Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

odezwała się najbardziej pokrzywdzona przez ruskich i cebule

Kryska

Do wszystkich którzy mnie tutaj na forum sms i telefonicznie obrazacie bo chyba wasze życie jest nudne ,bedzie zebranie to powiedzcie mi to wszystko w oczy jeżeli jest was tyle odwagi a nie piszecie anonimowo jesteście skonczonymi debilami pozdrawiam

Widz

Ma racje jestes taki odwazny quark czy inni powiedzcie to na zebraniu kto ci co zrobi jesli powiesz prawdę Najlepiej pisac glupoty i wymyslac anonimowo

Widz

Gdybys mial jaja i nie byl zaslaniajaca sie anonimowoscia ciota to byś przyjechal i to powiedzial w oczy a tak zostalo ci tylko pisanie bzdur wiec baw sie w to dalej

4 maja zebranie w Arbajtsamcie.Kto sie nie zgłosi-zabiorą zasiłek,kto zrezygnuje z kursu-tez zabiorą.Wkładac dupy w auta i przyjezdzać.5 maja podobno cebula tez chciał zrobic zebranie...?

Byly tęskni

Czy ktoś ma kontakt z piękną Kryska gdzie ona się podziewa

:D
@Byly tęskni

szuka meldunku w Clenze :-DDDD

logo firmy STAŻYSTA W DZIALE PŁAC I BENEFITÓW
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
niewiedzący

ludzie,czy wiecie coś nowego w sprawie naszej kasy??? skąd sztojery za marzec???

taaa,a jak przyjdzie co do czego,to jęzory będą brązowe od lizania im dupy:P każdy mądry w internecie,a im osobiście nic nie powie

Zenia

Super Przynieść je do mnie wiesz gdzie mieszkam nie fatyguj sie do biura oczywiscie jesli nie boisz sie stracic anonimowosci bo tak jest najlepiej Anonimowo pisac bzdury i ploty Zobaczymy jaki z ciebie gieroj

bedzie zupka grzybowa? :DDDDD

Kosciaz
@Zenia

Zenia a Ty oddales juz wszystkie długi ludziom z uboju? Bo z tego co mi wiadomo to nie. Wiec nie kozacz tak.

Braun
@Zenia

no widzisz Żenia,zastanów się zanim coś odszczekniesz,bo każdy kij ma dwa końce. Smacznych jajek braun

Riki

Co tak cicho ? Mowe wam odebralo po zebraniu ?

flinston
@Riki

niee,ręce się zawiesiły w oczekiwaniu....na kase

quark

I zgadnijcie co wam odpisze "poinformowany"...

@quark

Co takiego ciekawego znowu romansik

quark

odpisze ze nadal trzeba czekac za papierami

hahhaha w samo sedno,podobno p...ą gwiżdże też

Riki

Chyba wiecie kto tam pojedzie?Komu tam bylo tak dobrze?

Bylo minelo

Wracajcie 16 kwietnia bendziemy lac wode.

cebula

wszystko dam,wszystko oddam,tylko proszę nie róbcie mi krzywdy.Oddam jak tylko zdobedę

Rzeźnik

Ta a kiedy kolejne zebranie?

cebula

na zebraniu dostaniecie

Tolex

Wypracowales pieniadze w nadgodzinach. A teraz firma daje wam wolne darmowe postojowe. Odpoczywajcie. Zawolamy was bo za trzy miesiace rusza Clenze. Do zobaczenia. Tolek, Olek, Zachar, Masza, Tatiana. Wszyscy was widzimy na zebraniu w Bergen.

moka

i kasuja posty, rudy rydz i mamuska jedza do polandii na szycia piczki hahahahah

Boxer

Jezeli chcesz rozmawiac na wasze problemy .?Prosze podaj swoje Imie lub Nazwisko i gdzie mozemy sie spotkac i wyjasnic wszystkie nieporozumienia.Pozdrawiam Boxer

@Boxer

Oto odpowiedź naszych szefów.I u kogo my, ludzie,pracowaliśmy???

Now

Kiedy zebranie?

Ruski

Skoro myslisz ze to ruskie zwineli kase to zapros zwiazki zawodowe telewizje do voglera i dowiemy sie kto kase zawinal a nie bzdety jakieś piszesz

A co slychac u slawka j

Ma nowa prace

Pałowa go zatrudniła na biało?

Kolega
@pracownik

Gdzie zatrudnila

były

bo to podobno jest krolowa.Słyszalem,że wszystkich rozstawia po kątach haha

ciekawski

A gdzie on teraz siedzi, skoro w Steine roboty nie ma?

Zszokowany

Ale sie czepiliscie tej dziewczyny co jakaś kurwa ktora jej nie dorówna albo jakiś pedal co go nie chciała taka jest prawda i dobrze otym wiecje ze taka nie była jak ja opisujecie a to ze była im wierna to chyba jej sprawa zastanówcie się co wy w ogóle wypisujecie na tej stronie powinna za te wasze groźby coś z tym zrobić ,,,ze życie sobie odbierze przez was,,,zastanówcie się dobrze nad tym żebyście nie mieli kogoś na sumieniu bo z tego jak ja ostatno widziałem to dużo do tej tragedii nie brakuje nie wiem oco chodzi ze tak wygląda a jeszcze wy ją straszycie widocznie za mało wam pomagała

.....
@Zszokowany

Zgadzam sie calkowicie tylko chora osoba moze tak pisać Wszyscy wiedza ze to ze maly waldek i cebula jej sluchali to tylko na dobre nam to wychodziło Nie pamietacie jak podpisywala za ludzi listy obecnosci zeby nie stracili kasy bo zapominali Ilu ludziom pomogla zaliczki załatwić bo w biurze nie dalo rady Pomagala przy urlopach stawala za ludzi przy tasmie jak ktos szedł do kibla Wiecie dobrze ze pracowała razem z nami i wszedzie dawala rade Nie podpierdalala jak ktos byl pijany albo jak pakowal mięso Jak kasy nie bylo to do kogo chodzili wszyscy pożyczyć Zapomnieliscie juz o tym wszystkim Zal mi was zamiast byc wdziecznym to zawsze znajda sie jakies śmieci ktorzy niewinną osobe potrafia skrzywdzić Krysia nie martw sie i nie przejmij tym co te blazny pisza to jest opinia jakiegos pojedynczego debila my jestesmy z tobą

Widz

Widac nigdy na zakladzie nie byles skoro nie wiesz jak duzo tam robila pomagala wszystkim Najlepiwj siedziec w domu i anonimowo kogos oskarżać Gdyby podpierdalala to mase ludzi by wyrzucili ale skad ty o tym mozesz wiedziec kretynie albo predzej kretynko

Czerstwy
@Zszokowany

Ha ha ha ha ha

Czerstwy
@.....

Czy to banda jej ogierów pisze? Normalnie jak w telenoweli. Krycha może zrobisz jeszcze furorę grając super uczciwą kobietę. Może nie trzeba będzie używa (usunięte przez administratora)

@Czerstwy

Ty zacznij używać mózgu Sorry nie możesz bo go nie masz

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal