Work Centre

Opinie o Work Centre

Damiano. Opole

Siemano wybiera się ktoś jutro do holki z work centre do level1 na sałatki busem wieczorem marecki tour:)

Tr
@Damiano. Opole

A mógłbyś mi powiedzieć jak tam wygląda z zakwaterowaniem dla par?

Artur
@Tr

A co? Wybierasz się? Tez chciałbym z zoną i zastanawiam się jakie warunki na kwaterze i czy są pokoje dwuosobowe. Jakbyś złapał info to daj znać.

Kiki
@Artur

Są teraz domki 2 osobowe

@Kiki

domki? a jak one wielkościowo się prezentują i jaki koszt? pewnie więcej niż mieszkanie, o ile i czy można jednak mieszkanie wybrać?

natalia
@Zuzanna

Za domek liczą tyle samo co za pokoje w domach wieloosobowych. Są naprawde ładne i komfortowe, byłam i bardzo polecam się starać o domki :))

@natalia

A to się nie spodziewałam, myślałam, że będą uznawane za o wiele bardziej komfortowe tak jak piszesz i tym samym droższe. Starać się? A jakim sposobem w razie czego, tylko do kolejki da się zgłosić czy jakoś jeszcze można wpłynąć na to? :) Jeszcze jakaś porada dla świeżaka?

Dzień dobry chciałbym się spytać czy są aktualne oferty pracy na terenie Holandi przez cały rok . Pozdrawiam

Damiano. Opole

Wyjeżdżam z opola 08.12.2022 na pakowanie sałatek jedzie ktoś z opolskiego :) pozdrawiam

@Damiano. Opole

Hej. Jaką stawkę Ci zaoferowali? Każdego przyjmują, czy trzeba mieć doświadczenie? Pozdro.

@Michał

Michał 11 euro kumpel mój tam siedzi jest ok doświadczenia nie trzeba a co jedziesz tez

@Michał

skoro ok to dobrze chyba a powiedz mi jakie on ma tam warunki tak konkretniej? bo to, że wyżyć się da to widać ale coś więcej? znał konkrety i wiedział na co jedzie?

Xyz

Czy był już ktoś na sortowaniu cebulek przez to biuro ?Jak wygląda sytuacja z godzinami?Ile można pieniążków zarobić za 7/8 tygodni

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Konrad

Hej czy wybiera się ktoś do Leystad na pakowanie ubrań ? Bądź czy ktoś już był ? Jaka opinia ? Pozdrawiam

Syla

Hej wybiera sie ktoś 04.09 do pracy na magazynie jako pakowacz?

Sura
@Syla

Ja jadę na pakowanie ubrań

Dawidson11
@Sura

Witam, byłaś już na pakowaniu ubrań?

Tom

Witam jest ktoś na jabłkach w ost 21756 Dichreihe13 szukam opini

Mona

Jadę 28.08 na jabłka i gruszki, szukam współlokatorki do pokoju w wieku do 25 lat. Żeby nie było - tylko dziewczyny!!!

@Mona

Hej, ja jadę na jabłka i gruszki 25.08 może uda się nam spotkać na miejscu, I ogarnąć wspólny pokój .

Angelika
@Kama

Hej, ja też wyjeżdżam 25.08 także chętnie przyłącze się do pokoju z dziewczyną jadącej sama :)

@Kama

Hejo, ja wyjeżdżam 25.08 na jabłka. Gdyby któraś z dziewczyn chciałaby ogarnąć pokój razem to ja bardzo chętnie

@....

A skąd wyjeżdżasz? Jestem jak najbardziej na tak.

Skąd wyjeżdżasz?

Podkarpacie ????

@....

Hej! Ja też wyjeżdżam z podkarpackiego 25.08.Wyjezdzam sama chętnie bym sie dołączyła do kogos z podkarpackiego

O super, podeślijcie mi swój fb na pocztę: an.m@o2.pl. Zgadamy się

Sylwia
@Mona

Hej ja początkiem września więc byłabym chętna

Sylwia
@Kinga

Hej ja chcę też właśnie z Podkarpacia .

@Sylwia

Jesteś na jabłkach?bo ja naraziw idę na sortowanie papryki bo jabłka nie dojrzały jeszcze i benda od połowy tygodnia

Ona
@Kinga

Możecie dziewczyny opisać jak wyglądają warunki na miejscu? Zwłaszcza zakwaterowanie, czy kobiety i mężczyźni mieszkają osobno czy razem?

