Opinie o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rodin Tv Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rodin Tv Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Dilek który przestał być Dilkiem

Ja mam taki pozew ,że przez 10 lat straciłem pieniądze w kwocie 16 tysięcy , przez jego odpowiedzi smsowe w których mnie paszkwilował ,pozbawił tożsamości oraz wszelkich walorów wewnętrznych i zewnętrznych. Wyratował mnie wewnętrznie Szaman-- Pakistańczyk mieszkający na Jersey do którego sobie płynę z Bretanii raz w roku dla utrzymania wnętrza w mocy.

Meluzyna

SIĘ ubawiłam , pozew po 4 latach...ŁOPAMIĘTAJTA SIĘ..Rodin wszystko wydał na młode laski .Może chcecie wypożyczyć mojego amstafa Lalusia .Ma taką energię , że każdy adwersarz w jego obecności zgadza się w 100% z tym co mówię.Za 100 puszek sardynek..

Rodin Pozew Zbiorowy

Drodzy Państwo Jest przygotowywany pozew zbiorowy przeciwko Rodinowi. Jak widzimy jest nas więcej niż myśleliśmy. Jeśli chcecie dołączyć swoje zeznania, przesyłajcie swój numer telefonu, imię oraz krótki opis sytuacji na adres poczty elektronicznej: rodin_pozewzbiorowy@wp.pl Skontaktuje się w ten czas z Wami nasz Adwokat celem spisania zeznań.

@Rodin Pozew Zbiorowy

No i co taka cisza ... gdzie te pozwy?gdzie informacje? Wkrótce wyruszam na bardzo długo śladem Lancelota do lasu Broceliande i na wrzosowiska pokryte mgłą i nie chcę by mnie coś ominęło w temacie Rodin.To musi być dla niego magiczne doświadczenie --------------nareszcie może spokojnie wdrażać wszelkie nauki i porady w każdej minucie swojego życia .Tak wyedukowany napewno pędzi jak asteroida do karty słońce. Ten wpis na fb tylko jakby nie pasuje i mnie martwi ..po rozwodzie ..a tu kolejne urodziny wkrótce...oby nie ożenił się powtórnie w kolejnym wcieleniu.I proszę nie kasować postu bo powielam tu jedynie podane info na fb delikwenta.

Pokrzywa

Misia na nic twoje szczere zapędy. Rodin pozbierał swoje kolejne zabawki i we wrześniu znów się zawiesił. Nici więc z elewacji i innych murarsko krewkich działań. Bar jego jest stabilny , wieloletni. Tam możesz się codziennie upijać i czekać na zbawcę. Rodin ktory przestał NAZYWAĆ SIĘ rodinem lubi sobie mentalnie wbijać w łepetynę to co nie jest. Jak zbiera albo porzuca swoje zabawki to mówi że reorganizuje przestrzeń....i żyje sobie otoczony farbowanymi blondynami i blondynkami.

Brałeś udział w rekrutacji do Rodin Tv Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dilek

Rodin jako że zmienił pseudo na boski66 to go Misia szukasz nie tam gdzie jest. Jako stwór duchowy codziennie robi ćwiczenia mentalne w ramach których mnie przesyła energię pełną pokoju i miłości .

Meluzyna
@Dilek

Diluś nie płac, też pseudo zmieniłeś na oświecony. Teraz wszyscy się emocjonują Kazem i serialem Isabel Olchowicz o dzikości serc i nie tylko .. .Rodin w porównaniu z Kazem to ma zerową kompromitację w sieci. Andrzej pozostań sam na sam ze swoją pustą duszą .Kaz to ...ale ty powinieneś mieć swiadomość konsekwecji łamania praw wszechświata.

@Meluzyna

Rodin dobrze robił że milczał--- ---takiemu Kazowi co próbuje się wybielić i tłumaczy zawzięcie ...to zrobili normalne SZAMBO na facebooku. 320 komentarzy po przeczytaniu , których adresat powinien przenieść się do wiecznośći ---- oczywiście jeśli jest człowiekiem honoru.

