Opinie o Mann - Intermedia Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mann - Intermedia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mann - Intermedia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mann - Intermedia Sp. z o.o. w Łódź

hanys

Dzisiaj wraz z paroma kolegami oddaliśmy sprawę do sądu.Pozdrawiam starą gwardię i nie tylko.

Kiedy ?

Kiedy Kasa [usunięte przez moderatora] ? Składajcie pozwy bo tylko w ten sposób mozemy coś uzyskać

Wit

Czy chcesz czekać biernie ?

ada

Czy ktoś wie czy mają gdzieś inne budowy w Polsce niż w warszawie

Firma Mann - Intermedia Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
robik

To nic nie da ogłoszą upadłość i tak nic nie dostaniecie na 100% za dużo mają długów . pożegnajcie się z kasą .

Bez Nick

Niektórzy już złożyli swoje dokumenty do Inspektora Pracy. Teraz nie ma więcej chetnych ? Wszyscy jak zwykle mocni w gębie !!!!!!!!!!!!!

pracownik były

niezłe opinie już w 2011 było wiadomo [usunięte przez moderatora]i na szafot tylko nikt tego nie rozumiał

______________

tak w tej sytuacji nalezy isc na kolanach do siedziby Mann Intermedia i litosciwie blagac o wynagrodzinie za miesiac grudzien

Ktoś

To chyba nie tędy droga aby wypisywać takie głupoty. Chcecie coś osiągnąć zacznijcie myśleć a nie się wzajemnie obrażać

_________________

dajta wyplate ludzie na chleb nei maja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kaj

Murzyn jutro będę w PIP.To wszystko się dowiem co i jak mamy zrobić.Wtedy Ci napisze mój nr i pogadamy.

Co do Strabaga to zwolnił pracowników z oddziału drogowego. co bylo wiadome dużo wcześniej, że do tego dojdzie po Euro. Firma jest duża i bardzo eleastyczna i już ma duże kontrakty związane z modernizacją kolejnictwa i zatrudniła duzo pracowników.

Murzyn

Jedwabników????... nie myślę że pociągnie dalej roboty elektryczne, jak sam mówił naskakał się po rowach, lecz wtedy do głowy mi nie przyszło że po czyichś. Teraz to pewnie będzie Profi-kabel Sp. z o.o., już i tak część majątku tam przecieka. Najważniejsze żeby ani złotówki im nie darować, swojego dochodzić roszczenia własne na piśmie do firmy wysłać poleconym, musi być ich ślad w papierach firmy, łatwiej wtedy nawet od syndyka czy FŚG kasę wyciągnąć.

lucky

"pesymista" , "optymista" - dyskusja na poziomie! GRATULUJE!!!!! Moja współpraca z tą firmą zakończyła się na szczęście w zeszłym roku i już wtedy zauważalne były sygnały świadczące o pogłębiających się problemach: opóźnianie wypłat, zaleganie z płatnościami, ratami leasingowymi, składkami ZUS-owskimi.To co teraz się dzieje jest skutkiem złego zarządzania firmą i nierzadko przydzielania stanowisk kierowniczych osobom niekompetentnym, [usunięte przez moderatora] dobrych i uczciwych pracowników przez niekompetentne kierownictwo, przyczyn można wymieniać w nieskończoność ...... Mam nadzieje, że najgorsze [usunięte przez moderatora]dostaną w końcu za swoje. Wszystkim pozostałym, uczciwym pracownikom życzę powodzenia w znalezieniu nowej lepszej pracy, no i oczywiście jak najszybszego odzyskania pieniędzy (co może jednak okazać się niełatwe). TRZYMAM KCIUKI!!!!

pesymista

Przypomnij si (usunięte przez administratora) obiektywny ortografię.A co do [usunięte przez moderatora] nic nie mam ,znałem ją od początku istnienia firmy.Ty patałachu (usunięte przez administratora) wiesz,a twoja [usunięte przez moderatora]

obiektywny.

Sądzę ,że pan [usunięte przez moderatora]jest wypłoszony więc nie stac by go było na obiektywne spojrzenie prawdzie w oczy.Pan[usunięte przez moderatora]raczej ma w (usunięte przez administratora) internetowe opinie kogokolwiek , ma ciekawsze ,rzeczy do roboty.Śmiać mi się chce , bo wystarczy odrobina spostrzegawczości ,żeby zorientować się kto pracował/pracuje w biurze a kto przy łopacie :) Co jak co, ale pan pesymista raczej sadząc po jego składni i ortografii był operatorem szpadla :)

pozdro

Tym obiektywnym nie jest kto inny tylko [usunięte przez moderatora].Boją się o swoje (usunięte przez administratora) więc głupstwa piszą.I tak spotkamy się w sądzie może to będzie lepsze i bezpieczniejsze dla was.

obiektywny

[usunięte przez moderatora].Nie dostaniesz żadnych pieniędzy bo najnormalniej ich nie ma.Radzę ci ,żebyś szybko poszedł do Gilett a lub na kase do żabki bow lutym będziesz jadł sam makaron :) Nie jestem pracownikiem biura ani pracownikiem tej firmy.Dla tego tez jestem obiektywny :)Tak więc dopuki nie znacie statusu tej spółki do puty nie wiecie jak umowami jest zabezpieczone ,że w razie upadłości konsekwencje prawno-finansowe można ominąć :) Szkoda energii na nerwy.Do roboty!!! A panu panie Murzyn powiem ,że prowadzenie firmy tonie jest sprawa o alimenty , więc Naprawienie czyichś błędów nieraz trwa latami , a poprzedniej kierowniczki nie ma z nami raptem 3-4 miesiace ...

Murzyn

Ty- obiektywny- w[usunięte przez moderatora]... Im więcej pozwów lub jeden zbiorowy tym większa szansa na odzyskanie pieniędzy, między innymi tak jak pisał "V V",prawnicy też są głodni i jeśli znajdą sposób na dobranie się do tyłka tym" preziom"," tirowcom" i "humanistom ze smykałką do techniki" temu całemu zarządowi z ciepłymi rączkami, znajdą jakieś formalne uchybienie, to i oni się najedzą i my, a jeśli nawet nie znajdą to dla mnie kwestia wydania tych kilkuset pln. warte jest satysfakcji. Poza tym pozew zbiorowy jednostkowo wychodzi taniej. Piszesz Strabag zwolnił ale nie piszesz że, dał znać ludziom pół roku wcześniej, wypłacił wszystko co do zeta, ogólnie że wobec ludzi był w porządku. Piszesz, "poprzednia pani kierownik popsuła", napisz co się zmieniło od momentu jej zwolnienia, jak wysoko wykwalifikowaną kadrę zatrudniła firma i opisz jej sukcesy (tej kadry), jak jej mąż podpisywał wykony to najlepsi kumple z preziem byli, a jak trzeba się było do roboty zabrać to od razu be be. Nie jest to wylewanie żalów tylko ustalanie prawdy, winę za upadek tej firmy ponosi tylko i wyłącznie prezio i zarząd .......bo tak to jest w naszym pięknym kraju.

obiektywny.

Co do pozwów do sadu pracy to po za satysfakcją nic wam to nie da.Wyrokiem korzystnym nie nakarmisz rodziny.Tak więc nie liczyłbym na waszym miejscu na jakiekolwiek pieniądze.Majątek firmy to sprzęt biurowy i troche narzędzi.Flota , koparki , minikoparki , agregaty itd. to sprzęt leasingowy.Czyli na nim położy rekę bank.Tak więc bicie piany nic tu nie zmieni.Osobiście jak bym nie dostał kasy po miesiącu to poszedłbym n zwolnienie.Firmy upadają , sytuacja w kraju się pogarsza ,więc nic dziwnego ,że takie firmy po kolei padają.Strabag zwolnił ostatnio 1/3 swojej kadry pracowniczej a to jest kilka tysięcy osób.Fabryki samochodów w Tychach też redukuja.Idą ciężkie czasy więc takie scenariusze będa niestety częstszymi.Nie zmienia to faktu ,że nikt specjalnie nie prowadzi dobrze prosperującej firmy do upadku.Tak więc wylewanie żalu na prezesa czy na zarząd jest bezcelowe i nie słuszne .Faktem jest ,że poprzednia pani kierownik mocno sie przysłużyła do obecnego stanu rzeczy.Reasumując pip, sady itp jeść wam nie dadzą.Proponuje zamiast tracić energię na bicie piany na necie , zorganizowanie sobie nowej pracy jak najszybciej.Do roboty.Nic nie ma za darmo.Tym bardziej w naszym pieknym kraju....:):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Mann - Intermedia Sp. z o.o. - Łódź

Mann - Intermedia Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Rynek Nowosolna 2
    92-703 Łódź

Mann - Intermedia Sp. z o.o.