Opinie o PBM POLMAR w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PBM POLMAR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PBM POLMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBM POLMAR w Płock

colo

Dzwoniłem do tej "firmy" i Pani była oburzona że w ogóle musiała odebrać tel. Usłyszałem odrażające "słucham" , po czym ciężko znudzona , odpowiedział mi na kilka moich pytań. Przy czym musiałem się nie źle wysilić żeby usłyszeć jaką stawkę godzinową proponują , od 25-31 zł. na g. I żałuję tylko że nie buchnąłem śmiechem, była by to chyba odpowiednia reakcja na tą arogancką rozmowę. Dlatego pośpiesznie zobaczyłem co słychać na forum o tej "firmie". Myślę że szkoda czasu i nerwów na tego "krzaczka".

Juz po samej gadce widac ,ze takich pracodawcow omijac szerokim lukiem .(usunięte przez administratora)

p. M

To ja p. Mariola, jesteś obrzydliwym kłamcą. Umów o pracę w tym kraju nie daje nawet PKN Olren, za to znam w Płocku firmę pseudo spawacza, kiedyś dali mu miotłę bo tylko do tego się nadawał, który zatrudnia na umowy o dzieło - kwota brutto 300,00 zł. Proszę się tam udać. Wiem kim jesteś p. J.S. z Sierpca. W czerwcu w ubiegłym roku miał p. podjąć pracę we Włocławku. Normy były za wysokie. Wsiadłeś p. do auta i odjechałeś.Zero kontaktu z p. bo brak odwagi cywilnej nie pozwolił p. odebrać telefonu. Ci co pracowali, zarobili przyzwoite pieniądze, wypłacone przed czasem, dla nich normy nie były za wysokie bo znali się na robocie. Firma ma samochody ale wysyłanie 1 pracownika autem służbowym w okresie przejściowym jest kosztowne. Są inne tańsze rozwiązania o ile ludzie chcą ze sobą współpracować i się dogadać. Wczoraj znów p. pokazał kim jest. Wziął p. stówkę na badania i słuch po p. zaginął. Ani ja ani spawalnik nie mógł się z p. skontaktować. Nie odbierał p. po prostu telefonu.

widzę że Pani Mariola rekrutuje do pracy.Przestrzegam wszystkich atrakcyjne wynagrodzenie to napewno ale nie w tej firmie.Nie wchodźcie w te naiwne gry.Co to za firma która nawet nie ma porządnego samochodu dla pracowników o wypłacie w terminie zapomnijcie i oczywiście raty to dewiza szanownej Pani (usunięte przez administratora)a o umowie o pracę to jak zawsze zlecenie stek kłamst nie boi się Pani (usunięte przez administratora)mówić bajera opanowana nie psujcie sobie nerwów na dorobkiewiczów

p. M
@były pracownik

P. S. Taki kłamca i oszołom nie mógł być moim pracownikiem. Co najmniej kandydatem na pracownika ale kto z takim człowiekiem podejmie normalną współpracę? Za te oszczerstwa poniesie p. konsekwencje. Wie p. co to jest?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PBM POLMAR? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Kolega pracował u pani (usunięte przez administratora) i dostał za tydzień pracy jako spawacz 500 złotych drugi pracował tam parę miesięcy dojeżdzał do pracy gdzie mu kazano swoim samochodem ledwo wysępił na paliwo umowa pożal sie Boże zlecenie szkoda gadać i psuć sobie nerwów na dorobkiewiczów nie polecam.A jak się upominasz o swoje ciężko zarobione pieniądze Pani szanowna nie odbiera telefonu oczywiście wypłata w ratach resztę sami oceńcie pozdrawiam

p.M
@pracownik

Cóż to za kolega? U mnie spawacz zarabia od 16,00 zł do 30,00 zł netto. Warunek ma pracować a nie leżeć pijany bod budą lub na hotelu, ważne jest również co spawa, jaka jest jego wydajność i jaka jest jakość styków. Chyba normalne zasady? Płacimy za pracę, jej jakość i wydajność. Czasy stójkowych i statystów się już skończyły. Dlaczego? BO FIRMA BIERZE ROBOTĘ I MUSI JĄ DOBRZE WYKONAĆ. DZIŚ POWAŻNE NORMALNE FIRMY PŁACĄ TYLKO ZA DOBRĄ ROBOTĘ. PŁACĄ NA CZAS.Nie ma ściemniania. Analiza przypadku: wysyłam na robotę 5 spawaczy. Wśród nich jest 4 naprawdę dobrych a 1 średni i jeszcze nie przykłada się do roboty. Pytanie czy tych czterech ma zrobić na niego i czy on powinien mieć takie same pieniądze jak p., którzy naprawdę dobrze spawają i uczciwie pracują?

spawacz

Co tu dużo wymagać przecież pani prezes pracowała u MALINY (tech export) to chyba się nauczyła paru sztuczek jak traktować pracowników .UWAGA NA TĄ POLITUJ SIĘ BOŻE FIREMKĘ

UWAGA!!!!!

ludzie uważajcie na ta nowa firme krzak, spojrzcie na kadre zarzadzajacych i nie trzeba nic dodawac. mialem okazje poznac tych ludzi, masakra! obiecują góry złota i dobrą prace, uważajcie na umowy jaki z nimi podpisujecie. STANOWCZO ODRADZAM!

Zostaw merytoryczną opinię o PBM POLMAR - Płock

• Jak się pracuje w PBM POLMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PBM POLMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PBM POLMAR