Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

Qwerty

Ja byłam na liście a pieniędzy dalej nie mam

ja tez bez kasy

ludzie,macie kase???

cebula

halo naiwniaki zrobilem was w balona :D robcie dalej za darmo hehe :P:P:P

daro

Czy na Steine jest jakiś normalny majster, brygadzista, z którym da się pracować. Z tego co piszecie to jest tam dom wariatów. Naprawdę nie ma nikogo normalnego?

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Technik utrzymania ruchu
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
Widz

Maly cpunek znowu szaleje Najpierw mama teraz córka Nowa majstrow a na zakładzie A kasy jak nie ma tak nie ma lepiej miało być

&_

A wiecie cos co jest z damianem ?

Klg
@&_

Na szczęście wrócił bo już tu wytrzymać nie można haj lajf

wasz Krychu

Były pracownik-jesteś w temacie.To wszystko prawda.Ale za niedługo twój komentarz zniknie. Ruszyłeś "Skarbone"Cebuli.A ruda wiecej by zarobila w burdelu za te same uslugi.

patrycja

Czy firma Cristal zmieniła nazwę na KB WORK GLOBAL ? Potrzebuję jakikolwiek kontakt do warszawy znalazlam ze tam jest siedziba w polsce przy ul. domaniewskiej jezli ktoś posiada jakiś kontakt to proszę o pomoc

qwe
@patrycja

Tak ...KW work global to oni

Qwerty

Wstawienie do sądu obowiązkowe tak ze jak ktoś dostał to niech wolne szykuje na ten dzien

@Qwerty

Moze odzyskamy nasze pieniadze.W moim przypadku kasa za 2 mce.

Qwerty

Przyszło do mnie pismo w sprawie przeciwko Akribie z sądu. ...dostał ktoś też? ???

I ja też mam wezwanie .

A co ma być? Przy korycie, prezesem został.

8aw
@123

Kto prezesem znowu ?

@8aw

Dziwne. Moja odp była na pytanie o Daniela. Teraz widzę, że ten wpis zniknął. Kto to usuwa?

@123

Nowy prezes oszalał 6 dzieci młoda zone a piepszy sie z ruda czyżby brał przykład z reszty prezesów

quark

Przyjechala robić kariere. I robi..... jako ta trzecia.Za kilka lat bedzie macica szorowac podlogi ; D

Qwerty

Niech szefostwo posprzedaje swoje ekskluzywne samochody to będą mieć pieniądze dla ludzi za wrzesień. ..banda oszustów i klamcow nic wiecej

@Qwerty

Za chwilę komornik siądzie na te samochody , bo z tego co się orientuję sporo ludzi poszło do Sądu szukać swoich pieniędzy .

quark

ludzie otworzcie wreszcie oczy i nie dajcie sie robic w balona wiadomo,ze i tak wam nie zaplaca,a jesli - to jakies ochłapy i co zawieziecie dzieciom na swięta??? Pusty portfel haha

@quark

Bardzo mądre słowa !!! Ile można słuchać tych bzdur o upadłości firmy , o tym , że urząd wypłaci , a bo niby z jakiej racji ? Robią z ludzi idiotów . Ja dzięki Bogu zakończyłem swoją współpracę z firmą , a wypłatę znajdę co prawda poprzez Sąd , ale znajdę . Ludzie nie bójcie się iść po sprawiedliwość , walczcie o swoje należne pieniądze . Moja sprawa już niebawem . Mam nadzieję , że odzyskam kasę za dwa miesiące tyrania .

Przemek

Witam znajomy poszukuje pracowników do noża proszę kontrakt na e-mail prze0369@wp.pl

xyzz

Pozwy zlozone.Nie mozna odzyskac kasy po dobroci to Sad pomoze.Dlugo czekalismy i sluchalismy bzdur,ze jutro kasa bedzie.Teraz firma wyplaci jeszcze odszkodowanie za zwloke,godziny nocne,urlopy.Koniec dzwonienia i proszenia.Sad nie bedzie WASZEJ FIREMKI prosil.

xyzz

A ja jak nie miałem wypłaty za wrzesień tak nie mam !

dzordz

czy pracowal juz ktos we francji przez christal ?

Przem

mati

ja też miałem

Witam ludziska miałem dzisiaj przelew o 18

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal