Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

ktoś

No widzisz nie rozumiesz języka ojczystego to ci wytłumaczę. Kolegom i koleżankom się pomaga, a kolegą lub koleżanką się próbuje wyręczać (tak jak ty). Zrozumiałeś różnicę? A i jeszcze jedno "starczy" to może być uwiąd. Wystarczy - to jest właściwe słowo. Nie pracuję, ba nawet nigdy nie pracowałam za granicą, ale problem znam i wkurzają mnie tacy "troskliwi". W niczym nie pomogą, tylko szumu narobią.Nikt głupi nie jest i nie da się nabrać na takie tanie zagrywki. Twój poziom inteligencji jest poniżej krytyki, myślisz, ze dodajesz sobie powagi i wiarygodności obrażając innych na forum. Widać, że masz spore kompleksy...to się leczy.

Miał ktoś wypłatę z osób co pracowali w Bremen ?

ktoś

No jak widzę to tobie rzeczywiście klas zabrakło. Kto pomaga "kolegą i koleżanką"? Poprawna polszczyzna się kłania. Przy takiej pisowni to niestety nikomu nie pomożesz. Dla twojej wiadomości nie pracuję w Steine.

były pracownik- kolega daniela

Oj. Dużo tobie trzeba tłumaczyć. Klas zabrakło w szkole?... "kolegą nie jestem" to sarkazm z mojej strony... Żadnych rachunków nie chce wyrównywać bo pracuje w NL i nie narzekam. Chce nagranie bo to zmieni waszą sytuacje (nie twoją przydupasie). Jak już ćpu...nka nie będzie w firmie. Chce pomóc kolegą i koleżanką którzy muszą pracować pod jego rządami... Ty nie musisz nagrywać bo już jesteś obs....rany. Ja nie szukam obsra...nca tylko normalnego człowieka który prześle mi jego mordę... marcinmoor@interia.pl Pamiętajcie że z Bremen go wyjeb...ali a na wołowinie ćpu..nek ryczał bo ludzie go z taśmy gnoili... Akurat miałem okazję tam pracować i śmiać mi się chciało jak go dziadek gno...ił. Pamiętajcie jak ćpu...nek zakończy karierę na Steine to już będzie dnem... Nigdzie go już nie chcą, tylko ruskie ale ruskie też już kończą karierę w DE... Czekam na śmiałka. Pozdrawiam tych normalnych nie obsrań...ców...

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Lider ds. Celnych
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS
menelki

isc pod sklep i sprzedac butelki,albo isc i zebrac.butelki mod gorbaczow przyjma???wezcie sie w koncu obudzcie i zrobcie z tym porzadek a nie szczekacie tylko miedzy soba

A wypłaty jak nie było tak nie ma,ciekawe jak ludzie mają zrobić święta i za co płacić rachunki.

A co tam się nowego dzieje,cisza żadnych wpisów o jakiś nowych miłościach...a co u Biedronki znalazła wreszcie kogoś???

były pracownik- kolega daniela

Nie masz mówić tylko go nagrać? Czy ja niewyraźnie napisałem?

zonka

Tak kur....A ja coś powiem A mafia mnie załatwi.!

były pracownik- kolega daniela

Wczoraj o godzinie 18.00 został puszczony w telewizji niemieckiej reportaż odnośnie warunków pracy i warunków mieszkalnych Polaków pracujących u p. Voglera. Po tym co się dowiedziałem aktualnie to znowu firma Casus nie płaci wypłat i jest kaszka z pitami? To również zgłoszę do odpowiednich organów. W końcu jesteśmy członkiem UE i prawo dla niepłacących w każdym kraju jest takie samo. Słuchajcie. Czy znajdzie się jakiś kolega lub koleżanka, który/a ma jaja i nagra mojego kolegę Daniela (ćpun..ka i pij..oka) jak wyzywa was i krzyczy. Jest ktoś odważny? Wszystko zostanie ANONIMOWE. Nie chce żadnych nazwisk itp. tylko nagranie... Podaje swojego e-maila: marcinmoor@interia.pl Pozdrawiam.

kawior
@były pracownik- kolega daniela

A czy można wysłać e-maila anonimowo??? hahaha

@kawior

Można wysłać e-maila anonimowo. Założenie skrzynki zajmuje ok.50 sekund. Mogę również założyć konto za ciebie i podać tobie login i hasło... Poza tym napisałem chyba wyraźnie, że zostaje to wszystko anonimowe. Bo mi jest potrzebny głos Daniela na zakładzie jak was karci. Chce o nim nagrać reportaż dla Sądu Niemieckiego żeby w DE zamknąć mu drogę. Wyraziłem się jasno i czytelnie? ANONIMOWO. Znajdzie się śmiałek czy tylko potraficie narzekać?

Ktoś
@były pracownik- kolega daniela

Skoro jesteś jego kolegą i wiesz, że mordę drze to pewnie tego doświadczyłeś. Pytanie tylko dlaczego ty tego nie nagrałeś? Sam trząsłeś portkami, a teraz namawiasz innych aby pomogli ci wyrównać z nim rachunki? Nie udawaj filantropa, bo żałosny jesteś i tyle.

Dor
@były pracownik- kolega daniela

Czy ty w ogóle wiesz co to jest IP? Jak to się ma do anonimowości? Kto raz wpisał się do "sieci" to już nigdy nie będzie anonimowy.

@Dor

Ja jestem i będę anonimowy w sieci, w IP i Zoll itp... Wystarczy że powiesz anonimowy i zostajesz anonimowy. Nadal czekam na nagranie ćpu..nka. To pokaże jaki jestem anonimowy... marcinmoor@interia.pl

W momencie kiedy nie ma pitu należy zgłosić to w urzędzie skarbowym i wystąpić z podaniem do ZUSu o podanie wszystkich składek , a potem do dobrej księgowej która naliczy na podstawie dokumentu zusowskiego wszystkie składki i rozliczy pit, każdy dokument to termin 14 dni ,więc zostaje się modlić by zdążyć w terminie i nie dostać kary ze skarbówki za nierozliczenie się w terminie . No i jak kogoś nie ma w Polsce to trzeba komuś z rodziny dać notarialne pełnomocnictwo do załatwienia takiej sprawy , bo na gębę niestety w urzędzie nic się nie załatwi tak poinformował mnie urząd skarby . Dziś 16 ...pitów nadal brak !

dlugoletni pracownik

co do rivera to wywalil vogler olka w jeden dzien ,wyplaty srali na raty ,to kto ma wystawic ten pit moze vogler?????olek ze wogole wrocil tam to .........katastrofa!

Magda K

pitów z riwiery za styczeń od 1 do 6 chyba nikt nie dosał trzeba coś z tym zrobić a tak wogule to znowu się zaczyna wypłaty jak nie było tak niema tłumaczą się że kary a my terz mamy zobowiązania raty banki nie mają litości odrazu komornicy w akcji my pracujemy i czekamy na wynagrodzeni mam nadzieję że juy=tro już będzie kasa

Witam dzwoniłem do biura do polski,te babki mowia i ja juz dostalem wczoraj. wychodza pity bo nie mialy wczesniej wyplat za sierpien i rzadnych rozliczen za ostatni miesiac pracy.

@pracownik

Dzięki za informację .

Nie wszyscy dostali , ja i kilku innych nadal czekam . Mówię o tych wystawianych do polskiego urzędu , czyli za okres od stycznia do sierpnia 2015 , bo potem były niemieckie warunki i tu się zgodzę , że do niemieckiego urzędu druki były rozdane , natomiast do polskiego powinny być wydane do końca lutego , a zaraz koniec marca . Ta sytuacja z brakiem pitów dotyczy ludzi którzy pracowali w Bremen .

Czy ktoś wie kiedy dostaniemy pity do rozliczeń ? może trzeba Urząd Skarbowy poinformować , że nie możemy rozliczyć się , może wtedy coś ruszy ?

@pracownik

Przecież pity już dawno dostaliśmy.

Z rozmowy wynikło że Vogler przelał kasę ruskim i to oni nie chcą nam wypłacić kasy. I co wy na to? Ja idę zgłosić ich do niemieckiego sądu. Jak ktoś chce się przyłączyć, to zapraszam. MarcinMoor@interia.pl Ja nie popuszczę.... Nie ruskim...

Słuchajcie. Tyle razy wam mówiłem. Jeżeli mały gno...jek i ćpunek (daniel) wyzywa ludzi i mobbinguje was to go nagrajcie. Nawet zwykłym telefonem i wyślijcie e-maila do pani: katarzyna.zentner@aul-nds.info lub do mnie MarcinMoor@interia.pl Anonimowo. Zajmiemy się nim. Natomiast jeżeli chodzi o sprawę niewypłaconych urlopów to rozmawiałem z Holendrem. Vogler mu nie wypłacił kasy za urlopy i chorobowe. Jutro czyli 02-03-2016roku wpadną do was Związki Zawodowe z człowiekiem z niemieckiego ministerstwa. Vogler ma wyjaśnić, gdzie są nasze pieniądze. Jak dotąd tłumaczy się, że przelał kasę ruskim, a oni nie mają kasy, żeby nam wypłacić. Zapraszam was do porozmawiania ze Związkami. Jeżeli się nie postawicie to nie dostaniecie tej kasy, a nie jest ona taka mała??? Pozdrawiam was koledzy i koleżanki. RUSKI KASUJĄ MNIE JUŻ DRUGI RAZ, ŻEBYM WAM NIE PRZEKAZAŁ TO CO JEST OCZYWISTE I SIĘ NALEŻY...

Nie dość że macie nową majstrową to teraz ta głupia Emila słyszałem że też się szarogęsi chodzi tylko i ściemnia a po rozbiorze odrazu na myjkę i tam rządzi i chyba się jej marzy majstrowanie na szynce i wygryżie majstrową a to by były checa i wszystkich podpiernicza do mnowej majstrowej a jak traktują nowych to szkoda gadać czy to prawda koledzy napiszcie jestem ciekawy dalszych wydzrzeń

ostrzalka

Na zakladzie pojawila sie nowa "majstrowa" (again) ktora teraz co najwyzej to moze za dziurkacz robic hehe

tez tu pracuje
@ostrzalka

...no i w tramwaju kasowac bilety tez moze hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal