Opinie o Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.?

Rafał Nowy wpis

Wrocław Żmudzka/Kurlandzka Co kilka dni nie ma internetu przez ponad 12h! Porażka. W umowie jest zapis, że dopiero jak 30 dni z rzędu nie dostarczą neta, to można rozwiązać umowę! Kontaktu nie ma praktycznie żadnego z firmą

Jaki jest wkład kierownictwa Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

terefere Nowy wpis

Uzgodnienia odnośnie umowy nie pokrywają się z umową, brak szkolenia, brak dobrego kontaktu z właścicielem oraz problem z dogadaniem się z pracownikami, jednym słowem - porażka. Do tego usunięta strona na googlu, brak możliwości wystawienia opinii o tej śmiesznej działalności. Jeszcze hasło "Internet to nasza pasja". Patrząc na opinie klientów to ta firma dawno powinna upaść.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
KLIENT

Firma to kompletna porażka. Poziom obsługi Klienta żaden. Aktualnie trwa drugi dzień awaria internetu, żadnego komunikatu do swoich Klientów. Dodzwonić się na infolinię nie da. Brak numeru do zgłoszeń technicznych. Po kilkunastu próbach połączenia z nimi oddzwania ktoś z innego numeru z pretensjami i mówi" Awaria jest a Pan dzwoni 50 razy" i się rozłącza! Nie polecam współpracy z tą firemką. Wieczne problemy z dostawą internetu, brak wsparcia technicznego, ceny wygórowane.

Jak wygląda sprawa grafiku w Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.. Czy pracodawca idzie na rękę?

gosc

firma rozwija sie rewelacyjnie to solidna firma godna polecenia a nie tak jak te orange lub inne gdzie gadasz z automatem

@gosc

Nierzetelna firma, nie płaci w terminie, nagminnie tworząc zatory płatnicze. Według komentarzy byłych pracowników można wyciągnąć wnioski, że płatności wobec kontrahentów i pracowników to pięta achillesowa Wrocnet Sp. z o. o. Ten komentarz o solidności to kpina, bałwochwalczo napisana przez jednego z właścicieli za czasów spółki jawnej.

Kangur

Nic nie załatwiane na czas, osoba zarządzającą nie ma pojęcia o zarządzaniu i organizacji. Warunki pracy nie zgodne z obiecanymi na rozmowie.

@Kangur

Święte słowa, zarządzający nie potrafi wysłać/odebrać poprawnie maila, czytać i pisać ze zrozumieniem. Porwał się z motyką na zakładanie sp. z o.o. i nie ogarnia. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, Dziadu! Kangur ma 100% racji.

Klient

Czekam już ponad 7 mies. na aneks do umowy. Nie zostałem poinformowany o tym, że umowa, którą mam aktualnie zawartą, może opiewać na niższą cenę. Sprawdziłem to na ich stronie. Ogólnie kontakt z firmą... jaki kontakt? Oni chyba nie znają takiego pojęcia. Przez telefon ciągle "nie ma szefa", ale coś spróbujemy zrobić (czyli nic), a osobiście - wiecznie zamknięte. Czasami są awarie, ale nie jest to jakoś bardzo częste. Na Mapach Google same kupione opinie, i to jeszcze niskim kosztem, bo jak osoba wystawiła dobrą opinię tylko i wyłącznie dla tej firmy i nigdzie więcej, to chyba jest coś nie tak

tom

Bardzo słaba obsługa. Nie polecam. Pieniądze są wysokie. Kiedy wzywamy ich do jakiegoś problemu, Brak odpowiedzi.

maeostro

Posiadam internet z firmy wrocnet ponad rok i działa bez zastrzeżeń. Dobre oferty cenowe. Jestem zadowolonym klientem i nie myśle o zmianie Polecam

Świetna firma ale pewnie nie każdy może tu pracować!!!

Sumig S1

Firma godna polecenia jestem zadowolony

Lidia

@goscco sprawia, że warto polecić innym Wrocnet? Takie dodatkowe informacje i konkretne argumenty zdecydowanie bardziej pomogą osobom, które szukają opinii na temat firmy. Co możesz im doradzić? Chętnie dowiemy się również więcej o tym jakim firma jest pracodawcą. Ktoś z Was mógłby podzielić się swoim doświadczeniem w tej kwestii?

gosc

bardzo dobra firma internetowa polecam

wricnet to firma ok.

hjuk

@gosc czyli jako klient jesteś zadowolony, ale mnie intresuje od strony pracownieczej - to znaczy jak sie w firmie pracuje, czy można liczyć na spokojną atmosfere ? no i najważniejsze pytanie czy szukają aktualnie ludzi do pracy??

gosc

ja jestem zadowolony z firmy wrocnet korzystam z internetu kuz pare lat i nie mysle o zmianie

warius

ta firma zajmuje się udostępnianiem swojej prywatnej sieci internetowej prawda ? czy to jest właściwie obecnie w naszych czasach opłacalne skoro wszędzie gdzie nie pójdziemy możemy spokojnie korzystać z internetu? przecież wifi wszelkiego rodzaju są już dostępne na każdym rogu ulicy. Jak im się wiedzie w związku z tym?

gosc

mozesz isc i pogadac z fefem panem józefowiczem zalezy co bedziesz robil ale nie jest zle jak w tych cięzkich czasach ale wiem ze firma spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.
3.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Leona Popielskiego 33B
    52-019 Wrocław

Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.