Opinie o medicover.pl - Medicover Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medicover. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Medicover o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Warszawa

Finanse

Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda praca w dziale finansowym? Widzę, że pojawiło się nowe ogłoszenie, które nie wiele mówi. Jak wynagrodzenie i atmosfera? Czego oczekuje szefostwo ? Niestety kiedyś ta firma i departament były mi odradzane. Czy teraz jest lepiej ?

Ela
@Finanse

Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz jest jak jest ;p A tak na serio to na pewno nie będę odradzać. Też przeszłam do medicover niedawno. I nie żałuję. Zarobki nie są złe, biuro nowoczesne, standardy ok. Nie ma na co narzekac. Wbrew niektórym opiniom tutaj z szefostem można się porozumieć. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie...czy jakoś tak to leciało ;p

Zainteresowana

Dzień Dobry, pojawiło się ogłoszenie do administracji do Łodzi? Czy ktoś z Państwa podzieli się opinią o pracy ? Jak współpracownicy przełożeni i sama praca. Dziękuję

Luna
@Zainteresowana

Pracuję się na wysokich obrotach, obowiązków jest sporo, ale trzeba przyznac że rekompensuje to dobra atmosfera. Dział jest bardzo poukładany, organizacja to podstawa. Na przełożonego też nie można narzekac, można się porozumieć w każdym temacie

Gabriela
@Luna

A co konkretnie należy do Twoich aktualnych zadań? Czy w przypadku gorszego dnia i zwyczajnego przemęczenia szef jest wyrozumiały?

Luna
@Gabriela

Co masz dokładnie na myśli? Pamiętajmy, że wciąz mówimy o pracy i obowiązku wykonania swoich zadań. To praca i przełozony, a nie wakacje u wujka na wsi :D Swoje trzeba zrobić i tyle

Kinia

Medicover jest podmiotem leczniczym, więc czy personel biurowy musi się zaszczepić na covid? Czyli czy te najnowsze przepisy ich obejmują?

Bart
@Kinia

Nikt tego nie sprawdza i nie pilnuje

Kinia
@Bart

Bardziej pytam, czy personel niemedyczny jest rozumiany jako podlegający obowiązkowi szczepień? Nie ukrywam cenna informacja dla części kandydatów.

@Kinia

Myślę,że nie ,bo obowiązek dotyczy personelu medycznego . Mam pytanie jak wygląda praca w Medicover na stomatologii jako asystentka ? Czy przyjmują tylko na uz ,a o umowie o pracę nie ma szans ... Czy jest ktoś co by mógł napisać jak jest w medi na stomatologii ,czy warto tam się zatrudnić ?

Luzik
@Kinia

Już wiemy, że taki obowiązek dotyczy wszystkie osoby zatrudnione w medicover.

xyz
@Ania

są i uz i umowy o prace, podkresl czego chcesz na rozmowie, w końcu kandydat tez moze miec swoje oczekiwania :p a co do stomatologii to polecam, pracujesz z kazdym specjalista, w kazdym obszarze, nigdzie sie tyle nie nauczysz a zespol bardzo pomocny oczywiscie zalezy gdzie pojdziesz bo nie znam calej firmy, ja mam dobre doswiadczenia

Olivier
@Ania

Asyste i higienistki preferuja zatrudniac na umowe o prace. Wychodzi 27 zl brutto za godzine.

Gabriela
@Olivier

I raczej nie dają możliwości uzgodnienia z nimi innej formy umowy na te stanowiska? Czy może ktoś próbował i próby te doszły do skutku?

Beak słów

Brak słów

rozmowa telefoniczna - 3 min

pytanie o dostepnosc i wynagrodzenia (brak pytan o kompetencje).... w aplikacji podano 6000 brutto, a w rozmowie 6500 zl... serio? 500 zl robi wam taka roznice i od razu przekreslacie pracownika? bylo to slychac juz w glosie samej rekruterki, ze czlowiek jest juz skreslony... smieszne;)

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Klaudia

Czy może ktoś odp mi na pytanie , po jakim czasie od rozmowy rekrutacyjnej jest kontakt w sprawie czy dostało się prace? Na rozmowie była mowa o 2 tyg. Czy ten okres może się wydłużyć ? Stanowisko w biurze .

Zuza
@Klaudia

Zostaje czekać. Nie ma co się wypowiadać za rekrutera, bo to różnie bywa. Do mnie był kontakt po tygodniu

zzz
@Klaudia

Napisz do nich. Rekruter da ci znać.

Sylwia

Na jaki czas jest umowa na okres próbny? Co później? Określony czy od razu dają nieokreślony?

Aiaiai
@Sylwia

zwykle 3 miesiace potem rok i nieokreslona ale to nie jest pewniak, zalezy od cb i od managera

Luśka

Warto przechodzić do medicover do pracy jako pielęgniarka? Podejrzewam że zarobki są jak wszędzie, ale może firma daje coś więcej od siebie na zachęte? Są jakieś dodatkowe benefity?

Mariola
@Luśka

Masz prywatną opiekę medyczną, co w sumie myślę że jest mega plusem szczególnie w tych czasach. Dodatkowo są karty sportowe i dofinansowania do szkoleń. Fajna opcja to też dostęp do ELLA czyli platformy językowej. Nie ma co w sumie narzekać na dodatkowe warunki.

Klient

Fatalna firma. Kombinatorzy. Refundacje to ściema. Robią wszystko by ich nie wypłacić. Pierw zły mail, potem załącznik nie dotarł, po miesiącu info ze wniosek niewłaściwy mimo iż użyty wniosek udostępniony przez nich na stronie www. Opiekun firmy niekompetentny. Nie polecam. Milion razy lepsze są ubezpieczenia u dowolnego ubezpieczyciela. Można korzystać w dowolnych placówkach, z ulubionych lekarza, a jak z jakaś nie maja umowy to bez problemu rozliczają refundację w ciągu 14 dni.

Hahahha
@Klient

Chyba jak klient zgłasza takie uwagi na portalu o pracodawcy to chyba wierzę że źle był uzupełniony formularz i brak zalacznika.

Marija

Rok temu starałam się o posadę kierownika. Niestety nie dostałam się na stanowisko, ale byłam zachwycona rozmową. Zarówno z pracownikiem HR jak i z moją potencjalną bezpośrednią przełożoną. Rozmowa odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Rzeczowa, konkretna. Po wszystkim otrzymałam telefon z decyzją odmowną, ale również i feedback. Moje mocne strony i strony, nad którymi powinnam popracować. Byłam tym zachwycona, gdyż pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Już wtedy wiedziałam, że chcę tutaj pracować. Tydzień temu spróbowałam ponownie. Na inne stanowisko, ale profesjonalizm ze strony rekrutera na takim samym wysokim poziomie. Tym razem się udało. Dostałam się i niebawem zaczynam :)

Sandra
@Marija

Miałam podobnie ze 2 tygodnie temu. Rozmowę uważam za mega udaną. Rekruter zadawał ciężkie pytania stricte związane ze stanowiskiem, ale uważam że dałam radę. Byłam zadowolona. Póki co czekam na telefon. Mówili że oddzwonią i żeby uzbroić się w cierpliwość

Katarzyna

Miałam rozmowę na stanowisko Rekruterki i bardzo nie polecam. Pierwsza rozmowa super, druga kilka dni później trwała 90 sekund. Dwie spóźnione kwoki (inne niż na pierwszej rozmowie) zadały mi trzy pytania i skończyły spotkanie. Nieprofesjonalne i żenujące podejście.

Śnieżynka
@Katarzyna

A jaki efekt rekrutacji? Dostałaś pracę? 90 sekund wystarczyło, bo jesteś taka dobra i z oczu Ci dobrze patrzy :)

?
@Katarzyna

Mówisz o stanowisku młodszego specjalisty w rekrutacjach biznesowych?

Spoko

Zarobki tragiczne - wymagania kosmiczne ???? (usunięte przez administratora)brutto na miesiąc za użeranie się nie tylko z pacjentami. Mało kto z obsługi i menadżerów ogarnia cokolwiek na dłuższa metę, nie wspominając o znajomosci ENG albo innych języków. Druga najgorsza praca w życiu i cieszę się, ze już po wszystkim.

Pioniol
@Spoko

Nie wiedziałaś na co się piszesz od początku z tymi zarobkami? To ustala się już na rozmowie podobnie zresztą jak i zakres obowiązków. Nie powiem, u mnie też na początku było róznie, dochodziły kolejne rzeczy do zrobienia, ale tak jest wszędzie...wystarczyło zwrócić uwage i być asertywnym i w tej chwili mam jasno dookreślone co moje, a czego już nie robię chyba że za jakąś premie. Bo jak będziesz sobie wciskać wiele zadań, to sorry nigdzie daleko nie pociągniesz. Managerów się nie czepiam. Jak dla mnie jeszcze jakoś to wszystko ogarniają. Tak się pracuje w takich placówkach, jest chaos , to standard. Przekonasz się, bo skoro to dopiero Twoja druga praca w życiu to sporo jeszcze przed Tobą. Powodzonka!

mylisz się
@Pioniol

czyli Twoim zdaniem wynagrodzenie się raz na zawsze ustala z pracodawcą - gratuluję takiego podejścia.

Pioniol
@mylisz się

Nie myślę tylko o wynagrodzeniu. Była mowa o warunkach pracy o kolejnych zadaniach. Za te przecież jeżeli wybiegaja poza zakres obowiązków można ubiegać się o inną stawkę. Ta dyskusja nie ma sensu...zaraz pewnie napiszecie, że nie, że tak w życiu nie jest, że to nie w tej firmie itp. Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Nie jestem jakimś pracownikiem roku, ale nie uważam też że w medicover pracuje się źle

Czyżby
@Pioniol

Jeżeli jesteś pracownikiem to wiesz jakie są zasady podwyżek oraz jakie możesz mieć wynagrodzenie i ile wynoszą podwyżki. A Twoje komentarze brzmią jakby ktoś zatrudnił jakieś osoby do pisania takich rzeczy. Zapoznaj się z zasadami i politykami i wysluchaj ostatniego podcastu. I nie pisz klamstw!!! Podwyżki są - raz na rok - do tej pory były skandalicznie niskie. Być może teraz będzie jakiś ruch związany z inflacja oraz z tym że rotacja jest bardzo wysoka wszędzie. Ja mam taką nadzieję. Co do zakresu zadan to jak ludzie odchodzą i nie można nikogo zatrudnić to chyba naturalne jest że masz więcej pracy niż mniej.

Zamiast wyposażać wnętrze, żeby na pozór ładnie wyglądało powinni zająć się zdobyciem profesjonalnej kadry i wypełnieniem obietnic złożonych na rozmowie rekrutacyjnej. Obiecano złote góry, szkolenia, awanse i ani w 1% nie zostało to zrealizowane. Wręcz przeciwnie fatalna atmosfera a obietnice nawet te dotyczące bonusów dopiero po 3 m-cach. Rządzą procedury i pracownicy z Ukrainy no i ci co trzymają prosto palec.....Lekarze nie chcą tam pracować, niskie stawki i wszechobecne procedury odstraszają. Jak najdalej od Medicovera...

@były pracownik

No to pocisnąłeś. Bo jednak do wnętrza to sie nie ma co przyczepiać. Centrum jest dobrze wyposazone. Nie to co w innych klinikach. A o kadrze...no każdy ma swoje zdanie. Nigdzie nie jest idealnie. Mało Ci szkoleń? A nie miałeś dofinansowań? Niektóre działy bez problemu mogą sobie załatwić

janek
@Zocha

a co to jest szkolenie lub dofinansowanie? i kiedy? ósmego dnia tygodnia?

@janek

Mam Ci to wyjaśnić przez Google? Normalnie zgłaszasz prośbę o dotacje do szkolenia i się dzieje. Z tym nie ma problemu, musisz tylko dać argumentację i zagadać z przełożonym. To żadna większa filozofia

Janek
@Zocha

Naprawde - widziales umowę o dofinansowanie? I warunki. Jak na tym portalu wszystko da się dogadać z przełożonym i załatwić. Szkoda że w firmie czegoś takiego nie ma. No chyba że jest osobny proces dla klakierów

@Janek

Możemy tę dyskusję ciągnąć w nieskończoność. Każdy dostaje to co sobie wypracuje albo o co się po prostu postara. Nikt za Ciebie nie zgłosi potrzeby...Dla przykładu dział IT w każdym medicover ma możliwość zrobienia dwóch szkoleń w roku. I to jest info potwierdzone z kumplem z innego miasta - był na szkoleniu w ostatnim miesiącu.

Janek
@Zocha

Chyba chciałaś napisać załatw, a nie postara. Bo tak to działa. Dział IT akurat jest mi super znany i lokalny i grupowy - dlatego nie pisz nieprawdy. HR zapytany o budżet powiedział że na osobę jest ok 400 zł na rok - w tym trzeba zrobić obowiązkowe. Czy się coś ruszy - oby. Bo ta firma na razie pracownika ma za nic. A szkoda.

Dzień dobry, czy jest tu ktoś, kto pracuje/pracował w dziale obsługi premium? Z czym to się je? Jak wyglądają zarobki? :)

Były Pracownik

Jeśli szanujesz siebie oraz swój czas - znajdź inną pracę niż ta w Medicover. Całe szefostwo nie ma najmniejszego szacunku do swoich pracowników. Nadgodziny to standard, niska płaca (mówię o najniższej krajowej) praktycznie na każdych stanowiskach, chyba że ma się układy „z górą”. Nie wspominając o traktowaniu zwykłych pracowników, którzy są pomiatani przez kierownictwo, lekarzy, pacjentów, a nawet - przez swoich kolegów, którzy są na tym samym stanowisku! Dodam jeszcze, że kierownicy bardzo lubią dokładać pracy innym i nawet, gdy ewidentnie pracownicy nie wyrabiają się z pracą, nikogo to nie interesuje, ponieważ liczą się tylko i wyłącznie wyniki. Nie można liczyć na realną pomoc od bardziej doświadczonych. Mało tego! Spróbuj wziąć L4, a wtedy zostaniesz publicznie przedstawiony przez zarząd jako osoba wroga, niedyspozycyjna i niekompetentna. Nigdy nie spotkałam się z tak wrogim środowiskiem pracy. W dodatku, warto wspomnieć o szkoleniach, które przygotowują do pracy. Wygląda to tak, że przez cały dzień roboczy ogląda się filmiki, na których ludzie uczą o tym, jak poprawnie się przywitać, ale nie ma ani słowa o faktycznej pracy na danym stanowisku. Na podsumowanie, lepiej uciekać z daleka od pracy w Medicover. Nie dajmy się wciągnąć w (usunięte przez administratora)korporacji, której na Tobie nie zależy.

Nado
@Były Pracownik

Skoro pan/pani jest były pracownik fajnie bybyło podac swoj imie wtedy te wpis miał by ręce i nogi. Co ma Pan do stracenia, i tak tam pan nie pracuje.

Były Pracownik
@Nado

Nie widzę takiej potrzeby. Inne osoby komentujące nie podawały swoich nazwisk. Moim celem nie było wypunktowanie osób, z którymi praca była ciężka. Warto przestrzec osoby, które tam chcą pracować, ponieważ samo doświadczenie było dla mnie, delikatnie mówiąc, nieprzyjemne.

wef
@Nado

skoro już sie udzielasz to moze tez podasz swoja godnośc?

fjkdhjd
@wef

nikt nie ma obowiązku podawania swoich danych publicznie :)

Aldona

Jestem ciekawa jak się pracuje w rejestracji w CM na Klimczaka. Może ma ktoś doświadczenia związane z tym miejscem?

