie wierzę w to co czytam. Nigdy nie miałam problemow z tym żeby dogadać się z dziewczynami z biura lub Panem Gerardem czy Krzysztofem. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma na mojej firmie Bloom godzin to pan Gerard stara mi się znaleźć inną firmę gdzie mogę dorobić sobie do moich godzin. Nie wierzyłabym w opinie w których ludzie nie mają odwagi się choćby z imienia przedstawić. Dla mnie opinia wystawiona przez xxx albo xyz jest niewiarygodną . Osoby które piszą takie opinie pod pseudonimem za pewne są tak dobrymi pracownikami że maja czas na wszystko. Jak masz chamski sposób bycia i sam/sama nie masz szacunku do innych ludzi to nie dziw się że ktoś oddaje tym samym. Koordynatorzy to też ludzie którzy mają swoje życie prywatne, natomiast po mimo tego starają się robić wszystko co w ich mocy by Wam pomóc. Miejcie też na uwadze to że nie sprawują opieki nad jedną osobą tylko nad masą ludzi, którzy wiecznie coś od nich chcą. Muszą oddzielić tak zwane "pierdoły" od poważnych rzeczy. Ja jestem pełna podziwu dla ich pracy. Brawa że są wstanie ogarnąć tyle ludzi i problemów.

Eliza

Nie polecam tej firmy!!! Praca van Dijk flora tragedia. Bez żadnego szkolenia stawiają się na taśmę i masz (usunięte przez administratora) tak jak ludzie z duższym stażem!! Krzyczą, a jak nie nadazysz i taśma stanie to masz przewalone! Naprawdę dobrze się zastanówcie. W Holandii jest dużo agencji i można trafić naprawdę dobrze! W pracy krzyczą, przekonają na Ciebie. Zero szacunku! Odradzam

@Eliza

Każdy chyba przyzna mi rację co do tego, że wstępne szkolenie pracowników jest niezbędne. Dlatego zmartwiłaś mnie tym, że RUIGROK go raczej nie zapewnia. A co z pozostałymi warunkami, jakie oferuje ta agencja? Możesz coś na ich temat napisać?

@Urszula

Ogólnie to super :) zero konatku z koordynatorem. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na SMS. Trafisz na tą firmę i musisz (usunięte przez administratora) jak maszyna. W hotelu w ktorym mieszkasz ponad 30 osób. Wiekszosc ludzi po pierwszym dniu rezegnuje. Dlatego ostrzegam, bo naprawdę szkoda zdrowia.

Ewkaa
@Eliza

Pojechałam w wrześniu wytrzymałam 4 tygodnie jedna wielka porazka...rotacja pracowników mówi o wszystkim pracowałam na OSKAM kierowniczka Kasia bandowe haha Wiesia to jakaś porazka zero szacunku ja je nazywam POLSKO HOLENDERSKIE????LIZAKI LIZODUPY A tak w ogóle trzymajcie się od tej firmy daleko za 47.5 godz 280euro solaris A naprawdę trza się narobić.

@Ewkaa

Masz rację! (usunięte przez administratora)Szkoda, że Polacy są takim narodem, który lubi się ponizac! Polak dla Polaka najwiekszym wrogiem. Jeden lepszy od drugiego. Nie znam drugiej tak beznadziejniej firmy.

KM

Biuro tragedia! Kasa marniuteńka, poza tym traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Pindy z biura uważają się za niewiadomo kogo a są... Przemilcze. Jeśli ktoś ma łeb na karku i zna się na przepisach i prawie pracy w NL to długo nie zasiedzi bo szybko ucieknie a jeśli zacznie się kłócić to zostanie wyjebanybz dnia na dzień ZA NIC. TAK-ZA NIC. Chodzi się do roboty, (usunięte przez administratora) a i tak wyrzucą niewygodną osobę. NAJGORSZE BIURO EVER

@KM

@KM Mógłbyś w takim razie napisać, ile wynosi wynagrodzenie w RUIGROK? Będę wdzięczna za info.

I najważniejsze nie słuchać babek które ogarniaja agencje w Opolu, kłamią jak cholera. Obiecują złote góry i nie mają pojęcia co się dzieje tu... Nawet nie potrafią podać dokładnego adresu skąd zabiorą do NL. Parodia. Jedziesz chłopie na magazyn? Przygotuj się do wykładnia kwiatów lub na cebulki nie za stawkę 11.64 a za 10.13 brutto! Wszystkie stawki podawane są brutto. Najlepiej dzwonić do Ruigroka w NL bynajmniej tam powiedzą prawdę. A zaczyna się okres swiateczny.... Pamiętaj ze przyjeżdżasz zarobić na wynajem domku bo nic więcej nie będziesz miał. Zycze powodzenia ludzi którzy spędzają święta w Ruigroku

Witam, Wraz z moim narzeczonym pracujemy od pól roku przez Ruigrok. Warunki mieszkalne ok,praca jak to praca trzeba pracować. I z tego co mi wiadomo jak rozmawiałam z Panią pracująca w biurze w Opolu,(nie pamiętam imienia) bardzo miła i pomocna- w trakcie rozmowy powiedziała mi ze są infolinia i oferty pracy dostają z Holandii-wiec wydaje mi się ze one na podstawie ofert rekrutacją osoby,a To koordynatorzy z Holandii decydują kto będzie gdzie pracował. Pozdrawiam Izabela

Ha Thu ruigrok

Najgorsza agencja w holandi 1. Nie zoatały mi wyplacone pieniądze za nadgodziny i przerobiony tydzien 2. Zadzwonilem do gerarda o zmiane pracy powiedzial ze da rade mam czekac na telefon dostalem tepefon po 3 dniach ze zostalem wyrzucony mam opuscic domek hahhua agencja w ktorej dosłownie robią kur.. i frajery NIE POLECAM NIKOMU TEJ AGENCJ

@Ha Thu ruigrok

Pewnie wyrzucili Cię za to że za dobrze pracowałeś i chodziłeś rzetelnie do pracy. Jak tu długo pracuje to nie pamiętam żeby kogoś wyrzucali bez powodu.

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 105 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK