Opinie o Festa Italiana Michał Chrobot w Płock

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Festa Italiana Michał Chrobot. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Festa Italiana Michał Chrobot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Festa Italiana Michał Chrobot w Płock

Kelner Nowy wpis
Były pracownik

Praca dla ludzi o mocnych nerwach. Stawka żart a ilość obowiązków jak z kosmosu. Zero szacunku i docenienia gdy pracuje się za pięciu. Oczywiście umowy brak. Agresywny stosunek do pracowników i traktowanie ich jak(usunięte przez administratora). Odradzam

Driver Nowy wpis
Były pracownik

Jakiś czasu temu pracowałem w tejże "Firmie". Kreowanie się pracodawców na wspaniałe, szczodre osoby to śmiech na sali. Jeden z właścicieli, osoba podła, mająca problemy z agresją, stosująca (usunięte przez administratora), szczuje pracowników na siebie, obraża i wyzywa pracowników za ich plecami a w oczy taki wspaniały, chodzi do ziomków do innych lokali i wyzywa swoich pracowników, brak poszanowania praw pracowniczych oraz godności ludzkiej. Stawki poniżej najniższej krajowej a wymagania z kosmosu. Szef radny więc uważa się za władcę wszechświata a słoma z butów wystaje. Na grupach pracowniczych na messengerze tworzy wyśmiewające memy z wykorzystaniem zdjęć pracowników lub ustawia jakieś "prowokacje" żeby zakpić z ludzi i wszystkich skłócić. W życiu nie pracowałem w tak toksycznym miejscu. Znajoma, która pracuje jako kelnerka, chodzi do pracy z bólem brzucha a wraca z płaczem. Nie polecam, chyba, że ktoś chce cierpieć na zespół stresu pourazowego do końca życia.

1
Administrator

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Festa Italiana Michał Chrobot w mieście Płock? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych na temat Festa Italiana Michał Chrobot. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Festa Italiana Michał Chrobot - Płock

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Festa Italiana Michał Chrobot?

  Zobacz opinie na temat firmy Festa Italiana Michał Chrobot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Festa Italiana Michał Chrobot
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Słoneczna 4a
  09-400 Płock
 • NIP: 7743116471 REGON: 363340520
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Festa Italiana Michał Chrobot
Przejdź do nowych opinii