Ecotec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

wiktor

ETC Group,Work Express i wiele innych firm to gorsze g...o niż Ekotek wejdz na forum to zobaczysz opinie o tych firmach wcale sie nie dziwie ze dostajesz 4 konkretne propozycje powodzenia monter haha

Australia

Z tego co tutaj wypisujcie kangury się śmieją. A miś koala spad z drzewa biedaczek nie może się podnieść ze śmiechu. Nie dowierza że w firmie jest taka zazdrość i żal (usunięte przez administratora). Mamy kabaret za darmo.

wiktor
@Australia

masz racje ta cała firma to kabaret gdybym mial dokąd pójść nie zastanawiał bym sie

Dixon37

Przecież prawde piszą. Kazdy to powie nawet ci co z Tobą wódkę pili.tylko dlatego ze stawiałeś.

Tomasz

Widocznie kolego jesteśmy lepszymi specjalistami jak ty. Napisz szczerze że żal tobie (usunięte przez administratora) ściska że siedzisz w Polsce . Widocznie nie nadajesz się na wyjazdy . Nie pasuję zmień pracę nikt nikogo nie trzymam. Jeżeli tak mocno przeszkadza tobie atmosfera w firmie. I z tego co widzę jesteś tórzem bo boisz się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. Z taką osobą szkoda wchodzić w dyskusję. Zazdrość i jeszcze raz zazdrość.

Longtimeago
@Tomasz

Znów jakis mazur sie sapie jak nie na fb to tu. Jak u byłych szefow ci nie pyklo tonie wylewaj tutaj swojej frustracji. A jak masz cos do chłopaków to sie z nimi ustaw na priv bo w necie. To kazdy mocny.

BIZON

Np i co panowie znowu przyjdzie nam siedzieć w domu bo roboty nie ma z Japonią też dali (usunięte przez administratora) szkoda tylko że ludzie którzy coś potrafią siedzą w domu bez roboty a ćpuny i pijaki pojechali na Tajwan i Australię zwijam się z tej roboty bo szkoda czasu tu marnować

Monter

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

AldonaWróć

To daj namiar to chętnie sie przeniose :)

BOLONEK71

nie ma co porownywac masz uprawnienia na JCB

Miro

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to przecież zawsze można zmienić firmę. Chyba, że konkurencja tak bardzo chce zaszkodzić?

bolonek74
@Miro

ok. ty masz stawke a mnie potraktowano jak osobe ktora szkodzi firmie lepiej zatrudnic osoby'''''''''''ktore robia cos co wplywa na wizerunek firmy

Hejka

Coś mi się zdaje chłopaki, że trzeba szukać nowej roboty, bo to siedzenie w domu jest bez sensu, a w biurze nic nie powie, nawet pary nie puści, a w końcu za coś trzeba żyć, rachunki płacić... ile mamy jeszcze czekać?

Kicia

Hej chłopaki co jest z tą robotą, znowu mamy siedzieć w domu kilka miesięcy?

Zuzanna

@Meroczy w ostatnim czasie brałeś udział w rekrutacji do firmy? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. O pracy na jakim stanowisku mówisz?

Mero

Chyba kogoś zdrowo popiescilo jeśli myślą że znajdą ludzi do GB za (usunięte przez administratora) i na śmieciówkę. . Dramat

Zuzanna

@Tymoteusz rozumiem, że jesteś pracownikiem Ecotec Polska. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie oraz benefitów, które są oferowane dla pracowników?