Misia

tak Alicja robie elewacje i chetnie dam nakrecic Rodinowi jakis fajny filmik . Mozesz dac namiary do niego skoro posiadasz .

@Misia

napisz ogłoszenie --wyporeruje magiczny korzeń wielkiego maga i wysłuchamn z otwatym dziobem legendy z cyklu mchu i paproci za pizze o średnicy 60 cm-- podpis misia sam się do ciebie zgłosi ---nie ma zbyt wielu zleceń---

Pokrzywa

Kopulant jako kótaz z czworakuf jest zawsze wolny we własnych oczach . Rodin pewnie myślał, że wszyscy będą go błagać publicznie, a on się będzie sztucznie pobłażliwie wykrzywiał niefotogeniczną facjatą nabuzowany co najmniej nonszalancją... Jakby chociaż trochę znał się na kartach to by nie doprowadził do takich sytuacji w życiu zawodowym i prywatnym. W sumie być może byliśmy zbyt surowi. Być może należy wycofanie odczytać pozytywnie jako pierwszą decyzję człowieka honoru...

Misia
@Pokrzywa

a tak na marginesie ... wie ktos , cos ? co u Rodina slychac ?

@Misia

W każdym poście pisze dokładnie co słychać ..co się pytasz nieprzytomnie.. jest taki pajac Kaz fizyk co już alimentuje 2 żony i udziela wszędzie wywiadów ..ostatnio powiedział, że Petru ma myśli w innej części ciała....Kaz kompletnie nie czai jaki jest śmieszny..jak mam zły humor to czytam o kazie i rodinie i zaraz jestem ubawiona po pachy .. może Misia robisz elewacje? to dam ci namiary na rodina albo chcesz sobie film nagrać o dowolnej tematyce ..dasz rodinowi zarobić..Rodin myślał że piniądze to nie wszystko a teraz myśli jak się szkaradnie pomylił..

Diluś
@Misia

Rodin oddaje do polerowania swój magiczny korzeń .. a potem oczywiście stać go tylko postawić barowe żarcie i piwo rozcieńczone..i sobie nuci ..miałeś cha..e złoty róg ..ostał ci się jeno sznur...

Alicja

Rodin to cynik który zna cenę wszystkiego a nie zna wartości niczego..zostawił ranne dusze i zabrał się za niepopłatne zajęcia z całego swojego czystego serca karząc tych którzy oczekiwali stabilnej alimentacji .. Nie ma bardziej popłatnego zajęcia, minuta 4 zl na czysto i zero odpowiedzialności..plansza wróżący nie ponosi..itd porady nie są wiążące i td....szok...hydraulik który zakłada kibel za 50 zł i wystrzeli coś jak siądę..biedak ciągany do odpowiedzialności.. A TU TAKA KASA I ZERO odpowiedzialności.Przez 10 lat wydałam sporo /1600 zl rocznie /i ledwo dzięki Szamanowi z Peru mieszkającemu na Jersey/4 lata/ wróciłam do równowagi. Ten chłopek cynik wmawiał kobietom że są gorsze jak są same i że bycie bez faceta oznacza samotność, co drugiej mówił że ma za dużo kg i obrzęki..straszne..nie ostrzegł mnie latami ,że matka żyje z wysysania mnie na każdej płaszczyznie i żeby ją posłać w kosmos. Dzięki Szamanowi zmeliorowałam swoje życie a wyrzucenie komputera /notabene starego/do Oceanu było symbolem.

Diluś

jak rodin zgubił kostium wodzireja to stracił status maga i czarodzieja .Teraz nowa żona robi mu pulpety z bogatym wnętrzem ratując złudzenia .

