Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Izabela

Świetnie liczony czas pracy: masz być na 21:30, ale czas liczą od 22:00 bo tak. Kiedy zapytałam na infolinii czy mam te 30 minut byc tam za darmo to pani odpowiedziała "nie wiem co mam teraz powiedzieć". Nieważne, że pierwsze pół godziny najwyraźniej oferuje darmowe szkolenie, które za każdym razem wygląda tak samo

maruda

Czy wszystko jest w porządku i dostanę wypłatę jak na koncie pracownika przy dniach w których byłam w pracy mam zapis w nawiasie w kolumnie dział (stawka 20) a w stawce godzinowej mam 0zl to dostanę jakieś pieniądze za ten miesiąc? bo szczerze jestem coraz bardziej przerażona

Aneta

Mam pytanie chciałabym podjąć dodatkową pracę po godzinie 16 na terenie Ustrzyk Dolnych np. w Rossmanie do przyjmowania dostaw, proszę o informację na adres mail anetta80@onet.eu. Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź.

Mała Mi

Od dnia 26.09.2022 pracowałam jako pracownik zewnątrzny dziś 12.10.22 przez telefon w smsach otrzymałam wygaśnięcie umowy , która obowiązywała do 29.10.22 Ludzie są nie poważni i bardzo niekompetentni. Pracowałam dla drogerii Rossmann.

Tak

Tak

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Karol

Polecam, bardzo dobra i rzetelna koordynatorka pani Agnieszka zająć zawsze ma czas rozpisuje grafik, wysyła wypłatę oraz szybko odpowiada i mogaga w kryzysowych sytuacjach

AGm

Polecam współpracę z Panią Anią. Pracowałam na piekarni w Rybarzowicach i było to dla mnie pozytywne doświadczenie. Wynagrodzenia zawsze były na czas a grafiki ustalane co piątek co było bardzo wygodne.

A.T.

Polecam wspolprace z pania ania w agencji workprofit. Pracowalam w Zywcu na piekarni i mam w zwiakzu z tym dobre wspomnieniaa. wyplaty zawsze byly na czas, grafiki dostosowane do wlasnych potrzeb, brak klopotow z zalatwianiem spraw z dokumentami zaswiadczeniami itd.... kazdemu bym polecila.

Patka

Polecam pracę w Agencji. Pani Ania zatrudniła mnie do pracy na piekarni w Rybarzowicach i śmiało mogę wszystkim polecić. Praca jest okej, wypłaty na czas, komunikacja też w porządku.

Worker15

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Anną Matlat przy pracy w firmie Rossmann w miejscowości Dębica. Stanowczym atutem stał się stały, szybki kontakt, nawet w późnych godzinach.

Martyna

Polecam Work&Profit. Pracowałam w piekarni w Rybarzowicach i z pomocą Pani Ani okres pracy tam wspominam dobrze. Nigdy nie było problemu z wypłatami na czas czy z innymi tego typu sprawami. Grafiki ustala nam co tydzień dzięki czemu można było sobie na bieżąco planować własne sprawy aniżeli mieć twardy miesięczny grafik bez możliwości zmiany i z poszukiwaniem zastępstw. Tutaj pod tym kątem naprawdę można polecić korzystanie z tej agencji. Myślę że to bardzo dobra opcja dla wielu osób.

Dorcia

Polecam pracę w Rybarzowicach na piekarni u Pani Ani. Wypłaty zawsze na czas, grafiki ustalane co tydzień. Ogólnie wszystko było zawsze w porządku i oceniam współpracę na plus.

Sandrusia

Bardzo polecam pracę przez Agencję Work&Profit. Pracowałam w Rybarzowicach na produkcji żywności bezglutenowej i największym atutem były elastyczne grafiki, które Pani Ania dostosowywała indywidualnie według potrzeb niemal każdego pracownika. To dzisiaj bardzo duża zaleta, niezwykle ciężko było mi dotychczas znaleźć taką pracę, żebym mogła łączyć pracę z moim naprawdę nieregularnym codziennym grafikiem. Polecam każdemu.

Natalia

Współpracę zarówno z Agencją, jak i firmą dla której pracowałam, wspominam jak najbardziej pozytywnie. Nawet jeśli kończyła mi się umowa, Pani Agnieszka Zając dbała o ciągłość zatrudnienia i dzwoniła z propozycjami współpracy. Wynagrodzenie otrzymywałam na czas i w prawidłowej wysokości.

Jadzia

Bardzo dobra współpraca z panią koordynator Anną Matlak, szybki kontakt, odpowiedzi na wszystkie pytania, a także modyfikacja grafiku pod moją dyspozycyjność. Polecam współpracę!

Dominika

Polecam prace na piekarni w Rybarzowicach. Stawki są dobre, praca naprawde fajna, grafiki elastyczne. Pani koordynatorka Ania mila i pomocna. Ogolnie wspolprace z agencja uwazam na plus. Polecam

Polecam pracę w tej Agencji. Pracowałem w Rybarzowicach z pomocą Pani Ani miałem możliwość łączyć naukę i pracę. Ogólnie współpracę oceniam na plus.

Anka

Polecam dla każdego kto chce w łatwy sposób szybko dorobić. Wypłata środków za dane zlecenie, w moim przypadku inwentaryzacja w Toruniu pod okiem Pani Aleksandry W. przebiegła sprawnie i szybko. Polecam głównie studentów :)

Gosiaaa

Polecam współpracę z Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Pracowałam w Rybarzowicach u Pani Ani. Warunki współpracy były zrozumiałe, grafiki dostosowane do indywidualnej dyspozycyjności, a wynagrodzenia terminowe. Wszystkie sprawy administracyjne również bez zarzutu. Polecam

Natka

Polecam pracę przez tą agencję, ponieważ nie spotkałam na swojej drodze żadnych nie ścisłości, ani problemów. Zasady wytłumaczone przez koordynatorkę Anię były bardzo jasne i czytelne. Pracowałam w Rybarzowicach i Żywcu na piekarni i współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Na plus na pewno jest to, że nie otrzymuje się sztywnego miesięcznego grafiku jak w innych agencjach tylko umawia się co tydzień na konkretne dni i Pani Ania to dostosowuje. Jak były jakieś domówienia na pracowników od razu informowała i można było się dopisać do grafiku również. Z wynagrodzeniem też nigdy nie było żadnych problemów, wszystko się zgadzało zawsze. Bardzo polecam.

Polecam współpracę z Panią Aleksandrą W. koordynatorka bardzo w porządku, zawsze służy pomocą. Pracowałem podczas inwentaryzacji w Toruniu jakiś czas temu. Polecam dla wszystkich którzy chcą dorobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 261, z czego 202 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit