EPAM Systems

Opinie o EPAM Systems

niezadowolony

firma, że żal (usunięte przez administratora) ciska po prostu, od samego początku traktują kandydata jak (usunięte przez administratora) kołki, które miały poprowadzić rozmowę dzwonią pół godziny później niż umuwiony czas, po czym zachowuja sie napastliwie, ciagle przerywajac wypowiedż. strata czasu, nie polecam

kandydat

waszą odpowiedzią na ciężkie zarzuty kolegi jest, ze macie ruchomą przerwę na obiad? elastyczny czas pracy oznacza nielimitowane nagdodziny?

Epamer2

Pracuje w CHEQ od jakiegos juz czasu i z tego, co wiem, na razie odeszly 2 osoby; wiec raczej nie nazywalbym tego masowymi odesciami. Za to na duzy plus - elastyczne godziny pracy i nie ma zadnej przerwy wymuszonej na obiad. Prawda jest, ze technologia bywa przestarzala, ale za to architektura systemu IMO jest ciekawa. Nie jest to pierwsza firma, ktorej pracuje i w kazdej z poprzednich trzeba czasem bylo robic shity.

kandydat

szkoda że dopiero teraz ktoś wypowiedział się konkretnie, niestety decyzja już zapadła kilka tygodni temu i teraz nie ma odwrotu muszę pójść do EPAMa. Znam nazwę projektu do którego mam trafić w EPAM ale kompletnie nie wiem nic o atmosferze, technologii itp. Pewnie szybko okaże się że będę żałował decyzji bo opuściłem ciepłą posadkę żeby trafić na wielką [usunięte przez moderatora]. Ta decyzja już kosztuje mnie wiele zmian w życiu codziennym a jeśli dojdzie to tego kiepska sytuacja w nowej pracy to tym bardziej będę żałował.

Programista Java

Czemu wyświetla się 7 rozmów rekrutacyjnych a widać tylko dwie?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
xyz

kandydat - 2013-03-21 20:19:17 a jakies polaczenie remote desktop z kompem na zewnatrz pojdzie ? Po IP lub nazwie ddns. Teraz w firmie mam super pod tym wzgledem bo nic nie blokują, wszystko smiga i czlowiek da rade normalnie prywatna poczte przeczytac choc raz dziennie. Czasem ktos cos podesle i mozna chwile pośmiac sie, jest weselej. Pewnie google mail tez tam nie dziala.bierzesz smartphone, tablet albo netbooka i przez 3G sobie sprawdzasz pocztę. Tak jest w bankach i już :)

qwerty

Dasz radę, choć będziesz się wkurzał często. Ale sam zobaczysz to ocenisz, ja też chciałem się spróbować i byłem pewny sukcesu, no i w moim przypadku stwierdziłem akurat, że nie było warto.

qwerty

To jak tak to bierz ofertę, po roku zobaczysz czy wytrzymasz czy nie, a portfel będzie grubszy do tego czasu. Pewnie już i tak podjąłeś decyzję a tu szukałeś tylko potwierdzenia. A nie patrzyłeś na inne firmy? Przecież jest spory wybór.

kandydat

w firmie na I w ktorej jestem tez nie robie nic sensownego, powtarzalne czynnosci w narzedziach ktorych nie zna nikt poza tą firma bo inne firmy uzywaja narzedzi bardziej rynkowych. Tyle ze atmosfera jest luźna i nie ma poganiaczy, pracuje sie bez naciskow, wysiedziec godziny tez trzeba. Jak mam robic to samo za duzo wieksza kase to wybor jest prosty.

Przypuszczam ze ponad polowa pracownikow Epam szuka aktywnie pracy bo nie robia nic sensownego (i pracuja od...do... czekajac z utensknieniam na wyplate... od wyplaty do wyplaty bo nic innego nikogo tu nie cieszy).

pensil

Jest szansa, że zaraz tu dostaniesz informacje, że całe narzekanie jest przesadzone i Epam to wspaniała firma. Życzę przemyślanej decyzji. Więcej nie piszę, bo szkoda klawiatury.

Epam potrzebuje najemnikow, pracujacych za kase ale nie dla ideii, osob ktore jak im klient zleci zrobia rzeczy w ktore nie wierza lub wiedza ze nie beda dzialaly (czesto zdarza sie ze po stronie klienta sa osoby z mniejszym doswiadczeniem niz te w Epam ale to one decyduja). Jesli chce sie rozwijac i cieszyc praca nie jest to miejsce dla Ciebie. Jesli tylko kasa sie liczy to dobrze trafiles...

kandydat

stanąłem przed wyborem czy zostac w duzej korporacji na I w Krakowie vs. przejscie do EPAM. Kuszą zarobki w moim przypadku ponad 30% wieksze ale jak czytam te opinie zaczynam mieć wątpliwości czy warto. Jakieś porady ?

Coz, sadze ze to kolejny nedzny PR uprawiany przez firme na E

Obecny pracownik

Czy osoby ostatnio wypowiadajace sie na forum sa nadal zatrudnione w Epam? A moze w konkurencji...?

Może więcej szczegółów? Długo już tam pracujesz? Czy brak zainteresowania managera tobą nie wynika z tego że akurat jest taki a nie inny? (ludzie są różni) Czy to ogólna praktyka? Są jakieś plusy? Też pracuje w corpie w Krakowie i oprócz pensji w terminie reszta opisanych rzeczy przez ciebie u mnie się pokrywa ...

Zostaw merytoryczną opinię o EPAM Systems - Kraków

• Jak się pracuje w EPAM Systems?

Zobacz opinie na temat firmy EPAM Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EPAM Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EPAM Systems?

Kandydaci do pracy w EPAM Systems napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EPAM Systems