Opinie o TAKE A FRUIT Sp. z o. o. (M838AK) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TAKE A FRUIT Sp. z o. o. (M838AK). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TAKE A FRUIT Sp. z o. o. (M838AK) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAKE A FRUIT Sp. z o. o. (M838AK) w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Prawda jest zawsze po środku: zarobki niskie - może tylko dla studenta ok., na zdobycie jakiekolwiek wartościowego doświadczenia w czymkolwiek bym nie liczył, brak stabilności i gwarancji zatrudnienia, brak spójnej koncepcji funkcjonowania firmy, brak szacunku dla pracowników zwłaszcza po połączeniu z firmą TheFruitBox i objęciem nadzoru codziennego funkcjonowania firmy (usunięte przez administratora) Wywalanie pracowników (bez opcji powrotu) lub obniżenie do 20% wynagrodzenia w czasie obecnej pandemii - taka rzeczywistość.

Olek Nowy wpis

Jaka jest atmosfera w firmie i jakie zarobki można dostać na początek?

Igor Nowy wpis

Czy mają jakieś wolne stanowiska na magazynie albo kierowcy?

Magda Nowy wpis

Jestem ciekawa atmosfery w firmie. Warto próbować ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie TAKE A FRUIT Sp. z o. o. (M838AK)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Wiktor

Może wiecie coś o pracy, czy firma aktualnie rekrutuje?

P

Pracowałem w tej firmie dość długo, nadal wiem co się tam dzieje i dziwi mnie ilość opinii. W tej firmie nigdy nie pracowało tyle osób więc są one wyssane z palca. Pracodawca ok, atmosfera różna, śmieszni ludzie na stanowiskach kierowniczych. Trochę chaosu, ale do wytrzymania, tak jak u prywaciarzy

Obecny pracownik

Firma ma super opinię jako pracodawca. Zastanawiam się w jakim celu ludzie piszą te bzdury?

Mael

Choć pracowałem krótko bo znalazłem coś lepszego to dobrze wspominam. Ludzie fajni i spoko atmosfera.

Robsonek

Zdecydowanie dobry pracodawca. Teraz trudno o takich.

Timka

Zdecydowanie popieram wpis użytkownika Jacos.

Jacos

Dziwi mnie twoja opinia i średnio w nią wierzę. Tak jak pisałem pracowałem jakiś czas w tej firmie i miło wspominam ten okres. Nie miałem takich problemów i dodatkowo co spotykałem ludzi, którzy się chcieli przyjąć to też odbywało się to normalnie. No chyba, że ktoś myślał, że przyjdzie sobie poleżeć a tu szok … trzeba pracować.

Michiłł

Bardzo przyjemny pracodawca. Można się sporo nauczyć, a przy tym zarobić.

Jacos

Świetna firma żeby nabrać doświadczenia. Pracowałem pół roku, potem zdecydowałem się na inne rozwiązanie, ale praca dam dała mi bardzo dużo satysfakcji.

Pattson

Idealne miejsce do tego, aby nabrać doświadczenia w pracy z klientami. Jak ktoś właśnie lubi obsługę klienta to na pewno się odnajdzie w Take a Fruit.

Ola14

Polecam. Solidny pracodawca, który pracownika traktuje jak pracownika, a nie niewolnika.

Loli

Polecam firmę. Fajne warunki zatrudnienia, normalni przełożeni. Dla kogoś lubiącego pracę z klientem jest to naprawdę miejsce, żeby rozwinąć skrzydła.

MartaLL

Choć byłam tam niedługo (3 miesiące, odeszłam na własną prośbę) to dość dobrze poznałam firmę. Fajne miejsce, praca ciekawa, rzeczywiście jest bardzo duży kontakt z klientem, więc jak ktoś lubi rozmawiać to na pewno się odnajdzie.

Ewella

Miła atmosfera pracy, choć w sezonie letnim czasem jest nawał zajęć. Generalnie firmę polecam.

Andrzej Kolakowski

Bardzo fajna firma. Spory kontakt z klientami, więc jeśli ktoś lubi takie zajęcie to na pewno tam się odnajdzie.

Olga Kubicka

Ciekawa firma dla osób, które chcą solidnie porpacować i nauczyć się czegoś fajnego. Atmosfera miła, fajnie się pracuje, bo produkty są bardzo dobre, więc sporo osób je zamawia. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o TAKE A FRUIT Sp. z o. o. (M838AK) - Warszawa

TAKE A FRUIT Sp. z o. o. (M838AK)
3.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Mazura 18 lok. A
    02-830 Warszawa

TAKE A FRUIT Sp. z o. o. (M838AK)