Opinie o G-PHARMA Consulting w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy G-PHARMA Consulting. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w G-PHARMA Consulting o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-PHARMA Consulting w Warszawa

Drodzy hejterzy i ludzi którzy, żyją życiem innych,.Nie rozumiem waszej frustracji bo współpracuje z G-Pharmą od lat i nie uważam, że to co to się to wypisuje to jakieś kuriozum, firma zmienia się na lepsze i jest liderem w swojej branży o czym świadczą wydarzenia które realizują. Internetowym hejterom proponuję wizytę u specjalisty i rzetelną pracę nad sobą...

Miro

Tak jak większość napisała są to (usunięte przez administratora) którzy tylko zwalają na siebie winę. Dlaczego ta firma jeszcze jest na rynku, tego nie umiem zrozumieć...

Temida
@Miro

To proste. Zatrudnia się ludzi co parę miesięcy nowych. Szybko przestaje się im płacić. Straszy karami za rzekome naruszenia, niedopatrzenia. Ludzie się stresują i niektórzy rezygnują z dochodzenia swoich praw do zaległych wynagrodzeń czy faktur. Tym samym firma ma bardzo dużo pracowników za darmo. Jakąś szansą dla nowych osób, aby jednak tam nie szły pracować są opinię negatywne na portalu takim jak ten. Może komuś oszczędzą kilka miesięcy czy tygodni pracy za free i stresu. Mam nadzieje, że wygrywacie w sądach swoje sprawy i że je do sądów kierujecie. Jest w tym kraju chyba jakieś prawo na firmy, które (usunięte przez administratora) ludziom. I podle ich traktują.

Różowa

Ludzie!! Czytam i nie wierzę własnym oczom!! Kto to wypisuje ?? Może warto zapytać o zdanie ludzi, którzy tu pracują od lat a nie ludzi , którzy przyszli tu na chwile. ... są niekompetentni ...nieuczciwi ... nieszczerzy.... Napisze krótko : wszystko co przeczytałam poniżej jest frustracja i kłamstwem ... chyba, ze pisze to zdeterminowana konkurencja Brak słów

Hahaha
@Różowa

Ale ludzie, którzy pracują tam od lat to są już tylko właściciele -___-; możesz na rozmowie o pracę pytać o wszystko i wszystko co dobre usłyszysz.

Arek
@Hahaha

Coś Ci się pomyliło...od lat pracuje w G-Pharmie ponad 50 % załogi...a nie jak piszesz 'tylko właściciele'. Proponuję ruszyć tyłek zza ekranu i nie wierzyć w ploty zawistnych osób. A jak się boisz pracy to droga wolna, jest tysiące miejsc gdzie możesz ukryć swoje lenistwo.

Wstyd z nimi współpracować
@Różowa

(usunięte przez administratora) Przejawem frustracji zaś, są tego typu komentarze osób związanych z G-Pharmą. Dziękuję, dobranoc.

Grawitacja
@Różowa

Załoga to była kilka lat temu, teraz to tylko dramat i frustracja zarządu !!!!!!!!!!!!!! Złe traktowanie ludzi, uważanie się za lepszych od pracowników, obrażenie i poniżanie to cała prawda o zarządzie. A ludzie wartościowi i z kompetencjami już od dawna tam nie pracują i toczą bój w sądzie z tzw. zarządem . Firma (usunięte przez administratora)i dramat.

Madame
@Różowa

Niestety, negatywne opinie są zgodne z prawdą. Brak szacunku do pracowników. Szczucie jednych na drugich. Zbieranie "dowodów" na to, że wszyscy są źli lub chociaż głupi. Płacenie z opóźnieniem, (usunięte przez administratora) osobom wystawiającym faktury. Przedziwne manipulacje ludźmi, straszenie prawnikami w nadziei, że ktoś uwierzy w swoje "winy" i przestanie oczekiwać zapłaty za pracę. Wymyślanie domniemanych przestępstw, za które to pracownik musi zapłacić firmie a nie firma pracownikowi za pracę. Zdumiewające rzeczy. W dodatku chyba myślą, że tak się robi w biznesie. Nie. Ta dziwna firma jest kuriozum. Jeżeli jesteś potencjalnym pracownikiem lub podwykonawcą - omijaj z daleka. Nie wierz w nic, co usłyszysz na rozmowie, nie myśl, że podpisanie jakiejkolwiek umowy Cię zabezpiecza. No chyba, że Ci zapłacą z góry:) Jeżeli należysz do grona osób (usunięte przez administratora)- walcz o swoje, są jeszcze w Polsce sądy. Może działają wolno, ale nadal prawo obowiązuje.

Zaskoczona 12345

Kompletny brak poszanowania dla pracowników, klientów, pod wykonawców Kadra zarządzająca bez pomysłu na firmę. Tylko oczekują nic z siebie nie dając. Dramat!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w G-PHARMA Consulting spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ABC

Nie aplikować. Nie zawracać sobie głowy. Nie tracić czasu i nerwów. Kłamią w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Jak się na umowie wszystkiego nie zawrze to, jak już wcześniej było wspomniane, wszystkiego się wyprą. Kłamią w żywe oczy na każdym kroku. Nie szanują pracowników. Donosiciele, jak najbardziej byli w cenie. (Jeśli nawet zdarzyła się fajna atmosfera to tylko między niektórymi pracownikami i zespołami, bo sami potrafili taką wytworzyć). Obowiązki wymuszane poza to, na co zostało się zatrudnionym. Nie zostały przeze mnie prowadzone żadne statystyki, ale myślę, że średnia czasu zatrudnienia to ok. 3 msc. i raczej bez względu na to, na jakie stanowisko zostało się zatrudnionym. Ciągła rotacja. Gdy na rozmowie mówisz, że jesteś zainteresowany tylko UoP, powiedzą, że zlecenie będzie tylko na okres próbny, następnie zaś wszystkiego się wyprą. Jeśli zdecydujesz się zaś na współpracę na zasadzie własnej działalnosći, będziesz miał problemy z rozliczeniem FV. Pracownicy potrafią odejść i rzucić papierami z dnia na dzień, ze względu na panującą tam atmosferę i warunki pracy. Na podstawie G-Pharmy nie jedną książkę można by napisać, jak nie prowadzić firmy.

skyyfall
@ABC

Z perspektywy byłego pracownika na działalności gospodarczej - W 100% prawda. Lepiej omijać to miejsce szerokim łukiem, jeśli chce się zachować zdrowie psychiczne.

Zuzanna

@Nie płacą, dziękuję za Twoją odpowiedź. Możesz powiedzieć jeszcze jak długo pracujesz, bądź pracowałeś w firmie G-PHARMA Consulting? Na jaki okres podpisuje się umowę zlecenie? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń i na jakiej podstawie wypłacana jest premia, jak jest wyliczana? @P, piszesz bardzo ogólnie i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie G-PHARMA Consulting.

Nie płacą
@Zuzanna

1. Za długo. Wręcz masochistycznie bo kilkanaście miesięcy 2. Umowa? Na tak długo jak jaśnie państwo sobie wymyślą. Miały być 3 miesiące zlecenie i np umowa o pracę? (Hahaha) albo zlecenie na rok? A damy Ci po 3 ms na 1 ms lub na 2ms? Bo? Bo zwolniliśmy Twojego szefa i teraz na przyjść nowy i może Cię zwolni :D 3. Wynagrodzenie? Jak cytrynę: o to Twoje zadania i pensja. A potem dorzucają i dorzucają i dorzucają aż uznają że się nie nadajesz bo nie wyrabiasz 4. Premia? Ahahahahahaha. I jeszcze płacą za nadgodziny hahahahaha

Zuzanna

@Prawda, pracujesz w firmie G-PHARMA Consulting, możesz nam powiedzieć czy wszystkie osoby zatrudniane w firmie pracują na umowę zlecenie bądź muszą założyć własną działalność? Od czego to zależy kto ma jaką umowę, od stanowiska? Może napiszesz nam coś więcej o warunkach pracy w firmie?

Nie płacą
@Zuzanna

Generalnie to wszystko zależy od "widzi mi się". Jeśli idziesz z nimi rozmawiać to nagrywaj rozmowę. Wszystkiego się wyprą. Będą kłamać patrząc Ci w oczy - miał być urlop na umowie zlecenie? Musiałaś źle nas zrozumieć! Miała być umowa o pracę? A kto tak mówił? A chcą mieć umowy zlecenie żeby jak najszybciej się Ciebie pozbyć albo DG żeby nie zapłacić Twojej ostatniej FV. Poza tym czy jeszcze istnieją?

Zuzanna

@wasp, tak jak już napisałam poniżej z forum nie zostają usuwane komentarze negatywne dotyczące warunków pracy w firmie, jedynie te naruszające regulamin GoWork. Pamiętajmy, że mobbing do już poważne oskarżenie, które powinniśmy zgłaszać do odpowiednich instytucji. Jednak trzeba pamiętać, że nie każde negatywne działanie można uznać za mobbing.

Zuzanna

@NIE PŁACĄ, czy jesteś pewien, że wpisy zostały usunięte? Na forum GoWork.pl moderacji podlegają wyłącznie wpisy łamiące regulamin, na przykład zawierające dane osobowe lub po prostu wulgarne. Jeżeli Twoje informacje są zgodne z prawdą to są one co najmniej niepokojące. Czy taka sytuacja trwa w firmie G-PHARMA Consulting od zawsze czy od jakiegoś czasu?

Wasp
@Zuzanna

Negatywne wpisy zostały usunięte przez firmę, a poniższe sytuacje trwają od kilku lat. Powinno się tę firmę zamknąć, raz na zawsze.

NIE PŁACĄ
@Wasp

no dokładnie. Wiem, bo kilka miesięcy temu tu byłam i czytałam. Swoją drogą chyba bliżej im do upadku niż dalej. Heheheh

Zuzanna

@Wasp, Na forum GoWork.pl usuwane są jedynie komentarze łamiące regulamin. Z jego treścią możesz zapoznać się pod adresem https://www.gowork.pl/regulamin Do usunięcia kwalifikują się na przykład wpisy wulgarne, obraźliwe, atakujące inne osoby, zawierające konkretne dane osobowe. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie G-PHARMA Consulting?

wasp
@Zuzanna

@Zuzanna, czy do usunięcia kwalifikowały się komentarze z informacją o braku płatności za pracę podwykonawców, mobbingu, zwolnieniach z dnia na dzień, kadrze menadżerskiej, która jest święta i każdy sprzeciw w stosunku do niej grozi wyrzuceniem z pracy? Wątpię...

Zuzanna

@Toya możesz napisać w jakim dziale firmy pracujesz? Rozumiem, że bardzo częste są w nim nadgodziny. Co możesz powiedzieć więcej na temat swoich doświadczeń w G-PHARMA Consulting?

Zuzanna

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy G-PHARMA Consulting?

Toya
@Zuzanna

Wypłata w terminie i opier... za nic. Pracujesz po godzinach dzień w dzień a jak jednego dnia potrzebujesz wyjść 16:45 to się Ciebie pytają kiedy to odrobisz

k.p

Zaproponować zmianę ? - ależ oczywiście, tylko szefowie uważali, że nie jesteśmy partnerami do rozmowy. Dla osób dynamicznych - prawie cały zespół zmienia się w ciągu kilku miesięcy, faktycznie tutaj jest bardzo dynamicznie :) . (Ludzie sami odchodzą.) Administracja ? - Gpharma to jedna, wielka administracja, chodzenie tysiąc razy z tą samą fakturą, kserowanie, drukowanie itp. i tak się zgubi u szefostwa. Praca urozmaicona - oczywiście, jak powiedzieć Klientowi, że nie zapłacimy mu nigdy faktury, mamy duże pole do popisu, kreatywność wymagana. Pozytywnie można spojrzeć jedynie uciekając z tej firmy jak najdalej i nigdy nie wracając nawet do wspomnienia.

Nie malkontent

Dobra firma dla osób dynamicznych, twórczych i potrafiących planować swoją pracę. Wynagrodzenie rynkowe, takie jakie się wynegocjuje, na czas, praca urozmaicona. Atmosfera bardzo fajna. Jeżeli ktoś nie lubi wyzwań to może powinien poszukać pracy w administracji . Rozumiem, że komentarze piszą rozżaleni i frustrowani byli pracownicy, ale spróbujcie spojrzeć obiektywnie. Ciekawe czy gdy coś Wam nie podobało potrafiliście to powiedzieć i zaproponować zmianę?Pracując w G-Pharmie sporo się nauczyłem, poznałem ciekawych ludzi, zdobyłem doświadczenie.

gość

Ewidentnie pozytywne komentarze o tej firmie piszą obecni pracownicy bo prawdopodobnie muszą. Żadnych szkoleń nie było, (usunięte przez administratora) Firma, która kieruje marketingiem i PR a sama uczy nienawiści do siebie. Czym bym komuś polecił ? - absolutnie nie.

Zakochany w Gpharmie

To bzdura!!! W gpharmie nigdy nie było żadnych szkoleń dla pracowników. brak słów co tam sie działo , szkoda szkoda szkoda szkoda szkoda czasu, szkoda szkoda szkoda szkoda życia. Nie warto, nie polecam(usunięte przez administratora)

xxx

Każdy ma prawo mieć swoje odczucia względem miejsca pracy, ludzi którzy nas otaczają i warunków jakie mu zaoferowano. Ja pracuję tu pół roku, i faktycznie chaos jaki czasami tu panuje może wręcz demotywować, ale sytuacja się zmienia. G-PHARMA inwestuje w pracowników: szkolenia z myślenia strategicznego, team-building (przezabawne rozwijanie kreatywności przez malowanie obrazów). Atmosfera bywa różna, ale w życiu wcześniej nie słyszałam tyle śmiechu jaki rozbrzmiewa kilka razy dziennie w dziale marketingu. Spotkałam tu kilka osób z którymi, aż chce się pracować i od których jeszcze dużo mogę się nauczyć. Nikt nikogo nie zmusza do tego, aby robił propagandę na forum i pisał jaka G-PHARMA jest cudowna. Jak dla mnie to może byc dobre forum do realnej oceny tego miejsca, bo widzę, że są tu osoby pracujące po kilka lat i może nie podzielają tych wszystkich negatywnych opinii - bo jest to dla nich dobre miejsce pracy.

nie polecam

A ja mam wrażenie, że te wszystkie opinie pozytywne piszą obecni pracownicy mający to w "obowiązkach pracy". Także pracowałem rok, i niestety chyba żadnego pozytywnego zdania nie mogę napisać.(usunięte przez administratora) Pracujesz po 12 - 14 h dziennie dla kogoś, śmiesznie to trochę. I jeszcze wpisujesz się na listę obecności. Serio ? lista obecności (usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy fatalna. Pracując tam rok nie poznałem żadnej osoby, która by powiedziała że ta praca daje im satysfakcję. Rotacja niesamowita. Współpraca z ekspertami ? - no tak, możesz im zamówić bilet na samolot. To daje wielką satysfakcję. (usunięte przez administratora) Faktycznie, w tym kierunku można zrobić wielką karierę i się wiele nauczyć, bo kreatywność wymagana.

@nie polecam

Ciężko mi uwierzyć, że pracowałes/aa przez rok 12-14h. Serio nie rzuciles/as tego wcześniej? Dlaczego tak długo? Co cie tam trzymało?

Zuzza

Praca w G-Pharmie bywała różna, ale wiele zależy od tego, czego w pracy szukasz. Ja pracowałam tam niecały rok i postaram się obiektywnie ocenić. Rotacja – rzeczywiście była duża i wynikała z wielu powodów. Albo pracownicy nie wytrzymywali natłoku zadań i sami rezygnowali - częstsza opcja (praca w agencji marketingowej bywa stresująca) albo nie sprawdzali się na stanowisku i tak też bywało. Co do zarzutu o wyrzucanie z pracy za pracowanie na słuchawkach – pierwsze słyszę, a prawie każdy czegoś tam słuchał;) Ogólnie atmosfera i relacje managerowie-pracownicy były ok, nawet bardzo ok. Były jasno wyznaczone cele i zadania. Wiadomo, jak w każdej pracy z kimś ktoś lubi się bardziej albo mniej. Ja nie narzekałam. Wynagrodzenie – zawsze na czas i zawsze tyle na ile ktoś miał w umowie. A to w obecnych czasach bardzo duży plus. Z tym niepłaceniem podwykonawcom, niestety muszę się zgodzić bywały opóźnienia, choć finalnie każdy dostał zaległości. Ogólnie polecam i naprawdę dziwią mnie te negatywne opinie. Z zarządem zawsze można było się dogadać. Wiadomo w pracy priorytetem jest praca i tej było dużo, ale chyba po to też się pracuje? Praca tam dawała mi zawsze dużo satysfakcji, zwłaszcza, że firma współpracuje z wieloma cenionymi ekspertami. Najlepiej spróbować samemu. Ja odeszłam, gdyż po prostu chciałam zmienić branżę, zająć się czymś zupełnie nowym, bardziej po stronie klienta niż agencji. Ale G-Pharmę zawsze miło wspominam.

kandydat

Byłam na rozmowie w Gip Consulting na stanowisko Therapeutical Managera. Ale po przeczytaniu tego co piszecie , chyba sobie daruje.

Zostaw merytoryczną opinię o G-PHARMA Consulting - Warszawa

G-PHARMA Consulting
1.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Mokotowska 33/35
    00-560 Warszawa