Opinie o Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zeto-Rzeszów Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. w Rzeszów

Czarek

Gdyby prawdą było to co niektórzy piszą to firma nie miałaby dobrych opinii w internecie!!

reww

Na specjaliste bezpieczeństwa it, jakie warunki finansowe? wypowie sie ktoś jaki jest zespół, i czy są elastyczne godziny?

Lelak
@reww

Śmiało chłopie, startuj, konkurencji wielkiej mieć nie będziesz. Kit możesz wciskać bo i tak nikt cię nie sprawdzi. W zasadzie wszystko tam opiera się na obietnicach więc obiecuj na maksa.

Posiadacie jakieś informacje związane z Zeto-Rzeszów Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

RODO365

Nic bardziej prostego . Przyjść i porozmawiać do ZETO . Jeżeli ktoś naprawdę poszukuje pracy , to rozmawia . Statystyki mowiaiz 90% wypowiedzi w internecie to fałsz .

try
@RODO365

Jakie niby statystyki? Jak ktoś miał złe przeżycia z firmą to się nimi dzieli, to chyba naturalne, prawda?

DODO669
@RODO365

Poproszę o link do strony, artykułu na którym opiera Pan/ Pani swoją wypowiedź odnośnie statystyk.

Nie pytam o zarobki bo to indywidualna sprawa w nasze branży IT, ktoś może powiedzieć ilu osobowe są zespoły, czy wstępują jakieś premie, dodatki - basen, siłka, wyjazdy integracyjne, socjal itd, czy zespoły pracują w przestarzałych technologiach czy chociaż średnio idą z nowościami ? ? Jakieś plusy i minusy ogólnie, może ktoś umieści nowy wpis o kondycji działów, całej firmy ??

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zeto-Rzeszów Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Iwona

@Karolina Piechowicz Twój wpis nie ma nic wspólnego z głównym tematem tego wątku. Proponuję, byś na takiego typu ogłoszenia znalazła inne miejsce. Może jednak jest na forum osoba, która zna aktualna kondycję firmy Zeto-Rzeszów i chciałaby wyrazić swoje zdanie? Poszukują nowych ludzi do pracy?

Iwona

@Cezary Widzę, że jesteś zainteresowany zatrudnieniem się w firmie Zeto-Rzeszów. To dobrze, bo nawet na ich stronie widziałam, że poszukują nowych ludzi do pracy https://kariera.zetorzeszow.pl/ Jakie stanowisko by Cię interesowało? Rekrutacja przebiega w pięciu etapach: aplikacja online, rozmowa telefoniczna, test (opcjonalnie), rozmowa kwalifikacyjna i ewentualna oferta pracy. Pamiętaj, żeby informować nas na bieżąco o swojej sytuacji.

Cezary

Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja? Na jaką umowę można liczyć?

Anita

Jakieś wskazówki moglibyście pisać na forum, dla nowych chętnych.

gsadg

Jak to na ten moment wygląda? Przeczytane komentarze mnie raczej demotywują do aplikacji, ale może coś się pozmieniało?

Bartosz

Bardzo dobrze, że można liczy na wasze opinie o firmie!!

Iwona

W tej chwili Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. na swojej stronie, w zakładce "Kariera", prowadzi rekrutację na liczne stanowiska (https://kariera.zetorzeszow.pl/oferty-pracy/). Większość z nich (choć nie wszystkie) związana jest z IT - czy są jakieś osoby które zamierzają aplikować? Albo starzy pracownicy którzy podzielą się swoją opinią o firmie?

optymista
@Iwona

W każdej organizacji są plusy i minusy jednak sytuacja na pewno jest dużo lepsza jak u konkurencyjnych firm. Cv zawsze warto wysłać i przyjść na rozmowę

Iwona

@Były pracownik w jakim dziale firmy pracowałeś? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w Zeto-Rzeszów? @kostrz Rozumiem, że jesteś obecnie pracownikiem firmy. Jak Ty oceniasz Zeto-Rzeszów jako pracodawcę?

@Iwona

Przez chwilę miałem ochotę napisać, ale znając mściwość i pamiętliwość Wodza jednak tego nie zrobię. Za szczerość już raz zapłaciłem, wystarczy. Co do doświadczeń - jeżeli pytasz pod kątem ewentualnego zatrudnienia, to zapytam, jako kto chcesz sie tam zatrudnić? handlowiec, programistka, wdrożeniowiec? Chętnie pomogę poradami, ale takie ogólne rzadko mają większy sens.

Wdrożenia sieci. Możesz coś powiedzieć?

Mark

Jak sytuacja wdrożeniowców albo programistow juniorów? Na ile można liczyć na początek?

Z ostatnich wieści od kolegów - full steam ahead (usunięte przez administratora) under water ;-). Ale dla Prezesa i jego gwardii przybocznej na pensyjki na razie starcza, więc problemu nie ma ;-). Złoty medal za ukatrupienie firmy z takimi tradycjami i z taki potencjałem.

Iwona

Rozumiem @byłypracownik i dziękuję za Twoje wyjaśnienie. Na pewno dobrze, że można w Zeto-Rzeszów liczyć na takie szkolenia ale rzeczywiście wypłata na pewno jest od nich ważniejsza. Piszesz, że to praca na max. dwa lata, a czy po takim czasie próbowałeś walczyć o podwyżkę?

