Opinie o Grupa Edukacyjna S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Edukacyjna S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Edukacyjna S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Edukacyjna S.A. w Kielce

do gregory

Teraz to już i tak bez znaczenia bo okres bezpłatny właśnie trwa do połowy sierpnia :) ale dla Twojej informacji w tym roku, a co roku umowa wygląda inaczej, było 11 miesięcy płatnych. Zawsze na przełomie listopada/grudnia podpisuje się nową umowę z wytycznymi, zasadami i prowizjami na kolejny rok. Później do tej umowy jest kilka aneksów na Twoją niekorzyć oczywiście, GE wychodzi z założenia, że zawsze możesz odejść jak nie akceptujesz ich aneksów, nie ma negocjacji. A co do zarobków to różnie, są tacy co im ledwie na chleb starcza, a są tacy co zarabiają lepiej od kierowników. Wszystko zależy od terenu/starań/kosztów paliwa.

k

płacą za 12 miesięcy po 4 tygodnie. to daje 48 tyg.. masz 4 tyg luzu. dlatego mówią że nie płacą . jestem byłym pracownikiem. mało się zarabia, więc się zwolniłem. Ale i tak lepsza taka praca niż żadna. Były fajne momenty, były kiepskie..

płd
@k

masz jakieś mylne info teraz jest 11 wypłat w roku za 4 tyg masz przymusowy urlop bezpłatny

do gregory

3 tyś na czysto to jak masz dobry miesiąc , pozostałe po odliczeniach i obcinkach to nie licząc własnego samochodu - opłaty roczne , amortyzacja itd. to zostaje ci na czysto 1500-2000 zł , do tego płacą za 11 miesięcy w roku 12 jest wolny nie płatny , więc jak nie masz super terenu gdzie masz dobrą sprzedaż to już tu nie zarobisz godziwych pieniędzy

jomji

Spokojnie spokojnie. DO paźdź wytrzymają. Później się okaże że epodrecznika nie ma i pozamiatane. Nawet ratownicy bracia K nie pomogą.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
kat

Nie polecam, inwencja własna nie jest doceniana, płaca słaba, ciągłe zwolnienia w ostatnich miesiącach, i powszechna zasada, że każdy jest zastępowalny. Nie podoba się to wypad.

do kat
@kat

Całkowicie cię popieram , w tej firmie konsultant jest nikim , do tego ciągłe zmiany decyzji co masz robić i w jaki sposób ,Kombinują tak, aby uciąć ci jak najwięcej z wypłaty , do tego za chwilę polecą ludzie z najsłabszymi wynikami , a na jesień zgrają w butelkę kogo zwolnić , żeby zostawić połowę , proponuję wszystkim rozglądać się już powoli za jakąś inną pracą bo w październiku przyjdą polecone

do niestety nadal tu

teraz nie warto tu przychodzić , najwiekszy młyn w lipcu nie płacą a we wrzesniu będą zwalniać pewnie z 60% zatrudnionych , w pierwszej kolejności odpadną nowi i najsłabsi, do tego zamiast skupić się na ep gdzie jest kasa to nagonka na multimedia z których nic nie ma , a konkurencja się cieszy , więc nie polecam tu pracy

niestety nadaltu

firma nawet zmieniła stronę pod względem wyszukiwania konsultantów...chyba dlatego aby nie było widać ile jest wakatów:D

deko

Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca na stanowisku redaktora multimedialnego w Grupie Edukacyjnej S.A.? Czy ktokolwiek ją poleca? Dzięki za każde info!

nadaltu

Kiedyś byli tu szczęśliwi ludzie...teraz możesz wierzyć,że gro ludzi pracuje tu ale szuka okazji aby przejść gdzie indziej...

ex KO

Trzeba wynająć i już. Powtarzam, to nie jest miejsce dla ludzi myślących. W tej firmie nie zadaje się pytań.

Nadaltu

To co opisane w formie negatywnej mozesz wierzyć ze jest prawdziwe. Niedługo bedzie jeszcze wiecej ofert pracy.

bezrobotny

Słuchajcie, ostatnio pojawiło się sporo ogłoszeń do Maca. Czy warto składać aplikacje? Napiszcie coś bo nie wiem co zrobić po tym co przeczytałam.

Linka

Tak, oprócz podstawy jest też prowizja. Uzależniona od % wykonania założonego planu. Jeśli wykonasz na 100% to pieniądze są przyzwoite. A klientami są placówki oświatowe.

Linka

Tak ja powyżej: samochód prywatny, paliwo prywatne, naprawy prywatne. Na samochód i paliwo, na ZUS i podatki co miesiąc ok. 3000zł. Reszta wynagrodzenia zależna od procentu i wagi wykonanych ( czasami nierealnych) zadań.

outsider

Ja należę do grona tych, co sami odeszli. Niezmiernie cieszy mnie podjęcie tej decyzji i chwalę każdy dzień w innej firmie niż chora organizacja pt. Grupa Edukacyjna. Poziom managerów żenujący. Matematyk na stanowisku kierownika marketingu (uwierzycie?), inny dyrektor-alkoholik, co firma akceptuje od lat, inny nowy od transferu kasy na zewnątrz. iście domowa atmosfera...

karol

Wydawnictwo jak każde w tej branży, pod względem merytorycznym książki mają super, w kwestii marketingu i zarządzania na pewno jest trochę do poprawy. Ale ogólna ocena zdecydowanie na plus - własnie za fachowość i za ludzi, którzy o to dbają!

mi

Niestety w GE, a zwłaszcza w spółce GEKO zrządzającą siecią sprzedaży jest niestety beton partyjny starych konsultantów i dyrektorów sieci - zwłaszcza Pana na włościach, by nie rzec dziedzica, lewe ucho właściciela.Firma złapie powietrza, jak pobędzie się tych ludzi. Nowy prezes jest konkretnym i wymagającym człowiekiem.

ciupaga

Na szczęście wczoraj zarząd został odwołany przez radę nadzorczą:) Nie ma już wielkiej trójki:projektanta, chorągiewki co zawsze stoi w rozkroku, aby nie opowiedzieć się po którejś ze stron i gwiazdy świata finansów. Bardzo dobra decyzja, najlepsza w przeciągu ostatnich lat. Czy kumoterstwo to nadal drugie imię GE?

pracownik pionu finansowego

Wiedza z finansów dla niej jest wiedzą tajemną nie do osiągnięcia. Odwrotnie co do umiejętności manipulacki i plotki

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Edukacyjna S.A. - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Edukacyjna S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Edukacyjna S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Edukacyjna S.A.