Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Nikt normalny nie chce tam pracować

roma

Co się dzieje!? Może ktoś łaskawie zatrudni się ns Retkini. Dzień w dzień oferty pracy,czyżby bez odzewu?

agnieszka d.

Masakra. Zachowanie kierownika sklepu intermarche bykowina w rudzie slaskiek. Dzwoniac z zapytaniem czy mozna przyjechac i spisac umowe z jednego dnia w pracy odpowiada ze nie ma kadrowej bo jest na urlopie i rzuca sluchawka. Nie dziwie sie ze nikt nie chce tam pracowac. Tak sie teraz zachowuja kierownicy sklepu?! Sprawy na takim sklepie zalatwia sie od godz. 12 bo rano nikogo niema. To po co jest szefostwo jezeli nie umie wykonac podstawowych rzeczy. Ale to tylko swiadczy o jego wychowaniu.

ana

a ja powiem tak....moim zdaniem w każdym sklepie spożywczym kierownicy powinni zaczynać od kasy-po sprzątanie ubikacji-obsługę na każdym dziale...powiedzmy tydzień na każdym stanowisku...dopioero wtedy mogą zacząć wymagać od pracowników wykonywania czynności które sami wykonali

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
xyz

Podniesiesz się. A może nie!?

ja jak wstanę prawa noga to zatrudniam, a jak lewa to zwalniam, a co będzie jak spadne ....

iyfil

kochanka to raczej nie jest ale ma różne wcielenia w zależności która noga wstanie. Nigdy nie można by pewnym co jej do łba strzeli. Zwalnia ludzi jak popadnie. Robię tam zakupy i widac co chwila nowe dziewczyny.

tu i tam

Jak na Retkinii kierowniczką sklepu jest kochanka Prezesa to robi co chce .Zwalnia kogo chce i kiedy chce........

@tu i tam

Z tego co wiem sklep na Retkini prowadzi małżeństwo z Aleksandrowa łódzkiego. Jest jeszcze miejsce na kochankę?

ona 2015

"madam"z olsztyna chyba wszystkie rozumy pozjadała ,uważa się za lepszą od innych,myśli że jej wszystko wolno ,szydzi i wyśmiewa się z pracowników,uchodzi jej to wszystko na sucho,nie wystarczy mieć jakieś tam studia ale i coś w głowie a przede wszystkim doświadczenie w pracy,powinna najpierw dostać wycisk na dziale mięsnym lub na kasie,a dopiero na takie odpowiedzialne stanowisko ,paranoja jakaś,na głupotę nie ma rady

baza

widze, ze tak jest w kazdym Intermarche ... ,pracowalem tam krotki czas i to co tam sie dzieje to jakis absurd, mowa o Olsztynie, kierowniczka nie potrafi ogarnąć niczego,jesli jej cos nie wyjdzie sklada na pracowników, że to ich wina, wiecej jest tam plot niz samej pracy,a pracownicy o ktorych sa ploty, nawet nie moga sie wytlumaczyc,dla mnie to jest jeden wielki syf

obacna

Nie masakra tylko -nazywa się to - najniższa krajowa, ten kto znajdzie trochę lepiej płatną pracę proste, odchodzi.A wytrzymać się da nie trzeba przesadzać.

luka
@obacna

Wszystko się zgadza! Tylko w Intermarche Pabianice,czy na Haśka, mięso-wędliny maja lepsze stawki,a masarnia dużo wyższe. I tak było od początku. To jest prawdziwe info.

xyz

Witam. Czy na wszystkich działach jest taki kocioł? i dlaczego tak się dzieje? Na Zgierskiej sobie chwalą, a tutaj taka masakra!?

roma

Napiszcie coś pozytywnego o Intermarche na Retkini,mam zamiar zawieść im CV.

