Opinie o Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała w Koszalin

baner wywiady
Lidia Nowy wpis

Jak oceniacie zarobki na tle innych firm w mieście? I ogółem warunki, benefity, bo widziałam trochę niezadowolonych głosów z tego, co oferują. Ale czy jest gorzej niż w innych?

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała?

Cxxcxc Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

podejście kierownictwa!? Może warto zadać pytanie kto jest tam kierownikiem.. bo chyba każda PANI.tam jest kierownikiem.. zależy co rozumiesz przez słowo KIEROWNIK.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała?

X Nowy wpis
Kandydat

Bielizna luksusowa jeździ do Dubaju, Szanghaju itp.(taka jest reklama firmy) a szefa na lodówkę dla pracowników nie stać żenada i wstyd!!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Koordynator Serwisu 24h i Gwarancji Mercedes-Benz
Koszalin
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.
(106 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Ochrony - dowódca zmiany - Koszalin
Koszalin
Seris Konsalnet Holding S.A.
(5474 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel farmaceutyczny
Koszalin
Biogened S.A.
(477 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Statystyk
Koszalin
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
X
Były pracownik

Jeśli zamierzasz tam pracować to musisz wiedzieć że firma tak dba o pracownika , że na stołówce nie znajdziesz nawet lodówki!a mikrofalówka czy zmywarka to już w ogóle szczyt marzeń.Spoznienia nawet o kilka sekund kończą się zabraniem całej premii !!nie ma wymówek że korek wypadek nic nie zmieni decyzji o zabraniu całej premii!!!

pracownik
Pracownik

Jestem byłym pracownikiem owej firmy i niestety co tutaj piszą ludzie jest prawda. Przychodząc na rozmowę kwalifikacyjna nie jest połowa powiedziana między innymi ze trzeba sprzątać,w srodku na zewnątrz,myć fugi i różne inne rzeczy. Dalej pracownicy stażem wyżej wyzywają się emocjonalnie na innych młodszych bądź nowych pracowników dobrym przykładem jest osoba z drugiego magazynu o imieniu B.(dla jasności aby nikt nie musiał się domyślać). Brak szacunku dla drugiego człowieka,brak własnego zdania, jesteś ZMUSZANY TAK DOBRZE CZYTASZ ZMUSZANY DO NADGODZIN, jeśli odmówisz to masz po premii jeśli można nazwać to premia bądź jesteś traktowany jak ktoś kto popełnił największa zbrodnie. Jest naprawdę tego bardzo dużo,ale czy jest sens pisania tego tutaj,jak pracodawca nic sobie z tego nie robi tylko doszukuje się kto pisze komentarze.czyt. Prawdę :) Osoba na stanowisku kierowniczym J. Brak wiedzy na ten temat,brak umiejętności zarządzania grupa, Aha no i jeśli zdecydujesz się na prace w tym miejscu licz się na obgadywanie każdego dnia. Pozdrawiam były pracownik który z duma ODSZEDŁ :)

Oo
Pracownik

Dbałość o porządek na stanowisku pracy ha ha! i nie tylko sprzątanie toalet ,mycie naczyń po innych pracownikach,czyszczenie popielniczek,mycie okien , wynoszenie śmieci,mycie na kolanach podłóg,sprzątanie podwórka że śmieci proszę pisać prawdę wygłoszeniu!! najlepsze jest to że idziesz do pracy podpisujesz umowę a dopiero okazuje się co to są dyżury i grafik sprzątania w tym zakładzie

Hahaha
Kandydat
@Oo

Gdyby w ogłoszeniu było napisane co należy do twoich obowiązków to raczej nikt by nie chciał pracować. Ale po podpisaniu umowy pani KIEROWNIK która o zarządzaniu nie ma wgl.nic wspólnego powie ze to TWÓJ OBOWIĄZEK.czyli zatrudniasz się na pakowanie bielizny a musisz sprzątać toalety,i wszystko co opisałaś Noo idealnie pasuje to do pakowacza..brawo ????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️. Omijać,omijać!