Alicja

Rodin który sobie wywróżył piękne zmiany po porzuceniu pseudonima Rodin nie tylko szacuje koszta elewacji ale jeszcze pracuje jako weselny paparazzi i z dziką przyjemnością strzela foty jak dostanie zlecenie. Generalnie jako plenipotent tkwi w marazmie chociaż wydaje mu się że pędzi .Ta Grażyna powinna mu posłać czterolistną koniczynę do wąchania. Ona też bloguje i nikt się nie wpisuje. Oboje powinni wdychać zapach czterolistnej koniczyny .

Qurwa

Ty Stolarek --napisz jeszcze 4 cyferki i będzie cały numer do jegomościa .Niestety smsy ma wyłączone. Skoro Rodin sobie wymyślił ,że nie jest kim jest ---------to nie znaczy że tak jest. A skoro wrócił do zawodu budowlańca to znaczy ,że w jego dzisiejszą terazniejszość są wpisane ślady sprzed kilkunastu lat . Co obala teorię o zaczynaniu wszystkiego od nowa.No chyba, że ktoś zostanie pier.....nięty w głowę i straci pamięć no to ma białą kartę. Możesz mu złożyć życzenia imieninowe na tym blogu grarzynki bo pusty. Napisz Panie Rojek mogę cię porównać z pachnącym kwiatem --tak jesteś jak kwiat bo dawałeś przyjemność przez swoją obecność.

Alicja

Rodin który przestał nazywać się Rodinem patrzy co rano na chiński zegarek a potem pozostaje mu wybrana proza życia na wschodnim zadupiu czyli .. po szklanie i na rusztowanie.. Rodin jest właścicielem mentalnym Grazyny i Stolarek. Zaproście go na randkę w balonie . Wtedy będziecie blisko emocjonalnie bo z balona wam nie zwieje. Na randce w balonie wam opowie po co wielki serwer kupił i z butą pozornie wrócił a jego hipnotyzujące spojrzenie i czyste serce was trwale zniewoli....

@Alicja

Rojek dla ciebie dokładnie o 16.30 superksiężyc nad Włodawą .Się gap do góry.

Kuzniecowa
@Dilek

Rodin to teraz boski66 na tlenie ...Nic się nie sprawdziło w jego życiu o czym mówił i nie mógł znieść świadomości ,że przez lata paplał o niczym jak posiadacz gadziego mózgu. Zrzucił więc okowy obrzydliwej mistyfikacji na pohybel tym wszystkim , których akurat nie interesowało co mówi---- ale ile z tego wyciąga kasy. Blog grażynki nie ma powodzenia. Nikt się nie wpisał, chociaż jojczy tam tak ,że skałę by nawet poruszyła..

Slabo sie starasz wkrotce cie zwolnie ze stolka plenipotenta nie mylic z impotentem

Ludek

A ja słyszałem, że rozwozi toi toi po budowach co by oznaczało powrót do wyuczonejgo zawodu.

Stolarek511

Są firmy rodinowe tylko mają niemagiczne płaszczyzny działalności .A ja myślałam że będziemy z rodinem razem prowadzić świetlice dla psów w tym jego lesie. Zamierzam wystawić na allegro jego aktualny numer telefonu albo podać na stronce z sex ofertami.Pozdrawiam

@Stolarek511

Hejka.... Rodin jak każdy chłop na początku andropauzy czuł się niedokochany i zerwał 27 letnie okowy będąc w transie złudzeniowo-życzeniowym ---że wszystko można zacząć od nowa . Czytał harleqiny , oglądał bajki , westerny ,romanse i oglądał wypłowiałe zdjęcia M.Monroe. Każdy lubi oderwać się od własnej indywidualnej rzeczywistości ale na boga ..tylko na kilka godzin max.. Nie można zacząć żyć od nowa chociażby dlatego ,że nikt nie kupi za żadne pieniądze najcenniejszego dzięki czemu wszystko można--- czyli CZASU.

