Ecotec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

Zuzanna

@becel, rozumiem, że pracujesz w Ecotec Polska w Warszawie, tak? Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Zachęcam do podzielenia się nią z innymi użytkownikami forum. @nowy2107, a czy orientowałeś się, czy jest szansa na umowę o pracę w Ecotec Polska? Chętnie dowiem się też, czy jest jakiś socjal dla pracowników w firmie.

nowy2017
@Zuzanna

umowa o prace mala szansa ale to dlatego ze robota niestala raz sa wyjazdy a raz nie ma

SPRZĄCZKA CB
@nowy2017

Hahahahaha umowa o pracę w ecotec. Powiem tak - nie ma szans. Poprostu nie ma roboty jestes niepotrzebny. Tyle w temacie.

Zuzanna

@nowy2017, jasne, to nieco zmienia postać rzeczy. Planujesz związać się z Ecotec Polska na dłużej? Dziękuję za odpowiedź! Czy ktoś z Was także podjął niedawno pracę w tej firmie i zdążył już wyrobić sobie opinię na temat pracodawcy? Zachęcam do podzielenia się nią na forum!

Zuzanna

@Hejka a jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Ruszyła również rekrutacja na stanowisko Monter farm solarnych i / lub ekranów akustycznych. Co możecie podpowiedzieć osobom zainteresowanym tą ofertą pracy?

Pan Marjan
@Zuzanna

Osobom zainteresowanym odradzam, mała stawka ograniczone formy rozwoju w pracy. Obecnie jest masa ofert pracy w europie za dużo większe pieniądze i co ważne nie na umowie śmieciowej.

becel
@Pan Marjan

a jaki rozwoj ty bys chcial? nie pracujesz jako manager wyzszego stopnia tylko jako robotnik monter

Zuzanna

@nowy2017, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Ecotec Polska i jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu. Mógłbyś jeszcze dodać coś na temat formy umowy, na podstawie której odbywa się zatrudnienie w tej firmie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Ecotec Polska w Warszawie? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich może być bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

nowy2107

umowa zlecenie

Monter

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

nowy2017

Nie wiem co było kiedys bo slysze tylko z opowiadan jaka patologia ale teraz jest napewno lepiej.Jak ktoś odwala kszywe akcje albo jest na konkretbani na budowie to wyrzucaja było pare takich za mojego czasu juz. Albo jak robia problemy jakies.pensje raczej na czas. Jak cos się nie zgadza z godzinami to zwykle idzie wyjasnic trzeba pilnować trochę samemu.Jest paru takich z którymi nie idzie się dogadać,trzeba unikac poprostu. Stawki jak stawki ktoś na wlasna reke pojedzie i będzie szukal to może dostanie więcej ale tutaj ma trochę spokuj ze w Polsce zatrudniony

Zuzanna

@Konrad, a na jakim stanowisku chciałbyś pracować w Ecotec Polska? Aplikowałeś już do pracy w tej firmie? Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że na forum przestrzegamy zasad zapisanych w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin . Komentarze nie na temat, wulgarne lub obraźliwe nie będą tolerowane w tym miejscu.

Konrad

Czy jakie nowe oferty pracy znacie?

Mira

Jeśli ktoś oczekuje rozwoju to powinien wybierać odpowiednia firmę!!

Joko
@Mira

Czemu

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Ecotec Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy.

Pan

W firmie po staremu..lizusy w Australii cieszą się opalenizna A reszta u szkopa czeka na promocję w Lidlu i jak to mówią do każdego 15 ;)

Galactico.
@Pan

Tys widział lizusa ???? podpisz sie imieniem i nazwiskiem to pogadamy ;) A opalenizna owszem doskwiera :D Pozdro.

Misiek
@Pan

No kur.....jest promocja w Lidlu i nic nie wiem ludzie jak tak można! Widzę że ktoś ma ścisk pośladków na temat Australii..każdy będzie miał szansę się przekonać co to znaczy 45 stopni i wtedy zmieni zdanie.

Pan Marjan
@Misiek

45 stopni w australii tego nie uleczy nawet maść na skurcze z lidla

Misiek
@Pan Marjan

Muszę się nie zgodzić maść w płynie jest uniwersalna niczym amol w polskich domach. A apteki Lidla posiadają zapasy które chronią nas przed skurczami i innymi niebezpieczeństwami. ????

Karol

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Zuzanna

@Monter, jestem moderatorem forum gowork.pl. Moją rolą jest aktywna dyskusja z użytkownikami forum, tak aby każdy mógł znaleźć tu potrzebne informacje i odpowiedzi na swoje pytania. Moim zadaniem jest również dbanie o przestrzeganie regulaminu, a także informowanie o ofertach pracy oraz aktualnościach. @moze kiedys, przypominam o przestrzeganiu regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin Niezależenie od tego, czy wpisy są pozytywne, czy negatywne nie należy podawać w nich danych osobowych współpracowników. Dane osobowe są prawnie chronione. Zapoznaj się z treścią regulaminu. Posty niezgodne z jego postanowieniami są usuwane przez admina.

Tomi

Witam czy firma rekrutuje do pracy ? Jakieś konkretne wymagania ? Zarobki mniej więcej ?

Marek Nowak
@Tomi

Tak rekrutuje ale i tak roboty dla nowych noe ma bedziesz siedzial w domua no cie beda zapewniac ze oravy jest mnostwo zrobisz 50g miesiącu to będzie cud. Przy stawce(usunięte przez administratora) na odzine oczuwiscie bez dietu

AROMIX71
@Marek Nowak

(usunięte przez administratora). DLA SWIEZAKA ADLA CIEBIE TYLE SAMO JAKI JEST MORAL

INKOGNITO
@AROMIX71

Wyłącz Capsa bo sąsiadów pobudzisz.

Chłopak z Olsztyna

Ja bylem zatrudniony na dwa projekty i mialem jechac na australie bardzo sie staralem i co? I pojechali koledzy z biura a ja bylem na dostawke projekty są i jeżdzą te same osoby a mnie tylko zwodza . cała prawda o firmie maja cie gdzies na obiecuja i zostawią. Przez dwa miesiące zarobilem(usunięte przez administratora) śmiech na sali.

Inkognito
@Chłopak z Olsztyna

No sory ale myślałeś ze jak jesteś nowy i się starałeś to odrazu pojedziesz do Australii w nagrodę? W firmie pracują ludzie po 6 czy 7 lat zaczynali od dziad stawki i ciezko zapracowali na ten wyjazd i charuja tam w 34°+ upałach i nie narzekaja.

Galactico
@Chłopak z Olsztyna

Ciesz sie ze cokolwiek zarobiles bo nie umiejąc zapiać pasa na ekranach to i tak na wielu projektach byłeś ????????

FastenSeatBelt
@Chłopak z Olsztyna

Widocznie słabo sie starałeś że nie pojechałeś. Panie kolego chlopaku z Olsztyna

Monter

Z Twojej wypowiedzi Zuzanna, przypuszczam, że jesteś z biura. Trochę to nie wporządku, że pracownik pracujący tam np. 3lata zarabia prawie tyle samo co "świeżak, nowo przyjęty,sorry,ale żadna to motywacja do dalszej pracy, chyba czas poszukać lepiej płatnej roboty, gdzie szanują pracownika i godnie mu płacą za jego harówę

Dzony z Berlina

Lipna firma mało płacą i zwodzą z wyjazdami mozna czekac misiąc i wyjdziesz na 5dni bedziwsz charowal jak wół a koledzy niemców bedą obijać gruche. Co do wyjazdów to wyjedziesz raz na miesiąc na 5 Dni trzymaja cie tylko na okazje a tak to to inni jeżdzą.

Zuzanna

@Monter, napisz więcej dlaczego bywa ciężko w pracy i jakie czynniki mają na to wpływ? W związku z tym, że to jest firma, która zajmuje się systemami solarnymi w tym ich montażem, wiąże się to również z pracą na wysokości oraz z użyciem różnych urządzeń. Czy należy posiadać jakieś uprawnienia rozpoczynając pracę oraz czy firma zapewnia szkolenia, które umożliwiają zdobycie takich uprawnień?

Monter

Praca jak praca, bywa ciężko, ale w zgranej ekipie jest okey, najbardziej wkurzające są te kilku miesięczne przestoje i brak jakiejkolwiek podwyżki od 1,5roku.

Arkadiusz Vel Galactico

I od siebie dodam jeszcze ze tu to jest jakis ściek. począwszy od atakowania wyzywania i pomawiania różnych osób do katastrofalnej ortograffi, interpunkcji i stylu gramatycznego. Przeczytawszy to zbiera sie na wymioty i facepalm.

Arkadiusz vel Galactico.

Pragne sprostować że zaden z niżej zamieszczanych komentarzy nie został napisany przeze mnie. Podobno pojawiaja się w Kuluarach ploteczki ze nie jaki człowiek piszący pod pseudonimem BIZON to ja. Musze was wszytkich zmartwic gdyz nie bawie sie w rego typy rzeczy. Pracuje w firmie z przerwami 5lat. I wszyscy doskonale wiedzą ze jak mi cos nie pasuje to mówię o tym wprost i nie bawie sie w uzalanie nad soba czy wipisywanie prowokacyjnych komenatrzy AD perosnam, w pseudo portalach opiniotwórczych. Wszystkich serdecznie pozdrawiam. Bizona także. Ps. Na portalu znajduje sie jedna moja opinia z 2013 roku. Pozytywna o dziwo ;) pozdrawiam ziomeczki :)

Robol

Noob1980 chyba mówisz o sobie pracuje w firmie kilka lat i nigdy nie siedziałem w wiezieniu robotę traktuje uczciwie nie opier(usunięte przez administratora) się jak co poniektórzy nikomu nigdy nie włażę w (usunięte przez administratora) a o swoje walczę ,wypowiadaj się o sobie jak ktoś chce to pracuje i ma w (usunięte przez administratora) to co robią inni

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.