Opinie o Sławomir Soroko Putz w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sławomir Soroko Putz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sławomir Soroko Putz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Soroko Putz w Lubin

Justyna Nowy wpis

Po dawnych wpisach widać właściciel podobno (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze. Widzę pełno ostrzeżeń i wzmiankę o prawomocnym wyroku sądu. Temat nagle jednak ucichł. Orientuje się ktoś co ogólnie dalej się podziało? Co z tym wyrokiem?

Wyrok Nowy wpis
@Justyna

U komornika. Mieszkanie na mamusie. Ale nie uchroni go to. Na siebie nawet nie ma jednej pary majtek.

Klientka Nowy wpis
@Wyrok

Również mam prawomocny wyrok sądu, ale pajac ma takie długi w US i ZUS i pracownicze, że życia mu nie starczy żeby to spłacić. Na siebie nie ma nic. To jest skończone zero. Wygląda jak menel. Kradnie alkohol w sklepach.

Norberttrucker Nowy wpis
@Klientka

Witam, mam problem z tym panem czy mógłbym się z panią jakos skontaktować i dowiedziec się więcej szczegółów ?

Xyz

(usunięte przez administratora) Ludzie uważajcie

Helena
@Xyz

Poprzesz czymś swoją opinię o firmie Putz? Na co uważać konkretnie? Piszesz to jako ich pracownik?

@Helena

Ja mogę poprzeć prawomocnym wyrokiem sądu. I nie tylko ja. Chce się Pani spotkać?

Helena
@Klient

Niestety, nie mam pojęcia, co co Ci chodzi. Musisz jednak wiedzieć, że nie jestem pracownikiem firmy Putz. Ja tylko zbieram informacje na temat tego pracodawcy. O jaki wyrok sądu tu chodzi? Możesz mi to zdradzić?

Do Helena
@Helena

Ja mogę poprzeć prawomocnym wyrokiem sądu, który posiadam ja i nie tylko ja.

Unikać

Witam unikać jak ognia gościu zmienił branże z tynków na remonty i wykończeniówkę jedyne w czym jest dobry to oszukiwanie ludzi na kasę ludzie uważajcie bo wtopicie kasę jak mnóstwo innych ludzi sprawsdzajcie firmę po regonie ten człowiek jest zadłużony po uszy

Zonk

Unikać , partacz , krętacz ,próbuje dorobić się na ludzkiej krzywdzie , nie potrafi wykonywać tynków budowlaniec od siedmiu boleści ludzie czytajcie fora aby nie paść ofiarą tego gościa!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sławomir Soroko Putz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ZYX

@Xyz a czemu uważać na tego pracodawcę wg Ciebie?

Zonk

Unikać nie polecam pieniądzę wyrzucone w błoto

Klient

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Ofiara oszusta

(usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora)bierze pieniądze i znika nie dotrzymuje terminów , nie pptrafi wykonywać tynków unikać ostrzegam

@Ofiara oszusta

Nie oddał pieniędzy?

Kamil

Jeśli ktoś ma dowody na swoje słowa to lepiej zgłosić we właściwym miejscu gdyż forum pracownicze nie pomoże.

Ofiara oszusta

Soroko... pamiętaj, KARMA WRACA!

@Ofiara oszusta

Co się stało?

....

Straszna firma. Oszust i kłamca. Co trochę pobiera zaliczki i odwleka termin zakończenia prac. Ma jednego pracownika który jest bardzo niedokładny. Robotę którą porządna firma wykonuje w dwa tygodnie robi dwa miesiące. Unikać!!!

Czarny

Nie solidny pobiera zaliczki i nie kończy pracy ma pracowników ktorych nie placi po prostu NIE POlECAM !!!!!

@Czarny

Proszę o kontakt

Klient

Proszę osoby pokrzywdzone i oszukane o kontakt.

@Klient

W jaki sposób można z Tobą nawiązać kontakt?

@Dzik

Podaj proszę numer telefonu.

Odezwij się na maila dzikgg11@wp.pl

@Dzik

Ok

Dzik

Do Klient: Jak można się z Tobą skontaktować?

Dzik

Dziad i kłamca. Nie dokładny i syfiarz. Zwodzi z końcem roboty. Co dzień mówi że "jutro kończymy". Bierze materiały najgorszej jakości. Nie trzyma kątów ani płaszczyzn. UWAŻAĆ !!!!

Magdalena

Nie solidny po prostu (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Sławomir Soroko Putz: Aby zrobil to za co brał kasę i rozliczal sie z tymi co pracuja u niego bez umowy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Byc solidnym i uczciwym bo karma wraca

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Soroko Putz - Lubin

Sławomir Soroko Putz