Cargill Polska Pruszcz Gd.

Pruszcz Gdański

Opinie o Cargill Polska Pruszcz Gd.

lotek 2014-08-09 20:13
wyścig szczurów, pracownicy produkcyjni traktowani jak woły robocze - atmosfera fatalna, nadgodziny tak kombinowane, aby nie zapłacić, kompletny brak porozumienia między biurem, kierownictwem, dyrekcją - sprzeczne decyzje, informacje, polecenia, płace-jak na warunki Trójmiasta-bardzo mizerne, zaczyna się od najniższej krajowej i tak przez kilka lat człowiek jest łudzony - brak podwyżek tłumaczą problemami na rynku - co rok to samo, brak możliwości podwyższania kwalifikacji, awansu - kłamstwo i obłuda na co dzień. Ryba psuje się od głowy - tam to widać jak na widelcu, dyrekcja i kierownictwo brak wiedzy próbuje tuszować arogancją i poleceniami typu - posprzątaj...... ZDECYDOWANIE ODRADZAM, OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA.

lololo 2015-02-20 20:20
Zgadzam się z powyzszą wypowiedziac 100 % zadna sciema.Też odradzam prace w cargilu ludzie sa tylko do roboty nic wiecej, nadgodzin zadnych nie placa, ludzie sa tylko zbywani, zadnych mozliwosci do podniesienia kwalifikacji
igor 2016-04-27 11:41
Jak to jest możliwe, że firma nie płaci za nadgodziny i ktokolwiek się na to godzi? To już nie te czasy, nie wierzę w takie teorie. Mój kolega zawsze chwalił tu pracę.
trybik taki sam jak dyrektor 2017-05-23 08:29
Nie warto tam pracować, grafik pracy powinien być zaplanowany na miesiąc, jest planowany tygodniowo i w dodatku 2 razy w tygodniu zmieniany. Ostrzegam elektryków, w tej firmie nikt nie jest w stanie pojąć specyfiki pracy elektryka. Elektryk jest jeden na zakładzie, a zakład chodzi 24/7. Żadnych płatnych dyżurów.
Jedyny plus, to pensja wypłacana regularnie.
Zostaw swoją opinię o Cargill Polska Pruszcz Gd. - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cargill Polska Pruszcz Gd.