Opinie o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Nowy BFG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Nowy BFG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Wiatr Sanocki

Dzisiaj kolejna fala odejść pracowników , jak tak dalej pójdzie to kto będzie pracował

PISKORZ
@Wiatr Sanocki

Lepiej w markecie towar wykładać ?

Gumi
@PISKORZ

Przynajmniej lepsza kasa , Piskorz siedź w centrali na stołku i się nie wypowiadaj bo jazdy wie kim jesteś .

Ola
@Wiatr Sanocki

Nie jestem pracownikiem PBS więc nie wiem co jest nagle powodem takich odejść? Pracuję w innym Banku w Krośnie i zawsze było tak że to od nas odchodzili pracownicy ale do nas z PBSu jeszcze nikt nie chciał przyjść mimo może lepszych poborów

Konrad
@Ola

No to Ola siedz tam gdzie jesteś

WWerty
@Wiatr Sanocki

Odchodzą i na tym nie koniec w styczniu kolejne odejścia ????

F.J.M.M

Stronę na temat opinii PBS-u otrzymałem od kolegi, postanowiłem więc poczytać w/w informacje z powodu odejścia pracownika z Oddziału w Haczowie. Posiadam tam rachunek od ponad 10 lat i nie znam innego tak kompetentnego pracownika w całym PBS-ie. Panie ……. nie wiem czy mogę wymieniać imię , życzę Panu samych sukcesów , mam nadzieję ,że kiedyś będę miał okazję się z Panem spotkać prywatnie oraz zawodowo, nawet w temacie oferty pracy „mało jest takich ludzi jak Pan”. Na dzień dzisiejszy zastanawiam się nad zmianą banku ponieważ teraz to nie można z nikim nic załatwić bo nikt nic nie wie, albo odsyłają do kogoś innego. Dziękuję za wszelkie doradztwo bankowe, oraz pomoc w trudnych sytuacjach , ponieważ jak każda firma miałem wzrosty i upadki etc. Gratuluję Panu podjęcie słusznej decyzji !!!!POWODZENIA i do zobaczenia

@F.J.M.M

Łukasz, wcale a wcale nie widać że to Ty... W dzieciństwie rodzice Cię nie chwalili?

Robroy
@Ewa

Przecież to oczywiste :-) W końcu jeszcze pracując sam pisał na siebie pochwały niby w imieniu klientów ...

PISKORZ
@F.J.M.M

No nie ładnie! Czyżby "Chwalipięta". Nie wyglądał na takiego!

Mgła Sanu
@Robroy

Zwolniony czy sam odszedł?

Piskorz
@Mgła Sanu

Odszedł!!!

Tryton
@Ewa

Zazdrościcie poprostu chłopakowi, że go tak klienci lubili

jacek

A czy nie wiecie czy będa przyjmować? Jestem swiezo upieczonym mgr prawa i ekonomii i rozglądam sie za atrakcyjna pracą niekoniecznie finansowo ale zeby sie czegos nauczyc i nie ukrywam ze interesuje mnie praca w banku..

Konrad
@jacek

Radzę się dobrze zastanowić!

Girma

Nie ma się co dziwić na dzień dzisiejszy w PBS nie ma koleżeństwa każdy smutny, zduty , zły na cały świat . Pracownicy uciekają bo chcą normalnych warunków

Rozmowę kwalifikacyjną w Bank Nowy BFG S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inspektor Działu Rozwoju Rachunków?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Capter

Kolejne osoby składają w banku wypowiedzenia , wszyscy uciekają bo maja dość

Zorientowany

Na dzisiejszym posiedzeniu KNF wyraziła zgodę na powołanie 5 prezesów banków spółdzielczych. Nasza p.o. nadal bez zgody - od ponad roku. Nikogo to nie dziwi? Radę Nadzorczą też?

Czy nadal P. Prezes foruje kolegę ?

Patrycja

@Kulson wprawdzie nie jestem administratorem portalu, ale znam odpowiedź na Twojej pytanie. Nie jest możliwe, by pracodawca uzyskał numer ID osoby, która wpis zostawiła. Takie dane mogą być udostępnianie wyłącznie na wniosek organów ścigania.

stary bankowiec

Smieszne i dziecinne te wpisy..zwłaszcza ostatni.."my pracownicy..." a przepraszam od kiedy pracownik ma cos do powiedzenia w tym temacie?, pracowałem blisko 30 lat w jednym z najwiekszych banków w Europie.. i nie spotkałem sie z sytuacja gdzie pracownik miał wpływ na firme w ktorej pracuje co najwyżej moze sie zwolnic lub jesli jest akcjonariuszem/udziałowcem powiedzieć cos na Walnym Zgromadzeniu..to nie jest spółdzielnia typu PGR /i tam tez watpliwy był wpływ pracowników na proces zarzadzania/, skoro takie a nie inne decyzje zapadaja to chyba z czegoś wynikaja.. może próbuje się ratowac ten bank i chronić miejsca pracy.. może to skutki złych decyzji poprzedniego Zarządu i dzis ponosicie jako pracownicy tego konsekwencje tych fatalnych decyzji za poprzedniego Zarządu.. moze warto popatrzyc bez emocji na to co sie dzieje..wątpie aby obecne podejmowane decyzje miały na celu zniszczenie "osiagniec" poprzedników..prosze pamietac że obecny zarzad bedzie oceniany przez pryzmat realizacji planu naprawczego przedłożonego KNF, a każde lekarstwo jest gorzkie jak pacjent jest chory.. życze sukcesów..

@stary bankowiec

Właśnie za poprzedniego Zarządu bank się rozwinął z małego, lokalnego "banku rolnego" na drugi pod względem wielkości sumy bilansowej bank spółdzielczy w Polsce. I wtedy ci, którzy dzisiaj szkalują poprzedni zarząd popierali te działania. Nie baliśmy się wtedy o swoje miejsca pracy, o wynagrodzenia, które dzisiaj są obniżane z dnia na dzień nawet o kilkadziesiąt procent. Nawet Ty piszesz o "osiągnięciach" poprzedniego zarządu w cudzysłowie, ale czy masz konkretne informacje na ten temat czy bazujesz na tych, którymi karmi nas obecny zarząd. Cały obecny zarząd to byli dyrektorzy, którzy bankowości uczyli się od członków poprzedniego Zarządu i jak jeszcze raz podkreślam do czasu zmian popierali jego działania. Plan naprawczy jest realizowany od września ub.r. i chyba z marnym skutkiem, skoro p.o. prezes nadal nie uzyskała akceptacji KNF, a w tym już raczej nie ma winy starego zarządu, na który usiłuje się zrzucić całe zło. Co do pracowników to nie bardzo chce mi się wierzyć, że napisał to ktoś z nich, ponieważ uważam, że gdy naprawdę będą chcieli coś zrobić, to znajdą inny sposób, żeby się zorganizować niż skrzykiwanie się na forum. Z drugiej strony w banku już nikt nikomu nie ufa, ludzie boją się rozmawiać na takie tematy, ponieważ nie wiedzą kto jeszcze swój, a kto już nie. Mimo wszystko mam wielką nadzieję, że znajdzie się garstka odważnych, którzy będą chcieli i nie będą się bali coś zrobić. Każdy z pracowników jest jednocześnie udziałowcem, więc nie dziw się, że też chcą, żeby w banku się dobrze działo i żeby mieli coś do powiedzenia. Co do rady nadzorczej również wydaje mi się, że do najbliższych wyborów (czyli najprawdopodobniej do marca 2018 r.) nic nie zrobią, skoro do tej pory przyzwalają na to wszystko, co tam się wyrabia. Jeśli skład rady uległby zmianie (najlepiej, żeby zmienił się skład prezydium rady) może wówczas pojawiłaby się szansa na realną współpracę z jej członkami, ale w to na razie nie wierzę.

Stary bankowiec
@Zainteresowany

Szanowny Panie! W zasadzie nie odpisuje na tego typu dialog w necie.. pisząc swoje uwagi chciałem zwrócić uwagę na spojrzenie działania tego banku z którego usług miałem przyjemność korzystać dwukrotnie 4 lata temu i byłem zadowolony tak poziomem kultury jak i szybkością działania, wcześniej jak pisałem pracowałem od początku lat 80 w GS (Goldman Sachs) zaczynając od najniższego szczebla kończąc na stanowisku kierowniczym, stąd pozwoliłem sobie na zwrócenie uwagi na pewne niuanse, otóż jeśli chodzi o poprzedni zarząd to proszę może zapoznać się z portfelem kredytowym i jego kondycja jak również koncentracja branżową, może to tu będzie wyjasnienienie decyzji o odwołaniu prezesa i vice prezesów.. może.. bo z drugiej któż wymienia zarząd który generuje wysoką wartość dodaną dla takiej firmy jak bank..mozna też popatrzeć na cenę obligacji dopasowanych na CETo..ich znaczny spadek też był czymś podyktowany..z tego co się orientuję to organy takie jak INF raczej rzadko sięga po takie instrumenty jak zmiana Zarządu.. jakieś przesłanki musiały być.. to że nie powołują nowego Prezesa to też raczej wynika z faktu dość wolnego działania takiej instytucji, prezesów dużych banków komercyjnych na polską zatwierdzanie czasem po kilkunastu miesiącach więc tego bym akurat nie wiązał z programem naprawczy, oczywiście ocena końcową będzie istotna bo ona wpłynie na to czy przetrwanie czy też nie..piszac wcześniejszy post chciałem zwrócić uwagę na fakt że za błędy popełnianiane w działalności bankowej i że zacytuję klasyka nie mierzenie możliwości do sił (finansowych ) kończy się smutno przede wszystkim dla ludzi pracujących w tym biznesie..mowiac kolokwialnie szczupak może się czuć dobrze w stawie pełnym karpia ale jak się zapuści tam gdzie pływają rekiny ..to niekoniecznie dobrze..ekspansja kredytową bez odpowiedniego dostępu do kapitału kończy się smutno dla banku który bawił się w duży bank..przyklady z lat 80 to choćby banki w Japonii które miały problemy bo inwestowaniu w budownictwo i jak bańka pękła dużo z nich poszło na dno lub w najlepszym razie zostało przejęte.. sorry ale się za Bardzo rozpocząłem ale już mam siedemdziesiąte więc chyba przynudzam...???? w każdym razie patrzcie na siebie i nie patrzcie w tył...oczywiscie zastrzegam że realiów w Waszym banku nie znam i dzielilem się swoimi doświadczeniami.. życzę sukcesów i wiary w przyszlosc

Analityk Bogdana
@Stary bankowiec

CETO? Czy w tej firmie PR jakiś emerytów z GS-u zatrudniają? :)

rapanui

Według naszych informacji przedłużający się wybór wiceprezesa wynika z tego że trwa walka o akceptację kandydatki powiązanej z nbp i knf. Według nas pracowników jest to pierwszy krok do przejęcia banku lub jego likwidacji. Chcemy spotkać się z radą nadzorczą i poprosić o wyjaśnienie sytuacji. Chcemy wiedzieć jaki plan wobec naszego banku ma zarząd i czy cała rada nadzorcza uczestniczy w tych działaniach. Mamy nadzieję, że ktoś nam wreszcie wyjaśni to co się dzieje. Pracujemy to od lat, niektórzy całe życie i nie będziemy biernie patrzyli na to co się dzieje. Osoby spoza Sanoka zainteresowane spotkaniem lub takie, które mają informacje w tej sprawie (nie chodzi nam o mobbing, bo tego jest pełno w internecie) prosimy o kontakt na maila: ratujmypbs @ gmail com

NICO
@rapanui

Trzymam za Was Pracownicy kciuki i powodzenia życzę. Łatwo nie będzie, ale widzę desperację, a to dobrze wróży.

Kulson

Treść: czy pracodawca może nielegalnie zdobyć IP wpisujacych? Jeśli tak, jestem ostatni raz na tym portalu. Proszę o odpowiedź administratora.

Mala Mi

To ja sie pytam, po co taka osoba w zarzadzie? Bo czytajac te komentarze wylania sie jakis potwor niemalze, ktory nie szanuje ludzi z nim pracujacych. Ale widocznie osobiscie mam inne spojrzenie na prace i drugiego czlowieka.

dsk

Nowy to typowy figurant do podpisywani papierków. Niedawno była akcja wypytywania wśród pracowników o mobbing, mierzenie czasu w toalecie czy pilnowanie parzenia herbaty. Wszystkim się wydawało że skończy się wypowiedzeniem, a tu awans. Facet nie startował w konkursie. Może ktoś coś na kogoś miał i go zmusił do wyrażenia zgody.

Kolega
@dsk

Zapomniałeś jeszcze dodać o zakazie prowadzenia rozmów na prywatne tematy i obowiązku trzymania dłoni na biurku. O ślubie koleżanki z pokoju współpracownicy dowiedzieli się tydzień czy dwa po fakcie, bo nie miała możliwości podzielić się z nimi radosną nowiną :-) Ludzie w banku się śmieją, że jeśli ktokolwiek cieszy się z tego wyboru, to są to pracownicy DSK, bo na pewno dyrektora traktującego ich gorzej od dotychczasowego już mieć nie będą.

@dsk

Figurant? Żartujesz chyba. To najuczciwsza osoba w banku!

Patrycja

@Kolega rozumiem, że w PBS Bank panują bardzo sztywne zasady, których trzeba przestrzegać. Czy oprócz tych przez Ciebie wymienionych trzeba pamiętać o jakichś jeszcze? Czy one dotyczą całej firmy, czy też może tylko wybranych jej działów?

Potencjalny pracownik

Powiem szczerze, że trochę mnie zmroziło. Kilka dni temu wysłałam do banku cv, czytając m.in o stabilności zatrudnienia, a teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. Czy ktoś może to potwierdzić?

XXX
@Potencjalny pracownik

Stabilność zatrudnienia? Zapytaj w kadrach ilu pracowników z kilkunastoletnim stażem pracy odeszło w przeciągu ostatniego miesiąca. Nic się nie dzieje bez przyczyny.

Pracownik - jak długo jeszcze?

Miesiąc temu degradacja z funkcji wiceprezesa zarządu na dyrektora oddziału w Domaradzu, wczoraj awans na dyrektora oddziału wiodącego w Brzozowie. Co za kolejny miesiąc? Znowu wiceprezes czy może od razu prezes? Ludzie, o co w tym wszystkim chodzi? I gdzie jest Rada Nadzorcza? Obudźcie się, bo chyba nie zdajecie sobie sprawy z ciążącej na was odpowiedzialności. Polityka kadrowa jest taka, że idziemy do pracy i zastanawiamy się, czy zakończymy dzień na swoim stanowisku albo czy w ogóle na koniec dnia będę jeszcze pracownikiem PBS.

klien
@Pracownik - jak długo jeszcze?

Kadrowe decyzje to odpowiedzialność zarządu.

Pracownik - jak długo jeszcze
@klien

Decyzje kadrowe tak, ale nie wierzę, że w przypadku byłego wice rada nie miała nic do powiedzenia. Dlaczego drugi wiceprezes musiał się pożegnać z bankiem, a ten nie. Powoływanie i odwoływanie członków zarzadu to jednak kompetencje rady nadzorczej. Wczoraj rada powołała kolejnego wiceprezesa. Pytanie za sto punktów: którzy kandydaci zdobyli najwięcej głosów na czwartkowym posiedzeniu? Bo ten wczoraj wybrany podobno nawet nie kandydował...

spoldzielca

Dziwne i nieprzemyślane decyzje zarządu to już norma (np. : ekspresowa odbudowa pozycji byłego wiceprezesa , niebezpieczna zabawa w budowanie składu zarządu ) . A może wystarczyło zatrzymać w zarządzie oddelegowanego członka rady i może ustrzec się takich wpadek

Turbo

zmiany zmiany... końca nie widać. Stawiam wiadro śledzi dla tego kto trafi kolejną roszadę. Zapraszam do zabawy.

Domaradz

"Awans " z funkcji wiceprezesa Zarządu na dyrektora oddziału w Domaradzu, to faktycznie pieknie rozwijająca się kariera. O tyle dobrze, że nie poświęcili kolejnego dyrektora, żeby zapewnić ciepłą posadzkę byłemu wiceprezesowi, bo szczerze mówiąc większość dyrektorów się tego spodziewała. Pracownicy Oddziału w Domaradzu - niech moc będzie z Wami!

Zuza
@Domaradz

Dobre! W punkt! Czarna robota wykonana, może odejść. Tam niczego nie zawali!

@Domaradz

Gratulacje awansu

Stały klient

Zawsze uważałem, że podstawa to budowa dobrej atmosfery w firmie, wyjście do ludzi, współpraca, a efekty przyjdą same! Owszem to nie jest łatwe, ale zawsze warto próbować. Najgorsze jest dzielenie ludzi na lepszy czy gorszy sort, zastraszanie zwolnieniami, to droga skazana na niepowodzenie. A i klienci szybko wyczuja złą atmosferę. Fachowców w tym banku nie brakuje, może wystarczy wyciągnąć do nich rękę.

XXX
@Stały klient

To się już dzieje. Klienci też zwracają uwagę, że wiele się zmieniło. A 75 % załogi szuka nowej pracy, bo mają dość takiego traktowania. I co gorsza to właśnie ci najdłużej pracujący, a więc najbardziej doświadczeni chcą odejść. I nie będzie łatwo tak szybko ich zastąpić.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Nowy BFG S.A. - Sanok

• Jak się pracuje w Bank Nowy BFG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Nowy BFG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Nowy BFG S.A.?

Bank Nowy BFG S.A.
1.9/5 Na podstawie 333 ocen.

Bank Nowy BFG S.A.