Iwona

@Byly pracownik a czego dokładniej nauczyłeś się w Zeto-Rzeszów? Czy w takim rasie firma oferuje jakieś szkolenia, czy wiedzę czerpie się z pracy na co dzień?

@Iwona

Nauczyłem się tego, czego sam się nauczyłem. Szkolenia są wtedy, gdy płaci za to Unia, albo robi je producent dystrybutor sprzętu/programowania. Najwięcej nauczysz się od koleżanek/kolegów z pracy i to jest to, czego nie kupisz. Dlatego warto popracować tam ze dwa lata i wypad, bo ugrzęźniesz w marazmie i beznadziei.

Iwona

@ikys a na jakim stanowisku w Zeto-Rzeszów pracujesz? Czy twoje wynagrodzenie rosło wraz ze stażem pracy, czy też stawki od początku były takie wysokie? Wszelkie konkretne informacje pozwolą poznać realia pracy w tej firmie.

Iwona

Dla poszukujących pracy @byłypracownik to często najważniejsze informacje, które ukazują ogólny obraz firmy. Wiele osób czeka żeby się dowiedzieć na co mogą liczyć na starcie, czy jest umowa próbna, czy zostaną ubezpieczeni, itp. Więc takie informacje na pewno nie są bezużyteczne.

Radek
@Iwona

Na start umowa na okres próbny. To wszystko. Premii na okresie próbnym brak z powodu wewnętrznych zasad firmy. Początek pracy bez fajerwerków. Potem umowa na czas określony lub nieokreślony. Stawka jak na tej wielkości firmę - totalna porażka. Rozwożąc bułki w piekarni zarobicie zdecydowanie więcej. Jeśli ktoś nie ma gdzie iść lub chciałby przewegetować to na jakiś niedługi czas może próbować. Ambitnym i tym, którzy myślą poważnie o ułożeniu kariery, odradzam (usunięte przez administratora) jakich mało.

ikys
@Radek

Ja mam dwie średnie krajowe to nie wiem czy taka porażka. Brat w we Wrocku ma mniej niż ja w ZETO.

@ikys

To chyba Prezesem jesteś bo nawet kierownicy nie dostawali takiej kasy jak ja pracowałem. A od tamtej pory jest tylko gorzej jak słyszałem od osób aktualnie zatrudnionych. Zarząd nie ma żadnego pomysłu na biznes, firma systematycznie się obsuwa. Ale do pracy można przyjść, ale z myślą żeby się czegoś nauczyć i szukać czegoś lepszego, dwa lata max. Ten co pracuje w kotłowni na Titanicu nie powinien w niej siedzieć do końca.

Iwona

Pracujesz w Zeto-Rzeszów Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Stały klient

kostrz
@Stały klient

To jest forum dla pracowników więc zmykaj stąd jak jesteś klientem. Sio! Do budy! Firma generalnie ok.

@Stały klient

>>Szkoda że Państwo nie macie na tyle odwagi aby przyjść do przełożonego i powiedzieć mu to w twarz. Tylko hejtujecie zza monitoru. "Lokalni pracownicy " , pensje bierzecie a firmę oczerniacie. Na siłę nikt Was nie trzyma.

Henry

Praca w Zeto może nie gwarantuje najwyższych zarobków , ale jest to na rynku podkarpackim jedna z najsolidniejszych firm , jak komuś nie pasują zarobki i w dodatku niby nie ma nic do roboty to trzba sobie poszukać pracy gdzie indziej podobna jak piszą niektórzy w swoich opiniach są firmy w Rzeszowie co płacą 2 razy więcej , nie wierzcie w to to są wiadomości jakiś marzycieli i fantastów . Pozdrawiam wszystkich zdroworozsądkowych .

peter69
@Henry

To nie fantastyka Henry. W zeto za psie pieniądze i parę groszy z tytułu premi pracowałem. A z tą premią bywało różnie. Nie raz się smakiem obszedłeś bo słupki nie spełniły oczekiwań. Z latami przybywało obowiązków a bardziej zaciskała się pętla. Podziękowałem. Od tego czasu pracuję też w Rzeszowie w młodej całkiem firmie. Mam o 1/3 więcej podstawy a do tego też dostaję premię i uznaniówkę. Atmosfera, powiem, że nie gorsza, tylko tu jakby dużo spokojniej i nie ma takiego stresu jak tam. Socjal lepszy niż w zeto. Do tego ciągłe szkolenia, kursy i możliwość zwiększenia kwalifikacji. W zeszłym roku były dwa fajne wypady integracyjne. Wcześniej tak. W zeto też było kiedyś lepiej. A teraz? Tam zaciskarkę do RJ-tek musisz wychodzić pół miesiąca, tak jakby była ze złota. Nie chwal. Może tobie jest dobrze bo jesteś z drugiej strony tego wszystkiego. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

@peter69

Fajny z Ciebie hejter. Ile Ci płacą za wpis? Ja pracuję w ZETO i nie miałem problemu z dostaniem nowego sprzętu. Pozdrawiam konkurencję która pisze tu na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Zeto-Rzeszów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zeto-Rzeszów Sp. z o.o.?

Zeto-Rzeszów Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Rejtana 55
    35-326 Rzeszów