Ecotec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

LeszekChmielewski

Ja wypowiem się o wyjeździe do Szwajcarii gdzie przyjechał pan prezes Peter z Berlina i obiecał nam wypłaty po szwajcarskich stawkach, jak każdy się domyśla Polsko-złodziejski Eco Tec ani myśli wypłacić te pieniądze a nawet ich drobną część..jednak moja rada jest taka: nie róbcie z siebie cyganów kótrymi jesteście od dawna, i tak zarabiacie na nas tyle siana że dla całej waszej stajni starczy. Ale żeby nam choć raz się przysłużyć to już macie problem. Mnie a z reszta nie tylko mnie nikt nie będzie okradał w żywe oczy i przez takie cwaniackie zagrywki narobicie sobie kłopotów. Obiecuje.

dryfus

- jesteś życzliwy wobec innych i umiesz żyć w grupie - zasady współżycia społecznego nie są Ci obce - dbasz o higienę osobistą i porządek wokół siebie - nałogi nie żądzą Twoim życiem. czy to jakieś jaja? Tych co spełniają w/w kryteria zwalniają, a pozostawiają alkoholików, śmierdzieli i złodziejaszków. Kłamstwo obłuda i tyle w temacie. No i oczywiście stawki takie że Niemcy wzięli to za żart, a potem za głowy się złapali.

ciekawy

mam 2 kumpli którzy robią w tej firmie i nigdy nie maja pieniędzy, ale krzyczą ile to się nie zarabia. Ktoś mi powie o co chodzi bo miałem tam spróbować sił i nie wiem czy płacą z opóźnieniem czy po prostu mało.

bylypracownik

Tak czytam Wasze opinie i widze ze w ecotec-u nic sie nie zmienilo. Pracowalem wtedy z takim Waldkiem. Byl chyba majstrem czy cos bo robote rozdzielal i dopilnowywal. Pracuje jeszcze?

Monter

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

krakowiankajednabylazdrewna

kiedy wy wszyscy zrozumiecie że dla ecosmiechu jesteście nikim?

dawno dawno temu

Ecotec Polska ... Jeden wielki Burdel pracowałem tam i doskonale wiem co tam się dzieje. Po pierwsze zero organizacji.... no chyba że jakiś niemiec rano zbierze wszystkich i każdemu przydzieli konkretne zadanie. Warunki mieszkaniowe raz trafisz na wille a raz nawet żul pod mostem ma lepsze warunki. Jeżeli chodzi o stawkę nie myście sobie że podwyżkę dostaniecie .... Trzeba iść do biura i się prosić i to jeszcze przy pozytywnej ocenie "Papy", nigdy o podwyżkę nie prosiłem i nie miałem zamiaru... a każdy na projekcie mnie zauważał bo zpiepszałem jak głupi. Pieniądze jak ktoś lubi dostawać w ratach po 500 zł i dzwonić do biuraa po kilkanaście razy miesięcznie to nie ma lepszej firmy. No i wspaniała polityka firmy ... wyobraźcie sobie że nie pijecie i nie ćpacie pracujecie jak wół a jakiś jeden osobnik się napije, coś rozpierdoli.... i przez takiego pajaca tracicie wszystkie dodatki .

Daniel.

Niejaki misiek to wczoraj wyjechał do UK typ nie ma honoru i szacunku do siebie żniw będzie skarżył staremu a sam jest nierobem A pod zamisciem pracy nie ma ze wszytkich tu sciagasz ?

B.O

Jak ktoś lubi pracowac z NARKOMANAMI DILERAMI I DONOSICIELAMI to praca dla niego. nigdzie nie spotkałem większego marginesu społecznego niż w w firmie Ecotec... No More. Goodbye & No thank you!

MM
@B.O

bo takimi obstawia sie stary i chyba nie musze tlumaczyc dlaczego

tomex
@MM

sprawy związane z BHP,organizacja pracy etc,etc omawia się przed pracą a nie po robocie jak człowiek uwalony robotą po np.10 godz,musi wysłuchiwać ględzenia gościa o ksywie "papa" pozdr.

radex
@tomex

a czego sie spodziewasz po byłym taksówkarzu? do tego problemy z alkoholem troche władzy i przestawia sie w łepetynie

tomex
@radex

nie wiedziałem,że gość to były taryfiarz.a zarządzać zasobami ludzkimi to trzeba umieć panie.... Papo :)pozdrawiam

Truskawa

powodzenia w pracy?

MIŚIEK

uwaga na miśka bo to kapusta tutaj na projekcie donosi "staremu" !!!

GRYZLY
@MIŚIEK

No cos musi robic bo jest prostym człowiekiem i inaczej by nie zaistniał. Ty sie cisz ze nie byles obok jak zdejmowal buty

Tomek Ochman

Pozwolę sobie nie pisać imion bo nikt spoza firmy nie musi ich znać. Pani A..., O tym, że już u Was nie pracuję dowiedziałem się zanim mi to Pani osobiście powiedziała, ponieważ Pani ojciec nie kontroluje, co i do kogo mówi, więc proszę nie tworzyć baśni. Najlepiej w takich przypadkach przemilczeć niż mijać się z prawdą, bo osoba, której to dotyczy czuje się naprawdę nie komfortowo. Nie boję się stanąć ramie w ramię w pracy z najlepszymi waszymi pracownikami, tyle tylko ze po takim potraktowaniu nawet za podwójna stawkę pracować w Ecotec-u już bym nie chciał. Nie piszę tego złośliwie, ale informacje, jakie do Pani docierają z budowy, a stan faktyczny dzieli niestety przepaść. Szkoda, a może i dobrze, że pracownicy nie maja odwagi wyrazić swojego zdania i się pod tym podpisać, bo raczej miło by nie było. Mój przypadek jak wiem nie jest odosobniony, ale to już sprawa innych. Dla mnie również pracowali ludzie i każdy chętnie wróci, a czy Ecotec może się tym też poszczycić? Czy to jest nagroda za to, że jest się lojalnym wobec firmy? Przez szacunek do kobiet wolałem napisać parę zdań niż osobiście rozmawiać. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Tomek

kinky

faktycznie zarobki są do (usunięte przez administratora) bo w Piasecznie pracując po tyle godzin w miesiącu co ta firma oferuje to można wyciągnąć między 8-12tys zł i nie trzeba wyjeżdżać za granicę

misiek to kapusta
@kinky

Dawaj adres gdzie to od razu rzucam tą firmę

jojek

Miras-robisz w tym burdlu jeszcze??? Czy wrzuciłeś na luz? Robert od zbieracza!!! A pajac nad pajace-adrian to jeszcze tam dupsko liże ?

sosna

Moim zdaniem ok robota i jezeli ktos pisze ze ciezka to zwykly cienias jest troche ruchu i pracy dobrze kazdemu zrobi i stawka dla mnie ok warunki mieszkalne wrecz idealne a ludzie jak wiadomo z jednym lepiej z drugim gorzej jakvw zyciu wiec nie narzekajcie i zapie..lajcie za 1500 w nasxym kochanym kraju

świerk
@sosna

Aleś ty zabawny. Kto napisał że robota za ciężka? Ludziom chodzi głównie o stawki. Chyba żadna firma z obecnie dostępnych nie płaci tak mało za pracę za granicą, a w szczególności w UK. Mieszkanie idealne?! to nawet już nie pytam jak mieszkasz w kraju.

sosna
@świerk

Mieszkam jak mieszkam nie o to tu chodzi jak Ci nie pasuje to po co sie udzielasz nie pasuje Ci to nie musisz tu pracowac mi pasuje wiec pracuje Jezeli mieszkasz w pałacu to po co roboty szukasz.I nie wydaje mi sie zebym byl zabawny przyjechalem tu do pracy nie na biwak

świerk
@sosna

To forum jest po to żeby ludzie wiedzieli jak się w tej firmie pracuje, wiec się udzielam.Po co się unosisz? gdzie nieprawdę napisałem? Warunki mieszkaniowe? niech pomyślę....często informują z biura żeby kołdrę albo jakiś koc zabrać. Szkoda że nie namiot bo może byś wtedy zrozumiał o co ludziom chodzi

kinky
@sosna

Jak się nic nie potrafi to w Polsce faktycznie 1500 zarobisz ale ecotec?! Trzeba być frajer em by w tej firmie robić

A ile taki projekt może trwać bo jak już zwolnie się z pracy to chciał bym popracować żeby za moment nie szukać innej, kolega pojechał i ogólnie mówi ze luz zastanawiam się czy też nie jechać.

americanpie

Czy mnie oczy nie mylą, czy ja dobrze rozumiem? masz robotę i chcesz ją rzucić dla ecotecu? To jest oferta dla ludzi bezrobotnych. Za tyle godzin ile pracujesz w tej firmie w kraju zarobisz tyle samo i jesteś na miejscu. Ja popełniłem ten błąd, ale na szczęście zrozumiałem to na pierwszym i zarazem ostatnim wyjeździe. Jak masz robotę to omijaj szerokim łukiem firmy typu krzak.

gwd

A może ktoś kto tam był opisać co się tam tak naprawdę robi ? Co konkretnie ?

majster
@gwd

skrecanie śróbek, a jak już skończysz to skrecanie śróbek do tego sporo dzwigania i dziesiątki km chodzenia po polu DOSŁOWNIE

młody

witam ja również jestem zaproszony na tą rozmowe. Tomi mozesz mi napuisac jak było na rozmowie

twoja stara jest ze wsi

Więcej was matka nie miała ? ja zrezygnowałem po 1 wyjeździe nie będę się uzeral za 18zl a po za tym 250 godzin w miesiącu to chyba u ciebie na wsi pod Krakowem

Tomi

przeczytałem wszystkie opinie...może dlatego pani w rozmowie przedstawiła tak wysokie wymagania... i to wcale nie wymagania dotyczące kwalifikacji tylko życia ogólnego... jak picie, higiena itd. tak czy inaczej w dosłownie KAŻDEJ firmie wysyłających Polaków do pracy są opinie negatywne... ale jakoś każdy ciągle tam jedzie... czasem da się zobaczyć ,że negatywne opinie piszą ci sami ludzie, którzy wyjechali tam znowu... tu mam zamiar sprawdzić osobiście... zaplecze prawne mam ... rozmowę nagram... więc... jeśli coś się nie powiedzie na pewno to tu wpiszę

arti
@Tomi

Tomi nie tak to wygląda. Mieszkasz ze śmierdzielami niestety. Kierownicze stanowiska rzeczywiście zajmują ludzie bez kwalifikacji,ale też iż nałogami. Dlaczego tak jest? Myślę, że każdy kto zaczynał karierę od tego projektu po szyję w błocie, albo ciut wcześniej wie doskonale.Ciekawe czy prezesi o tym wiedzą, albo przynajmniej p Jarek. Za chwilę wyjeżdżam i naprawdę zastanawiam się nad rezygnacją.

Tomi

witam... tez mam zamiar iść na rozmowę do tej firmy... znalazłem dwoje ludzi którzy tam pracowali... mówili to co ktoś pisał wyżej, że należy pracować a nie pić czy też szukać problemów... teraz oferta jest jako monter farm solarnych... 18zł/h netto ilość godzin w msc. 230-250 w okresie letnim do 300godzin. Jak się zna język i ma się odpowiednie kwalifikacje można podobno nawet liczyć na awans... czy ktoś by mógł się odnieść do tych informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.