Opinie o FASTHOUSE Sp. z o.o w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FASTHOUSE Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie FASTHOUSE Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FASTHOUSE Sp. z o.o w Gdańsk

bebe

moj polecjał właśnie do islandi zobaczymy jak to bedzie czy tak kolorowo jak mowili .

Pablo
@bebe

Czy wie może pani jak mąż na islandii, czy jest zadowolony ?

tadeusz

bardzo dobry pracodawca!

marek

Super, pracuje na islandii

Mr

fajne warunki na Islandii, polecam :)

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lutek

Widzę że nadal wisi ogłoszenie.

olo

witam wszystkich czy jest tam ktos kto pracował w tej firmie lub pracuje lub kogos zna jako operator zurawia wiezowego

Lesio
@olo

Olo, ja pracuję w Reycjaviku, wiem, że wymieniją dzwigowego ok 20-go - jak chcesz lecieć na tą budowę to sie pospiesz.

OLO
@Lesio

PROSZE MI NAPISAC DLACZEGO WYMIENIAJA DZWIGOWEGO

No tak "pija". Dziś niestety głównie inne firmy zatrudniają na umowy śmieciowe, alb na czarno. Nie zastanawiaj się - bierz tą robotę w Fasthouse. Ja tez w niej pracowałem na umowę o pracę i byłem bardzo zadowolony, lecz w jednej sprawie nawaliłem i musiałem odejść, ale może mnie jeszcze kiedyś przyjmą z powrotem.

Yuk

Najlepiej pytajcie u źródła. Pracuje dla nich w Norwegii. Umowa pracę na czas kontraktu, z tego co wiem to po sparwdzenieu się na czas nieokreslony. Płacą terminowo, a jak poprosicie o zaliczki to zawsze są. Warunki socjalne bez zarzutów.

OLO

prossze napisac a ile zarabia tam operator dzwigu czy moze pan kogos takiego zna czy te firmy sa wypacalne a jakie najniszsze zarobki a urlopy i umowy na jak długo daja

Maly33
@OLO

Witaj kokego mozesz mi napisać jakie warunki macie na hotelu Nie wiem czy sie zdecyduje tam pojechac Alebym chcial wiedzieć co zabrac ze soba

olo

czy moze pan kogos zna kto pracuje na dzwigu czy te firma jest wypacalne a jakie najniszsze zarobki a urlopy i umowy na jak długo daja

Lucky

Na rozmowie powiedzieli mi, ze umowe mi przygotuja od 11 stycznia do 1 lipca 2016, umowa GB.

@Lucky

witam czy pracował pan w tej firmie

@Lucky

dostał pan ta prace

logan07

Witam. Przeczytałem ogłoszenie że poszukują płytkarzy do Oslo.Czy ktoś moze mi powiedzieć jakie są stawki? Czy godzinowe czy akord i ile. Dużo czasu spędziłem na pracach w Niemczech ale w Norwegii jeszcze nie byłem. wiem że życie jest drogie.Ile przy normalnym trybie życia,bez imprezowania można miesięcznie odłożyć? Z góry dzięki za wiadomości. Pozdrawiam

Kris
@logan07

Stawki są akordowe, różne zależne od wiekości płytek i miejsca klejenia. Z tego co wiem to jest komplet pracowników, ale pytaj u źródła.

zbr 15

do qwerty na razie cisza nikt się nie kontaktował

Janek
@zbr 15

Ja byłem na rozmowie, ale decyzji nie otrzymałem. Bardzo ich interesuje doświadczenie i znajomość rysunków, bez tego można u nich aplikować na pomocnika, ale to już dużo mniejsze pieniądze.

zbr 15

czy ktoś aplikuje na oferty w zawodzie zbrojarz ja wysłałem cv ale zastanawiam się czy warto po przeczytaniu opinii.

olo

naprawde firma godna uwagi z poludnia Sswecji wedruja juz na polnoc ciekawe gdzie sie teraz zatrzymaja w jakim miescie

Jacek
@olo

Z mojej wiedzy już mają komplet ludzi w Sztokholmie. Więc OLO czym się podniecasz? Ale gdybym o czymś nie wiedział to mogę powiedzieć, że Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych w prywatnym domu. Tynkujemy elewacje. Rozliczenie akordowe. Stawki ok – da się zarobić. Wada to wąż się za częto zapycha.

Jurek

Rekrutują do pracy w Sztokholmie, jeśli ktoś tam już pracuje niech poda jakie tam są warunki?

bzdury

Jeszcze raz bzdury.Powodzenia i sukcesow pracy w Fasthousie

kcicha0

zawsze narzekają Ci co najniżej pracują. Takie życie, fizyczni zawsze są dociskani. Trzeba było się uczyć, nie chciało się to teraz trzeba znosić co jest. Mimo wszystko jest praca z wypłatą co miesiąc. Nie podoba się, nikt nie trzyma. Tylko gdzie w tych czasach znaleźć dobrą pracę ... może jednak Fasthouse nie jest taki zły ...

Borys

Firma jak firma. Jak się wyjeżdża do pracy a nie na imprezy to nie ma problemu. Trzeba pracować a nie chlać a potem narzekać.Ale nie każdy to rozumie.

kcicha0

Pracuje w Fasthouse i nie narzekam, Jest miła atmosfera, pieniążki zawsze na czas, a jak jest potrzeba to i o zaliczkę nie trudno.

Zostaw merytoryczną opinię o FASTHOUSE Sp. z o.o - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FASTHOUSE Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w FASTHOUSE Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FASTHOUSE Sp. z o.o