Opinie o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Bis-Pol HR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Bis-Pol HR o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

marian

Wszystko ok, pieniądze wypłacone

Arek

Na plus jest to, że zwykle w ofercie są dojazdy do pracy, zakwaterowanie, ubezpieczenie.

Wacek

Cóż można powiedzieć, dobry pośrednik i tyle

Mlody

stawka godzinowa to jakoś ok. 9euro/h, a niektórzy pracodawcy przy zbiorze oferują stawkę akordową dzięki czemu pracownicy doświadczeni zarabiają więcej niż przy stawce godzinowej.

Bardzo przyjazny, miła atmosfera

O prawo jazdy, doświadczenie w budowlance, referencje od poprzedniego pracodawcy, znajomość języków, dyspozycyjność, dodatkowe kursy i uprawnienia, obsług komputer

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Wlodek

Istnieje możliwość zawarcia krótkoterminowej umowy za pośrednictwem firmy Grupa Bis-Pol HR? Myślę, że byłoby to duże ułatwienie dla osób, które rozważają tylko chwilowe zatrudnienie, aby móc dorobić sobie do budżetu domowego.

Bartosz

Jestem chętny na jakiś szybki wyjazd (około 2 tygodnie), (usunięte przez administratora)

Podbijam

Podbijam pytanie. Tez chetnie sie wybiore. Jak wyglada praca na fotowoltaice i czy brak doswiadczenia jest dużą przeszkoda do podjecia tej pracy?

Adrianek
@Podbijam

Brak doświadczenie nie jest przeszkodą, nauczysz się.

Był ktoś na montażu paneli słonecznych? Jak wygląda praca i ogólne warunki zatrudnienia? Ile mozna zarobic?

DanielWitek

jeżdzę co roku w sezonie i zarabiam

Jurek

Polecam bispol

Albert Szwajcaria

Agencja Bis Pol jeśli chodzi przydzielane na prace to zalezy jak sie trafi w Szwajcarii tam gdzie byłem na zbiorach warzyw nieraz duże tempo troche niekiedy poganianie to mi sie nie podobalo bo pracowalem i tak dosc szybko no ale polacy brygadzisci... wiec no jest to tempo nie dla kazdego. Na mieszkaniu w ktorym mieszkalem i w pokojach sa bardzo dobre warunki jednak troche za duzy rygor i system kar w przypadku braku uprzątnietego zlewu zostawienia garków czy zabrudzonej kuchenki i przy tym mozliwosc zlapania - 20 frankow wsszyscy sie pilnuja i upominaja wiec raczej kazdy dba o czystosc. Troche to nie na miejscu fakt nie zdazyło sie mi dostac ale nie potrzebne cisnienie robiono pracownikom bo i tak kazdy placil za sprzatanie w cenie mieszkania (415fr) na miesiąc co prawda sprzataczka była raz w tygodniu ale swoja droga caly czas sami sobie pilnowalismy porządku i musielismy pilnować. W mieszkaniach w dubendorf przy siedzibie firmy chyba nie bylo takiego rygoru ale tego nie wiem dokladnie. Ogólnie sama agencja Godna Polecenia było nadmienione ze praca bedzie bardzo ciezka wiec jechałem swiadomie ze moze nie byc za wesolo no ale do przerobienia dla wmiare wytrzymalych. 2-2200tys frankow mozna na miesiac zarobic tak jak Bis Pol nadmienil wiec i kasa sie zgadzala.

Hubert

Atrakcyjny system wynagradzania: gwarantowane minimum godzinowe plus bonusy za efektywność. Można zarobić na prawdę fajne pieniądze. Ja wyjeżdżam co roku od 2015r.

Dagmara

Chlopak był na borówkach, przyjechał zadowolony

ArekB

Ktoś był w Francji na winnicy? Ile można zarobić?

Bernard

Bernard
@Stefan

również

DariaW

Grupe bispol polecila mi kuzynka, jezdzi z nimi od dwoch lat i sobie chwali. Ja tez sprobowalam w tym roku i jestem zadowolona, w krotkim czasie zarobilam dobre pieniadze.

Rysiek

Ja byłem w Holandii i Francji i polecam wszystkim

Ewelinaxc

Czy opłaca się jechać z tego biura i jakie są warunki zakwaterowania? Proszę o szczere wypowiedzi

Rysiek
@Ewelinaxc

Opłaca się, warunki ok

jasiko

polecam

Sebastian

Jak ktoś wyrabia normę to zawsze dobrze zarobi.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Bis-Pol HR - Jasło

• Jak się pracuje w Grupa Bis-Pol HR?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Bis-Pol HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 504.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Bis-Pol HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 404 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Bis-Pol HR?

Kandydaci do pracy w Grupa Bis-Pol HR napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Bis-Pol HR