Wstyd

Byłem do niedawna klientem tej niechlubnej kliniki. Nie polecam Medicover Stomatologia. Firma bezczelna względem klienta. Nie można zachorować nawet jeśli wizyta jest umówiona. Zliczają ilość przełożonych wizyt i w przypadku kiedy uzbiera się kilka w ciągu roku odmawiają leczenia które rozpoczęli. Praktyka ta nie jest znana w tzw. "obsłudze klienta" natomiast wszelkie skargi są odsyłane o opiniowanie do placówki, w której zaszła taka sytuacja. Warto nadmienić, że poszczególni specjaliści w przypadku kiedy zajdzie potrzeba sami odwołują wizyty, które przekładane są na inny termin. Dla mnie jako klienta taka sytuacja jest naturalna, natomiast tylko Medicover pozwala sobie na taką ewentualność. Wygląda na to, że firma w piórka obrosła i niczym NFZ obsługuje z łaską za srogie pieniądze klienta. Wszystkich zainteresowanych przestrzegam przed rozpoczęciem leczenia w tym miejscu bo możecie się zdziwić doświadczając podobnej sytuacji a jeśli jesteście matką samotnie wychowującą dziecko to zapomnijcie o wyrozumiałości kiedy okaże się, że musicie kilka krotnie przekładać wizytę z powodu nagłej choroby dziecka i konieczności pozostania na opiece.

klient albo pracownik
@Wstyd

Na mojej czarnej liście też jest stomatologia z medicover

Zośka

Do pielęgniarek: jakie są tak naprawde standardy pracy w medicover na stanowisku pielegniarki? Coś czuje ze chyba czas na mnie, w miejscu gdzie teraz pracuje zrobiło sie fatalnie, gęsta atmosfera, warunki dramat. podstawowych rzeczy brakuje. Praca zmianowa?

Koteł
@Zośka

Ogólnie nie ma najgorzej. Wiadomo że praca jest ciężka. Zdarza się, że po zmianie nie mam siły iść do domu. Roboty jest full. Ale tak chyba już jest wszedzie szczególnie w tych czasach. To co na plus to na pewno to że same centra są zadbane, czyste i nowoczesne. Na sprzęty nie można narzekać. A same warunki to mamy pakiet opieki medycznej, są też systemy premiowe a no i karty sportowe jako coś ponad. Aplikuj, nie spróbujesz nie będziesz wiedzieć

Maja
@Zośka

Nie ma lekko taka prawda. Pracujemy zmianowo w godzinach otwarcia centrum. A co do płac to jak wszędzie z tym że tutaj można sobie dorobić do pensji i są premie kwartalne. I co wazne jak dla mnie placówka nie robi problemów z macierzyńskim. Spokojnie, bez proszenia się wróciłam do pracy

Mariusz

Ile trwa próbny przy zatrudnieniu na grafika? Praca zdalna czy stacjonarnie?

Witek
@Mariusz

Z tego co pamietam próbny dostajesz na 3miechy. Później przechodzisz na czas okreslony chyba na 12 miesiecy, a potem na nieokreslony. My pracujemy zdalnie. Tak zreszta jest wygodniej, szybciej i bezpieczniej. Do tego jak jest trójka dzieci i znowu powroty do zdalnego nauczania, to jednak ktoś musi siedziec w domu z rodziców, wiec tutaj brawo dla medicover że jest taka mozliwość bez marudzenia. Bo i o takich przypadkach słyszałem

Betty

Witam, Czy ktoś może coś napisać jak wygląda praca młodszego Specjalisty ds finansowo-księgowych w tej firmie? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Zebra
@Betty

tak jest praca zdalna (głównie) praca w księgowości jak to w księgowości

Betty
@Zebra

A możesz coś więcej napisać jak atmosfera w zespole, zarobki? :)

Wika

Jak się pracuje w cc w medicover? Jak jest z grafikiem godzinowym, czy jest w miarę elastyczny? Jestem matką z małymi rozbójnikami, potrzebuje zatrudnienia w dosyć luźnym wymiarze godzin

Mamka
@Wika

Dogadasz się jak trzeba. Wszyscy jesteśmy ludźmi. Jak potrzebujesz sie z kimś zamienić po prostu pogadaj. Praca fajna szczególnie dla matek z maluchami. Sama tak zaczynałam w medicover. Powodzonka!

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 13 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover