Opinie o Kredyt Inwest w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kredyt Inwest. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kredyt Inwest o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredyt Inwest w Warszawa

kowal Nowy wpis

Na panią Monikę Urbanek z Kredyt Inwest trafiliśmy z polecenia. Pani Monika wykazała się pełnym profesjonalizmem .Pomogła nam we wszelkie formalności związanych z Kredytem Hipotecznym nie zdawaliśmy sobie sprawy, że cała ta procedura jest tak skomplikowana i dziś już wiemy że sami byśmy sobie nie dali rady tak szybko i bezboleśnie . GORĄCO I POLECAMY PANIĄ MONIKĘ URBANEK

Zuzanna Nowy wpis

@turbo rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się co wpływa na Twoją pozytywną ocenę Kredyt Inwest jako pracodawcy.

turbo Nowy wpis

W skrócie: Polecam !! Firma w której można sporo zarobić o ile chce Ci się pracować ;-)

Rafał Nowy wpis

Jak pracowałem kilka miesięcy temu na stanowisku osoby do umawiania spotkań to miałem stałą podstawę + premie, przez pierwszy okres te premie wychodziły mi różnie ale jak się wdrożyłem udało mi się wyciągać około 3000 zł - 3500 zł w zależności od miesiąca, niestety z powodu zmiany miejsca zamieszkania musiałem zrezygnować ale ogólnie polecam zarówno pod względem finansowym jak i atmosfery w biurze :)

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Ds. Kredytów Hipotecznych oferowane przez firmę Kredyt Inwest? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
oni

jak wygladają zarobki ?

zzzzyk

@kkkk ale był to najgorszy etap Twojego życia, bo tu pracowałeś, czy też akurat tak się złożyło? Moja siostra pracuje tu pół roku i chce mnie tu wciągnąć.

kkkk

praca w kredyt inwest to najgorszy etap mojego zycia, szczerze nie polecam

im_working

Będę wdzięczna za informacje, mój mail to: izam.85@wp.pl

inunia

A na jakim stanowisku pracowales? Ja bylam tylko na rozmowie jakis czas temu i zastanawiam sie czy dobrze zrobilam wybierajac inna prace. Mlody pan ktory przeprowadzal ze mna rozmowe wydawal sie ok.

im_working

Wczoraj byłam na pierwszej rozmowie, czytając ostatnią opinie miałam obawy, ale zaproponowane warunki pracy wydają się być ok. Teraz drugi etap.

Marta M

"goska" luźna ponieważ w biurze ogólnie jest zawsze wesoło, każdy robi to co do niego należy i nikt się nie spina. Ludzie są tak dobierani że nie pracują na siłę stąd brak większych spinek. A co do imprez jak w każdej firmie raz na jakiś czas jest organizowana. Ja byłam na jednej w biurze i było fajnie. Co do paczek na święta, to akurat nie orientuje się bo nie pracowałam w okresie większych swiąt.

Marta M

Pracowałam co prawda krótko bo 3mc-e ale mogę szczerze polecić. Konkretni ludzie a przy okazji dość luźna atmosfera. Każdy wie co ma robić i nikt się go zbytnio nie czepia. Gdyby nie przeprowadzka dalej bym tam pracowała. Zarobki na przyzwoitym poziomie. Wg. mnie wszystko ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Inwest - Warszawa

Kredyt Inwest
3.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Graniczna 43/5
    06-400 Warszawa