Jasnowidz

chcecie maila do niego to macie darmo krusajder@gmail.com

Cichociemny
@Jasnowidz

....to nie jego mail ale Marka. Rodin wdycha złą energię i trzyma w domu kobietę na baterię. Rozgląda się na pobocza za Desdemoną w drodze z W..do Rzeszowa. Zgubił klucz do oświecenia.Powinien wypłukiwać złe emocje czystym spirytusem.

Adwokat Diabła

Post wykasowany siedzi na najgorszapraca.pl, tam są wszystkie.

@Adwokat Diabła

NO... Pyszałkowaty wampir w przebraniu Maga zawładnął duchowością Grażyny w paputkach i Stolarek .Było jechać jak ja do Szamana na Jersey i zyskać wolność wewnętrzną i zewnętrzną oraz wiarę,że ludzie o czystych sercach istnieją w bajkach i filmach i harlekinach. Jak Grażynie Rodin niby życie ratował ..ja dwa razy niemal życie straciłam przez niego. Rodin miał taki numer telefonu/ same piątki i siódemki/.Oczywiście oficjalnie wyśmiewał się z numerologii. To tak jak np. ksiądz wyśmiewa się z konkubinatów i mówi że sex poza ślubem to grzech ,a sam używa gosposię w święconych miejscach. A więc na tym numerze Rodinowym było nagrane żeby dzwonić do skutku..jeśli nie odbiera..no to dzwoniłam..non stop ..chyba kilkadziesiąt razy..w końcu jak odebrał po mnie tak zwyzywał..akurat wpakowałam się facetowi prawie pod auto ..wypadł blady i też mnie wyzywał..straszne.... po co nagrywał komunikaty zachęcające a pózniej wyzywał biedaków szukającyh rozwiązania. Strasznie mnie bawiło jak się wnerwiał , lubiłam dzwonić i składać reklamację.Jak mieli ten numer stacjonarny w tv Odebral Roland no i przekazał słuchawkę temu Aktorowi tak się darjł ..kiedyś oglądałam film o chłopach pańszczyznianych i ekonomie .,stał i darł się nad przestraszonym chłopem..

Aleksandra

W lustrzankach siedziałam ale i tak co chciałam to wyoglądałam. Rodin który przestał być Rodinem opowiadał kiedyś jaka to musi być kobieta żeby uwieść ,a pózniej zatrzymać mężczyznę. Tak sobie myślę że gdyby Rodin który przestał być Rodinem miał córki , to chociaż jedna byłaby napewno jego kopią. A więc miałaby jego nos i usta . Nie wspomnę już o szkaradnej duszy.. Czy by jej wróżył uwieść kogoś w tym czy dopiero w następnym wcieleniu?

Dilek który przestał być Dilkiem

Kocham cię Obserwator że mnie ubawiłeś bo niełatwo tego dokonać.Ja tu dostrzegam i odczuwam sztylet ironii a nie zachwycenie?Mój amstaf laluś właśnie wchłonął 2 puszki sardynek , 2 solanki i popił zsiadłym mlekiem. Rodin głosił abstrakcyjne formuły za dobre pieniądze .Napadał werbalnie na ludzi ,którzy osiągnęli dużo więcej własną pracą niż on.Wypłoszył i zraził wszystkich którzy go uwielbiali. Zostało mu 50 polubień. A z mojej osobistej strony jeśli nie rozdzwięk rodzi wrogość ale wrogość rodzi rozdzwięk to fakty zwalniają od wszelkiej polemiki.

Obserwator

To zaskakujące jak bardzo niskie poczucie własnej wartości trzeba mieć aby się takim ochłapem i bylejakością interesować, zachwycać i to tyle czasu... I jeszcze to poczucie żalu, że wróbel nie jest i nigdy nie będzie orłem. Otóż nie będzie i nigdy nie był, nie te geny, to chyba widać.

Zostaw merytoryczną opinię o Rodin Tv Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rodin Tv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Rodin Tv Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Mangalia 4
    02-758 Warszawa