MultiTop ubezpieczenia sp. z o.o. sp. k.

Wrocław

Opinie o MultiTop ubezpieczenia sp. z o.o. sp. k.

Agent 07 zgłoś się 2014-08-10 04:40:06
Bardzo duże możliwości, od majątku po życie. Świetne i profesjonalne szkolenia. Kompetentny Zarząd, szukający wciąż nowych możliwości. Jak masz dość pracy w korporacji, to ze wszech miar,współpraca godna polecenia.
monia 2014-09-10 21:38:09
byłam, widziałam i jestem nadal. kilka poziomów współpracy, pomoc w każdym zakresie zarówno dla osób początkujących jak i ludzi szukających poszerzenia oferty. a przede wszystkim: uczciwi i płacą. a to dla mnie podstawa :)
ja 2016-03-25 21:38:18
Właściciele firmy bardzo rzetelni. Atmosfera przesympatyczna. Pomoc z ich strony wielka. Bardzo szeroki zakres produktów, chociaż ich wybór zależy od Ciebie. Na kilka ofert podobnej współpracy nic i nikt lepszy nie mógł się mi trafić :-). Jestem mega zadowolona.
hghj 2016-05-15 21:14:12
nie tylko ty sie spóźniłeś. ja także nie ywkazałam sie nalezytym refleksem i przeoczyłam te oferty :(
Zostaw swoją opinię o MultiTop ubezpieczenia sp. z o.o. sp. k. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MultiTop ubezpieczenia sp. z o.o. sp. k.