Opinie o Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko w Gdańsk

Jarek

@Bez pokrycia Może dowiemy się coś więcej bo też brak podstaw żeby uwierzyć w taką opinię!!

Bez pokrycia

Endrej to je kawal cw... Jakie niesamowite opowiesci potrafi tworzyc... Wspanialy tworca slow, za ktorymi nie ma żadnego pokrycia... Obiecanki, cacanki... To jego druga twarz... Chyba za duzo w dzieciństwie dobranocek ogladal, co na starosc takie baje opowiada i lubi wciskac kit... To jest przestroga...

Maciej
@Bez pokrycia

Obrażanie innych osób, a także podawanie danych osobowych, po których mogą być rozpoznani jest niezgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Czy Twoje relacje z przełożonym można poprawić i sprawić, by były bardziej przyjazne? Napisz, jakich pracowników szuka pracodawca? Sprzedawców lub kasjerów? Dodaj swoją merytoryczną i obiektywną opinię.

Zuzia
@Maciej

Szukaja sprzedawców? Jaka stawka godzinowa? Kierownik i atmosfera dobra?

wi

Ptacuje w firmie juz dosc dlugo i te opinie sa dla mnie smieszne. Wyplata jest zawsze na czas a gdy wyskoczå nieplanowane wydatki mozna liczyc na zaliczke. Takie negatywne opinie o nim pisza osoby ktore sie mszcza .Wszyscy piszecie jaki to on jest nie dobry a czemu nikt nie pisze o swojim zachowaniu ile osob kradlo albo pilo w pracy? W firmie dziewczyny pracuja po wiele lat a wiekszosc z nas ma dzieci i rodzine wiec na logike skoro nadal tam jestesmy to nie jest zle. Osobiscie cenie Pana Andrzeja jako czlowieka i szefa i wspolpraca z nim jako szefem jest bardzo udana

@wi

Popieram twój wpis

Taaaak

Co to za porażka?! W sklepach na półkach pustki, za lada zlodziejki... Wynoszą torbami towar ze sklepu a wina idzie na nie winnych ludzi.. Robisz zakupy mimo tego że podpisane to i tak wezmą i sprzedadzą a gdy chcesz zwrot pieniędzy to pytają "a za co?" nie wiem o czym ten szef myśli ale niech zrobi porządek z Pracownikami bo w innym wypadku ja to zrobię ale w bardzo nie miły i kosztowny sposób.

@Taaaak

Ciekawe gdzie to miało zdarzenie jak jesteś do końca szczera to napisz wszystko co Ciebie gryzie pozdrawiam

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Zatrudnię Kasjera/Sprzedawcę. Jaki był jej rezultat?
Iza

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Iza

Tak potrzebuje

Maja

@AGNIESZKA, rozumiem, że należysz do tego grona osób, które są zadowolone z pracy w Zielonym Jabłuszku. Czy poza przykładami podanymi przez @Salvadore71, z którym się zgadzasz, mogłabyś podać jeszcze inne z własnych obserwacji i doświadczeń, które doskonale potwierdzałyby Twoją tezę, że to dobre miejsce pracy. Na pewno będzie to komentarz zachęcający do aplikowania do tego pracodawcy, jeśli tylko pojawi się taka możliwość.

Salvadore 71

Pracuje w zielonym jabluszku od kilku miesięcy i jest bardzo miło . Pan Andrzej jest osobą z poczuciem humoru milym . Jeżeli komuś wypadną nieoczekiwane wydatki to może liczyć na zaliczkę . Ja uważam że te glupie komentarze typu odradzam , oszukuje , nie płaci mandatów , są wyssane z palca . Wypłaty są regularne i zawsze na czas . Pozdrawiam

AGNIESZKA
@Salvadore 71

Ja też się pod tym podpisuje. Pracowałam u Pana Andrzeja i bardzo dobrze to wspominam

Maja

@wi@Izuniarozumiem, że praca w tej firmie Wam odpowiada. Możliwości wzięcia zaliczki pewnie będzie bardzo istotna dla części osób szukających pracy. Możecie powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia jakie oferuje pracodawca? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Izunia

Praca u Pana Andrzeja Szymczaka jest jak najbardziej poprawna. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Pracuję u szefa ok. 2 lat i nigdy nie miałam problemu z wypłatą, wręcz przeciwnie, jeśli ktoś ma nieoczekiwany problem finansowy to szef jest skory do zaliczki. Pan Andrzej jest szefem z humorem i komunikacja z nim jest bardzo dobra. Osobiście jestem zadowolona ze współpracy :)

Maja

@lilkawspominasz o opóźnieniach w wypłacaniu wynagrodzenia. Często zdarzają się takie sytuacje? Czy dotyczą wszystkich pracowników?

lilka

DZIEWCZYNY! Zatrudnia na czarno,płaci marne pieniądze,do tego spóźnia się z wypłatą nawet 10 DNI! Nie opłaca,mandatów z sanepidu. NIE POLECAM PRACY W ZIELONYM JABŁUSZKU!!!!

helomora

Sama prawda. Jaki pan taki kram

Dobracorka
@helomora

Poproszę o kontakt na e-mail. Pan Andrzej wykorzystuje ludzi, mama zastraszona, wykorzystywana i okradają z wyplaty. Chce złożyć pozew przeciwko niemu. Dito1992@o2.pl

angelina
@Dobracorka

Zgadza się zabierają z wypłaty twierdząc że manko było.Dodam że obecnie pracuhe w sklepie innym okolo roku nawet 1zl w kasie nie miałam za mało. Dziewczyny nie polecam nikomu nie pracujcie tam.

pracownica

Pan Andrzej Szymczak właściciel, traktuje swoich pracowników przedmiotowo.Umowy nie adekwatne do wypracowanych godzin.3/4 personelu jest tak zatrudnionych. Stosunek do pracownika daje wiele do życzenia, jak również do przedstawicieli. żalosne stawki godzinowe. oczywiście sprawę zamierzam nagłośnić w PIP.

3bbb

a to nie jest tak przypadkiem że jakieś premie prowizje od obrotu na sklepie powionny być również płacone? to byłaby bardzo ciekawa opcja dla sprzedawców na sklepie, szczególnie że alkohol schodzi lepiej niż chleb

nieznajoma

Kto pracowal w sklepie zielone jabluszko na kolobrzeskiej ? Jaka atmosfera ? I godziny pracy ?

Sklep na opolskiej masakra,bardzo niemile pracownice !!!!!

Pracownica...

Nie polecam pracy w sklepach Zielone Jabłuszko. [usunięte przez moderatora] traktuje swoich pracowników jak śmieci, do tego praca za marne pieniądze (1200 / mc, a pracuje sie ponad 200 godzin w miesiacu). Nie ma szans na otrzymanie umowy na caly etat ( w umowie wpisane 1/2 etatu i zarobki 500 zł brutto co zreszta \\\\\\\'szef\\\\\\\' lubi wykorzystywać przeciw pracownikowi, gdy go zwalnia, a zwalniac baaardzo lubi). Na podwyzke tez nie ma co liczyc, a roboty jest full. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Bitwy Oliwskiej 34
    80-339 Gdańsk