Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.

Wrocław

Opinie o Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.

Ewa 2010-11-02 18:10:58
Bardzo dobra firma, klimat pozytywny, czasem aż za bardzo by wiecej takich firm było na rynku. Płaca na czas, dodatki także. Polecam
gosc 2013-05-03 22:58:40
firma wrocnet jest godna polecenia super ludzie wyplata na czas atmosfera ok polecam
internauta 2013-05-03 23:04:34
firma wrocnek to firma ktora moge polecic bo sam korzystam od nich i internetu nigdy nie ma awari a nawet jak cos nie dziala to nie ma problemu usterka jest natychmiast usunieta naprawde polecam
uzytkownik wrocnetu 2013-05-06 13:07:37
moge polecic wrocnet jest ok nie ma z nimi problemu firma ktora naprawde sie preznie rozwija ludzie fajni odpowiedzialni maja fajne oferty .
internauta 2013-05-29 21:41:30
firma wrocnet ktora sie szybko rozwija godna polecenia maja fajne oferty i wszystko dziala bez problemu
gosc 2013-05-31 22:20:44
mozesz isc na rozmowe bo to firma ktorą moge polecic fajnie sie pracuje placa tez nie zla atmosfera super
gosc 2013-07-05 21:52:45
mozesz isc i pogadac z fefem panem józefowiczem zalezy co bedziesz robil ale nie jest zle jak w tych cięzkich czasach ale wiem ze firma spoko
warius 2015-02-01 01:38:19
ta firma zajmuje się udostępnianiem swojej prywatnej sieci internetowej prawda ? czy to jest właściwie obecnie w naszych czasach opłacalne skoro wszędzie gdzie nie pójdziemy możemy spokojnie korzystać z internetu? przecież wifi wszelkiego rodzaju są już dostępne na każdym rogu ulicy. Jak im się wiedzie w związku z tym?
gosc 2015-02-01 11:42:34
firma rozwija sie rewelacyjnie to solidna firma godna polecenia a nie tak jak te orange lub inne gdzie gadasz z automatem
gosc 2016-05-15 14:52:54
ja jestem zadowolony z firmy wrocnet korzystam z internetu kuz pare lat i nie mysle o zmianie
hjuk 2016-07-01 15:28:29
@gosc czyli jako klient jesteś zadowolony, ale mnie intresuje od strony pracownieczej - to znaczy jak sie w firmie pracuje, czy można liczyć na spokojną atmosfere ? no i najważniejsze pytanie czy szukają aktualnie ludzi do pracy??
Zostaw swoją opinię o Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.