Opinie o Mater Mateusz Kowalski w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mater Mateusz Kowalski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mater Mateusz Kowalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mater Mateusz Kowalski w Szczecin

Jak wygląda ścieżka kariery w Mater Mateusz Kowalski? Czy trudno jest zdobyć awans?

Pampers Nowy wpis

Nie polecam, przerzucają oferty między giełdami i ucinają stawki

Czy w firmie Mater Mateusz Kowalski są regularne szkolenia pracownicze?

Teacher Nowy wpis

Czy w Firmie Mater zapewnia wczasy pod gruszą?

Toja Nowy wpis
@Teacher

nie, bo to prywatna firma

Szymon

Jaka jest organizacja pracy? Podział obowiązków między działy?

Spedi
@Szymon

Zapraszam do Schenkera 4 tys na start na ręke plus pełny socjal itd..

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy Mater Mateusz Kowalski zapewnia kartę multisportu?

Człowiek Z

Nie mam pojecia, a są jakies nagrody miesieczne, premie, dodatki dla rodzin ??

spedytor

Firma prestiżowa - fakt. Ale ja mówię wg własnego doświadczenia, czyli zerowego na początku. I to nie jest kwestia wiary. Ja się wypowiadam pozytywnie, ponieważ takie mam odczucia. Firma wypłacalna, zarobki dobre, kierownictwo mega pomocne, w pracy atmosfera bomba. Nie wiem, po co szukać dziury w całym... Zatrudnij się popracuj, oceń. Rozmowa kwalifikacyjna prosta, ale przecież nie ma potrzeby utrudniania sobie życia.

agatex
@spedytor

Od kiedy mater jest firmą prestizową? Przecież to nie jest żaden dhl, shcenker lub inny gigant, a poza tym w mater nie ma swoich aut, no i przede wszystkim handlujecie tam tylko i wylacznie ladunkami z gieldy, wiec skonczcie z tym wazeliniarstwem i lukrowaniem malej firemki, w ktorej rotacja jest co trzy miesiace, a tzw mater II zostal zamkniety. I jeszcze jedno. Jak czesto jezdzicie w tzw. delegacje?;)

maxcolonko
@agatex

Zgadzam się z przedmówcą. Firma krzak. Mater nie ma, nie miał i mieć nie będzie swoich aut. Handel ładunkami z giełdy. To wszystko czym może się firma mater pochwalić. Widzę, że bartez swoją żonkę wkręcił hehe. No tak. Gdzie by ona w Polsce pracę znalazła...Pamietam jak mater II jeszcze istniał to podczas kontroli z zusu czy skarbówki kier dzownil do nas na dol zebysmy byli cicho i niby nas tam nie ma w biurze. Ciekawe dlaczego? A w delegacje jezdza bardzo czesto, ale tylko palcem po mapie...niestety;)

Jacek
@agatex

Pracuje w firmie Mater prawie rok jako kierowca i naprawde jest dobrze szanuja kierowcow wyplaty dobre i na czas dyspozytorzy sa bardzo pomocni nie ma zadnego problemu organizacja pracy bardzo dobra . Auta na bierzaco po zgloszeniu kierowcy sa naprawiane nie ma prowizorki ani ze zrobi sie potem.Jacek

Pyton It Menager

Polecam spoko praca, przyjemna i na luzie, same plusy

Agnieszka

@Wiesio to dobrze, że jesteś zadowolony. Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Warunki pracy, atmosfera mogą się nieco różnić w zależności od obejmowanego stanowiska. Co więcej możesz napisać o pozytywnych stronach pracy w tym miejscu?

Wiesio

Mater Mateusz Kowalski to dla mnie fajna firma, jedna z pierwszych w których pracowałem, generalnie rotacja jest potrzebna, bo wiadomo, że świeża krew jak mówi kolega wyże się przydaje czasami i to bardzo

spedytor

... Spodziewam się że rotacja Cię zniszczyła :) pozdrawiam serdecznie.

spedytor

Niepotrzebne Ci doświadczenie zawodowe, czy studia - znam ludzi, którzy przyszli po logistyce i zaraz wylecieli i takich, którzy mieli zerowe doświadczenie i od początku zarabiali dobrą kasę. Atmosfera w pracy - 10/10, człowiek wstaje w poniedziałkowy poranek ciesząc się,że idzie do pracy - rzadka przypadłość w Polsce. Nigdy nie będziesz się w tej pracy nudził. Niby co dzień to samo, ale co dzień coś się dzieje, co dzień coś innego. Fakt - język musisz znać, ale nie jakoś wybitnie. Po prostu dogadać się na temat. Żaden wyczyn. Zarobki... Zależą od Twojej kreatywności, zaangażowania i trochę od szczęścia ;) ale można zarobić naprawdę dobrze, przy czym posiadając pracę biurową po 8h we wspaniałej atmosferze, weekendy wolne itd. Moim zdaniem praca na całe życie. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

asertvb

o super ze ta firma jest wypłacalna i nie ma minusów...złożyłem Cv Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady co do tego/ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami?

Deks

Jak to nie przecież ja Ci odpisałem :) Skontaktuj się z firmą, nr masz podany na stronie

Jacek Kaczyński

Super firma. Polecam

Deks

Zdecydowanie tak, skontaktuj sie to dowiesz sie wszystkiego

pit

wcale sie nie dziwie, ze mater II zamkneli. Jak wlasciciel bedzie sie staral tak jak do tej pory to i glowna siedizbe zamkna hehe:) A stara sie bardzo i wrogow ma coraz wiecej;)

xen

Pewnie, że jest szansa. Skoro przyjmują bez doświadczenia to tym bardziej Ciebie przyjmą. W mater na dzień dobry masz śmieciówkę i chyba 1300 na łapę. Potem jak Ci się uda spełnić warunki dostaniesz 1500, a resztę kosisz z prowizji. Mała uwaga. Były dwie siedziby firmy. Mater I - główna oraz tzw. Mater II. Obecnie Mater II już nie istnieje. Nastąpiła redukcja pracowników no i kosztów związanych z utrzymaniem Mater II.

Pan Kasztan

Jeśli ktoś odnajduje się w pracy spedytora to warunki finansowe są najlepsze jakie mogą być bo prowizja gwarantuje spore zarobki ale na pewno nie jest to praca dla każdego... ma swoje zalety, jak i wady ale wysiłki na pewno zostaną wynagrodzone :P

Iza

Prawda jest taka jak ktoś chcę to w Materze może bardzo ładnie można zarobić potrzeba cierpliwości i umiejętności które nabywa się z czasem , owszem to nie jest praca typu "czy się stoii czy się leży to wypłata się należy" trzeba sobie na nią zapracować, jak ktoś szuka pracy gdzie przy niskim zaangażowaniu chcę dobrze zarobić to stanowczo odradzam

olin

kazek nie potrzebujesz tak naprawde zadnego doswiadczenia. Przyjmuja bez! Wszystkiego co Ci jest potrzebne do tej pracy nauczysz sie tam. Zadne wyzwanie. Startuj a pozniej sie jakby co zawijaj sie;)

Zostaw merytoryczną opinię o Mater Mateusz Kowalski - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mater Mateusz Kowalski?

Kandydaci do pracy w Mater Mateusz Kowalski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mater Mateusz Kowalski
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. 5 Lipca 2 lok. 6
    70-374 Szczecin