Opinie o Coccodrillo (CDRL S.A.) w Kościan

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CDRL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CDRL S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CDRL S.A. w Kościan

Lubuskie:)

Odradzam wszystkim, praca po 10godzin niewolno usiąść, ciagle trzeba być na sklepie jedna przerwa 20min. Kontrola na kamerach non stop. Wypłaty to jakaś jedna wielka masakra obiecane dodatki i premie (1600 na pół etatu) =marzenie ???? A pracownika zwalniają dodając ogłoszenie na olx, nie jest do jednorazowa sytuacje. Do ostatniego dnia nie są w stanie powiedzieć czy przedłuża umowę. Wystawiając ogłoszenie na olx mówią, ze to jest zabezpieczenie dla nich gdyby obecny pracownik nie chciał przedłużyć umowy, nie pytając go o zdanie nawet- śmiech na sali. Próbują zwyczajnie z ludzi zrobić (usunięte przez administratora) Zaczynajac tam prace liczcie, ze będzie to 9 miesięcy. Nadgodziny nie zostały wypłacone od pół roku, Panie w kadrach maja bardzo duży problem z matematyka. Zwalniając wciskają urlop przy czym ucinają godziny i norma godzinowa za miesiąc nie zostaje wyrobiona. Odradzam naprawdę wszystkim, jeżeli szukacie czegoś na stałe.

jaa

@Młoda 22 4 dni pracy ale po 8 h przy połowie etatu ?

Jahaian
@jaa

Po 10godzin teraz nawet na pół etatu 3dni pod rząd

ABC

Widać, że Coccodrillo to już nie ta sama firma co kiedyś! Jeszcze kilka lat temu prezesi próbowali dbać o pracowników ale odkąd do pracy przyszła pani MC i pani Okon... jest masakra. Premie roczne nie dość, że wypłacają z ROCZNYM (premia za 2019 wypłacona zostanie dopiero z wypłatą grudniową) opóźnieniem to są to groszowe sprawy. Dodatku za niechorowalność nie wypłacają od marca, a mało tego, wszędzie gdzie tylko mogą pracownikom magazynu zmniejszają wynagrodzenia (chodzi mi o wszystkie premie, dodatki itp.). W czasach gdy wszystkie firmy do około mobilizują pracowników do przychodzenia do pracy mimo pandemii (np. dodatek z tego tytułu w jednej z Grodziskich firm wynosi 500 zł/m-c) to Coccodrillo wręcz zabiera mówiąc, że jest w trudnej sytuacji. Świetny żart!!!! Sklep internetowy jest cały czerwony od zamówień, dziewczyny na magazynie biegają i zbierają zlecenia. Prezesi weźcie się w garść bo to nie świadczy o was dobrze!!!

ABC

W Pianowie kilka osób ma wynik dodatni COVID-19 i nikt nie poszedł na kwarantannę, a osoby które miały bezpośredni kontakt z chorymi chodzą do pracy jakby nic się nie stało. Może czas zacząć w końcu myśleć o innych i zacząć nosić maseczki, zachowywać odległości, a przede wszystkim zostać w domu skoro miało się bezpośredni kontakt z chorymi!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie CDRL S.A. na stanowisko Specjalistka / Specjalista ds. Social Media? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Nie polecam. Zero szacunku dla pracowników. Liczy się tylko kasa.

Zażenowana

Miałam rozmowę. Pan wydawał się miły, miał przygotowane pytania. Uważałam, że dobrze wypadłam. Na koniec spytał się kiedy tylko mogę zacząć pracę. Umówiliśmy się, że zacznę pracę po niedzieli. Wydawało mi się, że mam tą pracę. Myliłam się. Wieczorem następnego dnia po rozmowie dostałam od tego pana telefon, że jednak nie mogę przyjść, bo on nie będzie miał czasu, zadzwoni do mnie następnego dnia żeby ustalić kiedy mogę przyjść. Od tamtego momentu już się ze mną skontaktował. Jak można tak człowieka nabić w butelkę? Wystarczyło powiedzieć, że się zatsanowi i zadzwoni czy mam szanse na te pracę. Zero profesjonalizmu.

nikita

Od lat jestem klientką firmy i zawsze byłam zadowolona z produktów. Do ubiegłego roku. Uważam, że znacznie spadła jakość użytkowanych materiałów, głównie chodzi mi o ubrania z grafitowego dresowego materiału który szybko się mechaci, blaknie i wyciera. W ubiegłym roku reklamowałam partie towarów i Państwo uznali reklamację. W tym roku z tego samego powodu reklamowałam kolejną partie jednak niestety została ona odrzucona bez uzasadnienia i bez dyskusji. Uważam że znacznie spadła jakość produktów, choć ceny są bardzo wysokie. I niestety stosunek do klienta również się zmienił, nie ma już takiej przychylności jak wcześniej, widać że firmie już tak bardzo nie zależy na klientach jak wcześniej.

Smile

Nie polecam rekrutować, rozmowa w przymierzalni bardzo małej gdzie wszyscy na sklepie słyszeli przebieg rekrutacji. Brak poszanowania, rozmowa przeprowadzona bardzo szybko. Niekorzystne warunki umowy i premie. Nie polecam. Odniosłam wrażenie, że pracownicy mają ciężko pracować za marne grosze.

Coccodrillo

Pracowałam w Coccodrillo 4 lata w salonie agencyjnym zaczęłam tam prace po skończeniu liceum. Postaram się przedstawić plusy i minusy pracy bo samych minusów nie było. Minusy: - Śmieciowa umowa przedłużana co miesiąc - długie godziny pracy 9 h dziennie - praca za stawkę godzinowa( zaczynałam od 7 zł) - bardzo dużo pracy( klienci, zmiana VM, wyprzedaż metkowana ręcznie, brak klipsów, kradzione ubrania, pakowanie zwrotów w woreczki foliowe i kartony) - brak urlopu(dni wolne za które nie masz płacone) - przez dwa lata pensja od 1200 zł do niecałych 2 tysięcy - bardzo „oszczędny pracodawca” (brak odkurzacza (szczotka do zamiatania), brak mikrofalówki, najtańszy mop) Plusy: - praca w samotności( czasami pomagał mi agent, jeśli miałam wolne w sklepie był agent) jeśli lubicie indywidualność to dobrze się odnajdziecie - zdecydowanie mniejsza presja jeśli chodzi o kontrole( pracodawca nie stoi całej zmiany nad kamerami i nie patrzy non stop co robisz) - premia od utargu(300-500 zł) - po podwyżce płacy naprawdę dobra wypłata za prace w sieciówce( 3 tysiące) -praca w co druga sobotę od 9 do 13. - kazda niedziela była wolna( salon w niedziele nigdy nie pracował) -jesli lubicie ruch przedświąteczny i czerpiecie z niego radość to tez polecam grudzień jest magicznym miesiącem w COCCODRILLO - bony dla pracowników teoretycznie na asortyment sklepu ale można było go wymienić na gotówkę - jeśli nie masz klienta i masz ochotę zjeść to jesz masz ochotę mieć herbatę to masz nikt sie tego nie czepia. - regionalny kierownik nie ma na Ciebie tak duzego wpływu jeśli pracujesz u agenta - dużo dobrych relacji z klientami - brak wymagającego dress code( czasem byłam w dresie i nikt nic do tego nie miał) Szczerze mogę powiedzieć ze bardzo lubiłam tę prace, dawała mi ona wiele radości, po czasie tak się wkręciłam ze potrafiłam przychodzić przed czasem a wychodzić po czasie. Jeśli będziecie pytać o to dlaczego zrezygnowałam czy może pracodawca zrezygnował ze mnie mimo tylu dobrych opinii z mojej strony i czemu pracowałam za taka mała stawkę już spieszę z odpowiedzią. Za tak mała stawkę pracowałam ponieważ potrzebowałam pracy nie znałam rynku, nie wiedziałam ile mogę zarobić, mieszkałam z rodzicami pieniądze wydawałam na siebie i studia. Z pracy zrezygnowałam ja sama ale dlatego ze to pracodawca zrezygnował najpierw ze mnie w marcu, liczył ze wrócę ale niestety po słowach jakie usłyszałam po tylu latach( nikt dlużej niż pol roku tam nie pracował) niestety ale nie mogłam, ponieważ w obliczu kolejnego zamrożenia gospodarki nic bym nie dostała. Nie mniej jednak prace wspominam bardzo dobrze, dużo się wydarzyło w tym czasie i wiele zmieniło jakbym miała ją ocenić to daje 6 gwiazdek na 10, nigdzie nie jest idealnie, ale gdybym dostała umowe o prace i zarobki na poziomie chętnie bym tę współpracę kontynuowała bardzo długo. Tyle z mojej strony ????

Tychy - gemini

Dziewczyny zanim podejmiecie się pracy w tyskim coccodrillo grubo się zastanówcie. Niby super dziewczyny mile itd do czasu... Pracowałam tam tylko pół roku. Godziny wporzadku 12 godzinne zmiany i z premiom nawet 2 tys. Wydawałoby się, że co ja mogę powiedzieć skoro bylo naprawdę fajnie. Tak jak było na początku miło przyjemnie tak potem były tak fałszywe, że nadalawaly do regionalnej. Co one mogły jej gadać skoro (usunięte przez administratora) średnia sztuk na paragonie i przede wszystkim największe obroty. Aż mnie zwolnili...

Kamil
@Tychy - gemini

Możesz napisać, co trzeba zrobić, aby móc każdego miesiąca ubiegać się o premię za pracę w firmie CDRL? Wysokość premii, którą przedstawiłeś, jest bardzo atrakcyjna, dlatego chciałbym wiedzieć, czy można każdego miesiąca walczyć o tak wysoką kwotę.

Tychy gemini
@Kamil

Wszystko zależy od Twojej sprzedaży im masz większy utarg na dany miesiąc i spora ilość rzeczy na paragonie jest istotna. A ile... Hm to właśnie zalezy

nie pracowałam tu
@Tychy - gemini

2 tys.to **** ,nie pieniądze...Masakra.

Gemini
@nie pracowałam tu

Jak na początek kariery w galerii mi odpowiadało.

@Tychy - gemini

Niestety mogę powiedzieć to samo, dziewczyny początkowo są bardzo miłe, z czasem jednak wychodzi jakie są na prawdę. Mają dziwne,, humory". Nie polecam, było to dla mnie najgorsze miejsce pracy.

Kochane, mam do was pytanie, bo nie daje mi spokoju. Jak u was jest w sklepach z tymi kierownikami? Jaki zakres obowiązków. Głośno nie bede mówić o kogo chodzi ale u mnie nic nie robi kierowniczka, moze dlugo nie pracuje w tej firmie, bo rok tylko, ale dlaczego to co do niej nalezy i bierze za to pieniądze musimy wykonywać my. A później jak coś nie jest zrobione to chodzi i gada na każdą przed każdym.

Bum

Widzę że nadal jest masakra w firmie w Pianowie ,zwolnili ponad 10 osób ,ok przyszedł wirus ludzie nie potrzebni ale można było zmniejszyć etat lub pensje a tu zwolnienia a najlepsze i najśmieszniejsze jest to że otwierają się galerie i odrazy 10 osób przyjmują a co jest w tym żenujące nie przyjmują nawet nie zadzwonią do osób które pracowały które były zwolnione ale przyjmują nowe bez doświadczenia i na nowo muszą uczyć ich ale to cała firma Coco ,żenująca nie dbająca o pracownika ,a pani dyrektor to już dawno powinna odejść a nie upokarzać ludzi jak i z umowami tak i patrzeniem tylko przez kamery aby ktoś się potykał poprostu brak słów na tą firmę a raczej na niektórych ludzi wyżej pracujących ,nowe systemy np.wciaz nowe a tak naprawdę nic im nie wychodzi właściciele otwórzcie oczy na niektórych ludzi w biurach. Aby pracownik szanował szefa trzeba szanować pracownika i dać poczucie miłej atmosfery pracy a to nijak ma się do realiów

Anon
@Bum

Niestety przykre ale prawdziwe, właścicielą regularnie spływa pieniądz na konto także mają wyjeb@ne na pracowników, w myśl zasady nie chcesz pracować to ja już mam dziesięciu Ukraińców na Twoje miejsce.

Ona
@Bum

Możesz coś więcej powiedzieć o pracy? Pracowałas w sklepie firmowym czy w tak zwanym agencyjnym? Widzialam ogłoszenie do pracy i zastanawiam się czy jest sens w ogóle starać się skoro planują drugą turę epidemii na jesień to co za tym idzie, ponowne zwolnienia.

Janosik

Nikt na siłę nie będzie trzymał w firmie, która jest dla pracowników dobrym pracodawcą.,

Referent

Na czym polega praca na stanowisku Referenta w Pianowie?

Angela
@Referent

Polega na wystawieniu faktur i korekt. Tak wkoło wydajesz towar, fakturujesz, zwracają towar to korygujesz faktury. Jedna wielka nuuuuuuda. Praca dobra, dla młody osób bez doświadczeń, no ale przecież oni szukają na takieie stanowiska po studiach z ekonomii????????????

Juliii

Centrala pianowo, praca w biurach, dział zaopatrzenia, mają wakat? Albo inne działy? Szukam lepszej pracy, nie na wariackich papierach, firma wydaje być się solidna, warto zakładać papiery? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Foc
@Juliii

Nie warto, lepiej iść gdzieś indziej

J.

Mam pytanie w sprawie sklepu w Turku (wielkopolska) jak wygląda praca w sklepie ,relacje miedzy wszystkimi i czy się opłaca wysyłać CV

Basic gril

Hej a ma ktoś moze doczynienia z nową regionalną w mazowieckim?

XxX
@Basic gril

Tak, mam :-). Jest bardzo wporzadku!

Robaczek

A daj spokój xD Odkąd Nowackiej nie ma firma ma spore problemy

arlet

Coraz gorzej się dzieje w naszej firmie... Nie mam pojęcia jakie kryteria biorą jak zatrudniają regionalne, ale nasza regio z lodzkiego to jakas pomyłka... Ta kobieta to jakas pomyłka. Ona powinna pracowac w call center, bo nic nie robi oprocz gadania przez tel. na sklepie dodam, ze to rozmowy prywatne. A juz nie wspomne, ze nie jestem przeciwniczka palenia , ale od tej kobiety tak czuc papierosy, ze czasami nie moge koło niej nawet stanąć.

beti

Masakra obsługa w biurze:( przy zwrocie towaru ,czekam już miesiąc na zwrot gotówki. Dodam, ze z mojej strony było wszystko wysłane prawidłowo. Pani, która zajmuje się odbieraniem telefonów od klienta kazała mi za dzwonić do firmy kurierskiej i wyjaśniać kto popełnił błąd :( żenada to nie ja podpisałam z nimi umowę. Ja dostałam maila z wiadomości, ze paczka do coccodrillo została dostarczona prawidłowo i w terminie i mam na to dowód. Pani z coccodrillo powiadomiła mnie, ze będę musiała poczekać jeszcze dobry tydzień na zwrot gotówki, bo paczka była zarejestrowana później według jej danych :( tylko dlaczego jak się kupuje towar to chcą żeby płacić szybko, a w druga stronę tak nie działa:( ostatni raz zrobiłam zakupy w tym sklepie

Zostaw merytoryczną opinię o CDRL S.A. - Kościan

• Jak się pracuje w CDRL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CDRL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CDRL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CDRL S.A.