Opinie o INTERHALL SP. Z O.O. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INTERHALL SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTERHALL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERHALL SP. Z O.O. w Katowice

Administrator Nowy wpis

INTERHALL SP. Z O.O. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

GMP Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie 2 lata, w latach 2008-2010. Bardzo dużo w tej firmie zdobyłam cennego doświadczenia. Jak na tamte czasy pieniądze były bardzo dobre. Atmosfera w biurze taka jakiej w innym zakładzie nie zaznałam. Do dziś wspominam z uśmiechem na ustach pracę w tej firmie. Faktycznie trzeba było bardzo dużo pracować, ale było to doceniane przez szefów. Jak jest teraz nie wiem, ale wydaje mi się że jeśli dużo osób tam dalej pracuje, to chyba wiele się nie zmieniło. Pozdrawiam życząc dalszych sukcesów.

Ewelina Nowy wpis

Co słychać w firmie, jak się pracuje? Taka cisza, że aż dziwne!! Jest tak dobrze i dlatego nie piszecie?

Iwona Nowy wpis

@koniu czy udało Ci się wyjaśnić z firmą opóźnienie wynagrodzenia? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w INTERHALL. Na jakim stanowisku pracowałeś? Jak wyglądała Twoja codzienna praca?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie INTERHALL SP. Z O.O.? Czy kandydat na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

wiesz, podejrzewam, ze nikt nie dązy do tego by ciagle siekłocic, wszyscy są zespołem wiec raczej powinni sie traktowac zszacunkiem.

koniu

hahaha :D na jakich relacjach ?? świetny żart

koniu

Nie płacą pracownikom oraz podwykonawcom.

lukasz celny

Pracowałem w tej firmie około 4 lata. Mogę się wyrazić o Interhallu w samych superlatywach. Pieniądze bardzo dobre. To że trzeba pracować to wiemy bo nikt za darmo nie płaci. Może rozstaliśmy się nie tak jak należy ale życzę powodzenia i sukcesów. Pozdrowienia

pawel

zależy jakie stanowisko

Pablo

Pracowalem w tej firmie prawie 4 lata , jeśli macie oferte pracy z Interhall-a goraco polecam ! Finansowo Ok, pieniądze dobre i zawsze na czas. Umowa + koperta czyli standard w dzisiejszych czasach , a przedmowce chyba musieli zwolnic (bo za grosze to on tam nie pracowal na pewno)i teraz wylewa zale. Pozdrawiam prezesow i biuro Pawel

Pablo

ktoś

Witam, miałem okazje pracować w tej firmie, żenada to łagodne określenie, nie dość, że trzeba się na zasuwać to za grosze, pracowników traktują jak podgatunek ludzi. Szefowie młode cwaniaczki co myślą, że jak już się im trochę poukładało to są królami świata. Pracownicy to jedna sprawa druga sprawa to usługi jakie świadczą, gdzie tylko ktoś nie dopilnuje to zaraz jakieś gorsze gatunkowo łajno wrzucają co się psuje. Sprawy od kontrahentów mają po całej Polsce. Nie polecam firmy jako pracodawcy oraz jako wykonawcy usług.

Zostaw merytoryczną opinię o INTERHALL SP. Z O.O. - Katowice

INTERHALL SP. Z O.O.