Opinie o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Marki

Na drugiej zmianie zarabia emerytka więcej niż zastępca kierownika. Tyle samo na godzinę proszę. Trochę mniej dodatku ale odda 1 dzień więcej i ma to samo(usunięte przez administratora) Ludzie ogarnijcie się.

Wenessa

Nie Polecam pracy w Małopolu na Cukierni zwłaszcza na 3 zmianie robota (usunięte przez administratora) ludzie (usunięte przez administratora) jeden napierdala na drugiego wiecznie jakiś konflikt po zatem kierownictwo nie potrafionce ogarbąć tego (usunięte przez administratora) to kierownicy powinni rozwiązywać problemy miedzy Pracownikami i doprowadzać do jak najlepszej współpracy między nimi a nie siedzą cicho nie odzywajac się udając ,że nic się nie dzieje złego Dla nich tylko liczy się ilośc przerobionego towaru także omijajcie to firme łukiem. Pracowałam tam i wiem że co tam się dzieje szkoda sił i zdrowia bo pieniądze też nie są najlepsze 3000tyś na noce to grosze. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość Wenessa

Ciekawy
@Wenessa

Praca jak praca, nigdzie nie posądza... Wniosek, robić swoje i nie zwracać uwagi na tych co obgadują. Nie którzy karmią się plotkami.... Nie spufalac się z ludźmi i tyle. A kierownictwo, nie wtrąca się w, pracownicze fanaberie, dla nich aby była wykonana praca... Także głowa do góry???? jakby było tam tak bardzo źle, to by nie pracowało tam tyle ludzi. ???? A wszędzie się trafiają ludzie takiego pokroju, gumowe ucho, fałszywi itp. Pozdrawiam.

Camel
@Wenessa

Wanessa , Pracuje tu już bardzo długo czasami myślałem o zmianie firmy i orientowałem się na rynku jak jest u innych w tej branży. Nigdzie nie zaproponowali mi takiej stawki jaką mam tutaj , pomijając nadgodziny za które tu masz płatne a u niektórych masz ich odbiór jak trzeba dłużej popracować. Pracować trzeba wszędzie i nigdzie nie płacą za picie kawy i leżenie . Chyba że znalazłaś ową pracę to powodzenia .

@Camel

Chyba, że robisz poza halą ( kierownikowi ) bo uczciwości w Inter Europol nie zasmakujesz - a innych przysmaków i owszem

Rob
@Wenessa

3000tyś? A co to jest? 3000 tys. (bo skrót od tysiąca to właśnie tys.) to 3 000 000. Zarabiałaś 3 duże bańki i jeszcze narzekasz?

bok...

Droga koleżanko "A" Takie pustaki jak Ty psują atmosferę w pracy . Robię swoje i nie narzekam na zarobki również.

Mylisz się co do tej dziewczyny jest w porządku a co do nowego kierownika to prawda plociuch i tyle

Uczciwy pracownik

Pewnie byłaś materacem, że masz takie informacje. Takie rzeczy mogą napisać tylko ludzie zazdrośni, zawistni i podli. Sama do niczego nie doszłaś i boli, że jakaś kobieta jest tak mądra i ambitna, że została zastępczynią kierownika? Nie uduś się własnym jadem. Pozdrawiam.

Firma poszukuje kontrolera jakości, co powiecie na temat tego stanowiska? Ile można zarobić i jaka jest atmosfera w tym dziale?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Vitek

Właśnie że świetny kierownik, gdy by nie on to już dawno by się wszystko rozsypało. Jest bardzo elokwentny , doświadczony i wszystko to nadrabia swoją kulturą osobistą.

Ałditor
@Vitek

Dzień dobry, Ja tak tylko profilaktycznie chciałam dodać, że bhp'owiec tutaj to (usunięte przez administratora)straszna. Dziękuję, dobranoc.

Inny
@Ałditor

@Ałditor Co do BHP owca to potwierdzam w 100%. Jest miły tylko wtedy jak ma biznes. Miałem doczynienia z gościem od samego początku jak tylko pojawił się w firmie.

Koza

Witam chciałabym pracować na produkcji napiszcie proszę jakie tam są zarobki jaka atmosfera

Były niewolnik
@Koza

Nie szukaj tu pracy bo zdrowie stracisz poniżanie robienie za kogoś to tak.jest .Mi nie przedłużyli umowy ''mimo wielu kwalifikacji i doświadczenia po drugie komuś zależało na nieprzedluzamiu mi umowy.ale mam nową pracę i jestem z niej bardzo zadowolony i nikt mnie nie oczernia za plecami .ale zatrudniaja ludzi też bez doświadczenia itd. To praca dla ludzi o mocnych nerwach sile mających uklady w tej firmie

Europa

Czy pracowal ktos w tej firmie i pamieta s.p Zbyszka Orlickiego?

Justyna
@Europa

Ja niestety nigdy nie pracowałam w Piekarni Szwajcarskiej Inter -Eurpol - tak się składa, że dopiero szukam o niej informacji. Dlatego też w ogóle nie kojarzę takiej osoby. A Ciebie interesuje ta kwestia, ponieważ planujesz może w najbliższym czasie się tam zatrudnić?

Były niewolnik
@Justyna

Wolę zarobić 1500 zł mniej niż słuchać co na Ciebie gadają itd szkolenia to.wystarczy 30 - 40 min i masz podpisane wszystkie szkolenia .szkola w trakcie pracy ale jak coś źle zrobisz.to po premii.a premie żeby nie premia to by nie było tyle brygadzistow i tych co potrafią tylko (usunięte przez administratora) obrobic za plecami.zero szacunku A problemy ma nie być. Teraz cieszą się życiem i tym.co lubię robić.Rodzinki znajomki układy

Zosiaa

A ja pracuje w firmie roni się w niej jak w obozach pracy. Ludzie którzy są tam brygadzistami nie mają zielonego pojęcia o pracy a przychodzą i gwiazdaża. Jak sami pracowali na stanowiskach niżej to laxili ciągali mopy... Za sobą i przesiedzieli na palarni i dalej tak robią.... A jak ludzie się starają to jest źle... Nic nie można wskurac u kierownika bo oni wyżej nic On.. Zero rozmów z pracownikiem jak jest problem. Tylko nagany i najcięższe pracę.

Wredna

Witam. Pracuje tu 15 lat. Wiem bo byłam na każdej zmianie. Szkoda gadać i pisać.

Laleczka
@Wredna

?

Brewka

Pracował na Europolu- chlodnia, calt czas jechanie i głupie żarty na poziomie 10 latków, faceci po 40 lat nie umieja sobie sami zrobic kawy a jesli odmowisz to sie obrażą jak dzieci, kierwonik siedzi na okienku cala zmiane (kawka, herbatka ,ciasteczko , drapanie sie w (usunięte przez administratora) i tak non stop, placa ogolnie dobra duzo dodatkow, zero wyrozumienia jak ktos wyladował w szpitalu i nie mogl dotrzec do pracy

Ksiądz

Korona wirus panuje na zakładzie ludzie kichją kaszlą w pieczywo

@Ksiądz

I od roku smarkanie w ciasto - a ktoś to później zje - dlatego nie kupuję pieczywa w Biedronce, Tesco, LIDLu i innych oferujących świeże pieczywo ( odmrażane i odpiekane pieczywo, które jest szczytem techniki zamykania wody w pieczywie ) - czerstwiejące w kilka godzin od zakupu. Małe, lokalne piekarnie oferują chleb, który nadaje się do zjedzenia nawet po kilku dniach

Wiesiek

Zawsze można zmienić firmę skoro jest źle. Dla mnie firma jest dobra ale ja staram się dobrze robić co do mnie należy.

@Wiesiek

A komu dobrze robisz Wiesiek - na trzeciej zmianie pracujesz u (usunięte przez administratora)swojego dyrektora ? Napisz uczciwie co się tam dzieje(usunięte przez administratora)

Nocny tancerz

Ludziska ludzie powiem wam tak, ta firma jest dobra tylko bo wypłacją pieniądze na czas.A tak ogólnie to jakie rzeczy tam siedzieją to strach, ludzie są zastraszani w pracy boją się że stracą pracę, zmuszani są do dziwnych rzeczy przez prezesa firmy żeby jej nie stracili, jeden gada na drugiego (usunięte przez administratora) I prostytuctwo

@Nocny tancerz

Prezes nie wie chyba co się w jego imperium dzieje ( jest jednym z najbogatszych polaków ) i liczy się dla niego tylko kasa - ludzie poniżają innych i funkcjonują układy rodzinne - uczciwy jest poniżany, a znajomek pije i śpi w pracy

Szczena

Chciałbym się dowiedzieć jaka firma ochroniarska pracuje w piekarni Szwajcarskej w malopolu? Mam doświadczenie w ochronie i orzeczenie o niepełnosprawności.

@Szczena

Niepełnosprytni mile widziani - tacy są tam kierownikami i dyrektorami - nadajesz się zajebi$cie

Boka

ile placą na produkcji

@Boka

poniżej godności - jak jej nie masz to idź do pracy

dawid

Jaki was obowiązuje ubiór na produkcji?

@dawid

służbowe łaszki - podkoszuli i spodenki

Ile jest zmian w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Berlin

Rumun ja tak samo działam jak ty tylko ,że ja proch to wale cały czas z rana przed pracą jem serek i zupkę chińską i poprawiam grubym szczurem mefedronu żeby dać tam radę no i jeszcze 5 energetyków biorę do pracy daje mi to szybkość w poruszaniu się po piekarni , kierownictwo zadowolone ze mnie że jestem bystry chłopak

Rumun

Witam chciałbym się wypowiedzieć na temat pracy w piekarni, robię tam około 10 lat bo muszę bo mam kredyt bo jak bym nie miał to bym nawet nie robił tam mam umowę na stałe itp praca ciężka codziennie po pracy muszę iść do sklepu kupić 200 miętowej i 2 piwa kiedy idę do pracy muszę kupić zestaw 0.7 miętowej i piwo bo bym nie wytrzymał psychicznie a w wolny dzień pudruje kinol by się odstresować ale jeszcze rok i się zwalniam ostatnia rata kredytu

Sławek

jakie stawki? magazynier i na produkcji? warunki? warto?

@Sławek

Stawki nie są za dobre a co do warunków....długo by pisać ale w wielkim skrócie "masakra". Czy warto? Absolutnie! nie polecam.

Franciszek
@LegMan

Warto, żebyś do swojej opinii dodał argumenty, które potwierdzają Twoje zdanie. Napisz co konkretnie Ci nie odpowiada. Atmosfera, czy wynagrodzenie, o którym wspominasz, że nie jest zbyt wysokie?

Kusia
@Sławek

Nie warto tam robić

@Franciszek

Pracowałem tam kilka lat, przykładów mógłbym podać bez liku zarówno swoich jak i znajomych. Wymienię kilka. Przerwy jest tylko 15 min, powyżej tego zabierają pracownikom z setek! Ciężko dostać urlop jeśli nie ma się układów (nawet w lato zdarzało się nie dostać....). Kierownictwo potrafi przesiedzieć cały dzień nie pomagając pracownikom. Wypadki w pracy zamiatane pod dywan... Pracownicy z zagranicy (Ukraina, Białoruś, Gruzja, Nepal, Indie i inne) są w wielu przypadkach lepiej traktowani niż Polacy. To tylko niektóre, ktoś chce więcej przykładów? Pozdrawiam i mówię nawet najgorszym wrogom!!! Omijajcie Piekarnie Szwajcarską.

Graf
@LegMan

Bzdura !!! Mniej pretensję do naszego rządu że takie jest prawo a nie do firmy że masz tylko 15 min przerwy . Na przerwie możesz siedzieć nawet 1 h tylko pamiętaj że później nie będziesz miał limitu bo powinieneś pracować 7:45 ale płacone masz za 8 Pracowałem tam długo i to właśnie za takich ludzi jak ty i z twoim podejściem trzeba było zapier......Bo kierownik przychodził i się czepiał że maszyna nie pracuje i w sumie to miał rację bo to on jest za to rozliczany a nie ty . Poza tym kierownik jest od pilnowania i pomagania w ewentualnym ustawieniu linii operatorowi jeżeli jest coś nie tak , a nie pracowania za ciebie

@Graf

Niunius....ja tam pracowałem za trzech a więc nie pisz bzdur proszę. Przez kilka lat nie zostało to dostrzeżone ani w żaden sposób wynagrodzone. W obecnej pracy mam pół godziny przerwy i nic mi nie odliczają. Można? Można! To że np. na święta albo w wigilię pracowniczą wychodzisz wcześniej i z setek zabierają ci z wypłaty jest wporzadku wobec pracownika? Nie będę więcej nic tu pisał. Szkoda czasu. Nie pracuje już w piekarni Szwajcarskiej, nie będe przekonywał nikogo jak tam jest skoro ktoś ma swoje "dobre????" zdanie o tej firmie....

Koza
@Graf

Chciałabym pracować na produkcji czy możesz mi napisać jakie tam są mnienwiecej zarobki pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol - Marki

• Jak się pracuje w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 53 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol
2.5/5 Na podstawie 141 ocen.
  • Słoneczna 22
    05-270 Marki