Ecotec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

zybert

w ciula lecą jak zawsze można szukać nowej roboty

Majster

Tak zaoferować mogą Ci dozo obietnic i bajek w tym to bardzo dobrzy są..

This is end of this Company

Witajcie Starzy pracownicy jak i niedoszli Powiem wam teraz coś czego nie chcecie usłyszeć jeśli czekacie na telefon z biura w sprawie wyjazdu do Japonii i to przykro mi ale nikt się nie doczeka. Dlaczego ? Dlatego że projekt w Japonii na który było przypisanych 45 osób trwa od 15 MAJA !!!! A biuro wysyła smski że projekt przesunięty o miesiąc ... Projekt trwa od 15 maja i jest realizowany przez Sunotec Bulgarski na zlecenie Ecotec. (usunięte przez administratora)

Gruby

Co jest czyżby Ecotek padał firma plajtuje z takimi prezesami he he

Monter

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

Rafał

Panowie dzięki za współprace, byłem w tej firmie trochę i będę wszystkich miło wspominał. Obecnie od kwietnia zredukowano w Anglii taryfy gwarantowane za produkcję energii z PV o połowę. Plany udziału OZE w całkowitej produkcji energii zrealizowano. Teraz w UK zleceń będzie mało więc zostaje w PL i zakładam firmę z instalacjami dachowymi. Pozdrawiam zarząd firma była całkiem znośna.

Rafcio
@Rafał

Tu artykuł jakby ktoś był ciekaw. http://skroc.pl/cc834

look

caly czas czekam na info od tych, ktorzy pisza na tym forum, ze oferta Ecotec jest taka slaba i ze sa inne super firmy, w ktorych mozna zarobic ta super kase - i co??? nikt nie jest w stanie podac mi konkretnych nawet nazw tych super firm!!! po cholere mieszacie nam w glowach tymi pierdolami!!!!!!!!?????? czlowiek chce podjac prace w normalnej firmie i dowiedziec sie czegos o niej, a zanim wyjedzie to naczyta sie tylko, ze Ecotec takim syfem jest, ale nikt,co pisze, ze taki syf, nie poda tych super firm, ktore tak super placa i nie poda zadnych konkretnych argumentow potwierdzajacych ze taki syf - o co tu chodzi??????????? wyzywacie Ecotec od (usunięte przez administratora)i zlodzieji ale nie uzasadnicie niczym tych opinji - mam wyjechac po swietach i glupieje jak czytam te wasze wpisy!!!!!!!!!!!!! w koncu jaka ta firma jest? wyjazd z nia jest bezpieczny???? jestem (usunięte przez administratora), bo przyjolem stawki Ekotec????? jak faktycznie sa firmy placace wiecej to podajcie ich nazwe chociaz !!!!!!!!!!!! co wam szkodzi pomoc innemu czlowiekowi chcacemu zarobic!!!!!! a moze komus tu zalezy zeby ecotec oczerniac? moze jakis zwolniony swir urazony zwolnieniem - mialem takich w poprzendiej prpacy - albo konkurencja................

look

Mxoco - podaj mi namiary na te oferty angielskie - a ci angole co oferuja funciory daja transport i zakwaterowanie tez????? czy placa te minimalne 6 funtow na godz ale z tego bede musial oplacic sobie dojazd na budowe i mieszkanko i jeszcze sam sobie wszystko ogarnac - czy oni ogarna mi mieszkanie - bo nie wiem, czy moj angielski jest az taki dobry zeby z angolem sie dogadac co do mieszkania..... wiec byloby lepiej jak oni ogarniajaa

look2

widzę, ze mam tu na forum kogos o tym samym nicku - to ja sie jako look2 mianuje - look dawaj namiary !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! konkrety a nie pierdoly - mam ale nie dam............. bo jak nie podajesz konkretow to znaczy ze sciemniasz i moze chcesz po prostu z jakis powodwo zaszkodzic ecotec i ja tu oczerniac

a kto to Papa??

Zgafija

Jak sie was Papa bedzie pytał to mówcie że chcecie do grypsujących

Pajak

Orjętuję sie ktoś jaka jest najwyższa stawka i po jakim czasie jest ona do osiągnięcia ?

Bogdan
@Pajak

(usunięte przez administratora) + dieta to górny sufit dla montera, pod warunkiem że jesteś 1-2 lata w firmie i robisz normalnie i niema z tobą problemów i masz tam jakieś uprawnienia na wózki, koparkę czy maszynę palującą + podstawy języka ang. Jedzenia nie przywozić w Lidlu czy Aldi ceny jak w Polsce często taniej. I jeszcze mały bonus kierowcy mają dodatek(usunięte przez administratora). ale można się sparzyć kiedy będą straty w aucie z twojej winy.

Pająk
@Bogdan

ilu jest kierowcór na taki wyjazd jeden czy dwóch?

monter

Jak podliczyć transport i zakwaterowanie to wychodzi całkiem rozsądna stawka. Oczywiście najwięcej narzekają smakosze alkoholu i tytoniu (sam palę ale wystarczy zaopatrzyć się w tytoń i taniej to wyjdzie niz nawet palenie w polszy). Teraz po zmianach jak ktoś jest ogarnięty w pracy nawet po pierwszym wyjeździe może liczyć na podwyżkę o 1-2 pln i tak co jakiś czas. Może się wydawać ze to nie jest rewelacja jesli chodzi o zarobki w innym kraju. Ale z drugiej strony ni e mieszkasz tam na stałe tylko w polsce. A na nasze warunki jak po dwóch miesiacach masz w portfelu około 3tys pln to milej. Natomiast jeśli chodzi o jedzenie to już podejście inwidualne. Jak już ktoś decyduje się na zabranie jedzenia z polski to nie brać cukru tam jest w podobnej cenie co u nas w biedronce czy lidlu podobnie olej masło sól. Napewno warto zabrać kilka zupek chińskich, można wziąść konserwy,paszeciki w puszkach. Ogolnie produkty które mają dlugie terminy i mogą być trzymane w temperaturze +15. Czasem bywa ze na 6 osób jest niewielka lodówka. Co do ludzi to pełen przekrój osobowości i charakterów jak dla mnie jest ok tym bardziej że sam jestem bez konfliktowy.

look

daj do siebie mail - nie bede oglaszal swoich danych na tym forum - podaj mail to napisze do ciebie

look

wypisujecie głupoty- nie ma lepszych ofert - byłem dziś na rozmowie - wszystko spoko - jadę po świętach - nie kumam, dlaczego wypisujecie takie głupoty, jak nie ma lepszych ofert - ja szukałem i nie znalazłem, a nikt co pisze o lepszych ofertach nie podaje namiarów - sądzę, że te negatywne opinie pisze konkurencja - znalazłem parę podobnych firm i niby maja podobne warunki,ale trzeba wlasna dzialalnosc zalaozyc- a w ecotec masz wszystko z zusem i podatkami zalatwione - tylko do roboty trzeba isc i montowac - zakwaterowanie oni organizuja - tylko ugotowac sobie trzeba zarcie - o co wam ludzie chodzi z tym wysmiewaniem stawek - jak wiecie o lepszych ofertach to dawajcie namairy a nie puste farmazony k... wypisujecie i czlowiek sie zastanawia przed pujsciem na rozmowe, czy faktycznie taki syf bedzie....

Power
@look

Możesz mi dać jakiś namiar do siebie, mam parę pytań odnośnie wyjazdu

look

adaś daj namiary na firmę z polski co da lepiej?

Alex

Z tym jedzeniem bywa różnie, zależy jak polujesz. W markecie podobne ceny jak w PL. Choć tu są lepsze promocje, gotujesz sam lub grupowo, za alko 4 cydry płacisz 2F. Wódka czy fajki drogie więc zapomnij. Ale na spokojnie bez biedowania z głową wydasz 30F na tydzień. Co do roboty fakt lekko nie jest 10h od świtu do zmierzchu ciągle w ruchu w gumiakach zazwyczaj po błocie.

robol

Witam,czy jedzie ktoś na spotkanie do biura do Warszawy 5.2.2016?

Robson8787

Są czaly czas przjęcia w ecotecu

aa

Mam te same pytania co trebor + chciałbym zapytać ile można przywieźć pieniędzy po takim jednorazowym wyjeździe, po odjęciu kosztów wyzywienia?

Trebor8787

Ad1 a te diety to w jakim dniu danego miesiąca są wypłacane Ad2 ile można zarobić w ciągu jednego wyjazdu Ad3 te wyjazdy są przeważnie na 6 tyg czy 8 tyg Ad4 miałbyś jakiś link do filmu na YouTube jak ta praca wygląda Ad5 trzeba ze sobą zabierać jakieś garczki do gotowania Ad6 i napisz jeszcze co mi możne być potrzebne Ad6 ile kasy wziaść z sobą

John

Tak ale 18 zł + 30 zł za dzień daje nam 22 zł za h netto. Prosta kalkulacja uwzględniając darmowe zakwaterowanie i wszelkie składki wychodzi 6,5 funta brutto na godzinę czyli minimalna w GB. Komu pasuje przyjdzie kto woli zmywak niech idzie na zmywak zarobki takie same. Tylko tu po kilku mc można przejść na samozatrudnienie (zleceń od angielskich firm nie brakuje) i po zrobieniu certyfikatów instalatora PV brać 12-15F/h lub od powierzchni montażowej a na zmywaku raczej trudno o awans.

Becik

Ale jak się nabijam?poprostu napisałam prawdę,że mój maż jest zadowolony i chwali sobie ta pracę!Jedynym minusem jest rozłaka(jeśli o nas chodzi),ale to kwestia przyzwyczajenia i zaufania.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.