Ecotec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Zachęcamy do bliższego poznania Ecotec Polska!
Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami, które posiadają doświadczenie oraz takich, które poszukują swojej pierwszej pracy.
Dlatego wdrożyliśmy program szkoleniowy AKADEMIA ECOTEC. Dzięki niemu możemy zagwarantować Ci pełne szkolenie przed wyjazdem do pracy. Poznasz pełną specyfikę pracy, będziesz mógł uczyć się wszystkiego pod okiem naszych wykwalifikowanych specjalistów oraz uzyskasz certyfikat ukończenia szkolenia. Dzięki szkoleniom pracownicy mogą nas poznać i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania przed pierwszym dniem pracy.
Wielu pracowników, zadowolonych ze współpracy, zdecydowało się nawet na zaproszenie do pracy u nas swoich znajomych/rodzinę. W myśl tego zdecydowaliśmy się na stworzenie programu Poleceń Pracowniczych. Warto wspólnie budować zespół w którym będzie nam się dobrze pracowało.
W Ecotec jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony naszych pracowników. Każdego dnia staramy się zapewnić odpowiednie warunki ,aby praca była przyjemna i satysfakcjonująca.
Jeśli rozpoczniesz z nami współpracę zapewnimy Ci zakwaterowanie, transport oraz opiekę koordynatora projektu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie znajdziesz odpowiedzi na większość pytań: https://www.ecotec-polska.pl/pl/blog
Kamil Samek

Polecam gorąco firma jest w porządku nie to co inne firmy dużo obiecują a w rzeczywistości jest inaczej, zakwaterowanie również jest bardzo dobre , ekipa znajdująca się na zakwaterowaniu także jest w porządku współpraca z biurem także pozytywnie są rozpatrywane różne potrzeby i informacje dużo czasu straciłem na pracę w różnych firmach które za przeproszeniem miały wygórowane opinie o sobie a tutaj nie dość że pracujesz wśród swoich to z każdym z osobna można normalnie pracować jak i rozmawiać po prostu moim zdaniem nic dodać nic ująć pełen pozytyw naprawdę firma godna polecenia.

Marzena
@Kamil Samek

hej no to faktycznie raczej wygląda ok tylko jeszcze odnośnie tej ekipy to oni ich znają, są od nich? czy weryfikują jakoś ludzi, do których od siebie wysyłają?

Mariusz Nowy wpis

Witam. Na jaki rodzaj testu, czy sprawdzenia kompetencji językowych nastaeić się przy rekrutacji na stanowisko Inżyniera w dziale Sprzedaży i Zaopatrzenia? Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, umożliwiającym swobodną komunikacje zaznaczono, jako jedyny warunek konieczny.

Hania Nowy wpis

Chłopak chciałby złożyć cv jako koordynator personelu, bo teraz szukają pracowników i trochę się stresuje, bo wymagają angielski, a nie jest napisane na jakim poziomie. Atrakcyjne wynagrodzenie też jest podane i nie wiemy na co się nastawiać, da radę 8k na rękę?

Nowy wpis

@Hania

Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem koordynatora personelu w naszej firmie. Uprzejmie informujemy, że ten proces rekrutacyjny został już zakończony. Zachęcamy do obserwowania profilu naszej firmy na Pracuj.pl oraz zakładkę "kariera" na stronie www.ecotec-polska.pl. Zespół Ecotec Polska

Wojciech Pokora. Nowy wpis

Polecam pracę w tej firmie. Kierownictwo służy pomocą zarówno w dniu wyjazdu oraz na placu budowy. od najdrobniejszych rzeczy po zawikłane odmęty spraw konstrukcyjno -elektryczne. Polecam pracę z Panem Inżynierem Tomaszem. To czysta przyjemność pracować z kimś kto ma nie tylko papier ale także empatie do każdego oraz full wiedzę oraz profesjonalizm!

Aktualność
Zachęcamy do bliższego poznania Ecotec Polska!
Monter

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

Robt870

@Pracodawca Dzień dobry, mnie interesuje jak przebiega proces rekrutacji, ile po podpisaniu umowy i zrobieniu badań bym zaczął pracę, pytam się o taki banalny szczegół, ponieważ wynajmuje mieszkanie, i chciałbym płynnie przeskoczyć z mojej obecnej pracy do Ecotecu

@Robt870

Czas rozpoczęcia pracy uzależniony jest od wielu czynników, m.in. stanowiska. Zapraszamy do kontaktu z biurem pod numerem tel. 22 490 82 36. Zespół Ecotec Polska

Robt870
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

@Pracodawca Na pewno jako, monter ponieważ widziałem, że jest tam opcja bez doświadczenia, co nie zmienia faktu gdzie chciałbym się podszkolić, na razie nie chcę zawracać głowy Paniom od rekrutacji, z powodu że musze jeszcze być tutaj gdzie pracuję. A mam jeszcze jedno pytanie, bo widziałem ż, przed wyjazdem jest opcja żeby przyjechać na szkolenie, a bez tego szkolenia 2 dniowego, nie ma możliwości pojechania na projekt, a jak długo mógłbym siedzieć najdłużej na jednym projekcie

Aldona
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

A jaki jest maksymalny czas, podczas którego załatwia się wszystkie formalności przez zatrudnieniem? Czy po wskazanym numerem telefonu udzielicie Państwo wszystkich szczegółów zatrudnienia na dane stanowisko? Jak bardzo zmienia się pensja, jeśli ktoś ma jednak doświadczenie w zawodzie?

Witam. Czy forma zatrudnienia tutaj to może być umowa o pracę? Bo przeglądałem sobie forum i w 2022 pisano, że wszystko na plus, gdyby nie zlecenie. Może więc to się zmieniło? I kiedy przypada dzień wypłaty. Wtedy podawano 15 następnego miesiąca? Trzeba wtedy czekać 1,5 miesiąca na kasę, czy można ją otrzymywać w tygodniówkach lub brać zaliczki?

Dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej firmie. Na ten moment nasza forma zatrudnienia opiera się głównie na umowach zlecenia. Terminy wypłat są ustalane na 15 dzień miesiąca następnego. W kwestii zaliczek czy wypłat w tygodniówkach, obecnie utrzymujemy regularny harmonogram zgodny z obowiązującymi przepisami a szczegółowe informacje na ten temat zostaną przedstawione w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące warunków zatrudnienia, chętnie na nie odpowiemy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu z nami, abyśmy mogli udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji. Zespół Ecotec Polska

Na jakie wsparcie w Ecotec Polska Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

W Ecotec Polska Sp. z o.o. zawsze przestrzegamy przepisów prawa pracy dotyczących ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracowników, w tym kobiet w ciąży. Dostosowujemy warunki pracy, świadcząc niezbędne wsparcie, aby zapewnić zdrowy i komfortowy okres ciąży. Chętnie rozmawiamy z pracownikami, aby dostosować środowisko pracy do ich indywidualnych potrzeb. Zespół Ecotec Polska

Zainteresowało mnie, że na stanowisku montera/elektromontera miałbym 8 tyś zł netto i możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, m.in. operator koparki i/lub ładowarki, na koszt firmy. Po jakim więc czasie, jako nowo zatrudniony mógłbym z takowych szkoleń skorzystać? I czy na tym stanowisku przewiduje się też inną formę zatrudnienia, poza zleceniem?

Dziękujemy za wyrażenie zainteresowania naszą ofertą pracy na stanowisku montera/elektromontera. W kwestii szkoleń, chcemy podkreślić, że zależy nam na ciągłym rozwoju naszych współpracowników. Okres oczekiwania na udział w szkoleniach zależy od indywidualnych umiejętności i doświadczenia ale w zależności od potrzeb staramy się optymalnie w założonym czasie dostosować harmonogram szkoleń do potrzeb nowych członków zespołu. W odniesieniu do formy zatrudnienia, na ten moment oferujemy umowy zlecenia. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z biurem pod numerem tel. 22 490 82 36. Zespół Ecotec Polska

Mario Mateo

Dobrze jest ludzie i firma wporzadku .kierownik na projekcie pomocny, kwatery czasem do zmiany ale idzie się z biurem dogadać i zmieniaja

Agata
@Mario Mateo

Czesto są takie zmiany kwater? Z czego to wynika, są jakieś złe warunki? Wynagrodzenie jest ok?

@Agata

Dzień dobry Zmiany zakwaterowań zdarzają się w momencie niedostępności zakwaterowań wynajętych w danym czasie lub gdy oczekiwany standard zakwaterowania nie jest spełniony. Sytuacje zmian zakwaterowań spowodowanych rozbieżnością między ustaleniami z wynajmującym a stanem faktycznym mieszkania to niewielki procent wszystkich najmów. Na sytuacje wszelkich niedomówień reagujemy natychmiast i w miarę możliwości organizujemy inne zakwaterowanie. Zespół Ecotec Polska

Szukam pracy w dziale księgowości, wpadłam na starą ofertę dotyczącą stanowiska głównej księgowej. Jak na przeszło 2 lata zarobki naprawdę prezentowały się oki, 12 000 - 14 000 zł brutto/mies. Do jakiej krowy obecnie wzrosło wynagrodzenie? Jest możliwość pracy zdalnej czy tylko stacjonarnie, niestety nigdzie nie ma takich informacji...

Dzień dobry To ogłoszenie nie jest już aktualne. Zachęcamy do śledzenia aktualnych ofert na stronie www.ecotec-polska.pl w zakładce „kariera” Zespół Ecotec Polska

Eryk
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry. Ja tu wpadłem, bo przeglądałem Wasze nowej daty ogłoszenie na koordynatora personelu. Znam angielski, MS Office, jestem samodzielny i zorganizowany, a także dysponuję blisko 4 latami praktyki na podobnym stanowisko, zamiast potrzebnych 2 lat. Na jakie więc wynagrodzenie mogę liczyć z Państwa strony. W jaki sposób wdrażano by nie na tym stanowisku, gdybym uzyskał zatrudnienie? Ponoć atmosfera jest przyjazna, a jak dodano w ofercie, jest i wsparcie ze strony współpracowników?

@PRACODAWCA

A jak wyglądają zjazdy do Polski,?

@@PRACODAWCA

Dzień dobry Zjazdy do Polski są zazwyczaj ustalane indywidualnie i następują najczęściej po 5-7 tygodniach pracy na terenie Niemiec. Pracownicy wracają do Polski na ustalony z nami czas, po czym powracają do pracy. Częstotliwość tych zjazdów zależy od indywidualnych ustaleń i specyfiki pracy na projektach. Zespół Ecotec Polska

@Gosia

Jak wyglądają zjazdy do pl

@@Gosia

Jak wygląda sprawa grafiku w Ecotec Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Anetka

Heja, a wiecie coś o posadzie Koordynator Personelu z językiem niemieckim? Jedna sprawa mnie interesuje, napisali, że dają zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego takie jak praca w ramach projektów zagranicznych m.in. w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii. A czy to wiąże się z koniecznością wyjazdów do tych krajów? Czy nie trzeba mieć takich podróży służbowych?

Elosz
@Anetka

Telefon do biura i na wszystkie pytania odpowiedzą.

Obozowy Hieronim kobylka
@Anetka

Nie no będziesz siedzieć w biurze na Facebooku 8 h i do domciu 10k do ręki i benefity. Broń boże wyjazdów do wskazanych krajów i jakiejś pracy bo. To pretensjonalne ze strony pracodawcy.

@Obozowy Hieronim kobylka

Dzień dobry Osoba zatrudniona na stanowisku Koordynator Personelu ma odpowiedzialne zadania związane z zarządzaniem personelem i komunikacją. Praca na Facebooku przez cały dzień nie jest typowa dla tego stanowiska. Poziom wynagrodzenia także zależy od wielu czynników, w tym doświadczenia i umiejętności. Prosimy aby nie rozpowszechniać informacji na forum dotyczących spraw, o których nie ma się rzetelnej wiedzy, aby nie wprowadzać innych w błąd. Zespół Ecotec Polska

@Anetka

Dzień dobry Nie zawsze, ale istnieje możliwość, że Koordynator Personelu będzie musiał wyjechać za granicę, jednak to zależy od rodzaju projektów, które będzie obsługiwać. Niektóre projekty mogą wymagać podróży służbowych, podczas gdy inne nie. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z biurem pod numerem tel. 22 490 82 36. Zespół Ecotec Polska

Stary pracownik.

Nie ma na podwyżki dla starych pracowników bo trzeba opłacać hotele pracownikom którzy notorycznie nie przychodzą do pracy. Nie ma na podwyżki dla starych pracowników bo trzeba co rusz naprawiać jakiś samochód bo nowi pracownicy traktują samochody jak bolidy formuły1. Aby tak dalej.

@Stary pracownik.

Dzień dobry Pracownicy, którzy nie stawiają się w pracy w wyznaczonym terminie a zamieszkują kwaterę firmową są rozliczani za ten fakt według odpowiednich zapisów w umowie. To prawda, że auta są często naprawiane - taka jest specyfika firmy, że do naszych wyjazdów, przejazdów i powrotów używamy samochodów. Używane przez nas auta chcemy utrzymywać według założonych wcześniej standardów. Użytkowanie auta przez kierowcę wykraczające poza standardowe używanie pojazdu jest niedopuszczalne i nieakceptowalne. Każda zauważona lub zgłoszona sytuacja naruszająca zasady jest osobno analizowana a w przypadku potwierdzenia nieprawidłowości zostają przez nas podjęte odpowiednie działania. Nie jesteśmy w stanie monitorować na bieżąco kultury jazdy każdego z kierowców, dlatego dziękujemy naszym Pracownikom, którzy wspólnie z nami przyczyniają się do właściwego i bezpiecznego użytkowania pojazdów. Zespół Ecotec Polska

Xx
@Stary pracownik.

A ty,stary pracownik,nieomylny ile szkód narobiłeś ? Komu tam liżesz ??

Obserwator
@Xx

Komentarz na poziomie zawistnego prostaka i zapewne z taką osobą mamy do czynienia.

Grażyna

A na jakim stanowisku? Wynagrodzenie też ci odpowiada? Ktoś właśnie pisał, że nie ma pieniędzy na podwyżki dla starych pracowników. Ogólnie jak często tutaj podwyżki się pojawiają? Raz do roku można na jakąś liczyć?

czad

pracwalem tam na budowie w niemczech.praca na dworcxe cigle slonce zimno deszccz. towazystwo fajne.nauczyc sie dalo jak sie hcialo i szkolene tez robili, pracowalem jakis czas dalo sei zarobic ale kobita do domu zagonila i musiale wrcac do polski...............

Roman

Robota spoko tylko trzeba się prosić żeby była woda, a często nie ma nic do picia przez 3-4 dni i trzeba kupować swoją, a to jest obowiązkiem pracodawcy

@Roman

Dzień dobry Dziękujemy za pozytywną opinię na temat pracy w naszej firmie. Zależy nam na zapewnieniu komfortowych warunków pracy. Pragniemy poinformować, że zapewniamy wodę zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i higieny. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, w której brakuje wody do picia, zachęcamy do natychmiastowego zgłaszania tego do biura poprzez naszą Infolinię. Nasz zespół jest gotowy do reagowania i podejmowania działań w celu rozwiązania problemu. Dziękujemy za Pańską opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Jeśli ma Pan jeszcze jakiekolwiek pytania lub uwagi, prosimy o kontakt, chętnie pomożemy. Zespół Ecotec Polska

Renata

A to tu tylko na umowie zlecenie się pracuje? Nie ma możliwości pracy na umowie o pracę? Czy może to jakaś umowa na okres próbny?

Dziku

Miła atmosfera i spokojna praca, Nie rzucają na głęboka wode, Niema nacisku na ilość liczy się jakość, licze że zostane dłużej

Olga
@Dziku

Z tą głęboką wodę to masz na myśli nowych pracowników czy ogólnie wszystkich? Mówisz, że chcesz zostać na dłużej, a na jaki czas masz teraz umowę, to Twoja pierwsza umowa? Pochwal się jakie stanowisko obejmujesz :)

Bożena

W jakich godzinach pracuje Asystent magazyniera narzędzi? O ile jeszcze jest takie stanowisko, ponieważ dawno nie widziałam świeżych ofert, ale wiem że swego czasu rekrutacja była. I czy praca w weekendy tam jest?

@Bożena

Dzień dobry Wspomniana przez Panią rekrutacja jest już zamknięta. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ecotec-polska.pl, gdzie w zakładce "Kariera" znajdują się aktualne projekty rekrutacyjne. www.ecotec-polska.pl/pl/kariera Zespół Ecotec Polska

Olga

Jest tu osoba, która pracuje jako elektromonter i odpowie na kilka pytań odnośnie zatrudnienia? Mąż jest zainteresowany tą pracą i przeczytał, że opłacają kurs na koparkę, on się odbywa w godzinach pracy czy poza pracą? No i powiedźcie jak idzie wyjść miesięcznie z kasą?

@Olga

Dzień dobry Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem (tel. 22 490 82 36) w godzinach 9-17. Chętnie porozmawiamy i przybliżymy Państwu naszą ofertę. Odpowiemy również na wszystkie szczegółowe pytania. Zespół Ecotec Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.