Opinie o SANIPOR w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SANIPOR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SANIPOR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANIPOR w Gdynia

kamin

hej, czy sanipor wywozi normalnie odpady z "indywidualnych" śmietników czy tylko z jakiś zbiorowych? no i czy można wypożyczyć u nich kontenery na śmieci? bo szukałem na stronie i niby jest bardzo przejrzysta i ładna to jakoś ja nie znalazłem odpowiedzi na to co mnie nurtuje i może wy możecie mi coś podpowiedzieć

kier.San.

Piątek? Od kiedy wypłaty masz 7.Ciesz się człowieku o ile jesteś pracownikiem tej firmy, że pracujesz u takiego pracodawcy gdzie regularnie otrzymujesz wynagrodzenie i jesteś ubezpieczony.Nie wiesz co to znaczy praca na czarno i proszenie się o swoje zarobione pieniądze.Zastanawiam się nad twoimi słowami"a to znowu",pracuję od kilku lat i wypłatę otrzymuję 10 . Słowa uznania dla prezesa i pani księgowej.A do ciebie ///////////!!!!!!!!!!!!!!!!! zmień bank a może pracę albo dłużej jeszcze popracuj czego ci życzę.

///////////!!!!!!!!!!!!!!!!!

a to co znowu przelewy powinny byc juz w piatek a dzisiaj iuz 12 a wyplat nie ma

dawkas

ci panowie to nie ŚMIECIARZE!!! oni sprzątają !!!!nauczcie się ludzie!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SANIPOR spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
dora

A ja chciałabym podziękować miłemu panu smieciarzowi który w dzielnicy gdynia witomino rano zadzwonił do mojej furtki i z uśmiechem przypomniał ,że muszę wystawić worki z plastikiem i szkłem na chodnik /widząc worki stojące pod drzwiami/ Jakież było moje zdziwienie !!!!!! Nareszcie trochę uczynności

glodny

wyplaty na raty bzdura jakas jedni dostali a drudzi nie co za bajzel

robol

do kadrowka a jak tam przelewik juz sobie zrobilas w tym miesiacu?

jozia

no i zaczelo sie dzisiaj 9 ty a pensje nie wyplacone zawsze do 10 tego na kontach juz byly a teraz ludzie przez wekend nie maja co do gara wlozyc,

Mario

Witam może ktoś napisać jakie są zarobki na ładowacza śmieciarki z góry dziękuje

marek
@Mario

jaka praca taka placa nie wywoza smieci na czas olewaja swoja robote same skargi nanich sa w gdyni

Jaś Fasola

Prawda jest taka, że w tej firmie nie szanuje się nikogo, ludzie zarabiają coraz mniej, ostatnia podwyżka była pięć lat temu, podsuwają do podpisu papier, że na własną prośbę zrzekasz się nagród jubileuszowych i tylko coraz więcej pracy i obowiązków, bo ludzie się zwalniają a robotę trzeba przerobić, no i wiecznie niezadowolony Pan na włościach.

xxxxxxxxx

Do osoby o nicku 'anonim' myślę, że przeczytanie tych dwóch stron opinii w sumie powinno wystarczyć. Opieka medyczna- brak, premia- brak, telefon- w zeszłym roku był ale jak teraz nie wiem ( ustalony limit do wykorzystania po przekroczeniu bulisz z własnej kieszeni), samochód służbowy - tylko na godziny pracy do domu nim nie wrócisz. Więc jeśli jesteś np. z Gdańska to samochodzik zostawiasz na Handlowej i na SKM albo własnym autem. Zapomnij o pracy 8 godz. dziennie. A o szefach , kierownikach znajdziesz info w opiniach powyżej.....

gshgfg

[usunięte przez administratora] firma ludzie ciezko pracuja a oni im pensje skracaja...

Witam Wszystkich. Ostatnio ukazało się ogłoszenie o wolnym etacie Dyspozytor wywozu i oczyszczania w Saniporze. Czemu jest wolny etat, jak się tam pracuje jako dyspozytor, prosze o info, bo wysłałem CV. Dziękuję, pozdrawiam.

tajniak

Ludzie cieżko pracują w tej "firmie" a nic z tego nie mają... Ważne żeby prezesowie i [usunięte przez administratora] mieli na mercedesa :), Oni sie raczej nigdy ciężką pracą nie pobrudzili :) Ale opływać w luksusach potrafią, wstyd przed pracownikami ... Nawet w oczy nie potrafią spojrzeć, ważne że siedzą w swoich biurach, wszystkich ganiają do roboty a sami nic nie robią... Ale co się dziwić premie trzeba juz zabrac dodatki też bo przecież kryzys a 70.000 tysiecy nie wystraczy, teraz żeby "jakoś" przetrwac trzeba miec co miecha 80,000 :D ps. KRYZYS JEST WŁĄSNIE PRZEZ TAKIE NIEUDOLNE ZARZĄDY ! jesteście śmieszni ;) ktoś.

kierowniczek

W Saniporze nikt nie może pracować dłużnej niż do 4 lat przed emeryturą, bo jest zwalniany aby nie być pod ochroną. Istna dyskryminacja ze względu na wiek.

udzialowiec

Żadna porządna firma nie zwalnia pracowników. Skoro doprowadzają firmę do wegetacji, to musimy ich odwołać z zarządu, a synalka z rady nadzorczej.

szmatą nie będę
@udzialowiec

W tej firmie aż roi się od kapusiów, donosicieli i konfidentów!!!!!!!!!! A sami są pijakami(zaszytymi)bo zachlaliby się już dawno na śmierć,a teraz udają abstynentów i trzymają palce w odbycie dyspozytorów.Mogę podać kilka nazwi..........................,

robol
@udzialowiec

masz 100% rację! To jest (usunięte przez administratora) i dyktatura,bo jak postawisz się dyspozytorowi naczelnemu (mimo że nie ma racji)i tak będą Tobą pomiatać,ponieważ jest to mafijne stado "studentów" z lat studiów

ktosisa

Zgadzam się w stu procentach, że Sanipor to najgorsza firma. Ja mam od dłuższego czasu nową pracę i mam porównanie. [usunięte przez administratora] ze swym ojcem prezesem i [usunięte przez administratora] sprowadzają Sanipor na dno. Nikt z nimi nie chce rozmawiać, ze wszystkimi się kłócą i maja samych wrogów. Wstyd było się przyznać, ze pracowało się w Saniporze. Nikt przez nich nie lubi Saniporu. Obecnie słyszałam, ze wprowadzili pracownikom zakaz rozmawiania ze sobą. To jest mobbing. Może wreszcie ktoś ich pozwie o odszkodowanie to się nauczą.

Ładowacz

Sanipor, to najgorsza firma w jakiej pracowałem.

wasza zmora

Ha, ha. Już jest po [usunięte przez administratora]. Ludzie sami mu się zwalniają, bo mają dość głupoty, chamstwa i obłudy jego i zarządu. Nagle zdziwili się, że świat się nie kończy na Saniporze i ludzie mogą znaleźć pracę u normalnych pracodawców. Wstydźcie się waszej bezmyślności!

Animals

Jak się wchodzi do prezesostwa to na żółtym szezlongu wita wszystkich dziki mały tygrys. Nie wiem czy ktoś nie powinien się tym zająć. Dziki agresywny kot w biurze to lekka przeginka.... a to wszystko za nasze pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o SANIPOR - Gdynia

• Jak się pracuje w SANIPOR?

Zobacz opinie na temat firmy SANIPOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANIPOR?

SANIPOR