Tymoteusz
@Zuzanna

Nie pracuje już w firmie ale znam sporo osób

Tymoteusz

Wiem o kim mowa gość który wszystko potrafi drugi magajver nie mam do niego namiarów ale raczej pracuje

karma

umiejętności obsługi urządzenia Fuchs-Bagger obowiązkowa jest

Krycha

No tak dzisiaj minął termin wyjazdu do Japonii i jest kolejny mail że może we wrześniu, obstawiam że początek października wyjedzie pierwsza grupa. Będzie trochę nowych projektów w GB i Niemczech na zleceniu wisi 50 osób a kolejne 50 ma być zatrudnione, jestem w szoku bo było nas w lutym prawie setka aż tylu zrezygnowało. (usunięte przez administratora) A po za tym będąc 2 lata masz te 28 zł + dieta, co daje ci 32 zł netto i zakwaterowanie gratis co daje 40 zł/h. Jak se zarobisz te 10-12E w Niemczech/Holandii to netto masz 8,5 E czyli 35 zł a od tego odejmij koszty chaty wyjdzie ci 28 zł/h. No ale dla początkujących 18 zł może być mało wasza sprawa, szczególnie że składki emerytalne macie od minimalnej krajowej. W Holandii po 5 latach emeryturka u nas 67 lat czyli po śmierci. Możecie z kumplem założyć swoją firmę i robić panele na dachach też wykręcicie 5000 zł/mc na głowę i robota koło domu, zleceń nie brakuje. (usunięte przez administratora)

faktoman
@Krycha

ponoć wiz do japoni nie otryzmalo biuro jeszcze ............

helo

Z tego co wiem to Ty tam pracowałeś Monter"ze te grosze"i jakoś Ci to odpowiadało,a teraz co...nagle narzekasz,bo co,bo Cię zwolnili?Skoroś taki cwany chojrak,to poka mi w Polsce robotę za taka stawkę godzinowa???

helo

Słuchaj,pracuj sobie nawet za 20euro,co mnie to obchodz?Wkurzasz mnie,bo obrażasz innych i ubliżasz,a to jest nie w porzadku.Nie lubię hamskich ludzi i nie lubię Ciebie.

Monter

Jak na Polskę to jest to stawka zadowalająca ale mówimy tu o stawce za pracę w Anglii chyba nie jesteś w temacie poza tym jestem w Polsce co 6 tygodni na 2

@Monter

Widzę,że lubisz to...gratuluję i pozdrawiam.ELKA

faktoman
@Monter

..sa jeszcze dodatkowe wyplaty - ale Monter jak nie pracowales to nie wiesz - pozatym jak ktos ma prawko to moze dodatkowe pieniadze dostac za bycie kierowca busa - (usunięte przez administratora) za godzine na polu ma sie na poczatek - ja pracuje w tej firmie ponad rok i juz 3 razy dostalem podwyzke i zrobili mi uprawnienia za darmo - a praca jak praca - raz ciezej raz lepiej - jak wszedzie - a jak ktos kumaty, normalny i wspopracujacy z innymi to zaje(usunięte przez administratora)sie robi na polu - wesolo jest generalnie i wiekszosc to rowni goscie, nawet niemcy - kwestia bycia normalnym i wspolgrania - a firma Monter po to istnieje, zeby zyski czerpac - jak taki madry jestes to idz sam do BSR i zaoferuj im swoja prace za te rzekome (usunięte przez administratora), ktore firma za montera dostaje - ciekawe co powiesz, jak maszyne za miliardy beda kazali Ci wprowadzic na pole - hehehe

@helo

Współczuje Ci widzę że jezdzisz tam dla chłopców

@Monter

Jeszcze nie kumasz,jestem dziewczyna,więc tam nie pracuję,ale mam paru kumpli,którzy tam pracuja i chwala sobie ta pracę,i możesz sobie ppisać co chcesz,lata mi to

helo

Całe szczęście,że każdy ma swój rozum i nie każdy ma"tak ograniczone myśli"jak Monter.Wkurzyła mnie Jego wypowiedź i obrażanie ludzi!

helo

Tak,tylkodlaczego obraa ludzi pracujacych tam?Przypuszczam...a zreszta nie będę się zniżać do Jego poziomu

Bystry

Praca jest dla kilku osób rekrutacja jest duża jedni rezygnują bo wola coś lepszego inni są wyrzucani za chlanie i burdy więc ciągle szukają nowych

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.