Ecotec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

Bystry

Tak pracuje u nich od jakiegoś czasu robota nie jest zła wiadomość trzeba się nazasuwac choć są i tacy którzy lubią się obijac prawo jazdy jest mile widziane jak ktoś ma zostajesz kierowca i wolisz ludzi do roboty i sponsorem oczywiście pracując też przy solarnych za to masz dodatkowa kasę ale też obowiązek musisz dbać o auto wszystko by było fajnie tylko od jakiegoś czasu jest przestaje w robocie wyjazd do Japonii stoi w miejscu i ogólnie robi si (usunięte przez administratora)

Jakto o jakiej?

Jakto o jakiej?

MIKY

Panowie Japonia miała być i co duża blada wyjazd znowu

@MIKY

Znowu naobiecywali a gupiemu radość o Anglii też jakby cicho się zrobiło ..ech

@MIKY

No właśnie co do jasnej ciasnej jest z ta Japonia?

A dlaczego nie mają wyboru??? I dlaczego ta stawka jest niezadawalajaca? Jaka wiec być powinna ta stawka? Na rynku są wyższe stawki za taką pracę?

Monter

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

No właśnie to chyba nie do mnie powinienes aniek pisac: "wróćmy do rzeczywistości i rozmowy o zarobkach?" tylko do tych, ktorzy durne wpisy tu daja, ze ktos z Polakow dziadów robi - jak ktos uwaza, ze stawka jest za mala, to niech napisze to i niech pisze, jaka powinna wedlug niego ta stawka byc; jak komus firma sie nie podoba, to po co w niej pracuje?

faktoman

przyblizcie tresc tej teorii :-) - o jaka teorie spiskowa chodzi?

Olaf

Jedyny plus wypłaty są terminowe tego firma pilnuje

Olaf

żadnego paragrafu nie ma każycia kto był na zebraniu musiał podpisać aneks do umowy w którym jest zapis że w razie nie stawienia się do wyjazdu do Japonii płacisz karę(usunięte przez administratora) pomyliłeś się o(usunięte przez administratora)

faktoman

no właśnie - przytoczcie ten paragraf z tą karą, bo Miky chyba coś tu nie tak pisze - jak to niestawienie się to kara? to jakiś żart - @Miky przepisz ten paragraf

MIKY

Jacek zapomnij o urlopie na żądanie itp dobrze rozumiesz nie stawiasz się na wyjazd płacisz (usunięte przez administratora)kary firma dba o swoje interesy szkoda ze pracowników mają gdzieś za przestaje bo nie ma roboty nie płacą tylko kary umiał ściągać

MIKY

Każdy kto jedzie do Japonii musiał podpisać aneks do umowy ze w razie nie stawienia się w gotowości do wyjazdu płaci (usunięte przez administratora)kary

MIKY

Wyjazd koniec sierpnia o ile firma dotrzyma terminu a ty rosołu masz być gotowy do wyjazdu bo w przeciwnym razie płacisz karę za niestabilne się do wyjazdu

jaką karę??

faktoman

a kiedy najbliższy wyjazd? wiesz? bo ja czekam i czekam...

MIKY

Zebranie w sprawie wyjazdu do Japonii szanowny Peter zachwala jacy to japończycy dobrzy ludzie jak jest tam super itp więcej smiechów chichów niż konkretów jednego nie uwzględnił co będzie z nami jak kolejny raz wyjazd się przesUnię o miesiąc lub dwa firma ma w (usunięte przez administratora) e ludzie mają rodziny na utrzymaniu ale aneks do gotowości do wyjazdu trzeba podpisać .

@MIKY

MIKY to wyjazd kiedy? co było dokladnie na tym spotkaniu?

@MIKY

MIKY to wyjazd kiedy? co było dokladnie na tym spotkaniu?

faktoman

@MIKY - napisz co bylo konkrentnie na spotkaniu - ja nie moglem byc na nim, bo mialem robote

MIKY

Jak zwykle na zebraniu he he gadka szmatka obiecanki cacanki i guzik z tego debiut robią z ludzi i tyle

becik

faktoman.a z kad Ty to wiesz,z kad masz takie info?

@becik

kto pyta nie bladzi heheh

faktoman

Spotkanie: 29.6; wyjazd do Japan: koniec sierpnia; w lipcu na 90procent farma w niemcach

Zybiert

Fachowców to mają szukają jelenistwo którzy będą robić za pół darmo ale Peter się przejedzie z Polaków nie będzie robił dziadów

@Zybiert

OD dawien dawna Niemcy probuja wykorzystywac Polakow.

@Zybiert

Peter dziala tak jak mu na to rynek i ogolna sytuacja geo-polityczna pozwala - a idac Twoim tokiem myslenia Zybiert: to wychodzi na to, ze Polacy robia z Ukraincow dziadów i Ukraincy robia w Polsce za pol darmo :D

@Zybiert

Peter działa tak jak mu na to pozwala ogona sytuacja geo-polityczna; a idac Twoim tokiem myslenia Zybiert: czyli Polacy robia z Ukraincow dziadow, ktorzy w Polsce pracuja za pol darmo?

faktoman

od kiedy dokładnie? i co znaczy wykorzystuja? jak to rozumiesz? ze prace daja?

helo

Chłopaki,co jest,co z tym wyjazdem?bo już"troszeczkę się..."znowu przesuneli spotkanie

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.