Opinie o Nordes Sp. z. o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nordes Sp. z. o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nordes Sp. z. o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordes Sp. z. o.o. w Wrocław

YYYYY Nowy wpis

Może wiecie już że szukają do was operatora. Chcieli dopytać czy chcą kogoś tylko na jedną zmianę? W ogłoszeniu jest napisane niby o dwóch, a godziny podane 6-14. Już sam nie wiem, a sama poranna mi by pasowała.

Viktor Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Dzień dobry. Z wielkim zainteresowaniem natknąłem się na ogłoszenie dotyczące stanowiska montera układów elektronicznych w Państwa firmie. Czy oferta pracy jest otwarta dla obcokrajowców, zwłaszcza dla obywateli Ukrainy?

Na tek info piszą, że przychody za rok 2021 zwiększyły się niemal 3 krotnie wynosząc ponad 45 mln a zysk był prawie 9,4 mln PLN. Szkoda, że tak mało było płacone. Cześć już dla byłych kolegów i koleżanek.

HR NORDES

Dzień dobry, rzeczywiście w 2021r. firma Nordes była w fazie znacznego rozwoju. Dobry wynik w jednym roku pozwala na stabilne działanie, rozwój i inwestycje w kolejnym, a jest to bardzo istotne w obecnym czasie kryzysu ekonomicznego. Posiadamy także system płacowy, który odpowiada naszym pracownikom, ponieważ mamy niski wskaźnik rotacji na stanowiskach pracy. Mam nadzieję , że w nowej firmie otrzymał Pan/Pani wynagrodzenie zgodne ze swoimi oczekiwaniami i może się Pan/Pani realizować zawodowo. Pozdrawiam.

Były pracownik Nowy wpis
@HR NORDES

A to ciekawe. Nie zauważyłem:)

Ale z czym się nie zgadzasz? Z tym fragmentem o niskiej rotacji czy stabilnym działaniu firmy? Jedno i drugie mnie interesuje, chciałabym miejsce na dłużej znaleźć. Co do wysokich zysków firmy, czy pracownicy otrzymują premie z tym związane?

Specjalista ds. sprzedaży EMS/EMS account manager na rynki zagraniczne to jakie ma to wykształcenie wyższe mieć? Informatyczne? W ogłoszeniu o pracę tak napisali, że konieczne, a ja nie wiem, o jakie im chodzi. Sam jestem samoukiem, ale nie mogę sobie zarzucić niczego, żeby przez to moja praca była jakaś gorsza.

HR NORDES

Dzień dobry, poszukujemy pracownika z wykształceniem w kierunku technicznym, elektronicznym lub biznes międzynarodowy. Jeśli nie posiada Pan takiego wykształcenia, ale ma Pan doświadczenie w sprzedaży na rynki zagraniczne, to zapraszam do aplikowania. Każdą aplikację rozpatrujemy indywidualnie. Pozdrawiam.

Ala
@HR NORDES

A ilu letnie doświadczenie w sprzedaży najlepiej mieć? Czy dopłacacie Państwo za naukę lub studia? Chciałabym wiedzieć ile czasu trzeba czekać na odpowiedź odnośnie rekrutacji.

@Ala

Dzień dobry, w rekrutacji na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży na rynki zagraniczne, nie tyle liczy się długość doświadczenia, ale jego specyfika, ponieważ chodzi nam szczególnie o znajomość rynku skandynawskiego, rozważamy każdą osobę, która miała styczność z rynkiem skandynawskim lub osobę, która ma doświadczenie w handlu z rynkami zagranicznymi i z jej aplikacji wynika, że nie boi się kontaktów z klientem międzynarodowym. Jeśli składała Pani aplikację na to stanowisko i brała udział w rozmowie rekrutacyjnej, to brak odpowiedzi z naszej strony jest spowodowany tym, że wciąż jesteśmy na etapie prowadzenia rozmów z kandydatami. Jeśli chodzi o finansowanie dokształcania naszych pracowników, to realizujemy to zgodnie z potrzebami firmy i przyjmowanym corocznie planem szkoleń, będącym elementem zarządzania zasobami ludzkimi w firmie Nordes. Pozdrawiam

Firma Nordes Sp. z. o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży EMS/EMS account manager na rynki zagraniczne. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

HR NORDES

Dzień dobry, dziękuje za zainteresowania naszą rekrutacją na stanowisko inżynier konstruktor elektronik, która obecnie odbywa się na platformie pracuj.pl. Niestety na stronie gowork.pl nie mogę podać warunków zatrudnienia, ale zachęcam do złożenia aplikacji, albo przez stronę pracuj.pl albo bezpośrednio poprzez naszą stronę firmową https://www.nordesems.com/kariera. Pozdrawiam i życzę sukcesów w poszukiwaniu pracy.

Ina

Podzieli się ktoś info o pracy? Szczególnie chodzi mi o kasę. W ofercie dla Specjalista ds. sprzedaży EMS/EMS account manager na rynki zagraniczne napisali, że jest tu możliwość brania udziału w spotkaniach branżowych. A wiecie jak pracownik jedzie na takie spotkanie, to ten czas jest liczony jako czas pracy i jest za to kasa? Czy są to godziny poza pracą?

@Ina

Dzień dobry Pani Ino, dziękuję za zainteresowanie naszą rekrutacją. Jeśli chodzi o pracę na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży EMS, rzeczywiście mogą się zdarzyć wyjazdy na targi, spotkania z klientami i eventy branżowe. Jeśli ma Pani doświadczenie w pracy w działach sprzedaży, to zapraszamy do złożenia CV. Jestem pewna, że podczas spotkania rekrutacyjnego uda nam się wszystko wyjaśnić i ustalić dogodne dla Pani i dla nas warunki współpracy. Pozdrawiam

Natalia

Ile osób pracuje w Państwa firmie? Na stronie internetowej nie można znaleźć takiej informacji.

@Natalia

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy w grupie średnich przedsiębiorstw. Pozdrawiam

Małgorzata
@HR NORDES

A rozszerzają państwo zespół? Na stronie jest taka ogólna informacja że można aplikować ale bez szczegółów na jakie stanowisko i na jakich warunkach. Mogłabym dowiedzieć się jak to technicznie dalej wygląda? Dzwonicie z propozycją jakiegoś konkretnego stanowiska?

@Małgorzata

Dzień dobry, w tym momencie nie prowadzimy żadnych rekrutacji, ale rzeczywiście zdarza się, że otrzymujemy aplikacje od osób, które chciałyby z nami współpracować i na podstawie otrzymanej aplikacji zapraszamy daną osobę na rozmowę. Jesteśmy firmą rozwojową i jeśli dany kandydat proponuje nam wiedzę i doświadczenie, które jest potrzebne, albo pozwala nam na stworzenie nowych celów naszego funkcjonowania, chętnie zapraszamy go do wspólnego działania. Pozdrawiam.

Alicja

Znalazłam ogłoszenie które było dodane jakiś czas temu na stanowisko magazyniera. Firma w ogłoszeniu oferuje dobre zarobki i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace. Co oznaczają dobre zarobki? Czy ktoś kto już w firmie pracuje na tym stanowisku mógłby przybliżyć ten temat?

Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia ma szansę na jakieś w miarę przyzwoite zarobki? W sumie to widziałam ogłoszenie i chciałabym wiedzieć, ile mniej ma od pracownika z doświadczeniem, czy jest sens w ogóle iść tam, czy raczej zarobki jak stażysta?

@Karolina

Dzień dobry Pani Karolino, osoby na stanowisko młodszy specjalista ds. zaopatrzenia poszukiwaliśmy dwa lata temu. W tym momencie nie prowadzimy żadnych rekrutacji, ale jeżeli jest Pani zainteresowana współpracą z naszą firmą zapraszam na naszą stronę http://www.nordes.com.pl/praca/ tam ukazują się aktualne oferty, prowadzimy także rekrutacje na platformie LinkedIn oraz na innych portalach rekrutacyjnych. Życzę sukcesów w poszukiwaniu pracy!

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Monter do pracy w Wrocław. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Nordes Sp. z. o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Jak długo będzie trwała rekrutacja? Złożyłem u Państwa CV i chciałbym wiedzieć na czym stoję. Pozdrawiam serdecznie.

Helena
@Adam

hmmm chyba pytasz w niewłaściwym miejscu :) to forum dla pracowników, może zadzwoń tam do firmy?

@Helena

@Helena dziękuję bardzo za odpowiedź. Dzwoniłem ale akurat nikt z działu HR (kadr) nie był dostępny dlatego wysłałem mój wniosek na adres firmy. Czekam na odpowiedź ????

NORDES HR
@Adam

Dzień dobry Panie Adamie, etap zbierania ofert na stanowisko monter układów elektronicznych trwa do 26.03.2022 i po tym terminie będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam

@NORDES HR

Dziękuję bardzo za odpowiedź i chociaż nie ukrywam swojej niecierpliwości, to na pewno byłbym odpowiednim członkiem Waszego zespołu. Pozdrawiam serdecznie.

@Adam

Hej! I wiadomo jak tam sytuacja? Bo widzę, że termin minął. ;)

@Ilona

Hej! No niestety niekt nie raczył do mnie zadzwonić, najwyraźniej nie spełniał wymaganych kryteriów. Szkoda trochę bo chciałem wkoncu zarabiać na mojej pasji hobby. Świat się jeszcze nie zawalił także trzymam głowę wysoko i próbuje gdzie indziej. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc.

@Adam

Nadal nic? Czasem firmy dzwonią po czasie wiem z doświadczenia. I czasem to ma naprawdę ekstremalne formy, np tel po roku :D albo dwóch :D

@Karolina

Niestety nadal nic ale ma już pracę jako serwisant sprzętu elektronicznego aczkolwiek nie jest to taki serwis jaki myślałem że będzie. Głównie nie zajmuję się elektroniką tylko raczej rozebrać, wymienić i wyczyścić a nie naprawić. Pojawiła się w mojej firmie wewnętrzna rekrutacja na dział płyt głównych i zaaplikowałem na to stanowisko. Spotkałem się na następny dzień, miałem rozmowę z wiedzy i innych istotnych warunków zatrudnienia aczkolwiek tak bardzo mi na tym zależało i nadał zależy, że zjadł mnie stres. Wyszedłem jakby powiedzieć, napisać tak 60/40. Nadal czekam na odpowiedź co nie zmienia faktu że chciałbym pracować, serwisować sprzęt elektroniczny a na tym dziale czuje jakby mi "podcinano skrzydła" Naprawdę celuję trochę wyżej, mam co prawda wiedzę o elektronice na poziomie podstawowym i nie jest tak że naoglądalem się Rakowieckiego, RS czy spoxa ale chciałbym w końcu zacząć pracować i serwisować sprzęt elektroniczny, dostać lutownicę-HOTa do pracy a nie ściereczkę do czyszczenia. Nie wiem czy u Was są nadal wolne miejsca na stanowisko serwisanta sprzętu elektronicznego ale jeśli tak to proszę się zapytać bo nie dostałem odpowiedzi co do przyjęć.

@Karolina

Może jest Pani w stanie mnie skontaktować z kimś kto zajmuję się rekrutacją? Jak będzie trzeba to podam swój numer albo najlepiej jakbym dostał numer do kogoś kto się zajmuje rekrutacją i sam o to zadbam. Jeszcze raz Pani Karolino dziękuję za zainteresowanie i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie Adam...

NORDES HR
@Adam

Panie Adamie obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko serwisant elektroniki. Jeśli jest Pan zainteresowany stanowiskiem zapraszam na stronę pracuj.pl. Jeśli chciałby się Pan skontaktować z działem HR to proszę pisać na mail praca@nordes.com.pl. Pozdrawiam.

@NORDES HR

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Proszę mi dać czas do końca majowego weekendu dobrze. Może coś się wyjaśni w mojej obecnej firmie i jeżeli nie będę miał możliwości rozwoju to nie omieszkam się do Państwa zgłosić. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

@Adam

Hej ponownie, ja to widzę, że historia się fajnie rozwija w Twoim przypadku. ;) Zostałeś w poprzedniej firmie czy tutaj zaaplikowałeś?

@Ilona

Hej! Jestem jeszcze w tej firmie której pracuje, dostałem dopiero przedwczoraj (jakoś tak) odpowiedź żebym napisał i wysłał CV także sprawa jest rozwojowa. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

@Ilona

Hejka. Wysłałem CV do pani z HR i teraz czekam na odpowiedź. Niestety u mnie w firmie nie widzę możliwości rozwoju także chętnie umówię się na spotkanie i mam nadzieję dostać odpowiedź w najbliższym czasie. Pozdrawiam serdecznie.

@Ilona

Hejka. Niestety do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi. Może rzeczywiście proces rekrutacji trwa u Państwa w firmie długo ale tym bardziej szkoda ponieważ należę do osób które wolą widzieć jakie i czy w ogóle zostały podjęte kroki w tym temacie. Może rzeczywiście się nie nadaję chyba każdy mi przyzna że woli to usłyszeć, przeczytać od razu.

@Adam

Nie no na pewno każdy z marszu by chciał znać prawdę, po co się łudzić? Kurcze ja wiem, że to naiwne pytanie będzie, ale czy na pewno w dobre miejsca to wysyłasz? Bo ja już innego powodu wymyślić chyba nie mogę skąd ten brak odzewu, możliwe, że poważnie tego nie widzieli? :/

@Ilona

Przepraszam, że nie napisałem ale przeszło tydzień temu dostałem odpowiedź że jednak znaleźli kogoś z większym doświadczeniem na to stanowisko. No cóż, trudno ale nie ma tragedii ponieważ pracę mam także nic na siłę. Tak czy inaczej dziękuję bardzo za pamięć i może kiedyś jeszcze będziemy mieli przyjemność porozmawiać bo na tą chwilę Pani firma mi podziękowała. Pozdrawiam serdecznie.

Zarobki niskie. Monotonia. Pomału takich miejsc będzie coraz mniej i dobrze. Ja już tam nie pracuje a teraz wiem, że zmarnowałem tylko czas... Ale obiecać pracownikowi zawsze można dużo:)

Ilona

Tak twierdzisz? Ale coś konkretnego Ci tu obiecali czy tak tylko piszesz? I ta monotonia w Twoim przypadku to z czego wynikała?

@Ilona

Witam ponownie Pani Ilono. Widzę że chyba jednak ludzie uciekają od Was? Zmieniło się coś od naszej ostatniej rozmowy? Szukają dalej pracowników na stanowisko montera? Pozdrawiam serdecznie.

Co powiecie o pracy w firmie Nordes Sp. z. o.o.? Niedawno szukali kogoś na Serwisant.

Napiszę tyle że starałem się o to stanowisko ale wybrano kogoś kto ma lepsze doświadczenie także nie mam co się wypowiadać. Może kiedyś się uda. Pozdrawiam

Dorota
@Adam

Szkoda, mam nadzieję że gdzies indziej Ci się uda :) A jak tutaj wyglądała rozmowa rekrutacyjna?

Henio
@Dorota

Ta strona jest poświęcona o opiniach firmy Nordes, a 70% wpisów jest już z pamiętnika pana Adama o przemyśleniach rekrutacji i życiorysie czy mu się uda czy nie , czy oddzwonią czy nie nie oddzwonią.

Hahah
@Henio

No przemysł tak aby kierownik był ok !!!! Jazda…

@Henio

Dodając Pana wpis Panie Heniu ten procent jest coraz wyższy. Podążając Pana tokiem rozumowania jest nieważne co o "NIM" piszą ale jednak piszą. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba Panu żal d...ę ściska że kawałek wpisów jest na mój temat a jeśli się Panu nie podobają moje "przemyślenia" czy " życiorys" to Panu napiszę że (usunięte przez administratora)o mnie Pan wie i tak naprawdę MAM TO W CEWIE co Pan o mnie myśli ale wiem jedno na tyle, że chyba czegoś Panu brakuję i oszczędze sobie opinii ponieważ jestem na to troszeczkę za stary. Pozdrawiam serdecznie Panie Heniu i troszeczkę więcej empatii i chociaż w Pana wpisie nie ma żadnego przejawu złości, to musi Pan przyznać że dał Pan to jednoznacznie do zrozumienia.

@Dorota

Pani Doroto dziękuję serdecznie ale ja mam pracę. Pracuje jako serwisant sprzętu elektronicznego także nie martwię się o brak pracy tylko trochę o brak rozwoju ponieważ moja praca, mój dział jest trochę monotonny aczkolwiek zamieniono mi Product Line ale nadal nie jest to tym w co chciałem brnąć. Dziękuję jeszcze raz za troskę Pani Dorotko ale chyba Pan Heniu jest chyba zazdrosny o naszą rozmowę także proszę mnie źle nie zrozumieć, ale wycofam się z dalszych wpisów bo najwyraźniej kogoś zabolało że rzekomo 70% tutejszych wpisów odnoszą się do mojej osoby. Na koniec jeszcze Pani Dorotko serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

@Henio

No ale w sumie w czym problem skoro on pisze na temat? Innym osobom nikt nie broni przecież pisać tu swoich opinii, raczej limitu tutaj żadnego nie ma, więc pan Adam nikomu niczego nie blokuje. ;) To może ktoś inny dołoży coś od siebie dla równowagi w takim razie? ;p

@Ilona

Dziękuję serdecznie za poparcie. Właśnie będę kończył swoją "karierę" w mojej obecnej firmie ponieważ jak zobaczyłem wypłatę to nie do końca wiedziałem co z nią zrobić hahahaha. Szukam na nowo pracy jakoś serwisant sprzętu elektronicznego, ponieważ tego chcę osiągnąć po moich długich staraniach. Wracając do tematu to rzeczywiście, może i za bardzo się temat na tej grupie skoncentrował dookoła mnie co tym bardziej może nie być przydatną wskazówką dla kogoś kto aktualnie poszukuje pracy i ma zamiar podjąć współpracę z Państwa firmą. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

@Adam

Jeju, poważnie aż tak źle z tą wypłatą wyszło? Nie ma możliwości, żeby zdradzić ile? Bo teraz to ciekawość mnie zeżre. :(

Kris

Jakie zarobki lakiernika?

Lok23
@Kris

Zarobki smieszne. Daj sobie spokoj.

@Lok23

co to znaczy śmieszne? fajnie gdybyś konkretnie napisał. dla jedno śmieszne będą zarobki rzędu 8 k na rękę a dla innego minimalna...

Helena
@Lok23

czemu ingerujesz w czyjeś decyzje? chce to niech próbuje. mój mąż też jest zainteresowany pracą lakiernika i chętnie się dowiemy czegoś o zarobkach.

Urszula

Jak z tymi zarobkami ? Nadal małe? Nie ma premii albo ekstra płatnych nadgodzin? Bo zwykle tak można sobie dorobić.

Kaja

Hej, napiszcie ile zmian jest w firmie I czy II, mam zamiar aplikować na stanowisko elektromontera tylko pytanie czy zatrudniają kobiety.

Aleksandra
@Kaja

No właśnie ja też zauważyłam, że szukają kogoś na stanowisko elektromontera. W wymaganiach nie było nic odnośnie płci kandydata, więc może może :) Chociaż trzeba pamiętać, że montaż urządzeń wymaga nieco więcej siły...

Halina

Hej, obecnie mamy trudną sytuację na rynku pracy. Dlatego też chciałabym się dowiedzieć czy w Nord Electronics Solutions można liczyć na stabilne zatrudnienie. Czy proponowana jest aktualnie umowa o pracę na czas nieokreślony już od pierwszych dni pracy? Jak ta kwestia wygląda w firmie?

@Halina

Hej, Mianowicie w Nordes jest pierwsza umowa na 3 miesiące, następna na czas nieokreślony.

Sylwia
@Pracodawca

Czy Nordes ma do zaoferowania jakąś ścieżkę kariery dla swoich pracowników? Jak często odbywają się rekrutacje wewnętrzne w firmie i czy pracownicy mają pierwszeństwo w rozmowach rekrutacyjnych?

Sylwia

Hej, Nordes poszukuje sprzątaczki biurowej: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/sprzataczka-biurowa,praca.gov.pla0a51905a7d6acc29a1388d685124336,wroclaw. Myślicie, że jest jakaś górna granica wieku kandydata na sto stanowisko w firmie?

Urszula

@Adrian, dziękuję Ci za szczegółową opinię na temat firmy. Widać, że jesteś zadowolony z pracy i masz o niej pochlebna opinię. @Radek, znalazłam aktualne ogłoszenie o pracę na stanowisko monter układów elektronicznych. Pracodawca oferuje przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy, możliwość awansu zawodowego, kontakt z nowościami technicznymi. Czy praca na takim stanowisko Cię zainteresuje? Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej napisz jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty?

Dawid
@Urszula

Pracowałem dla tej firmy kilka lat na stanowisku operator SMT. Bardzo miło wspominam ten okres. Współpracownicy bardzo przyjaźni, pomocni i kompetentni. Pracowałem na dwie zmiany ale i tak godziny były elastyczne i można było dogadać się z chłopakami i zamienić jak ci pasowało. Kierownika bardzo dobrze wspominam. Konkretny gość, kiedy trzeba było wytknąć błędy to robił to bez krzyków i poniżania. Z drugiej strony potrafił pochwalić i podziękować za pracę lub kiedy robiłem nadgodziny. Traktuje wszystkich jak równych sobie ale z właściwym dystansem. Nie wiem jak jest na stanowiskach biurowych ale rotacji nie ma i ekipa wydaje się być zadowolona i zgrana. Jest dwóch właścicieli, którzy są bardzo przyjaźni wobec pracowników i nigdy bym złego słowa nie powiedział. Prace zmieniłem z przyczyn finansowych. Nie dlatego, że na moim stanowisku mało płacili bo z tego co wiem w podobnych firmach stawki są zbliżone. Zmieniłem dlatego, ponieważ chciałem dużo więcej zarabiać i trafiła mi się okazja w innej, większej firmie.

Adrian

Cześć Radku, tak firma prowadzi rekrutację. Zapraszam na stronę nordes.com.pl w zakładce Praca znajdziesz aktualne oferty. Umowa o pracę na okres próbny.

Adrian

Cześć, jestem Specjalistą ds. Zaopatrzenia od 3 lat. Nazbierało się trochę nieprzychylnych opinii, które na pewno zrażają potencjalnych zainteresowanych więc chciałbym pomóc. Osoby, które negatywnie oceniają firmę, nie posiadały kwalifikacji, nie wykazywały chęci i zainteresowania do rozwoju na stanowiskach jakie zajmowały pomimo pomocy innych pracowników. Niestety ale za samą obecność w pracy nikt nie przyklaskuje, czekanie aż ktoś podsunie coś pod nos nie jest pracą i powtarzanie nasty raz jak wykonać czynność, staje się wykonywaniem pracy za kogoś. Koledzy przepracowali kilka miesięcy, zostawili po sobie trochę bałaganu i postanowili dorzucić swoje trzy grosze w postaci komentarza, żeby został po nich ślad. Dodatkowo żaden nie odpowiedział na pytania Pani Urszuli, widać brak argumentów dla poparcia swojego bełkotu. @Urszula Warunki zatrudnienia są jak na umowie, firma jest jak najbardziej uczciwa wobec każdego pracownika, a nawet idzie wielu na rękę. Panuje miła, koleżeńska atmosfera w biurze jak i na produkcji. Przez cały okres pracy nie miałem żadnej niemiłej sytuacji z kimkolwiek w firmie, a mam codzienny kontakt z większością pracowników. Przez 3 lata firma zmieniła system ERP zarządzający magazynem, produkcją i dokumentacją. Przeniosła się do nowej, większej siedziby. Uruchomiła drugą linię montażu powierzchniowego. Zatrudniła dodatkowych parunastu pracowników. Zaktualizowała stronę internetową. Inwestuje w wyposażenie każdego działu i znacząco zwiększa swoje obroty. Zapraszam do artykułu z kwietnia na stronie evertiq evertiq.pl/news/21272 Mam nadzieję, że moja wypowiedź trochę rozjaśniła sytuację. Jeśli ktoś ma pytanie, śmiało proszę pisać, chętnie odpowiem. Tylko proszę nie pytać o zarobki, to indywidualna kwestia, każdy powinien o tym wiedzieć. Zapraszam na naszą nową stronę internetową nordes.com.pl, proszę sprawdzić zakładkę Praca i przesłać swoje zgłoszenie na interesujące Was stanowisko. Pozdrawiam!

Urszula

@Musztarda, czyli warunki zatrudnienia na umowie są inne niż te w oparciu o które współpracujesz z Nord Electronics Solutions? Czy możesz napisać na czym polega Twoja praca w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Nordes Sp. z. o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Nordes Sp. z. o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordes Sp. z. o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Nordes Sp. z. o.o.
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Nordes Sp. z. o.o.