Opinie o SANIPOR w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SANIPOR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SANIPOR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANIPOR w Gdynia

Czy pracodawca SANIPOR motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Może autorowi pytania chodziło raczej o jakieś systemowe motywatory. Na przykład premie - za wyniki albo za frekwencję. Czy jest tu coś takiego? Albo bonusy typu opieka medyczna czy ubezpieczenie finansowane przez pracodawcę?

Tak, pracownicy pod brama firmy na Hutniczej bez żadnego strachu zlewają paliwo z aut.

@Marta

A skąd takie informacje Pani ma ???

Kropek Nowy wpis
@Marta

Co wy (usunięte przez administratora) pracuje ponad 20 lat w tej firmie paliwa nikt nie zlewa już od ponad 10 lat także te ściemy i obelgi to wciskajcie innym ludziom wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Jak przychodzą lewusy i od razu chcą zarabiać kokosy pierw się wykarz a nie .

Rudy

Kierownik to powinien się leczyć jest rudy fałszywy ( nie mam nic do rudych) ale on to wyjątek jakich mało nie zna się na robocie a komentuje innych

@Rudy

Jaką zbieżność według Ciebie może mieć wspomniana fałszywość a fakt, że ktoś się na czymś nie zna? Rozwiniesz o co konkretnie chodzi z tą opinią i w czym tu problem, że można byłoby na kierownictwo tu narzekać?

Gfg
@Karolina

To zatrudnij się w tej firmie i sama się przekonaj !!!!! Że kierownik nie zna się na robocie .... w tej firmie to pijacy mają najlepiej a człowiek taki co przychodzi cały czas do pracy jest gnój.....

Anna Nowy wpis
@Rudy

Też mi się wydaje, że kolor włosów jednak nie ma przełożenia na osobowość :) Ale z tego co widzę sporo wiesz w temacie pracy w tym miejscu. Możesz powiedzieć jakie są aktualne stawki godzinowe? Jakie macie umowy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SANIPOR?

OtoJa

nie ma co narzekać

Kamila
@OtoJa

Pracownicy sobie pomagają? Współpracuja?

@Kamila

10 lat temu.To wszyscy wszystkim na wzajem pomagali sobie,a obecnie to tylko radość jak komuś się noga powinie w rejonie lub w pracy. Zawiść i nienawiść!

No i czemu tak tu macie? Przecież to chyba od ludzi zależy jak będą sytuację w firmie postrzegać i jaką atmosferę będą tworzyć, po co mają takie podejście wzajemne?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SANIPOR spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
Beton

Kierownik to kawał ch*** robi pod górkę Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) A sam nic nie robi tylko nagane wystawia i wymyśla człowiek nie kompetentny na tym stanowisku każe mieszać frakcję ja się (usunięte przez administratora) pali to pilnie trzeba zabrać nie polecam tam pracy byłem tam i wiem co mowie.

Dobry znajomy

Kierownik Bałachowski to (usunięte przez administratora) obcina premie wpier**** nagane wyzywa pracowników Do tego jest RUDY i niema pojęcia o robocie Każe mieszać szkło z zielonym segregacja jak ch**... kieras zgadnij kto to???? Jesteś Rudą falszywa (usunięte przez administratora) Pozdro dla pracowników.

@Dobry znajomy

A co ma kolor włosów do tego wszystkiego? XD Nieźle odleciałeś gościu

Dobry znajomy
@Wojciech

A co ma kolor włosów RUDY fałszywy. Ciekawe co Ty tego kieras tak bronisz

Dominika
@Dobry znajomy

nie ocenia się ludzi po wyglądzie a tym bardziej po kolorze włosów, charakter czlowieka nie od tego zalezy ... moze wystarczy grzecznie napisac ze ktos ci sie nie podoba ale bez personalnych (wygladowych) zagrywek?

klient

zepsuli drogie smieciarką, jak sie dzwoni do firmy to mowia ze nie ich sprawa i mamy naprawic sobie sami, a ten pan co odebral telefon w firmie powiedzial sobie ze oni wszendzie wyjadom bo majom smieciarkie z napendem 4x4

Kliencik
@klient

Racja tylko proszę nie mieć pretensje do ludzi na śmieciarkach bo oni im każą wjeżdżać wszędzie . A biuro zero pojęcia o robocie . Więcej niech ludzi przyjmują do biura po co Dyrektor ?? Jak oni nic nie robią

Leon
@klient

A ja usłyszałem że mają kierowców z 10 letnim stażem a (usunięte przez administratora) nie potrafią dojechać tam gdzie ja jadę osobówka

@Leon

Skąd to info? Bo tak to każdy może wejść i coś takiego napisać:)

taki jeden
@klient

A teraz, przetłumacz z Twojego na polskie, bo absolutnie nikt nie rozumie tego, co tutaj nabazgrałeś

taki jeden
@Leon

to widać masz zerowe pojęcie o prowadzeniu samochodów ciężarowych, tymi nie da się wjechać wszędzie tam, gdzi wjedziesz osobówką

Kier

Niech Prezes najpierw sprawdzi kierownika Tr... Jak firmę (usunięte przez administratora) z zawyzonych umów za naprawę aut co naprawia u kolegi. Bo taniej haha a tak naprawdę to faktura przychodzi do zapłaty o 8 10 tyś więcej . A nie biura sprawdzają . Najpierw to tego Pana sprawdźcie . Gdzie wy macie oczy......

Witam wszystkich , jak można ubiegać się o prace w sanipor ??

Na jakie benefity można liczyć w SANIPOR?

Benefitów nie ma żadnych!!! Jak przyjmują to obiecują złote góry, podwyżki po okresie próbnym itd. Jak tylko podpiszesz umowę o pracę możesz zapomnieć o wszystkim co Ci było obiecane.

Berta

Niestety, ale to wszystko prawda...obiecanki i na tym koniec

Kierowca ????

Chyba ty nie otrzymywałeś..

Jaki jest okres rozliczeniowy w SANIPOR? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Do 10 każdej miesiąca

Ile jest zmian w SANIPOR?

Karol

Czy uważacie ze firma się rozwija mimo pandemii?

@Karol

Firma spoko. Tylko kierownik to nie powinien tam robić

Komi

Kierownik niech uważa na kierowców wszystkich bo potrafią zaciągać paliwo że smieciar

@Komi

Skąd wiesz że tak jest, masz na to jakieś dowody? A może sam pracujesz w SANIPOR? Ciekaw jestem jak kształtuje się tam pensja, jeśli wiesz coś na ten temat to daj znać, będę wdzięczny za informacje.

Łukasz
@Wojciech

aaaaaaa kogo to interesuje !!!!!! Będzie zdobędę NiE inzynierowie wymyślą hahha

Sammy

@Pracownik ehh czyli prawie jak zwykle...a jakieś plusy tej pracy znajdujesz?

Iwo

Jak sądzicie czy są teraz szanse dostać pracę w firmie? Jakieś informacje byłyby mile widziane.

@Iwo

Praca jest ok . Tylko kierownik i dyrektor to ciągną firmę na samo (usunięte przez administratora) . Zero pojęcia o pracy . (usunięte przez administratora). Więc ja osobiście odradzam

Co jaki okres czasu w SANIPOR można ubiegać się o podwyżkę?

Gd

Nigdy

Marian

Witam . Praca jest fajna nikt nie patrzy ci na ręce. Tylko jest jeden człowiek , co zniechęca każdego do pracy jest to Kierownik .R...ł. naprawdę robi nie miła atmosferę. I Pan kierownik nie szanuje ludzi nie zna się na robocie . Jest nie odpowiednią osobą na tym stanowisku

Joanna
@Marian

Dzień dobry, czy to oznacza, że między pracownikami SANIPOR też jest słaba atmosfera? Czy raczej nie wpływa to na relacje między nimi? I co z tym ubezpieczeniem zdrowotnym, bo nie otrzymałam jeszcze informacji.

Gd
@Joanna

Uberzpieczenie jest . A atmosfera to tylko kierownik robi i to każdy powie

Joanna

Byłabym bardzo wdzięczna, jakby ktoś zechciał napisać coś na temat bieżących warunków pracy w SANIPOR. Niewątpliwie ważną kwestię stanowi dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego. Podpowiedzcie mi zatem, czy firma ja zapewnia?

WIDZĘ to

Myślę,że gdyby nie kumoterstwo wśród władnych i (podwładnych)to nie byłoby tak nadętej atmosfery jak(baranie jaja) wśród pracowników. Winę ponoszą z pewnością obie strony!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SANIPOR - Gdynia

• Jak się pracuje w SANIPOR?

Zobacz opinie na temat firmy SANIPOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANIPOR?

SANIPOR