Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

do pracowniczka

Jaka kase zarobic? jak pol przepala i przepija.a w domu powiedza ze malo godzin bylo!!!a ty z kim sie pukasz? Kontrakt to jeden wielki bur,el.Od 15 lat nie spotkalam kogos kto by nie poszedl na calosc.Takze nie wymieniaj imion,bo mozna poleciec nazwiskami kto z kim,lub napisz o parach kontraktowych co zostawili rodziny i dzieci w Polsce,a tutaj graja panienki,kawalerow lub ze rozwod w Polsce biora.Dauny j..eb..ane.Zasrne ,zajszczane leza na hotelach,albo ruc..haja w pieciu jedna bez gumy.

pracowniczka

masz rację chłopaki wyjeżdżają do pracy żeby zarobić jakąś kasę zostawiają w Polsce żony,dzieci a Wy piszecie o jakichś romansach w pracy.sama znam paru chłopaków którzy pracują w sztajne i są wierni jak te psy bo kochają swoje żony i żadna biedrona ich nie skusi do zdrady ani żadna inna.trzymajcie się chłopaki pozdro dla Artura,Tomka,Miśka i Janusza.

piękna 6

to prawda piszecie kto z kim sypia kto komu loda robi A pracą się zajmijcie jeden z drugim

idol

PZU -Emila ta ułożyła sobie życie ,spacery po zakładzie,częste pauzy ,kicie kawy z majstrami na powietrzu ,godz naciągane ,tylko żyć .

hah
@idol

...ino patrzec jak lodziarnie znuw otworzy...

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Technik utrzymania ruchu
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
dede

Rex pilnuj się ,możesz żle skończyć

@dede

Wg mnie takie wpisy powinny być ścigane, bo jest to groźba. Czy wy naprawdę nie macie honoru i wstydu? Nie potraficie obiektywnie opisać sytuacji? Tu interesuje tylko sytuacja w pracy, a nie w czasie wolnym.

bbbb

prawdy nikt nie zmieni a nikt nikogo nie zmusza do czytania czegokolwiek.NIEKTORE NIEWYGODNE WPISY KASOWANE SA OD RAZU WIEC NIE WSZYSTKO TU JEST.A JEST SAMA PRAWDA BEZ ZADNEJ FIKCJI. Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia dla: TOLKA, OLKA, NIEUDASA PSZCZOŁY, MALEGO Z REKSIEM I RESZTY KOLEGOW.

bbb

To, ze maly jest osoba bez honoru bo chociaz byl odrzucony to wrocil z podkulonym ogonem i udaje, ze nic sie nie dzieje a z tego postepowania widac ze wlasna rodzine by sprzedal za dobre pieniadze.Z Bremen wyzucony tułał sie i tułał az pan sie zlitował i wzioł go do kojca.A odnosnie kochanek-jak by miał odwage to by chociaz sie na pozegnanie pokazał a nie z podwinietym ogonkiem jak ścigany uciekł bez słowa do żony-honor-odwaga osobista-inteligencja to cechy na pewno mu obce.To po prostu tak jak i Griszka jest wieśniak.TAKA JEST PRAWDA A RACZEJ JEJ CZĄSTKA.

/////

takich ludzi sie nie ceni ...a takie rzeczy sie tam dzieja niestey akurat wiem z wlasnego doswiadczenia a kto nie wie to niexh sie nie udziela

aaaa

witam. piszecie nie stworzone rzeczy o tych majstrach a ciekawe czy was takie coś nie spotka w przyszłosci.piszecie ze majstry maja kochanki i takie tam bzdety ale moze to was dotyczy a chcecie ich oczernic. czemu akurat uwzieliscie sie na griszke albo na malego,innych majstrow nie ma czy sie boicie.

RADIO WOLNA EUROPA

Cos wam powiem wstystki mtak narzekacie tak tam zleee too co wy tamm jeszcze robicie pracy jest mase wszedzie moj nik zna jedna os na zakladzie i wie jaki jestem dlatego tam nie pracuje.A co do Malego jestes jednym wielkim konfidentem gdy zadzwonilem do Ciebie z zapytaniem gdzie moje pieniadze to powiedziales ze jestes majstrem od pracy a nie od placenia jak nie odplacenia to co z Cb ku...rrwa za majster i powiedzialem ze przyjade po niego do do TOLKA iOLKA na skarge polecial (usunięte przez administratora) i tak cie zlapie Rychu peja POZDRAWIAM CIE KU RWO SRODKOWYM palcem.Bo ja ost slowa nie powiedzialem

M

A tak fajnie było i palant wrócił na Steine - drugi nieudas siedzi na Bremerhaven, dla niepoznaki z żoną teraz udaje świętego ale następny wpis będzie ciekawszy. POZDRAWIAM

Kazik

A co tam nowego na firmie,jakieś nowe romanse się kleją.

karpik

podobno ABORYGEN szaleje w weissenfels czy to prawda bo mam z nim na" pieńku" i nie wiem czy tam jechać? czy to prawda?

nareszcie

Na małego szykują skok jego własne ziomki wiem bo z nimi gadalem .Nareszcie ktoś mu łeb oboje:)

Kazik a co ty taki ciekawy pilnuj swojej żonki bo może komuś loda robi a nie chciałbyś chyba tego hahahahahahahaha

W

Kazik

a kto tak kocha biedronkę

W

Kocham Biedronke i chce z nią być

grypa

Pilnie wynajmę pokój w kolorze czerwonym,wyposażonym w:baty,wibratory,latexy i inne gadżety,najlepiej z Greyem w komplecie. P.S.WAŻNE-promocja świąteczna-cena z 20 na 14,99 (dla stałych klientów rabat 5%) Wesołych Świąt! czego Wam i sobie życzę

sztynk

Witam, jestem zainteresowany praca w tej firmie.Pod jaki numer moge zadzwonic, zeby sie dowiedziec czegos wiecej ? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal