Adipol-Azoty

Chorzów

Opinie o Adipol-Azoty

Kashmir :) 2013-02-28 22:06:50
Nie polecam (usunięte przez moderatora) pracowników pod względem wynagrodzenia.Jeśli nie chcesz stracić swojego życia i nie żałować swojego życia nie polecam. To firma bogata,ale nie dzieli się równo z pracownikami.Pensja 1700 zł netto/miesiąc na stanowisku elektromontera,pracownika produkcji, tokarza, spawacza. Nie polecam,bo się po prostu nie opłaca.Tylko na chwilę dopóki nie znajdzie się czegoś lepszego.
sss 2013-11-13 04:29:10
Pracowałem tam kilka lat temu na produkcji, masakryczne warunki szczególnie na paczkowalni gdzie kończy się proces produkcji, straszne zapylenie a do "ochrony" najzwyklejsze maseczki takie jakich używa się np przy malowaniu. Zależy gdzie rzuci cię zmianowy możesz się nie narobić lub zarobić, liczą się układy i znajomości. Na nockach różne rzeczy czasem się zdarzały ale nie będę wchodził w szczegóły. Ciężka i brudna praca za grosze, przynajmniej kiedy tam pracowałem, nie polecam nikomu kto ma coś więcej w głowie, bo praca jest schematyczna, nudna i dla ludzi którzy w mojej ocenie nie mają innych możliwości. Nie polecam.
Obecny pracownik 2016-01-24 14:37:01
Z pracy na produkcji w zakładach azotowych jestem zadowolony. Pracuję na wydziale saletry potasowej. Stawka początkowa to okolo 2500brutto. Jako osoba niemal bez doswiaczenia i jedynie po liceum - jestem zadowolony. Praca jest lekka i prosta. Przełożeni bezkonfliktowi. Nie ma rygoru i pracy 'od dzwonka do dzwonka' z 15 minutowa przerwa sniadaniowa. Atmosfera luźna, bo ludzie w porządku. Dodatkowym bonusem jest tanie ubezpieczenie grupowe oraz mozliwosc załatwienia sobie za grosze karty multisportu.

Jedyny mankament - praca w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym. Ale ma to również swoje plusy.
Bolo 2016-05-25 23:51:35
Marny zakład w r&d max mozesz zarobic 2200zl na reke sory ale to jakaś żenada no i ten Robak lepiej uciekać
concerned_joe 2016-06-20 21:51:33
Niestety zakład nosi za sobą piętno i konsekwencje kilkunastu lat złego zarządzania, złych decyzji, braku skutecznego pomysłu na jej funkcjonowanie. W ostatnich kilkunastu miesiącach firma przeżyła czterokrotnie zmianę zarządu, co zupełnie zdestabilizowało sytuację w firmie. Niestety brak inwestowania w wartościowych pracowników, niskie wynagrodzenia, brak systemu premiowania i często brak szacunku do takich pracowników spowodowało, że w ostatnim czasie odeszło kilku doświadczonych, wieloletnich, podchodzących z zaangażowaniem do swojej pracy pracowników, którzy jeszcze wiele mogli wnieść do firmy. Niestety wewnętrzna atmosfera w firmie również nie jest dobra, ponieważ zbyt wiele czynników sprawiło, w tym ostatnio ogromna rotacja szczególnie w pionie handlu, że zespół dawno przestał ze sobą dobrze współpracować i konflikty pomiędzy poszczególnymi działami, a nawet wewnątrz działów są na porządku dziennym. Jeżeli obecny zarząd jako kolejny nie będzie miał pomysłu na tą firmę, to niestety firma pójdzie równią pochyłą w dół.
Help 2016-06-27 11:59:12
Witam, mam przygotowaną specjalną ofertę pożyczkową dla pracowników Azotów, minimum formalności i wysokie kwoty od 1000 do 25 000. Zapraszam do kontaktu na ( usunięte przez administratora )
Mr CH 2016-06-28 12:00:22
A ja idę i zobaczę jak będzie. Dam znać pod koniec okresu próbnego
konst 2016-11-07 20:08:09
Nie polecam. Mogę wręcz powiedzieć że odradzam. SSS nic się nie zmieniło od Twojego wpisu. Z tego co wiem w biurowcu podobnie, chyba że masz układy.
paweł 2016-11-23 15:55:24
praca tylko dla znajomych i rodziny odpowiednio ustawionych osób w firmie, nie wysyłajcie cv nawet bo dajecie im podkładkę pod fałszywą rekrutację, rozmowa kwalifikacyjna dno, potwierdzające nepotyzm do granic absurdu.
Zostaw swoją opinię o Adipol-Azoty - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adipol-Azoty