Opinie o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

StalowaRura

Dzień dobry Państwo pracowałem w tej firmie 4 lata, musiałem odejść nie dawałem rady psychicznie i fizycznie,ludzie (usunięte przez administratora) Zapiepszają za miske ryżu a kierownicy jak (usunięte przez administratora) chodzą I się znęcają psychicznie za małe zarobki nie opłaca się tam męczyć A najgorszy (usunięte przez administratora) to Zając

Syn Alka PONO

Jak ma się sytuacja w firmie pod względem osób karalnych?są szanse przyjąć osobę co odsiedziala 15 lat

Ciekawy

Dzień dobry. Czy do piekarni przyjmują pracowników z orzeczeniem? Jak oceniacie pracę w Małopolu?

gonzo

Pracy w IT nie polecam. Bardzo wysokie wymagania i słabe zarobki, chociaż trzeba też przyznać że duża swoboda i brak korporacyjnych pierdół. Atmosfera niezła tylko pieniądze marne. Firma rodzinna ma swoje dobre i złe strony.

Zika05
@gonzo

Może uzupełnienie Pana wpis dotyczący atmosfery w zakładzie. Pracownicy są mobingowani przez kierowników. Wydaje się że to kierownicy powinni rozwiązywać problemy miedzy Pracownikami i doprowadzać do jak najlepszej współpracy między nimi a tym czasem sami sieją zament i szczują jednych na drugich. Tacy ludzie nie powinni być na takich stanowiskach, podkreślam być bo oni nie pracują tylko uprzykrzają ludziom życie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Jurek

Witam w piekarni dużo chorych ludzi kwarantanna

Zofis

Chciała bym wyrazić zdanie o sklepie na chmielnej 106 polecam panie które tam pracują są bardzo miłe uprzejme i pomocne

LegMan

Zarobki - słabe, Praca - ciężka, Warunki - ciężkie, Traktowanie pracownika - szkoda gadać. Szkoda zdrowia, nie polecam.

Seba

(usunięte przez administratora).katastrofa.brakuje tylko esesmana na wieżycce z karabinem.

Arti

Praca nudna trzeba mieć mocna psychikę żeby tam pracować gorąco straszni i wgl kierownictwo to chamy bez szkoły po podstawówce a pies ich (usunięte przez administratora)

Bogdan
@Arti

Klamiesz i tyle

xxx

firma szuka do dzialu IT. Czy ktoś cos wie na temat pracy w tym dziale ? Jakie sa zarobki ?

kk

Jak wygląda praca technologa? Na jakich zmianach się pracuje? Jak wyglądają zarobki a tym stanowisku?

Franciszek
@kk

Nie tak dawno interesowało Cię stanowisko technologa w firmie w piekarni Inter -Eurpol. Nie otrzymałeś odpowiedzi w wątku, dlatego chciałbym wiedzieć, czy zdecydowałeś się aplikować?

Zawiedziona

????????????????

Leon
@Zawiedziona

Jak mu na imie, temu menedżeru? :)

jako

Jak płacą na stanowiskach biurowych?

Leon
@jako

Słabo. Ale blisko do pracy, jak blisko mieszkasz.

Toffik

Brak szacunku dla człowieka: na rozmowie kwalifikacyjnej Pan Manager określił mnie inwektywą 'głupi'. Jeszcze mnie nie zatrudnił, a już pozwala sobie na mieszanie z błotem. Co mogłoby wydarzyć się później? Nie mieści się to w moim światopoglądzie.

Dzieciaczynka

Nocna zmiana tragedia kierownictwo Chamstwo i kurestwo poganiacze jebani pseudo gangsterzy co boją się wyjść rano z pracy bo w łeb odrazu

Hanna

@Zainteresowany, @Marek, a jakie stanowisko Was interesuje? Aplikowaliście już do pracy w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol? Jakie jest Wasze zdanie na temat pracy w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Markach? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Polecacie aplikować? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Asia1218
@Hanna

Jestem zainteresowana pracą w piekarni

Tomasz W

Polak niechce pracować za takie pieniądze to ściągają Hindusów, Białoruś i Czeczenów. Prawo Ty

Witam. Chciałbym podjąć pracę w Piekarni na produkcji. Jakie są zarobki???

Doka
@Marek

ad

Porządna firma, porządni ludzie Ci którzy chcą pracować, a nie się obijać.

Czy wiecie że dominika wójcik Sadowska kradnie tam artykuły. A to jest pracownikiem piekarnii

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol - Marki

• Jak się pracuje w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 53 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol
2.5/5 Na podstawie 141 ocen.
  • Słoneczna 22
    05-270 Marki