Gabi
Kandydat

Slyszałam ,że dobrze tam płacą.

Mariusz
@Gabi

Skąd masz takie info? I ile ta dobra pensja twoim zdaniem wynosi? Bo to często jest mocno subiektywne tak naprawdę, więc wolę dopytać. ;D

Gabi
Kandydat
 Pytanie
@Mariusz

To miało być pytanie ? Sama jestem ciekawa .

Lidia
@Gabi

Tak, pytanie. Czyli nie wiesz, ile płacą tam tak naprawdę? Trochę szkoda, że podajesz niesprawdzone info...

K
Pracownik
@Mariusz

ha ha dobrze płacą !!szef Cię dobrze wynagrodzi bo dba o pracownika i docenia twoja pracę bo jest kochanym najwspanialszym chlebodawca zawsze stać cię będzie na chleb to fakt ale na maslo to już musisz po godzinach dorobić:)

L
Były pracownik
@Gabi

Godziny pracy nie są zle jak na 7/8 etatu z takiej umowy nie masz Kuronia o emeryturze nie wspomnieć nieozesz spóźnić się ani sekundy nie liczy się nic że korek ,chore dziecko wypadek na drodze itp.juz masz po premii .Nadgodziny płatne tyle ile za normalną godzine... musisz robić nawet jak są 3 a ty jak na jedną nie pójdziesz dostaniesz oficjalne upomnienie na piśmie naganę

Boo
Były pracownik
@Gabi

Tu nie znajdziesz dobrej opinii o tym miejscu pracy praca dla kobiet które nie potrzebują pieniędzy a lubią pracować za darmo

Mariusz
@Boo

Taa, lubią pracować za darmo, niezłe bajki. Jakby im coś nie pasowało to by chyba zmieniły pracę, co? ;)

Torro
Były pracownik
@Mariusz

To nie takie proste jak myślisz kolego

Młoda
Kandydat
 Pytanie

Jakie tam są zarobki ? Magazyn , może biuro?

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała?

Niunia
Klient
 Pytanie

Czyli potrzebna tam sprzątaczka nawet na 1/2 etatu i nowa kierownik magazynu i będzie ok?

Magdalena
Pracownik

Brawa dla pracowników którzy maja odwagę napisać jak jest/ było. Oczywiste jest to że nie spodoba się to szanownej 3swietej która siedzi już tam x czasu i jedynie co umieją to (usunięte przez administratora) pracownikom,szefostwu. Widzę ze bardzo to boli Panie które tak samo siedzą tam aby tylko się czegoś dowiedziec. ŻAŁOSNE! Brawo ze pracownicy mówią otwarcie co się tam dzieje,ale patrząc na szefa który ma wszystko w (usunięte przez administratora)to i tak nic z tym nie zrobi. Pracownicy którzy nawet nie maja pojęcia o swoich prawach jako pracownik ????????????????. Tym Panią kazać czyścić fugę to to zrobią bo JESZCZE NA CIEBIE NAJADĄ ZE TO W TWOICH OBOWIAZAKACH. Żałosne! Mam nadzieje ze Szanowna(usunięte przez administratora)również będzie sprzątać kible. Jak inni. Pamiętajcie w tej pracy noe jest ważne jakie masz doświadczenie,jaka masz szkole. Masz być jak robot od 8-15 (usunięte przez administratora)za innych i się nie odzywać tego oczekuje pracodawca. Szansa na rozmowę z szefem to tak jak rozmowa ze ściana bo ma na ciebie (usunięte przez administratora).. POZDRAWIAM CZULE WSZYSTKIE PANIE KTÓRE TYLKO ŚLEDZĄ TEN PROFIL.

7
Pola
Kandydat
@Magdalena

To zmień pracę na inną (lepszą). Po co się męczysz. Wygarnij szefowi co myślisz o tej pracy.

Magdalena
Kandydat
@Pola

Zwariowałas dziewczynko jak ja tam pracuję nadal !!! wystarczylo mi kilka tygodni pracy w tej kiepskiej firmie by dać sobie na luz..nic mnie tam nie trzymało dramat...

Pola
Kandydat
 Pytanie
@Pola

A czemu tym tam pracujesz nadal ?powiedz szefowi co tam się dzieje i miej (usunięte przez administratora) tak jak ja:):)i wtedy pisz prawdę tak jak ja pracując w innej (lepszej)pracy

1
anonim
Klient
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Nowy
Kandydat

Musisz mieć dowody,w formie nagrania bądź świadków,ale zastanów się który pracownik się za Tobą wstawi w Sądzie :)

Bożena
Pracownik

To teraz dałaś zagłostke wszystkim tym plotkara,nie jest ważne to co jest napisane tylko KTO TO napisał. Bardzo dobrze może właściciel tej firmy w końcu przejrzy na oczy i zobaczy jak mało docenia innych pracowników przez słowo szanownej(usunięte przez administratora) Mam nadzieje ze ta firma upadnie i połowa tych pracowników będzie miała zderzenie z rzeczywistością, ze Za TAKIE PIENIĄDZE NIE WARTO NAWDT WSTAWAĆ!

2
Bobo
Były pracownik
@Bożena

Kiedyś pracowałam w tej firmie i nie podzielam tych opinii. Chociaż sama się zwolniłam to mogę powiedzieć, że wiele dziewczyn pracuje tam kilkanaście lat i nie zamieniłyby tej pracy na inną. Pensja zawsze na czas a zarobki porównywalne do innych firm. Przestańcie ludzie pogrążyć się. Jak jest ogłoszenie do pracy do dziewczyny pchają się żeby dostać pracę. Uśmiałam się jak któraś pisze, że zdrowie straciła i chce do sądu iść, chyba na sprzątaczkę, może się załapie. Najlepiej, to ponarzekać, d-pę komuś obrobić i siać zamęt. Wstydu nie macie. Jak ktoś chce, to pracuje a jak nie, to szuka innej pracy a nie pomawia. Ta firma jest na rynku kilkanaście lat i wasze życzenia o upadku to mrzonki. Najlepiej jest na kuroniu, tam nic nie trzeba robić i można awansować na bezrobotnego bez zasiłku.

Pola
Kandydat
@Bożena

Masz rację nie co pisze ale co jest napisane:):) brawo

Pola
Klient
 Pytanie
@Bobo

Za 7/8 to nawet Kuronia nie ma :))łącznie tych które kilkanaście lat pracuja tam to ta klika która właśnie nic nie robi tylko plotkuje reszta to jedna wielka rotacja bo pracy na jedną zmianę z weekendami wolnymi jest mało i przychodzą i odchodzą....rotacja bardzo duża bo z kilkoma paniami które tyle tyle lat siedzą nikt nie wytrzymuje:):) zaczynacie się panienki nic nie robiące bronić?

Pola
Pracownik
@Bobo

Dlaczego jak tak się zwolniłam jak tak ci dobrze było:):)

Marysia
Były pracownik
@Pola

Kobiety które pracują tam x czasu będą wmawiać wszystkim nowym jak tam jest zajebiscie,jak to jest najlepsza praca. Tylko ze ci pracownicy siedzą przez (usunięte przez administratora) 7godizb i nic nie robią,a nowi pracownicy zapieprzaja.dlaczego nie ma podziału na faktury,dlaczego nie ma podziału na pakowanie jedni pakują sobie sami i są zasypywani fakturami a drugim pakuje cały zakład. Bo niestety trzeba pomyśleć i zorganizować prace tak aby każdy miał po równo,ale skoro dla Szanownej najważniejsze jest obgadywanie innych,z innymi Paniami dwiema,to sorry jak tak praca ma wyglądać. PODKREŚLĘ ZE OSOBA PAKUJACA ZAROBI MNIEJ KASY NIŻ ODOBA KTÓRA CAŁY DZIEŃ SIEDZI NA (usunięte przez administratora) SMUTNE

1
Marysia
Były pracownik
 Pytanie
@Bobo

O czym Ty piszesz Kobieto masz pojęcie na temat innych prac,jak wyglada praca w innym miejscu? Nie BO wygodnie jest się zatrzymać w jednym miejscu. Po co się odzywasz skoro już nie pracujesz,wiec co możesz wiedzieć co się tam dzieje dziś?!? Pewnie byłaś taka sama jak szanowna dlatego się uśmiałaś, bo znęcanie się nad słabszymi to,coś co te wstrętne baby tam lubią. WSTYD ZE KOBIETA POTEAFI KOBIECIE TAKIE ŚWIŃSTWO zrobić. Zajmij się swoją praca,a nie wywodzisz się tutaj.ZAROBKI porównywalne do innych to widać ze brak Ci wiedzy na temat wypłat. Kobiety które tam pracują x czasu to kobiety które siedzą do emerytury bo im brakuje. Rozbawiłaś mnie tym ze się pchają,owszem cv jest dużo ale po rozmowie kwalifikacyjnej połowa nie przychodzi???? wiec w czym jest problem skoro mówisz ze się tak pchają oknami. Niestety widzę ze bardzo cię boli ze ktoś w końcu pisze prawdę,

1
Marysia
Były pracownik
@Bobo

I masz z tym problem ze ktoś siedzi na kuroniu, JEŚLI SIĘ KOMUŚ NALEŻY TO ZROZUM ZE MA DO TEGO PRAWO! A wasze obgadywanie to tylko świadczy o was.

Pola
Kandydat
@Marysia

Brawo Marysia masz rację trzy stretne baby!! Wszystko co napisałaś to prawda!!!

Bobo
Były pracownik
@Marysia

Nie zapędzaj się w tych wywodach, bo nie wiesz już co piszesz. Zwolniłam się, bo miałam problem z dojazdem do pracy i tyle. A ty piszesz o tych dziewczynach, które pracują od kilku lat jak o emerytkach a ja nie słyszałam żeby można było iść na emeryturę w wieku 40 lat. Jak założysz swoją firmę to chętnie zatrudnię się u ciebie, bo krótko cieszyła bym się twoja dobrocią. Daj znać, bo niedługo kończę 40- tkę. Już marzę jak mi będzie dobrze.

Oo
Kandydat
@Bobo

Myślę że ty grubo po 50 jesteś:):)i jeszcze długo pracować tam będziesz:):)nie umiesz kłamać to nie twoja firma jesteś tam też tylko pracownikiem a do prowadzenia firmy się nie nadajesz

Oo
Kandydat
@Oo

Za mało inteligentna jesteś pani j.:):)

Marysia
Pracownik
 Pytanie
@Bobo

Nikt nie pyta cię o zdanie,pewnie bronisz swoich koleżanek bo robiłaś to co One CZYLI NIC I OBGADYWANIE (usunięte przez administratora) w tym jesteście najlepsze. Nowi pracownicy są pozostawieni sami sobie,żalisz się tym ze nie miałaś czym dojeżdżasz? Nie interesuje mnie to, dziwne ze nie przeprowadziłas się bliżej,aby poświęci się pracy bez ambicji,i awansu i zarobku od xxxxcxadu takiego samego,nie pogrążają się bardziej:)

1
Marysia
Pracownik
@Bobo

Nie zatrudniłabym ludzi bez pojęcia kodeksu pracy,i bez żadnych ambicji.

2
Byly pracownik
Były pracownik

Praca nie jest złą praca. Ale Szef bardzo dużo nie wie co dzieje się w jego firmie.niestety:/ Zaczynajac od kierowniczki która ma w dupie wszystkich,najważniejsze są osoby które (nic nie robią) (usunięte przez administratora) Inni pracownicy zapieprzaja a owe Panie siedzą i dysktuja po kilka godzin,jeszcze ma czelność zwróci uwagę Tobie ze się odezwałaś. Inni (usunięte przez administratora), inni kompletnie nie robią nic a dostajesz taka sama kasę,to jest najgorsze... Kierowniczka nie jest dla ludzi w tej firmie tylko dla wybranych,najlepiej o nic nie pytać,nie chorować,nie pytać o podwyższę bo nie i tyle. Uważam ze organizacja pracy jest na poziomie 0! Wstyd mi ze musiałam tam pracować i dodatkowo sprzątać kible!!! Brak możliwości rozwoju i awansów. Wynagrodzenie nie zależnie czy (usunięte przez administratora)dzwigasz ciężkie paczki,sprzątasz kible, robisz wszystko dosłownie,i tak nie przekracza 3,wyzysk!!!!!!

Karolina
Pracownik
@Byly pracownik

Prawda. Prawda. Popieram jako były pracownik. Jako pracownicy jesteśmy traktowani jako nikt tam..

Nie interesuj się!
Klient
@Byly pracownik

Sama prawda . Nie jestem pracownikiem ani tam nie pracowałam lecz słyszałam rzeczy o tej firmie. Szef zachowuje się jak (usunięte przez administratora) wie co. Warunki straszne. Przerwa 10 minutowa na cały dzień. Nie można przynosić kawy . Tylko woda. Skandal. Od razu chcem napisać że nie pisze to żaden pracownik. Pozdrawiam serdecznie buziaczki mła mła????????

1
????????????
Były pracownik
@Byly pracownik

Prawda prawda i jeszcze raz prawda!!! Kierowniczka (usunięte przez administratora) nawet stanowisko kasjerki w biedronce(nie obrażając kasjerek) jest dla niej za wysokie z jej kompetencjami!!!!!

??????
Były pracownik
 Pytanie
@Nie interesuj się!

Może alkohol?

Pola
Kandydat
@Byly pracownik

Szef nic nie wie masz rację .Pani (usunięte przez administratora)powtarza nieraz że ona tu rządzi:)!! czulam się jakbym pracowała dla niej nie dla szefa , który wierzy w jej każde fałszywe słowo a jak fałszywiec rozmawia o szefie ze swoimi dwoma poddanymi Pania wstrętna (usunięte przez administratora)(imię wiele u niej świadczy)jej pupolizami które nawet szacunku do siebie nie mają.. to uszy więdną nie ma szacunku do nikogo a tym bardziej do szefa wstyd że kiedyś tam pracowałam i

alfa
Były pracownik

Może zacznę od tego że to jest śmieszna firma.znajomosc kodeksu pracy zerowa,pracownicy nie wszyscy,maja problem sami ze sobą.bo panie obrażają się o to ze karton zle stoi.brak komunikacji,między pracownikem a owa kierowniczka..najważniejsze to,to kiedy idzie kto na urlop,kiedy wraca i tak leci7 godzin pracy.. jedni (usunięte przez administratora),a drudzy sobie siedzą i plotkują co kto powiedział dobra telenowela naprawdę. Ale tak się dzieje z ludźmi którzy zatrzymali sie w swoim rozwoju. (usunięte przez administratora). Ale wyzysk musi się zgadzać. Nie POLECAM!

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała?

Byly
Były pracownik
@Pytanie

W tej firmie nie ma awansów. Ani dobrej kasy,możesz awansować jedynie na sprzątaczkę.

Gabi

Czyżby nikt z pracowników nie słyszał o tym forum pracowniczym? Mam nadzieję, że dobrze się pracuje i warto aplikować?

Prawda
Były pracownik
@Gabi

Niestety, ale wszelkie negatywne opinie na temat tej firmy, są na bieżąco usuwane z tej strony. Praca nie jest zła, ale kierownictwo na poziomie równym zera. Pracodawca zapatrzony w swoją "ulubienice" i nie liczy się ze zdaniem pracowników.

oraz
Pracownik
@Gabi

Przekonaj się sama:-)

Administrator

Podzielicie się swoim doświadczeniem? Twoja opinia jest ważna! Napisz co dzieje się teraz w firmie Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała w miejscowości Koszalin.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała - Koszalin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała?

  Zobacz opinie na temat firmy Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała
1/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wenedów 1 A
  75-847 Koszalin
 • NIP: 6691011296 REGON: 330332301 KRS: 0000321034
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Livia Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała
Przejdź do nowych opinii