Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

Kolega

Mało za śmieszne pieniądze dostałeś

Dany

Po drodze była jeszcze firma Akribie.

@Dany

Z tego co się orientuje to w 2016 był kalejdoskop firm i dlatego tak trudno mi odzyskać te dokumenty. Już mam problem z 2015 rokiem, ale za 2015 mam chociaż rozliczenia podatkowe ,a za ten 2016 r.nie ma nic -tak jakby nie pracował albo pracował charytatywnie bo więcej wypłat nie było niż było -to jakby tego było mało to brak dokumentów.

aborygen
@agren70

I czego oczekujesz piszac na tych po,,,,,ych portalach?wsparcia?chciales robic za darmo (usunięte przez administratora) lizales.To masz to co chciales.Smiecie z PL wiosek beda niedlugo za 500euro robic.Polskie barany sa najlepsze do strzyzenia z kasy.

@aborygen

Witam serdecznie i miło; nie ,nie pracowałam tam wcale -pracował mój mąż i o ile mi wiadomo po 30-tu latach małżeństwa to ani mąż ani ja nie jesteśmy ŚMIECIAMI ZE WSI , nawet jeśli ktoś jest ze wsi to nie oznacza że jest ŚMIECIEM-prędzej takie określenie pasuje do ludzi PANA pokroju ,a ciekawa jestem z jakiej ''PAN ŚMIEĆ ''JEST SUPER WIOCHY ŻE MA PRAWO DO OBRAŻANIA INNYCH LUDZI .POZDRAWIAM.

agren70

dobry wieczór mam pytanie do ludzi z rozbioru steine którzy pracowali w 2016 roku -mój mąż też tam pracował ale nie ma świadectw pracy od stycznia do listopada ani rozliczenia z podatku niemieckiego ,ma świadectwo za listopad 2017 do 15 luty 2017 z firmy vector .czy może ktoś mi napisać przez jakie firmy byliście zatrudniani ? wiem że była też firma casus czy jakoś tam ,ale czy może ktoś mi napisać jak te dokumenty odzyskać ? ja rozumiem że niektórzy z Was zaraz napiszą że takich spraw trzeba pilnować ale może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Próbowałam odzyskać te dokumenty ale cały czas przysyłają nam świadectwo i rozliczenie podatkowe od 7 listopad do 15 luty .A może ktoś z Was ma taki sam problem. Dzięki i pozdrawiam.

@agren70

Przepraszam ale napisałam błędnie datę -mąż ma świadectwo i rozliczenie podatkowe z firmy vector od 7 listopad 2016 do 15 luty 2017 a brak świadectw od firmy casus

Dany

Człowieku jakie "sztajne"? Przecież właśnie syndyk wyprzedaje sprzęt. Zajrzyj na Dechow Auctionen. To już definitywny koniec złudzeń.

@Dany

Otwiera ale gdzie indziej i szukają ludzi to pewne

logo firmy STAŻYSTA W DZIALE PŁAC I BENEFITÓW
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
kw

vogler otwiera szteine czy nie?

olx

pinlny numer do hanysa

Ktory?

Gitara jara

Jak tam nasz nowy majster się podoba co myślicie

były pracownik 2016

jak to jest z tą pracą na steine bo rozważam powrót

Dlaczego nie ma kwoty w tych papierach ile nam się należy i jeszcze cebula chce żeby papiery im odesłać pewnie żeby sobie co (usunięte przez administratora)

zona jednego z was

Poniewaz firma juz nie istnieje, ten temat powinien być zamknięty, bo niepotrzebnie zaśmiecany jest wpisami o tym co kto z kim robił prywatnie. Takie wpisy chyba nie dotyczą pracy w Steine prawda? Nie wiem, kto tym cyrkiem zarządza, ale powinien poczytać ostatnie wpisy i coś zadecydować.

Aaabbbb

Banda kretynow nie mająca swojego życia !! Nie macie o czym pisać , mówić ?? Czepiacie się dzieci ?? Sięgajcie dna !! Dla mnie i nie tylko dla Mnie ! Stajecie się pośmiewiskiem i tyle ! Ludzie .. Steine już nie ma i nie wróci , co było również nie wróci !! Pisanie do rodziny niczego winnego , obarczanie ich waszymi chorymi wymysłami jest troszkę nie fair nie sądzicie ?? Ps!! Popatrz w lustro i co widzisz ....?? Właśnie !!! Do gentelmana Ci daaaaaaleko !!!!

Poinformowany

Syndykt zaczął wysylac papiery z arbeitsamtu do wszystkich pracowników na polskie adresy Dokumenty nalezy podpisac i w przypadku osob ktore dostaly juz jakies pieniadze z arbeitsamtu wypelnic i odeslac na adres arbeitsamtu Osoby ktore nie dostana tych papierow do konca tyg prosze o sms z imieniem i nazwiskiem oraz adresem w polsce 015222648488

@Poinformowany

Z uwagi na to ze sa problemy w arbeitsamcie poniewaz ludzie odsylaja puste wnioski firma moze pomoc w wypelnieniu wniosku Kazdy chetny musi wypelnic pierwsza strone Auftrag auf insolvenzgeld tj imie nazwisko adres konto bankowe potem podpisac sie na stronie 4 dwa razy i na 5 jeden raz i tak podpisane dokumenty prosze wyslac na adres Vector gmbh Auf dem spanne 2a 330823 garbsen Firma jak dostanie te dokumenty wypelni prawidlowo reszte i odesle do arbeitsamtu Mozna tez zrobic to odobiscie przyjezdzajac do biura

30823 garbsen

@Poinformowany

Zastanów się co tu piszesz mówisz żeby podpisać i odesłać a teraz ze trzeba coś wypełniać znowu robisz w (usunięte przez administratora) ludzi mało ze swoimi kłamstwami wszystkich się pozbyles może czas żeby Oleg dowiedział jaki jesteś naprawdę a dużo by można powiedzieć

P.P.

To sobie Toluś uchował tą.....palową haha

młody w.

Tak,masz rację.Informowałem się dziś w Arbaitsamcie.Ludzie zaczynają już wypełniać papiery.Ruskom dobiorą się do du.py

Kolega

Proszę czy ktoś by mi podał numer polski do Krysi od cebuli

Grzyby to ma twoja anka

Sprawiedliwy
@Kolega

TO DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH I DO KRYSKI PRZEDEWSZYSKIM TO PIOT. PODDEN.K WAS TAK OPISUJE I JEGO ŻONA

Kolega

O kim mowa o kim piszesz

Kolega

kazdy czyta a nie wiedomo o kogo ci chodzi dokladniej

Krycha olej ich wszystkich widocznie nie mają swojego życia

Czerstwy

To piszemy :) Krycho ciężki jest upadek z takiego konia. Na pewno boli gdy lądujesz na ziemię, a wtedy okazuje się że nie ma kto pomóc wstać. Aha i jeszcze jedno. Naucz się lepiej obsługiwać Photoshopa bo na jednym zdjęciu na Facebooku (to w samochodzie) widać jak nieprofesjonalnie chciałaś zmarche zakryć ale widać jasne linie. Śmiechu warte hihihi nie ma się co oszukiwać po prostu stara jesteś i nic tego nie zmieni.

@Czerstwy

Zaraz będzie usuwać twój komentarz. Cebulaki nie śpią tylko usuwają,usuwają... No ale trafiłeś w dziesiątkę

marek

Witam Potrzebuje namiary na firmę Cristal. czy ktoś może pomóc?

cebula

dzięki były pracownik już lecę opierdolę gałę każdemu

A co biedrona zjechala gdzie ona znajdzie prace

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal