Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Czy w GetBack S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

holender

Jak to możliwe że firma organizuje spotkanie integracyjne za kupe kasy i na to pieniądze są ,a likwiduje się drukarki stacjonarne bo nie stać firmy na tonery do nich ? ,a dla terenu kupuje się drukarki mobilne ( zresztą b.drogie), które praktycznie leżą bezużyteczne bo można z nich korzystać tylko w aucie w gnieżdzie zapalniczki,bo oczywiście nie stać firmy na kabel sieciowy do nich,nie mówiąc o wersji z akumulatorem?

@holender

a do czego w ogóle w terenie potrzebne te drukarki? do wydrukowanai karteczki - dzień dobry, byłem pukałem kwadrans, proszę pilnie odzwonić?

DT Mariusz
@antywindykator

Kiedyś chciałem pukać, ale mi nie stanoł to od tamtego czasu nie prubuję w pracy, to sam stres jeździć za dłużnikami

Krzysiek
@DT Mariusz

Ja również doświadczyłem podobnego kłopotu, niestety praca jest stresująca i wpływa na możliwości więc w robocie nie przymierzam się do pukania.

EPSON
@holender

Mała korekta do tego wpisu. Kable sieciowe już są w terenie, więc można z drukarek mobilnych korzystać nie tylko w samochodzie

huragan

Panie i Panowie z terenu,nadszedł czas na zmiany,trzeba wziąć sprawy w swoje ręce,ponieważ w niektóre decyzje w regulaminie są niezgodne z umową o pracę a także z kk, należy skorzystać ze swoich praw.jest jeszcze prasa gdzie chętnie się tym zainteresuje. Jak sobie pozwolimy wejść na głowę nie długo będziemy pracować za paczkę zapałek,bo za czapke ryżu juz pracujemy.

Idol
@huragan

Sprawy w swoje ręce to chyba jakiś żart w tej firmie teren nie potrafi się zjednoczyć jakakolwiek zmiana to chwila narzekania a później robią co im każą teraz muszą zrobić 30 wizyt w ciągu 8 h i są tacy co są wstanie to zrobić pod okiem kierownika

@Idol

30 wizyt w 8h hehe to chyba wszystko w sąsiednich wioskach

Sowa
@Idol

Prawda, nic z tym nie zrobicie. Będziecie robić swoje. Wylewacie żale w komentarzach które i tak są usuwane i nikt tego nie czyta nobo kiedy jak zaraz znikają. Co do zasady (fajne zlepek słów jakże popularny w tej organizacji) cytując mistrza „trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują a potem wygaszać ich oczekiwania maja(usunięte przez administratora)”. Pomożecie? Pomożemy!!!

Anatol

Jeżeli nie wiesz to Ci odpowiem. To jest grupa nieudaczników i zawodowych miernot a więc i projekty nic nie warte.Te Michaly ,Wojtki i tak dalej już dawno powinny odejść w niebyt zawodowy. Tak pewnie się stanie za jakiś czas ale krwi jeszcze napsują.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
teren

Ostatnio bardzo żle się dzieje w terenie i to nie może trwać dalej,traktowanie ludzi jak w jakimś (usunięte przez administratora) nie może dalej trwać,trzeba to przerwać!!! Nie dajmy sobą pomiatać.To że jesteśmy zatrudnieni ,nie oznacza żadnej łaski ze strony pracodawcy,ale to że mamy predyspozycje do tego zawodu ,a szacunek i godziwa zapłata nam się należy jak psu zupa.pozdrawiam.

smutny pracownik

Witam wszystkich,i chętnych zatrudnić sie w tej żałosnej firmie,najpierw golili swoich inwestorów,a teraz golą swoich pracowników w białych rękawiczkach z uśmiechem na ustach.Wprowadza sie jakieś zasady premiowe ale tylko po by ich za chwile złamać i udawać głupiego że idzie nowe i lepsze,No ale co się dziwić po GetBacku,przecież ma to w genach.Szukajcie innego pracodawcy,bo w tym (usunięte przez administratora) niczego pozytywnego sie nie doczekacie,a na pewno zarobków.Unikajcie tej firmy szerokim łukiem.

@smutny pracownik

te wspomniane zasady premiowe to główny powód związany z odradzaniem podejmowania się współpracy, innych nie ma czy to już całkiem inny zakres? czy te zasady jakkolwiek uległy zmianie odnośnie premii? kiedyś już taki wątek był poruszany. do tego czy są jakieś inne ewentualne powody, które nie odnoszą się do finansów?

Iwona
@smutny pracownik

W tej firmie naprawdę źle się dzieje, skoro zaczynamy dzwonić do Polaków o jakieś starocie z 2004 roku i nawet starsze. Paranoja i bieda z nędzą. Naprawdę nie polecam, a jedyne co rekomenduję to oszukać innych ofert, co też sama czynię.

@Wanda

Odradzam podejmowanie pracy w tej firmie ,sam pracowałem kilka lat w dziale windykacji terenowej.Przedawnione sprawy idiotyczne kampanie windykacyjne i brak kompetencji przełożonych.Uczciwie odradzam szkoda czasu i nerwów.

antywindykator

a to bardzo ciekawe. dzwoni człowiek na numer warszawski, a dodzwania się na ukrainę? technicznie oczywiście możliwe (VoIP), ale jak getback (niech będzie że capitea vel asseta) daje rękojmię właściwego przetwarzania danych osobowych poprzez ukraińca z terenu ukrainy? hmmm ciekawe...

antywindykator

ale to przerzucanie z funduszy na fundusze jest takie fajne - potem w sądzie nie do udowodnienia w tym bałaganie :) zręszta i tak do sądu to nie trafi gdyż przedawnione. są w ogóle jacyś totalni frajerzy, którzy po telefonie zapłacą jeśli getback nie posiada tytułu egzekucyjnego/wykonawczego?

(usunięte przez administratora) Najlepsi pracownicy są już u konkurencji, więc jak kto ma trochę rozumu to niech się stąd zawija póki jeszcze może, bo rudą chyba wzięli po to żeby zwinęła interes i przeniosła na ukraine bo już jest tam pełno ukraińców a będzie jeszcze więcej. No chyba że chcecie pracować w tym (usunięte przez administratora), bo niedługo wogóle przerwy służbowej mieć nie będziecie, a do kibla będziecie chodzić jak wam ruda wyznaczy w grafiku bo tak było w innej firmie w której pracowała tej na C. No chyba że za blendem będziecie na małysza robić no ale to niebezpieczne bo nawet jak was ruda nie przyluka to tam niedaleko siedzi kabel, który i tak wszystko doniesie jak się z rudą zamkną w pokoju

Wędkarz

Czy można poważnie traktować ludzi którzy kolejny raz wprowadzają nowy projekt i kolejny raz improwizacja i niedoróbki wypływają jak (usunięte przez administratora)? Czy można poważnie traktować ludzi którzy gratulują sobie kolejnego (usunięte przez administratora)projektu tak jak towarzysze gratulowali sobie Kanału Białomorskiego w Sojuzie a do teraz można co najwyżej małym stateczkiem go przepłynąć? Czy to po prostu jest robienie sobie jaj z pracowników albo próby wytrzymałości ile Piętaszek wytrzyma?

Tow. Ruchajłow

Towarzysze, towarzyski czy znaleźliście się na liście wstydu? Jeżeli tak to linia partii jest dla was obca, a wasze odchylenia trockistowskie powinny zostać ukarane z całą stanowczością. Narażacie nas sojusz robotniczo - chłopski na błędy i wypaczenia. Już Towarzysz NaczelnoAdwisiorowski nie będzie z wami się cackał! BO UGODA TO UGODA DEKLARACJA TO DEKLARACJA A SYSTEM MOTYWACYJNY TO ...

Anatol

W Polsce ale traktują nas jak na Ukrainie.

@Anatol

do czego konkretnie odnosisz to stwierdzenie? nie, że je popieram ale ciekawa jestem podstaw co do jego powstania. z czego wynika to porównanie akurat względem narodowości? o jakim traktowaniu jest mowa, na początku współpracy już coś takiego widać?

Ile można znieść.

Kierowniczka CC wraz z przyjściem do firmy wniosła bardzo napiętą atmosfere.Niestety miałobyć lepiej,a zrobiło się toksycznie i chaotycznie.Co będzie dalej?

Wstyd

Moi drodzy pracownicy firma docenia waszą pracę i aby to okazać nie przez podwyżkę oczywiście bo ten kto się będzie domagał podwyżkę to zostanie ukarany wszyscy wiedzą w jaki sposób ale poprzez bony świąteczne które otrzymujecie Boże Narodzenie -200zl a Wielkanocnych -zajaczek z czekolady cena 10 zł ???? pamiętaj jak chcesz zostać pracownikiem Asseta to wynagrodzenia bardzo niskie od najniższej krajowej to różnica 300zl a święta to porażka

@Wstyd

Dlatego jedynym sensownym rozwiązaniem jest zmiana pracodawcy . Tutaj niczego sensownego już nie można oczekiwać. Będziecie egzystować w tym marazmie przy stałe zwiększających wymaganiach.Dobre czasy skończyły się bezpowrotnie a zapewnienia wszystkich menadżerów można między nakło włożyć

Każdy kto może ucieka
@Wstyd

Niestety tak to wygląda. Przez brak kompetencji przełożonych, uciekło sporo dobrych pracowników. Dziwne że tutaj kierownictwo nie stara się zatrzymać dobrego pracownika, a w tym samym czasie pojawiają się pracownicy że wschodu. Zabieg okoliczności ?

@Każdy kto może ucieka

Od 2 lat Assecie a dokładnie przełożonym i to dokładnie wszystkim od góry do dołu mobilnych doradców nie zależy na pracowniku tylko na tępym wykonywaniu durnowatych poleceń . Zero rozmowy tylko monolog i wymagania. Jestem ciekawy jak długo to jeszcze potrwa.

Pewnie niedługo
@Anatol

Pewnie tak długo, aż ktoś z zarządu uświadomi sobie, że jest tam zatrudnione „kierownictwo” pokerface które robi dobrą minę do złej gry, tylko po to, żeby się wybić - kosztem pracowników i nawet dobrem firmy.

Wanda

w jakim kontekście "duże"? skoro tak to jakie one powinny tak naprawdę być względem tego co zostało ustalone na start? jakich najwyższych kwot można oczekiwać?

Kokodzambo

Firma kupiła już nowy pakiet wierzytelności na grubo ponad miliard złotych. Są to: - faktury z Tpsa z lat 1989 -1995 - niespłacone obligacje Bezpiecznej Kasy Oszczędności z 1990 - mongolskie czeki dewizowe z lat 1971 do 1999 Firma rozszerza swoją działalność na Wietnam, Republikę Srodkowej Afryki, Turkmenistan, Kiribarti i Grenlandie. Siedzibę chcę przenieść do stolicy tej ostatniej Nuuk ze względu na eskimoski etos pracy i mniejszy koszt uzytkowania igloo. Białe niedźwiedzice i niedzwiedzie już garną się do pracy ....

Mariola
@Kokodzambo

Ten nowy pakiet jest wart 29 miliardów nominału. Właśnie ruszamy z kopyta z windykacją.

@Mariola

29 miliardów? opowiesz o szczegółach odnośnie tego ruszania z kopyta? jak praca przy tym wszystkim teraz docelowo ma być zorganizowana? jak to będzie wyglądać, na co się nastawiać?

Konrad Wallenrod

Dawno dawno temu znaczy trzy lata temu zatrudniono w tej firmie na stanowisku głównego menadżera ds terenu człowieka który kompletnie nie ma pojęcia o tym co robi. Oczywiście usłyszysz że od zbieracza puszek ściągnął 10 tysięcy i inne bajki z mchu i paproci ale jest to czlowiek który najbardziej lubi słuchać siebie. Nie lubi innych ludzi poza sobą i chyba jest nieszczęśliwy z tego powodu. Od kiedy zaczęło się jego panowanie system demotywacyjny zmienił się kilka razy. Słowa krytyki uważa za atak na siebie. Jego tyrady wyjęte są połączeniem poradnika domowego menadżera z przemowami towarzyszy pierwszych sekretarzy. Można długo mówić na ten temat ale banalne prawdy nie docierają do góry co powoduje coraz większą frustrację na dole. No i tyle w firmie zaczyna z powrotem źle się dziać

Beata
@Konrad Wallenrod

Czy to on zarządza, czy ktoś inny to efekt i tak podobny. Jak firma ma takie stare przemielone bezwartościowe portfele, to nawet najlepszy menadżer nic z tego nie wyciśnie.

Konrad Wallenrod
@Beata

Problem jest w tym że oczywiście firma ma stare przemielone portfele nawet z lat 90 tych jednakże styl komunikacji jest żenujący. Kiedy otrzymujesz maila ze zadziwia go niski poziom zawartych ugód bo przecież dostalaliscie tyle spraw aktywacyjnych i w tym samym mailu masz informację że zostaną ucięte Tobie sprawy na których tak naprawdę zarabiasz to zastanawiasz się czy a. Ktoś nie ma świadomości obsługiwanego portfela. B. Ktoś traktuje Cię jak idiote. C. Wylądowałeś na Marsie.

Mickiewicz
@Beata

Po co się podniecać portfelami. Ja siedzę nocą i myślę czy jutro w ogóle wyjechać w teren. Prezes dostał podwyżkę OT bagatela 200 tys zł na miesiąc a Ty człowieku haruj na niego. Nam nawet inflacji nie zaproponowali. Za 6000 brutto jestem gotowy jutro przejść. Realizacja planu 120%. Czekam na propozycje. Dla nowych ... uciekajcie

Marysia
@Mickiewicz

Przecież od stycznia była podwyżka na prawie 500 zł brutto.

To kłamstwo !!
@Marysia

Ciekawe kto pisze. Ja i większość ludzi z którymi rozmawiam nie dostali. Co zrobiłeś/aś że dostałaś/eś podwyżkę ? Na jakim dziale, które miasto, jakie stanowisko, daj znać proszę, bo jeśli jednym dawali, a drudzy nic nie dostali to wtedy jest czysta dyskryminacja.

@weóżka
@To kłamstwo !!

Żadnych podwyżek nie było, przynajmniej nikt z pracowników z dłuższym stażem nie dostał. Chyba że Marysiu byłaś na okresie próbnym i przedłużyli ci umowę

Marysia
@@weóżka

Były przecież podwyżki z 3010 na 3490, wszyscy ci dostali, a podobno w lipcu też będzie kolejna podwyżka, nasz menadżer mówił że to obiecane na sto procent.

@Marysia

O widzisz zawsze coś... A odnośnie jakichś innych aspektów odnoszących się do warunków pracy? Coś jeszcze konkretnego jest w planach do wdrożenia w tym roku?

Leader CC Ogłoszenie

Pytanie odnośnie do aktualnie wystawionego ogłoszenia. Stanowisko Leadera CC. Czy przy podstawowej stawce 6000-6500 zł brutto jest dodatkowo jakiś system premiowania, jeśli tak, to proszę o infomracje jak to wygląda. Proszę o napisanie czy są pracujące weekendy, w jakich godzinach pracuję firma.

Małgorzata
@Leader CC Ogłoszenie

Z dodatkowymi pytaniami zapraszamy do kontaktu na adres e-mail podawany w naszych ogłoszeniach. Portal GW nie jest miejscem do wymiany tego typu informacji. Staramy się również odpowiadać na wszystkie pytania podczas procesu rekrutacji, wystarczy zacząć od złożenia aplikacji :-)

@Leader CC Ogłoszenie

Na poczatek, okres probny dostaniesz 6500 brutto podstawy + premia zależna od zrobionego targetu CC.

6500 haha niezłe żarty się ciebie trzymają, i jeszcze ta premia :D

GB zatrzymał się w czasie?
@Małgorzata

Dla porównania, zarobki w popularnych sklepach spożywczych. Lidl lider: 6050 zł brutto do 6400 zł brutto, a po 2 latach wyniesie od 6950 zł brutto do 7500 zł brutto. Aldi od 5615 do 6415 zł brutto. Biedronka od 5910 do 6810 w przypadku początkującego pracownika i od 6810 do 7710 zł w przypadku kierownika sklepu po trzech latach pracy Amazon dla początkujących team leader od 5-500 6,000 zł. A tu reszta branży, jeśli ktoś ma już jakieś doświadczenie bo wiadomo na Amazonie specjalnie dużych kwalifikacji nie trzeba mieć: Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 9 860 PLN brutto. Co drugi kierownik zespołu (Team Leader) otrzymuje pensję od 7 150 PLN do 13 200 PLN Hallo, czas się obudzić. To nie 2018 rok.

antywindykator
@GB zatrzymał się w czasie?

taaa jasne, inne firmy windykacyjne płacą po 13 tysi brutto hehe :D hallo, czas się obudzić :)

@antywindykator

Czyli ile według Ciebie ostatecznie płacą? Różnie piszecie i nie idzie się połapać przez to. Na co już tak w rzeczywistości można się tu nastawiać?

Pracownica

Pracuję w tej firmie ponad rok. Atmosfera jest naprawdę fajna, kadra zarządzająca tez spoko. Z kierownikami zawsze można o wszystkim pogadać i każde zastrzeżenia pracowników są brane pod uwagę. Fajnym rozwiązaniem jest to, że firma w połowie refunduje obiady dla pracowników, które są na miejscu w firmie. Ludzie pracują tutaj po kilka, kilkanaście lat i nie dlatego że nie mają innych możliwości pracy, ale dlatego że naprawdę da się tutaj pracować. Jeśli chodzi o zarobki - wszyscy mają umowy o pracę, pensja: podstawa + premie comiesięczne, uznaniowe i inne. Firma również organizuje szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne - wyjazdowe. Mamy imprezy integracyjne, wyjścia na kręgle i nie tylko. Rozmowa kwalifikacyjna nie boli i nic nie kosztuje ;) zawsze możesz przyjść i porozmawiać. Nawet jeśli podejmiesz współpracę w jakimś departamencie a np po miesiącu stwierdzisz, że chciałbyś przenieść się do innego departamentu, to tez jest taka możliwość. Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna, tym, którzy zastanawiają się z aplikacją.

Dodo
@Pracownica

Pracownica - możesz napisać, od kiedy firma w połowie refunduje obiady i w jakim dziale?

lol
@Dodo

Obiady ? :D chyba się komuś strona/firma pomyliła. Albo wynajeli boty do pisania opinii.

Malwina
@lol

Jadłospis do wyboru do koloru, ja sobie chwalę.

Yurii
@Pracownica

Stek bzdur. Ściemniacze pogedbekoscy!

komornik
@Pracownica

Do pracownica, tak ładnie napisane że aż trudno uwierzyć,,ja pracuje tu kila lat i jest coraz gorzej,więc nie ściemniaj.

@komornik

a co tu jeszcze w warunkach się pogarsza? widziałam w jednym z wątków, że podobno inflacyjnych tu nie płacą... a w czym jeszcze widzisz problemy, bo jak widać pozytywy też chyba jakieś są z pracy tutaj

Ciekawy.

Nowa kierowniczka CC - co myślicie o niej?

Gilbert
@Ciekawy.

Myślę więc jestem. Zmiana bez zmiany. Z pustego i Salomon nie naleje. Co jeszcze można powiedzieć?

siano

Tragedia

Ciekawy.
@siano

Dlaczego tragedia, rozwiniesz myśl ?

abc
@Ciekawy.

Typowy korp. szcz. porozmawiajcie z ludźmi z poprzedniej jej firmy na C. będziecie wszystko wiedzieć.

Elf świętego mikołaja

Ciekawe jak długo kadra zarządzająca ma zamiar stosować te swoje czarowanie na Manhattanie ???? będzie lepiej, firma inwestuję, będą pieniążki ???? śmiech na sali , dobrze już było lepiej nie będzie . Jedyne czego można się nauczyć w tej firmie to podstaw gnojenia, czarowania oraz przestawiania prawny że (usunięte przez administratora) to ziemia

Merytorycznie.

Jak myślicie, czy firma tym razem będzie starała się utrzymać pracowników i spełni swoje obietnice w których od dawna twierdzą że będą podwyżki ? Większość pracowników już ma przygotowane CV (w tym ja) mało kto już ukrywa że szuka czegoś nowego, dużo dobrych pracowników już odeszło, dostali dużo lepsze propozycje, styczeń dla wielu będzie decydujący - napiszcie czy warto czekać na te lepsze obiecane zmianu, czy brać nogi za pas jak to większość już zrobiła ? Zapraszam do merytorycznej rozmowy.

A jak myślisz?
@Merytorycznie.

Z czego mają być te podwyżki w sytuacji w której systematycznie spada odzysk, bo portfele są stare, a nowych na horyzoncie nie widać? No weź się zastanów i dodaj 2 do 2. Jakiekolwiek obietnice menadżera od kołder z merynosa, to jedna z jego technik negocjacji (zresztą płytka strasznie, uczą jej na pierwszym semestrze studiów z "zarządzania" albo na pokazach garnków Zepter'a): wzdłuż (kiedyś dostaniesz) i w szerz (dostaniesz jak zrobisz dodatkowo to i to ponad zakres ustalonych obowiązków).

Honorata
@Merytorycznie.

Czyli tutaj nie ma podwyżek czy są rzadko? Były jakieś dodatki czy podwyżki inflacyjne? Szukam info bo widziałam w necie ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Postępowania Egzekucyjnego.

Hm
@Honorata

Nie ma inflacyjnych podwyżek. Po nowym roku pracownicy ani groszą więcej nie dostali. Generalnie na takie tematy w firmie się nie rozmawia. Firma przejściowa raczej.

KOŃ

Kto zarządza teraz terenem?

J.Sztuhr
@KOŃ

Nadal Wojtula. Geniusz spod Wrocławia. Po nowym roku każdy ma dostać abonament na hulajnogi . Dodatkowo teren przy poborze na kp ma proponować fotovoltaike z demobilu Za to premia wypłacana w paliwie

jj
@J.Sztuhr

ok

zioło
@J.Sztuhr

tego osła dawno powinni pogonić

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 188, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.