ona 2015

pracowałam w intermarche w olsztynie ,nie polecam tam pracy ,kierowniczka okropna ,wydziera się na pracowników uważa się za boginię tej instytucji,wyśmiewa się i szydzi z ludzi tam pracujących ,nie radzi sobie z emocjami,ludzi ma za nic ,skąd biorą osoby na takie stanowiska,żenada "koń by się uśmiał",następna kierowniczka zmianowa (nabiał)agresywna,swoją złość wyładowuje na pracownikach,codziennie naładowana złością,obraża ludzi (chamska)jakby jej brakowało czegoś w organiżmie ,kierownik musi mieć wygląd i prezentacje jej tego brak ochyda ,zatrudniajcie ludzi opanowanych emocjonalnie na takie stanowiska,kierowniczka obgaduje pracownika na magazynie z innymi pracownicami{wstyd przykład daje },dobrze że już tam nie pracuję,

Zawsze można zanieść papiery właściciele są ok. Bardzo mili wyroby są dobre czy kogoś potrzebyją trudno teraz powiedzieć są osoby na stanowiskach i czas pokaże czy się nadają czy nie. Otwarci są od niedawna. Zaledwie kilka dni.

@ja

Twoje info się potwierdza. Na retkini na nowo rekrutują,potrzebują sporo personelu.Może wiesz coś więcej? Pokończyły im się umowy i aut?

Inter na zgierskiej otwarta już. Właściciele są ok ale to na razie. Trudno powiedzieć coś więcej wszystko wyjdzie po czasie tak jak o na innych sklepach. Wiem że dostali tam bony na święta natomiast w tym na retkkinii nie i nie dostaną wogóle. Tam są kompletne przeładowania a mało pracowników co chwila kogoś zwalniają. Malo osób na wedle mach-są kolejki, przy kasasach to samo

@ja

Napisz coś więcej. Jak wyroby z własnej wędzarni? Czy będą jeszcze potrzebować do masarni. Pozdrawiam.

pracownik itm

ona tak się składa ze czytam te wasze komentarze i śmiać mi się chce czasem jakie pierdoły wypisują tu ludzie. a jak tak lubisz "wolność słowa " to może minełaś się z powołaniem i powinnaś startować do polityki?z twoich komentarzy czytam że jesteś osoba dość wyszczekana wiec powodzenia w pracy życze może ty tez się podpisz imieniem żebys dostała bon na świeta? hahahaha

ona
@pracownik itm

Nie znasz mnie, więc Twój komentarz jest wyssany z palca u stopy. Pozatym ja nie pracuje w Inter, więc po co mam się niby podpisywać żeby dostać bon?? Pomyśl zanim coś napiszesz, bo właśnie udowodniłaś że inteligencją nie grzeszysz. He he he. I to tyle do Ciebie. Ps- napisałaś że z Artemis się kłócimy, sama teraz robisz jakieś pyskówki. Cóż za hipokryzja... I na koniec - gratuluję " inteligencji "

pracownik itm

ona i Artemis dałybyście spokój z tymi kłótniami! jak może zauważyłyście to jest forum dot. inter marche w Bytomiu a nie forum "wojenne" i nie ma sensu się kłócic jakie kto ma gdzie indziej warunki. Jeśli chcecie sobie pogadać na ten temat to wypowiadajcie się na forum swoich pracodawców a nie tu. tu omawiamy warunki pracy w Bytomiu. pozdrawiam

ona
@pracownik itm

A kto się tutaj kłóci?? Bo ja napewno nie. Zacznijmy od pewnej sprawy - po co odpisała na mój pierwszy komentarz odnośnie firmy, i w dodatku obraziła mnie nazywając " łosiem " ? Zwyczajnie napisałam jak moja rozmowa przebiegła w tej firmie, po co się wypowiedziała?? Więc odemnie dwa kroki w bok. A pozatym kto Cię zmusza do czytania naszych komentarzy? Możesz je omijać szeeerokim łukiem. A słyszałaś o czymś takim jak " wolność słowa" ? Chyba nie...

ŻENADA!!!

roma

Czy już otworzyli inter na Zgierskiej w Łodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Bytom

InterMarche