Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

Koleś

Napisze mi ktoś numer telefonu do kogo moge zadzwonić w sprawie pracy u Voglera.

Justyna

Nie może odwiedzić.Przywiązałam go sznurem do kaloryfera.W najbliższym dwudziestoleciu nie opuści swojego stanowiska.Przekazać mu coś?

Piotrek

Zal ci ze jej nie miales? I ze twoja walą wszyscy dookola? Malo mamy innych problemów

@Piotrek

Nie żal bo jestem kobietą tylko w przeciwieństwie do twojej Porządną nigdy sypiałam z obcymi facetami

@były pracownik

To weź się prześpij ,nie zazdrość innym i nie zaśmiecaj forum

Koleżanko kiedy nam opowiesz chistorie Justyny naprawdę wszyscy tu są ciekawi co tak naprawde się wydarzyło.

On
@Marta

Co druga to jest dziwka a ty sie czepiasz jakieś starej Justyny Sa lepsze od niej Jestem ciekaw z kim sie bzykaja Z kim daria z kim krycha

@On

Obydwie pewnie maly dymal Teraz niewiadomo

@556

Tetaz pewnie cebula I nie tylko je na kazym zakładzie inna

Egon
@123

Kryche to waldek kazdy to wie i to od dawna niezla parka juz na bremen zaczęli

Witam wszystkich poszukiwany jest Artur R z Zielonej Góry ukradł 20tys EUR swojemu szefowi które były przeznaczone na wypłatę dla pracowników i uciekł prawdopodobnie do Polski . Jest prośba jeśli ktoś zna Artura R gdzie się znajduje lub podejmie nową pracę w innej firmie proszę o wiadomość będzie duża nagroda za udzielenie informacji gdzie Artur R przebywa i przestroga dla każdego pracodawcy to oszust i (usunięte przez administratora) nawet oszukuje swoich kolegów pożycza pieniądze od swoich kolegów i nie oddaje

Tunis

Znam gościa on ostatnio pracował w Belgii to ćpun żonę zdradza na prawo i lewo wszędzie gdzie pracował napożyczał od kolegów pieniędzy i nie podawał jego pseudo to Hiszpan nawet w Tenisie założył się z szefem o pieniądz że rozbierze się do naga i będzie biegał po ulicy śmiechu było oczywiście szef przegrał i ćpun wygrał haha , szkoda tylko żony i dzieci

@Tunis

To chodzi o Artura R

logo firmy STAŻYSTA W DZIALE PŁAC I BENEFITÓW
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
DD

Vogler tylko do środy działa i finisz

@DD

uboj do srody.Rozbiór konczy w czwartek

podobno dużo ludzi chce zostać,ale co dalej....zasiłki?chorobowe? Ruscy niby coś znaleźli,czy czegoś szukają.... Żadnych informacji nie dają co dalej-czy zwolnienia? Wielka niewiadoma czy jest Vogler,czy go nie ma...

Tolek

Jebać dalej za darmo polaki i tak nic nie dostaniecie hahaha idi naxui pidoras

quark

Uczepiłeś sie tej Justyny jak rzep do psiej du.py. A może to "wy dwie co siedzicie na chorobowym" bo wasz wpis też jest usunięty??? Pakujcie walizy koledzy,komu w drogę - temu wrotki zaje..bali

Raffaello
@quark

Chłopacy nic się nie stało.

@Raffaello

A co Vogler nadal działa????

Egon

Ja tylko współczuje Paulinie żonie Daniela tyle dzieci musi wychować a ten się buja po Niemczech z kochanką. PORAŻKA. Ciekawy tylko jestem co na to wszystko tesciu jego mówi

Widz

Paulinka mezusia puscilas do niemiec a on zamiast do pracy to rzadzi u tego rudego (usunięte przez administratora) br /> Najpierw przujmowala innych jak go noe bylo a teraz wielka miłości

hahaha
@Widz

a drabine ze sobą wzioł?

A ta firma co robi teraz boczki to skąd jest ?

abcd

a jak tam nowy majster? Normalny czy tez sie w glowie mu przewraca?

@abcd

Jezeli ci chodzi o damiana to takiego majstra to tutaj brakowalo nigdy takiego nie bylo dzrze pizde ale tylko jak ma racje i nie ma z nim układów Kurczak jeszcze niewiadomo na bremen byl spoko zobaczymy jak bedzie tutaj Najważniejsze ze cpuna z ta jego dziwka juz nie ma

kolo
@122

zabrał ja ze soba?

B

Nie tak zwanym Jestes Cpun i alkoholik a zateskni tylko buedrona i łabędź pilnuj lepiej swojego (usunięte przez administratora) bo jak cie nie bylo to niezle rzadzila najlepszy kolega ja obracal ha ha szkoda tylko żony niech ktos napisze jej nr telefonu to sama zadzwonie i opowiem co tu wyprawiasz

Aneta

Nie piszcie o glupotach tylko o zakładzie kto tam teraz rządzi i czy warto przyjechać słyszałem że boczki przejęła inna firma może ma ktoś numer do majstra z tej firmy.

Koleś

Ale za to teraz jest dobrą żoną i matką

No kto jak kto ale biedronka to naprawde ma tupet zawsze czyma z tymi co mają władze i daje im to co chcą przeważnie tą swoją tłustą d...pe.

jupi21

A co dalej tam pracuje??

Kolega z taśmy

Firma się interesuje każdy a tu nowy romansik się szykuje w zakładzie oj SLAWCIU chyba Wiola w oczko wpadła Żona się dowie będą kłopoty duże klopoty a taki niby poukładany .........najlepszy z szynki razem z TURASEM Pajace ........

@Kolega z taśmy

Turas taki as już zapomniał jak żona mu się puszczał w Bergen a on pił wódkę z księdzem i małym.

kolega
@Kolega z taśmy

a co niby widziales juz od razu romansik

Kolega
@kolega

Tez koledzy nie macie co pisac o slawku same bzdury a morze cos przegapilem

Ha ha ha a co zawsze biedny i nigdy z niczego nie zadowolony Tolek teraz porabia i kto mu teraz kase kombinuje. ☺

Tak myśle że to już pomału dobiega koniec ruskich na Steine ta nowa firma chyba ich całkiem wygryzie

Pracownicy

Biedronka to weteran na emeryturkę sie szykuje (swoje zaliczyła )

Zwolnil sie i gdzies tam jedzie ale dojechala gwardia ruska z bremen ;]

Koledzy a Rex pracuje

swój

hahaha ona ciągnie druty i kieszenie szanownego szefostwa

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal