logo EURO-PEGAZ

EURO-PEGAZ

Dąbrowa Górnicza

Opinie o EURO-PEGAZ

Sebastian 2014-07-22 11:10:02
Szanowni Państwo!

Odnosząc się do powyższych spostrzeżeń:
Po pierwsze – wszystkie szczegóły zlecenia zawierają oferty, w tym miejsce pracy, rodzaj i stawkę. Każdy pracownik przed podpisaniem umowy oprowadzany jest po zakładzie, i prezentowane jest mu stanowisko, zakres zadań. Przerwy na toaletę nie są limitowane i ograniczane. Przerwy dłuższe na posiłek (lub jak kto woli na „papierosa”) już tak - zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jeżeli uważacie, że wasza godność nie jest poszanowana, jesteście poniżani przez pracowników firmy naszego Kontrahenta, lub występują inne nieprawidłowości - zachęcam Was do kontaktu osobistego, telefonicznego lub e-mail z nami. Osobiście zależy mi na wyjaśnieniu wszelkich nieprawidłowości. Nie jestem (nie jesteśmy!) anonimowy.

Całkowicie nie akceptuję używania zwrotów ogólnie uznawanych za poniżające, każdy musi się liczyć ze słowami, które wypowiada i się pod nimi podpisuje, bo za nie ponosi odpowiedzialność zarówno cywilną jak i karną. Skoro chcemy kogoś obrażać to podpiszmy się z imienia i nazwiska, a nie chowajmy się za monitorem zgrywając bohatera.

Zgodnie z art. 212§1 „Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.”

Konsekwencją takiego przestępstwa jest §2 „Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”

Każdy przypadek takiego zachowania jest przez Personnel Solutions traktowany poważnie, zgłaszany na Policję!

Reasumując zachęcam do kontaktu: 32 781 59 50 , biuro@personnelsolutions.pl

Jestem do Waszej dyspozycji.

Sebastian Zelek
Manager ds. Współpracy Krajowej
s.zelek@personnelsolutions.pl
tel. 32 781 59 48
4
blablabla 2014-07-22 13:46:15
Witam. Domyślam się że ren komentarz jest napisany przez Panią blondyneczkę której praca ogranicza się do zwerbowania ludzi, wysłania ich na hale a potem unkania. Myślę, że powinna się Pani zastaowić nad tym co napisała, ponieważ każda z nas wiedziała na czym będzie polegała ta praca. Szkoda tylko, że mówiła Pani, że bedzie można od czasu do czasu usiaść, napić sie albo wyjść do ubikacji. A tu sie okazuję, że nie można zrobić nic z tego, ponieważ jest się wtedy poniżanym przez którąś z brygadzistek!!!!! O przerwie juz nie wspomne, bo 20 minut na 8 godzin stania, pocenia sie i wysłuchiwania to za mało. Ja nie powiem, że jest mi tam masakrycznie źle, ponieważ lubię pracę na wyskokich obrotach ale fakt że nie ma się szolenia ani dnia próbnego jest śmieszny. Nie wspomne o tym że przez cały czas bycia na hali nie można się napić albo skorzystać z toalety. Nie wydaje mi się aby ktoś przyszedł do pracy po to aby poznawać ciekawych ludzi, ale zapewne osobie która napisała, że nie można zapamiętać imion koleżanek napisała to z ironią, ponieważ jak się kłamie na rozmowach to nie ma się co dziwić że ludzie odchodzą. Szkoda tylko że muszą płacić za to karę, bo nie mają ani jednego dnia szkolenia dzięki, któremu wiedzieliby czym to śmierdzi. P.S nie widziałam tam nikogo w tipsach!!!
4
młody 2014-07-31 11:00:56
witam podobno są przyjęcia za kierowców jak sie pracuje powie ktoś
1
Olka 2014-07-31 16:29:16
młody poczytaj wyżej i daj sobie spokój.
simon 2014-09-28 15:42:46
Firma europegaz jest jednym z czołowych operatorów logistycznych w Polsce.Firma powstała w 1991 roku i od ponad 23 lat z powodzeniem wspiera polskie oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa w usługach związanych z transportem, spedycją oraz logistyką. Nie wyglądają mi na złą firmę, na ich stornie jest zdjęcie certyfikatu wiarygodności biznesowej.
andzik 2014-09-29 15:11:29
ja tam wytrzymalam tylko 3h i po wyjsciu z tej firmy poczulam wielką ulge.. nigdy wiecej tego czegos!
:) 2014-09-30 16:35:05
Dajcie ludzie spokoj z tym syfem nie dosc ze marne grosze to jeszcze do dzis czekam na nie chodz pracowalam w sierpniu szok!
marek 2014-10-12 19:56:46
To ja sam juz nie wiem co myslec o firmie euro-pegaz. Wiadomo, że lepiej nie wzorować sie na komentarzach w stylu, że ktoś wytrzymał tam tylko 3h, bowiem nie da się czegokolwiek dowiedzieć o firmie przez kilka godzin, by poznać atmosferę potrzeba jednak chyba trochę więcej czasu... To jedynie było tak zwane pierwsze wrażenie, nie zawsze zgodne z prawdą.
roman 2014-11-15 22:55:12
Hej, wie ktos jak w euro-pegaz radzą sobie ludzie na stanowisku Kierowca krajowy / międzynarodowy? Wymagania oczywiście wszystkie spełniam i myślę nad aplikacją, zwłaszcza, że napisali, że oferują umowę o pracę. Wie ktoś jak wygląda dokładniej ich system wynagrodzeń tj. płaca zasadnicza + dieta + system motywacyjny?
była pracownica 2014-11-24 12:24:09
Boże widzisz i nie grzmisz....Idźcie wszyscy do Tuska(dot. tych którzy tak narzekają), on teraz jest szefem UE. Z pewnością wam pomoże przy takim problemie. Pracowałam tam 3 lata temu i nie narzekałam, bo najważniejsza jest współpraca między babami. Nie znacie ciężkiej pracy. Idź jedna z drugą do BITRONU to wtedy się przekonacie co to jest ciężka praca z Makaroniarzami(Włosi-tak na wypadek)Musiałam się uczyć j. włoskiego po 8 h ciężkiej harówki na 3 zmiany . Po nocce musiałam przyjechać na 12 by się uczyć w firmie języka bo włoskiemu prezesowi nie chciało się uczyć polskiego języka- Praca od pn- ndz-zero wolnego 7 nocek pod rząd i w pn na 14 trzeba by było przyjść- nie było że się nie wyspałam inaczej była nagana- KJ specjalnie podstawiała bubla żeby nie było premii uznaniowej i żeby była nagana. Więc nie mówcie że to jest jakiś koszmar. Gorzej jakby wam kazali się uczyć jakiegoś języka zaraz po pracy , A tu praca od 8-16 i od pon-pt w tym sb gdy kto mógł.A ndz cała wolna. Trzeba było się uczyć a nie teraz narzekać. Narzekanie to jest obniżenie swojej własnej wartości i lenistwo. A TAK NA MARGINESIE, CHĘTNIE BYM WRÓCIŁA TAM GDYBY NIE MIAŁA PRACY !
2
Do ROMAN 2014-11-25 15:28:33
Najlepiej tam zadzwonić i się zapytać z pierwszej ręki. Na forum są fałsze i mało odważni ludzie , którzy dużo gadają a mało robią w tym kierunku. Po prostu utrudniają sobie życie co nie którzy- Nie ma solidarności na tym świecie niestety. Każdy ma odmienne zdanie ale co do obgadywania za plecami wszyscy na jednego bo musi być jakaś ofiara która jest Bogu Ducha winna. Także polecam DZWONIĆ ALBO OSOBIŚCIE SIĘ PRZEJECHAĆ DO TEJ FIRMY i się dowiedzieć .Najlepsze rozwiązanie.
Kura 2014-11-30 02:00:33
Przyznam, że warunki oferują trochę spartańskie, ale też pracowałam na 3 zmiany więc znam ten ból. Najgorsze jest to, że jednak po nockach nie dadzą jednego dnia wolnego na to by móc się jakoś zregenerować czy fizycznie odpocząć. Dziwne też jest to, że Włosi nie chcą się uczyć polskiego, a żeby cały zakład uczą włoskiego. fenomen.
Dominik 2014-12-02 16:43:22
Dominik pozdrawia wszystkie miłe panie, z którymi miał przyjemność pracować w EP w okresie wakacyjnym w latach 2007-2010 :)
2
arti 2014-12-14 16:36:36
Dzwonić, serio? Myślicie, że jak dodzwonicie sie do biura, to Wam powiedzą prawdę? Czy też traficie jakis cudem na rzetelnego pracownika? To ruletka, można trofic na zadowolona osobę, jak i nie, na takim forum lepiej wzorować opinię. Tylko działa to tylko, kiedy ludzie faktycznie cos pisza, dlaczego prosiłbym jeszcze o komentarz na temat pracy w euro-pegaz, gdyż sam się nad nimi zastanawiam.
1
do arti 2014-12-16 18:56:03
Albo przejechać i się zapytać tam jakiegoś faceta, który jest kompetentny do udzielania informacji na temat pracy bo co do bab to się nie pytaj bo nie wiadomo która okres będzie miała albo przekwit
1
hanny 2014-12-28 23:04:43
O jej, co za seksistowski komentarz, jakbym tego posłuchał to nigdy bym o nic kobiety nie zapytal, jak dla mnie to lekka przesada. @do arti, a możesz napisac cos o warunkach, jakie oferuje euro-pegaz? wydajesz się byc kompetentny, to oszczędzisz ludziom dzwonienia. Czy jestes z biura i nie możesz napisać?
Larry do "do Arti"i "hanny" 2015-01-04 13:43:19
Do hanny --A ty skąd jesteś ..? Też się wydaje... jakbyś tam pracował ;)..Teraz odp do"do Arti" Każdy kto tak piszę ,to wydaje mi się że boi pięknych kobiet i nie potrafi do niej podejść tylko się patrzy jak sroka w złoto a potem tego żałuje że stracił okazje ale nie w tym rzecz , to nie jest forum o kobietach tylko o PRACY. Jak cię interesuje ta firma to przejedź się do niej.
asterixxx 2015-02-26 23:09:10
do poprzednich komentarzy: żadna rozmowa z pracownikiem firmy nie jest ruletką, trzeba tylko umieć odpowiednio i dociekliwie pytac o co się chce, to sztuka negocjacji i perswazji a wszystkiego szczerze się można dowiedzieć. co to znaczy według was dokładnie że warunki są spartańskie w tej firmie, rozwiniecie temat?
1
była pracownica 2015-03-17 13:50:16
Nie które Te komentarze są od ludzi którzy mają zawodówkę z mniejszym rozumem-z brakiem inteligencji , albo mniej lat pracy nie znając życia. A tak naprawdę po głębszej analizie komentarzy chodziło o inna firmę która zwie się BITRON POLAND ze oni maja warunki spartańskie w celu ze trzeba sie uczyć języka włoskiego a Włoch który ma przyjechać do Polski jest leniem i od niego tego nie wymagają. Nasz język jest bardzo trudny i nawet najmądrzejszy Chińczyk nie zdoła sie nauczyć naszego ojczystego języka, A dlaczego był komentarz o innej firmie skoro to jest forum nt. Euro-Pegazu ? Ponieważ nie którzy uważają że nigdzie nie ma ciężkiej pracy od tej firmy co zrobione jest to forum .
2
nerro 2015-03-21 18:14:57
No dobrze, wszedzie są lenie, jak i osoby, które potrafią cięzko pracować, niestety zazwyczaj tych pierwszych jest więcej. Mnie zastanawia jak tutaj jest z zarobkami, bo ile po odjęciu wszelkich kosztów wychodziło Wam na rękę? Ogółem rzecz biorąc nie było żadnych niedomówień, czy problemów formalnych?
1
Kler 2015-04-13 23:00:11
Niestety właśnie Ci lenie psują imię normalnych pracowników i im też się czasem obrywa. Nie ma że indywidualnie tylko jest odpowiedzialność grupowa. A szkoda...
1
korekk 2015-04-28 02:25:08
stronka internetowa dosyć obszerna z ktorej możemy się dowiedzieć o ich usługach czyli kompleksowe usługi logistyczne. Do klienta podchodzą indywidualnie, stale podnosząc poziom innowacyjności usług. Troszczą się o środowisko i doskonalą jakość. Chętni do pracy mogą składać swoje zgłoszenia na podany adres mailowy lub dzwoniac jesli spelnia sie kryteria przyjecia
ola 2015-06-07 13:18:49
ja dostalam propozycje pracy tej firmie przez agencjie za 6 .70 zl i nie wiem co robic czy faktycznie jest tak jak piszecie ze to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ola 2015-06-07 13:18:49
ja dostalam propozycje pracy tej firmie przez agencjie za 6 .70 zl i nie wiem co robic czy faktycznie jest tak jak piszecie ze to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Kic 2015-06-15 23:37:59
Matko droga, 6,7 za godzinę pracy - przecież to obłęd. Wyobraź sobie, że za cały ośmiogodzinny dzień pracy zarobisz raptem 50 zł, za tydzień - 250 zł, a za miesiąc 1000-1250. Czy to są pieniądze, które wg. was są godne jakiejkolwiek pracy? Ja bym się nigdzie nie pchał na coś takiego, nawet jeżeli wszystko inne byłoby w porządku.
sen 2015-06-19 17:16:27
Byłam na rozmowie 15 czerwca i zdecydowałam się pracuje od kilku dni stawka możenie za wysoka ale praca ok pakujemy herbatkę spoko żadna filozofia
Dziewczyny które narzekają mają chyba jakiś problem bo jaka to jest ciężka trudna i skomplikowana rzecz pakować ładnie pachnący towar do pudełka jak nawet tego nie potrafią to jakiej pracy szukają Jest tempo ale przecież to produkcja nie rozumiem
2
Malinka 2015-06-23 20:41:30
Dziś byłam na rozmowie odnośnie pracy
Pani poinformowała nas o ofercie mamy pracować od lipca Wypisałam ankietę i czekam na potwierdzenie rozpoczęcia pracy jak nie znajdę nic innego to na pewno skorzystam z oferty
anesxx 2015-06-24 22:16:05
Ja w poniedziałek, tj 29.06 mam rozmowę - pakowanie kosmetyków... czy ktoś pracował i powie jak jest...czy warto w ogóle...?
Była pracownica 2015-06-28 21:01:39
Pracowałam tam parę miesięcy. W 2011 roku. Nie żałuje tam żadnej sekundy przebywania w tym zakładzie ani pracy . To nie jest produkcja kobieto. To jest pakowanie kosmetyków. Jakbym nie miała pracy to bym może się zdecydowała na tą pracę . Ale teraz pracuje w firmie Jago- Pro w Jaworznie na produkcji gdzie są maszyny i produkuje się kosmetyki. Jest formulacja butelek i płynów potem tylko produkcja :) Jest bardzo ciężko pod względem atmosfery od tej firmy co jest opisane forum. Więc ci co narzekają nie znają jeszcze życia albo pracowały w biurach. Pozdrawiam wszystkich.
2
Była pracownica 2015-06-28 21:07:48
Pracowałam tam parę miesięcy. W 2011 roku. Nie żałuje tam żadnej sekundy przebywania w tym zakładzie ani pracy . To nie jest produkcja kobieto. To jest pakowanie kosmetyków. Jakbym nie miała pracy to bym może się zdecydowała na tą pracę . Ale teraz pracuje w firmie Jago- Pro w Jaworznie na produkcji gdzie są maszyny i produkuje się kosmetyki. Jest formulacja butelek i płynów potem tylko produkcja :) Jest bardzo ciężko pod względem atmosfery od tej firmy co jest opisane forum. Więc ci co narzekają nie znają jeszcze życia albo pracowały w biurach. Pozdrawiam wszystkich.
2
fif 2015-07-03 00:07:03
A czy dalej jedna zmiana czy juz na dwie robicie ?
1
:O 2015-07-04 23:31:35
czytając "inteligentnie" poprzednie wpisy wynika z nich że są dwie zmiany.
1
ziomek 2015-07-05 12:47:35
„Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”. Pozdrawiam wszystkie śliczne panie z roku 2012 w okresie wakacyjnym :) mam nadzieje że dalej tam pracują . :) Bo przy takich osobach chce się przychodzić do pracy.
1
wozel 2015-07-22 23:16:38
No przynajmniej to zachęca niektóre osoby do pracy w tej firmie, ale myślę, że na pewno znalazło by się jeszcze wiele aspektów dla których to warto było by się zatrudnić w tej firmie, a kolejnym właśnie aspektem może być to że atmosfera między pracownikami jest na bardzo wysokim poziomie, nie mówię tylko o paniach.
Tomasz :)) 2015-07-31 15:17:26
Witam Chcial bym sie dowiedziec jak wychodza zarobki w takiej firmie ? jest ktos kto tam brakuje w 2015 ? prosze o napisanie
fifek 2015-08-01 12:59:23
Teraz nie ma tam żadnej kobiety , która by wywołała jakiejś zachęty do pracy. Same gaździny.3 lata temu to były Kobiety. Z chęcią przychodziłem i pracowałem.
1
ziom 2015-08-01 13:06:47
Tomaszu w każdej firmie jest podpisywana klauzula poufności. Więc o zarobkach na forum nic można mówić. Jeśli jesteś zainteresowany to przejdź się tam i porozmawiaj osobiście. :)
Hula 2015-08-22 12:36:03
@ziom też mi się tak wydaje, aczkolwiek myślę, że napisanie ogólnych widełek zarobkowych nie jest zbrodnią. Większość osób znających się na danym fachu jest w stanie mniej więcej określić jakie zarobki na danym stanowisku obowiązują. A tu chcą się ludzie utwierdzić, czy mają dobre myślenie OGÓLNIE, bez zbędnych szczegółów :)
lipstick 2016-02-13 20:39:26
Teraz pojawiło się u nich ogłoszenie, że można się załapać na spedytora @Hula. Do głównych obowiązków należy nadzór nad kierowcami, ale dobrze, że do zarobków jest doliczana premia.
pelson 2016-02-20 17:32:33
No pewnie trzeba coś zrobić na tą premię @lipstick, wydaje mi się, że za darmo jej nie dają, a co do tego ogłoszenia to zapomniałeś wspomnieć, że doświadczenie 2 letnie jest potrzebne
stanley 2016-02-23 13:11:11
tak, tez jak sprawdzałem to min 2 lata doswidczenie jest potrzebne, nawet potrzebne jest doświdczenie jak chcesz namagzaynie do nich się zatrudnić plus wydaje mi się, ze atosfera nadal nie jest najgorsza.
Michał 2016-03-05 20:51:08
nie ma co zwracać tak naprawdę uwagi na atmosferę, bo zawsze możesz tracić na różnych ludzi i nie ze wszystkimi się dogadywać. Najważniejsze, by szefostwo miało dobre nastawienie do pracownika, czy to na magazynie czy innym stanowisku
1
werf 2016-03-08 19:47:28
no jak to nie?! @Michał przeciez atosfera w pracy jest bardzo wazne..nie wydjae mi sie zeby mozna bylo dluzej wytrzymac w pracy gdy atmsofera jest kiepska
1
gan 2016-03-11 20:38:21
werf, masz stuprocentową rację. Ale to wszyskto zalezy od tego jak zbudowany jest obecny rynek pracy. Z tego co kojarzę atmosfera robi swoje, ale można się dogadać z większością ludzi.
1
Wojtek 2016-05-08 12:26:05
Widzę, że można teraz spróbować swoich sił w rekrutacji na spedytora w Osiecznej. Jak tam wyglądają warunki zatrudnienia?
Ciekawa 2016-08-10 12:54:12
jaka jest sytuacja w firmie? Chciałabym się tam zatrudnić ale nie wiem czy przez jakąś firmę ? Czy kierownictwo tam pracujące jest fajne?
Ciekawa 2016-08-10 12:54:37
jaka jest sytuacja w firmie? Chciałabym się tam zatrudnić ale nie wiem czy przez jakąś firmę ? Czy kierownictwo tam pracujące jest fajne?
Wojtrzel 2016-08-10 13:49:32
@Ciekawa można szukać zatrudnienia bezpośrednio w EURO-PEGAZ z tym, że teraz to chyba nie prowadzą żadnych rekrutacji
eweeeee 2016-09-22 19:21:31
Troche koloryzujecie jak juz cos to 7.70 jest na godzine netto pracuje tam tydzien i jakos dziwnie nie odczulam presji ani odmowy wyjscia do toalety czy tez pojscia sie napic robie po 5 godzin i nawet jesli poprosze o 3 minuty odsapniecia dostaje. Wystarczy byc normalnym czlowiekiem i umiec nawiazac kontakt. Tak oczywiscie trzeba latac rekoma szybko przewijac ale na kazdej produkcji tak jest! Jakos dziwnie nie odczuwam jakiegos traktowania mnie jak smiecia! W kazdej pracy brygadziata nad toba stoi i ci daje wytyczne sprawdz prace w sklepie na kasach zaufaj klienci sa gorsi niz te dwie pani brygadziatki one sa od tego zeby pilnowaly aby produkcja nie stala w miejscu. Zapraszam magneti marelli i bitron dopiero tam zobaczycie ze wcale tu nie jest tragedia. Aaaaa nie jeatem ani z rodziny ani przez znajomych badz nawet przyjaciol zatrudniona! Jesli ty do kogos z szacunkiem to ta osoba do cb tez czasem lepiej zamknac buzie i w myslach sobie pomyslec co sie o danej osobie mysli! Zasada jest prosta LEPIEJ WIELKA DUPA WEJSC KOMUS W DROGE NIZ WIELKIM RYJEM pozdawiam
pi 2016-09-22 20:38:10
wojtrzel przeciez na stronce swojej mają sporo ofert pracy
1
Zostaw swoją opinię o EURO-PEGAZ - Dąbrowa Górnicza
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-PEGAZ