Hej, czy wybiera się ktoś z podkarpacia na jabłka 28.08

@.

Wybieram się dziś na jabłka z podkarpackiego ,jadę sama chętnie bym z kimś się zapoznała było by raźniej.

Hej, czy był ktoś na jabłkach? Można było wrócić wcześniej do Polski bez problemu tzn. przed okresem który jest w umowie ?

Lalala

Jedzie ktoś teraz na flevo? Wiadomo kiedy startuje?

@Lalala

Witam! Byl ktos na zbiorach jablek?Bardzo prosze mi napisac jak.tam.jest I czy ta agencja jest godna zaufania?

arab
@Kinga

Zbiory jabłek/gruszek zaczynaja się około na początku/połowie września Także miej pewność ze jedziesz na pewno do tego co ci oferują Żeby potem sie nie okazało Ze zamiast zbiorów masz ścinkę papryki albo ryby Agencja jest sprawdzona i uczciwa Wypłaty co tydzień Stawka obecna na zbiorach to bodajże 11,14 brutto czyli około 10,14 netto Nie ma akordu (jest nielegalny w Holandii)

@arab

Dzieki sliczne za odpowiedz!

Kinga

Hejka,mam jechać 08.08 do Holandii (Emmeloord) na jabłka/gruszki ,czy ktoś może coś napisać? Jak z warunkami,pracą,zarobkami ? :)

sysia98
@Kinga

Hejka, właśnie tez jedziemy z narzeczonym i chętnie się dowiem jakie warunki i czy wypłacają terminowo pieniążki ????

Mirek88
@Kinga

Hej. Ja wracam po raz 4 do nich najpierw szef mi dzwonil ze ma prace od 12.08 ale dzis okazało sie ze od 22.08 bo jabłka nie dojrzały jeszcze. Pensje są tygodniowki i zawsze w poniedziałek terminowo, mieszkam na domku w Zeewolde i do pracy mam 23 km. Tygodniowka to okolo 350-400 euro na zbiorach. Praca 6 dni w tygodniu. W 2016 zbiory trwały 8 tygodni w 2018 było to 7 tygodni.

@Mirek88

Właśnie ,mi również przesunęli termin na 22.08.19r i jadę niestety tylko na maksymalnie 4 tygodnie,ponieważ nie mam możliwości zostać dłużej,mam nadzieję że coś tam się uda zarobić,i wszystko wyjdzie okej. . Mógłbyś ,tylko napisać czy są jakieś rzeczy ,które należy ze sobą zabrać ? Oczywiście,oprócz tego co jest w umowie. Pozdrawiam :)

@Mirek88

Prosze mi napisac jak wyglada praca przy znieraniu jablek?jade pierwszy raz I jestem pelna obaw

Kamil / Martyna

Hej, jesteśmy od nich w Zeewolde na firmie z środkami czystości od 5 tygodni jak na razie wszystko ok. Wypłaty na czas co poniedziałek, ogarnęli nam BSN i resztę dokumentów. Wczoraj sobie konta otwarliśmy w ING Almere. Zarobki póki co 320 do 470 tygodniowo netto zależy ile godzin masz i na jakim dziale firmy. mamy po 20 lat i nie maja wiekówki Nam się podoba tutaj. Planujemy 2 tygodnie urlopu w październiku i powrót.

Paola
@Kamil / Martyna

Hej. Zy mogłabyś mi przesłać zdjęcia zakwaterowania ? Bo się właśnie też wybiera na sprzątanie domków

Wika
@Paola

Hej, jedziesz na to sprzatanie? Czy juz pojechałaś? Odezwij się na wikawikaa97@gmail.com Ja jade 19,

Wika
@Kamil / Martyna

Hej jak jest w tej pracy? Pracujecie tam dalej? Opoaiedzielibyscie coś po krotce?

Patka
@Wika

Hej, czy byłaś na sprzątaniu domków letniskowych? Jeżeli tak to jak z zakwaterowaniem, praca i wypłatami?

Kika

Hej wybiera się ktoś 20.06 na cebulki tulipanów?

Dorota
@Kika

Witam,czy już pracowałaś przez to biuro na cenulkach

@Kika

magda

Witam,czy ktoś wyjeżdża 9 czerwca na cebulki tulipanowe do Emmeloord do pracy? chcialabym zaczerpnąć informacji czy ktoś juz tam był i moze cos wiecej o tym powiedzieć z doświadczenia? prosiłbym bym o napisanie jakies opinii.pozdrawiam Magda

Aneta78903@o2.pl
@magda

Hej Wyjezdzasz sama? Byłabym chetna na wspolny wyjazd od 9 czerwca . Moze udałoby mi sie tez na te cebulki . Mam 21 lat jak coś. :) napisz aneta78903@o2 pl

Agata
@magda

Hej czy już wiesz coś więcej bo j a tez sye wybieram 6 czerwca i mam trochę obaw

DD

WYJEZDZAMY Z KOLEGA ROWNIEZ PIERWSZY RAZ

Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba
@magda

Czesc ja jade 9.06.2019 na cebulki do firmy Avroid. W zasadzie to wracam juz kolejny raz. Mamy stałą ekipe w 6 osob jedziemy 5 raz. Pracujemy 8/9 tygodni po 50 godzin. Za ten czas odkładamy po 2500/2700 euro. Dla nas jest ok. Praca 6 dni w tygodniu.

negatyw
@Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba

Na chwilę obecną pracy w Emmerold nie ma - wyjazd odwołany trzy razy. (usunięte przez administratora)

Hanna / Adam
@Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba

Hej, my byliśmy na cebulkach też u nich tylko na innej firmie i przy 48 godzinach tygodniówka netto 370 euro jest naprawdę spoko. Praca na hali. Na cały pobyt 8 tygodni zdarzyło się 3/4 razy ze na transport po pracy czekaliśmy godzinkę ale tak poza tym max. 15 minut i był kierowca. Za rok wracam do nich z prawkiem i sam sobie będę dojeżdżać do pracy. Szef już podał nasze nazwiska do biura na sezon 2020 wracamy. Zresztą mamy także jego numer telefonu.

Dorota
@Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba

Witam, widzę że stały pracownik to mogę zapytać,czy mężczyźni też pracują tam przy cenulkach i jakie zakwaterowanie,jak daleko do pracy

Wyjazd

Hej, planuje wyjazd do pracy za granicę i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

Beata

Czy wybiera się ktoś na pracę sezonowe od 20.06?

Obiekt Pan

Krótko zwięzłe i na temat; Plusy; - niskie koszty zakwaterowania - darmowy dojazd do pracy - dodatek dla kierowców - dobra stawka godzinowa - brak wiekówki Minusy: - trzeba pilnować wypłat bo w zeszłym roku 2x tygodniowa się moja nie zgadzała i musiałem dzwonić do koordynatora - często patologiczne towarzystwo na kwaterach (typowe pijaczki polaczki prostaczki) - brak wiedzy do jakiej pracy tak na prawdę się jedzie - Częste rzucanie po firmach

Interesuje mnie praca jako Ogrodnik w firmie Work Centre. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Xyz4533

Byłem w zeszłym roku i w tym tez się wybieram Ogólnie masakry nie ma (skoro jade 2 raz to musi być jakiś powód) Teraz dają lepsze warunki finansowe i dodatek dla kierowców Prac maja wiele, godziny w sezonie wakacyjnym na pewno są Zakwaterowanie typu ,,chów klatkowy Polaków,, Niektóre lokalizacje oferują domek 2 osobowy (najlepsza opcja), wszystko inne to masakra Rok temu w Kraggenburgu (chusta) miałem okno pod (usunięte przez administratora) i cały czas śmierdziało

Adriano

Witam. Ktoś może coś powiedzieć o pracy na sprzątaniu domków letniskowych. Jak to wygląda ile godzin ile się zarabia tygodniowo mniej więcej i w jakiej miejscowości to jest

tdw
@Adriano

Jest to praca na sprzątaniu domków po turystach w mieście Zeewolde, jest to oddzielny park. Praca jak na sprzątaniu , trzeba sprawnie ogarnąć domek w wyznaczonym czasie, bo każdy na dzień ma przydzielonych kilka. Jak ogarniasz takie rzeczy to nie będzie to dla ciebie problem:)

Xyz4533
@Adriano

Praca fizyczna może jakoś tak stricte nie jest ale tempo trzeba mieć Jest określona ilość domków do wysprzątania na 1h (czyli norma do wyrobienia)

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre